Jesteś tym lekarzem?

59

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

1900

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Nie polecam pani psycholog. Pierwsze co mnie uderzylo, to to, ze w trakcie wizyty odpisywala na wiadomosci z telefonu. Po pierwszysm spotkaniu zostalam zdiagnozowana i pani psycholog orzekla, ze roczna terapia to minimum. Nie pomagalami mi szukac rozwiazan i tego co dla mnie dobre, bardzo narzucala mi swoje zdanie i definiowala to za mnie.

  Wyszlam roztrzesiona ze spotkania... Po paru dniach trafilam do innej pani psycholog i otrzymalam ogromne wsparcie.

  Zdecydowanie nie polecam tej pani psycholog!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • J

  Terapia po stracie najbliższej osoby (kilkanaście wizyt) moge powiedzieć ze zaspokajała moje oczekiwania na poziomie podstawowym. Niestety w wieku sytuacjach moja wiedza na temat straty i emocji z nia związanych była większa niż wiedza Pani psycholog... Dodam ze od kilkunastu lat interesuje sie psychologia. Ponieważ w naszym kraju trudno trafić na prawdziwego profesjonalistę założyłam ze takie wsparcie jest wystarczające, przynajmniej mogłam sie przez godzinę wygadać. Niestety rutyna i znudzenie zawodem Pani psycholog nie pomagała. Z perspektywy czasu żałuje, ze nie poszukałam kogoś z większa wiedza i bardziej zaangażowanego. Nie polecam, jezeli szukacie naprawdę profesjonalnego wsparci i pomocy, a nie osoby przed która możecie sie wypłakać. Tańszy bedzie przyjaciel lub ksiądz :)
  Dodam jeszcze, ze niestety doświadczyłam totalnego braku profesjonalizmu ze strony Pani psycholog, emocjonalnej i niesprawiedliwej oceny sytuacji i osoby, jednocześnie nie mając kompletnej informacji i pojęcia na temat sytuacji...Niestety dla mie ktoś kto tak sie zachowuje nie powinien pomagać ludziom, zwłaszcza w trudnych sytuacjach, bo wiecej moze wyrządzić krzywdy niż pomoc! Pani psycholog powinna sie mocno zastanowić, czy wybrała dobry zawód, nie mówiąc juz o ocenie swojego postępowania....
  Pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Pani Małgosia jest terapeutą godnym polecenia. Sesje na najwyższym profesjonalnym poziomie. Terapia pozwoliła przetrwać mi jeden z najtrudniejszychkluczowych momentów życia. Polecam gorąco

 • Genialne podejście do pacjenta,konkretna profesjonalna rozmowa. Duża pomoc. polecam warto.Po paru sesjach z P. Małgosią- odżyłam. Dziękuję.

 • Gorąco polecam. Jestem osobą nieufną i ciężko było mi na początku terapii „otworzyć się”, ale gdy się oswoiłem to moja terapia nabrała tempa. Dzięki profesjonalizmowi i empatii pani psycholog dowiedziałem się o sobie wielu rzeczy, których istnienia nawet nie podejrzewałem. Nauczyłem się żyć z moimi problemami i ograniczeniami oraz dzięki większej samo-świadomości mogę też skuteczniej stawiać czoła przeciwnościom losu. Dziękuje.

 • Lekarz godny polecenia!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • Pani Małgorzata potrafi wysłuchać i usłyszeć - to profesjonalizm! Rozmowa i każde spotkanie z nią są wielką przyjemnością! Gorąco polecam!

 • Profesjonalizm przede wszystkim. Polecam.

 • Pani Małgorzata w ciągu kilku spotkań potrafiła wzbudzić moje zaufanie i skłonić mnie do uwierzenia, że dobry terapeuta jest w stanie pomóc osobie starszej, nie umiejącej korzystać z tego typu pomocy. Profesjonalizm i wrażliwość, które ją cechują, przekonały mnie do niej i wiem, że nie tylko będę sama szukała u niej pomocy, ale będę ją polecać moim przyjaciołom.

 • Jestem po kilku miesiącach terapii, jestem bardzo zadowolony. Każda wizyta trwa minimum 45 minut i nie odczuwam presji kończacego się czasu, co u innych psychoterapeutów bywało nagminne. Wzbudziła moje zaufanie nie udaje i nie wykorzystuje schematów. Widać w Niej oddanie pacjentowi nie pozwala sobie na wyciąganie pochopnych wniosków. naprawdę warto. Polecam serdecznie.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online