Mgr

Małgorzata Berkowicz

Dietetyk, Specjalista medycyny naturalnej

7 opinii

Adresy i kontakt

Umów się na wizytę do lekarzy w pobliżu

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Nazywam się Małgorzata Berkowicz - pomagam klientom utrzymać dobre zdrowie lub powrócić do dobrej formy utraconej w związku z chorobą tworząc najlepszą dla nich dietę i pomagając wdrożyć nowe nawyki żywieniowe, tak by odbyło się to bez stresu i z uwzględnieniem Twojego stylu życia.

  Doskonale rozumiem, że zmiana nawyków żywieniowych jest dużym wyzwaniem. Wielkim przełomem w moim życiu okazała się choroba autoimmunologiczna mojej córeczki, która wymagała radykalnych zmian w diecie naszej rodziny. Dlatego potraktuję Cię z wielką empatią, sprawiając, że Twoje życie zmieni się na zdrowsze i szczęśliwsze.

  Specjalizuję się w diecie związanej z chorobami autoimmunologicznymi, takimi jak celiakia i choroba Hashimoto.

  Jestem specjalistą ds. żywienia, certyfikowanym doradcą żywieniowym, dietetykiem, specjalistką w zakresie Medycyny Chińskiej, coachem żywieniowym, konsultantką zdrowego stylu życia.

  Jestem także dyplomowanym instruktorem Jogi Akademickiej oraz dyplomowanym instruktorem relaksacji.

  Uczę długotrwałych, zdrowych nawyków żywieniowych, nie chcę jedynie dostarczać chwilowej, niewiele wnoszącej diety. Słucham swoich klientów i wspólnie wypracowujemy realistyczne strategie, które pozwalają na podejmowanie najlepszych wyborów żywieniowych i prowadzenie zdrowego stylu życia. Każdy z nas jest unikalny, ma inny metabolizm, inną kondycję zdrowotną, inne uwarunkowania genetyczne, inny poziom stresu w życiu, inny tryb i warunki życia. To co dla jednego jest pożywieniem, dla drugiego może być trucizną, więc kieruję się indywidualnym podejściem. Nauczę Cię jak łatwo wprowadzić zdrowe nawyki w codziennym życiu i dostarczę narzędzi abyś wytrwał(a) w zmianie i czuł(a) się jak najlepiej.

  Prowadzę poradnię żywieniową i dzięki nowoczesnym kanałom komunikacyjnym wspieram ludzi z całego świata (np. Australia, Szwecja, Anglia).

  Prowadzę kursy i indywidualne zajęcia Jogi oraz relaksacji, które wpływają ma poprawę zdrowia psychofizycznego, niwelują negatywne skutki stresu, poprawiają pracę układu krążenia i serca oraz wpływają na gospodarkę hormonalną.

  Prywatnie jestem mamą małej, aktywnej dziewczynki i żoną fantastycznego mężczyzny. Jestem pasjonatką kulinarną, regularnie praktykującą jogę, aktywną propagatorką aktywnego, zdrowego i ekologicznego stylu życia.


  Współpracuję i wspieram:

  Polskie Stowarzyszenie Jogi Akademickiej;
  Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej;
  Polskie Stowarzyszenie Chorych na Hashimoto.

  Szanowni Państwo, prezentowane w cenniku usługi składają się z następujących elementów:

  Konsultacja dietetyczna (1 spotkanie):
  * pomiar składu ciała na analizatorze medycznym SECA mBCA 515*
  * korekta błędów żywieniowych
  * spotkanie podczas którego możesz dowiedzieć się wielu interesujących cię informacji na temat zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Dowiesz się również, jak wygląda odpowiednio zbilansowana dieta, jakie produkty są dla Ciebie wskazane a jakie składniki z Twojej diety powinny zostać wyeliminowane, jaki sposób przygotowania posiłków wybrać.

  Porada dietetyczna - 2-3 spotkania - (indywidualny program żywieniowy, m.in. redukujący masę ciała lub dla osób aktywnych fizycznie):
  * wywiad dietetyczny
  * pomiar składu ciała na analizatorze medycznym SECA mBCA 515*
  * ocena stanu odżywienia
  * korekta błędów żywieniowych
  * indywidualne wskazania żywieniowe w formie papierowej


  Porada dietetyczna w jednostkach chorobowych - 2-3 spotkania - (indywidualny program żywieniowy w jednostkach chorobowych):
  * wywiad dietetyczny
  * pomiar składu ciała na analizatorze medycznym SECA mBCA 515*
  * ocena stanu odżywienia
  * korekta błędów żywieniowych
  * indywidualne wskazania żywieniowe w formie papierowej

  Wizyta kontrolna:
  * pomiar składu ciała na analizatorze medycznym SECA mBCA 515*
  * omówienie samopoczucia w trakcie stosowania diety i jej efektów,
  * dokonanie niezbędnych zmian czy korekt w diecie,

  ** pomiar na analizatorze tylko podczas wizyty w gabinecie na ulicy Lwowskiej 49d/2

  Dietetyk online
  Istnieje również możliwość przeprowadzanie każdego spotkania z dietetykiem on-line(przez Skype’a) oraz dokupienia pakietu e-maili kontrolnych, dzięki którym masz możliwość wymiany e-maili z pytaniami, wątpliwościami czy Twoimi problemami z dietą (tzw. pakiet stałej opieki – telefony i e-maile przez okres 1 miesiąca).


  Diagnostyka:

  1. Analiza składu ciała - Badanie analizy składu ciała wykonywane jest na najlepszym, dostępnym na polskim rynku, medycznym analizatorze SECA mBCA 515. Badanie określa ilość tkanki tłuszczowej, segmentową ilość mięśni, wodę wewnątrz i zewnątrzkomórkową, tendencję do obrzęków, tempo przemiany materii, oraz kąt fazowy określający jakość i ilość komórek w ciele. Po badaniu generowany jest kilku stronnicowy raport z opisami.

  2. Testy na nietolerancje pokarmowe:
  CAMBRIGE DIAGNISTICS
  Food Detective
  ELISA FoodTest Vegetarian 90
  ElISA FoodTest 110
  FoodPrint 200+

  US BIOTEC
  ImmunoScan IgG (96 składników pokarmowych)
  ImmunoScan IgG (112 składników pokarmowych)
  ImmunoScan IgG/IgA (96 składników pokarmowych)
  ImmunoScan IgG/IgA (112 składników pokarmowych)

  3. BADANIA FLORY JELITOWEJ
  MikroFloraScan
  MikroFloraScan PLUS
  Test rozpoznawczy na Celiakie
  Test laboratoryjny na Candida Albicans

  4. Testy genetyczne:
  Genodiet
  FitSport

  Strona internetowa:
  www.aaron-natura.com

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

AARON NATURA

Lwowska 49D/2, 38-200 Jasło, podkarpackie

Food detective - test na nietolerancje pokarmowe
Porada dietetyczna z indywidualnym programem żywieniowym
Porada dietetyczna z indywidualnym programem żywieniowym w jednostkach chorobowych
Przykładowy jadłospis
Pakiety dietetyczne - cena ustalana jest indywidualnie
Testy genetyczne - cena ustalana jest indywidualnie
Testy na nietolerancje pokarmowe igg - cena ustalana jest indywidualnie
Szkolenia z zakresu zdrowego odżywiania - cena ustalana jest indywidualnie
Medycyna chińska
Pokaż wszystkie

Pytania od pacjentów

Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Kontakt z panią Małgorzatą to czysta przyjemność. Profesjonalne i pełne ciepła podejście, które wzbudza zaufanie. Dzięki zaleconym testom na nietolerancję i mikroflorę jelitową udało się ustalić przyczynę dolegliwości i dzięki temu będąc w ciąży mogę jeszcze bardziej wpłynąć na stan zdrowia dziecka. Polecam!!!

  mgr Małgorzata Berkowicz2017-01-26

  Bardzo dziękuję!

 • E

  Poznałam Panią Małgorzatę 3 m-ce temu. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad i zaproponowała bardzo restrykcyjną dietę - na moją prośbę - chciałam się jak najszybciej przekonać czy taka droga jest słuszna. Dieta była opisana bardzo szczegółowo i solidnie uzasadniona, a jednocześnie jasno przedstawiona. Po 6 tyg solidnego przestrzegania moje samopoczucie było o niebo lepsze, różne dolegliwości znikły lub się stały mniej dokuczliwe. Straciłam tez 6 kg wagi :-). Kontak z Panią Małgorzatą jest bardzo przyjemny, czuje się Jej zaangażowanie i wsparcie. Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym którzy mają różne dolegliwości naraz.

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Bardzo dziękuję Pani Ewo!

 • R

  Pani Małgorzata to profesjonalistka w każdym calu . Posiada olbrzymią wiedzę którą umie przekazać. Jej indywidualne podejście do pacjenta przynosi wspaniałe rezultaty które motywują do dalszych zmian w nawykach żywieniowych oraz stylu życia. Po 4 tygodniach stosowania zaproponowanej diety spadek wagi 3 kg , lepsze samopoczucie , więcej energii oraz widoczne zmiany w sylwetce. Gorąco polecam wszystkim którzy maja jakiekolwiek problemy żywieniowe , zdrowotne i wagowe. Pani Małgorzata otoczy profesjonalną opieką lekarską co na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty.

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Dziękuję bardzo!

 • Polecam Panią dr Małgorzatę, gdyż przygotowana przez nią dieta bardzo poprawiła mojej samopoczucie, które przy chorobach autoimmunologicznych (RZS, niedoczynność tarczycy), bywało rożne. Mam więcej energii na co dzień, ból stawów ustąpił, a miłym skutkiem ubocznym było zrzucenie kilku kg. Pani doktor jest osobą miłą i sympatyczną, świetnie potrafi nawiązać kontrakt z drugim człowiekiem.

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Dziękuję!

 • M

  Bardzo profesionalne i indywidualne podejscie do pacjenta i problemu.
  Specialista godny polecenia!!

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Dziękuję!

 • R

  Od kilku tygodni stosuję dietę przygotowaną przez Panią Małgorzatę , dostosowaną do moich potrzeb. Efekty są już widoczne. Pani Małgorzata jest bardzo sympatyczną i miłą osobą , ma doskonałe podejście do pacjenta. Jest konkretna i bardzo pomocna w chorobach autoimmunologicznych. Szczerze polecam! Edyta

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Dziękuję!

 • P

  Świetny specjalista, Pani Malgorzata imponuje wiedza, ma wspaniałe podejscie do pacjenta. Po trzech tygodniach mam zaskakująco dobre wyniki w utracie wagi i zyskaniu lepszego samopoczucia.

  mgr Małgorzata Berkowicz2016-06-08

  Dziękuję Pani Patrycjo!