Małgorzata Chechlińska-Święch

Psycholog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • C

  Pani Małgorzata jest świetnym terapeutą z powołaniem. Panią M mogę szczerze polecić każdemu kto szuka wsparcia, indywidualnego i profesjonalnego podejścia do tematu.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • C

   Pani Małgorzata jest świetnym terapeutą z powołaniem. Panią M mogę szczerze polecić każdemu kto szuka wsparcia, indywidualnego i profesjonalnego podejścia do tematu.

  • K

   Nie polecam pani psycholog. Pierwsze co mnie uderzylo, to to, ze w trakcie wizyty odpisywala na wiadomosci z telefonu. Po pierwszysm spotkaniu zostalam zdiagnozowana i pani psycholog orzekla, ze roczna terapia to minimum. Nie pomagalami mi szukac rozwiazan i tego co dla mnie dobre, bardzo narzucala mi swoje zdanie i definiowala to za mnie.

   Wyszlam roztrzesiona ze spotkania... Po paru dniach trafilam do innej pani psycholog i otrzymalam ogromne wsparcie.

   Zdecydowanie nie polecam tej pani psycholog!

  • J

   Terapia po stracie najbliższej osoby (kilkanaście wizyt) moge powiedzieć ze zaspokajała moje oczekiwania na poziomie podstawowym. Niestety w wieku sytuacjach moja wiedza na temat straty i emocji z nia związanych była większa niż wiedza Pani psycholog... Dodam ze od kilkunastu lat interesuje sie psychologia. Ponieważ w naszym kraju trudno trafić na prawdziwego profesjonalistę założyłam ze takie wsparcie jest wystarczające, przynajmniej mogłam sie przez godzinę wygadać. Niestety rutyna i znudzenie zawodem Pani psycholog nie pomagała. Z perspektywy czasu żałuje, ze nie poszukałam kogoś z większa wiedza i bardziej zaangażowanego. Nie polecam, jezeli szukacie naprawdę profesjonalnego wsparci i pomocy, a nie osoby przed która możecie sie wypłakać. Tańszy bedzie przyjaciel lub ksiądz :)
   Dodam jeszcze, ze niestety doświadczyłam totalnego braku profesjonalizmu ze strony Pani psycholog, emocjonalnej i niesprawiedliwej oceny sytuacji i osoby, jednocześnie nie mając kompletnej informacji i pojęcia na temat sytuacji...Niestety dla mie ktoś kto tak sie zachowuje nie powinien pomagać ludziom, zwłaszcza w trudnych sytuacjach, bo wiecej moze wyrządzić krzywdy niż pomoc! Pani psycholog powinna sie mocno zastanowić, czy wybrała dobry zawód, nie mówiąc juz o ocenie swojego postępowania....
   Pozdrawiam

  • P

   Pani Małgosia jest terapeutą godnym polecenia. Sesje na najwyższym profesjonalnym poziomie. Terapia pozwoliła przetrwać mi jeden z najtrudniejszychkluczowych momentów życia. Polecam gorąco

  • Z

   Genialne podejście do pacjenta,konkretna profesjonalna rozmowa. Duża pomoc. polecam warto.Po paru sesjach z P. Małgosią- odżyłam. Dziękuję.

  • M

   Gorąco polecam. Jestem osobą nieufną i ciężko było mi na początku terapii „otworzyć się”, ale gdy się oswoiłem to moja terapia nabrała tempa. Dzięki profesjonalizmowi i empatii pani psycholog dowiedziałem się o sobie wielu rzeczy, których istnienia nawet nie podejrzewałem. Nauczyłem się żyć z moimi problemami i ograniczeniami oraz dzięki większej samo-świadomości mogę też skuteczniej stawiać czoła przeciwnościom losu. Dziękuje.

  • A

   Pani Małgorzata potrafi wysłuchać i usłyszeć - to profesjonalizm! Rozmowa i każde spotkanie z nią są wielką przyjemnością! Gorąco polecam!

  • E

   Pani Małgorzata w ciągu kilku spotkań potrafiła wzbudzić moje zaufanie i skłonić mnie do uwierzenia, że dobry terapeuta jest w stanie pomóc osobie starszej, nie umiejącej korzystać z tego typu pomocy. Profesjonalizm i wrażliwość, które ją cechują, przekonały mnie do niej i wiem, że nie tylko będę sama szukała u niej pomocy, ale będę ją polecać moim przyjaciołom.

  • Jestem po kilku miesiącach terapii, jestem bardzo zadowolony. Każda wizyta trwa minimum 45 minut i nie odczuwam presji kończacego się czasu, co u innych psychoterapeutów bywało nagminne. Wzbudziła moje zaufanie nie udaje i nie wykorzystuje schematów. Widać w Niej oddanie pacjentowi nie pozwala sobie na wyciąganie pochopnych wniosków. naprawdę warto. Polecam serdecznie.

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • K

   Po pierwszej wizycie ciężko mi na 100% zapewnić, że to idealny psycholog, ale ja także byłam już po tym pierwszym kontakcie bardzo zadowolona. co prawda 45 minut rozmowy to zbyt mało aby poczuć od razu grunt pod nogami wiec na pewno będę jeszcze przynajmniej kilka razy wracać do pani Chechlińskiej. Rzeczywiście wzbudza zaufanie i jest mądrą, ciepłą i kobietą, specjalistą, który nie szasta frazesami i przede wszystkim widać, że chce najpierw lepiej poznać pacjenta zanim wysnuje jakieś pewne wnioski i powie więcej. To świadczy o odpowiedzialności zawodowej.