Umów wizytę Zapytaj lekarza 661 odwiedzin w ciągu 30 dni

W celu ustalenia indywidualnego terminu lub w razie jakichkolwiek pytań odnośnie konsultacji proszę o kontakt: chaudhurimaja@gmail.com Konsultacje online - proszę o kontakt Jestem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)

  Kazimierzowska 52, Mokotów
  00-687 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Przelew na konto
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych

  Usługi

  Konsultacja psychologiczna 50 minut 120 zł
  Konsultacja seksuologiczna 50 minut 120 zł
  Konsultacja partnerska 80 minut 180 zł
  Zwykła wizyta

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • F
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Mai. Jest to osoba pełna empatii i z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Wysłuchała moich problemów i pomogła mi w inny sposób spojrzeć na nie. Dostałem wiele cennych wskazówek i porad. Polecam Panią psycholog.

  mgr Maja Chaudhuri2018-02-26

  Panie Filipie, bardzo dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię! Pozdrawiam serdecznie :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)

  Długo maiłem opory przed tą wizytą, okazało się, że nie potrzebnie. Dowiedziałem się dużo nowych, ciekawych rzeczy, dostałem zalecenia, wykaz literatury i tematy do przemyślenia. I dobrą kawę :). Polecam.

  mgr Maja Chaudhuri2018-02-23

  Panie Arturze, bardzo dziękuję za pozytywną opinię i rozmowę! Pozdrawiam serdecznie :)

 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacja psychologiczna 50 minut

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Pani psycholog poświęciła mi sporo czasu na rozmowę a także na wstępne przeanalizowanie mojego problemu. Muszę zaznaczyć, że była to moja pierwsza w życiu wizyta u psychologa! Na początku byłam spięta i skrępowana,ale spokojna rozmowa z panią Mają, a także empatia oraz przyjazne podejście pani psycholog sprawiły, że moje zdenerwowanie zniknęło już po paru minutach! Spotkanie z panią Mają bardzo mi pomogło, umówiłam się już na kolejne. Po wizycie w gabinecie pani psycholog nasunęła mi się taka refleksja: przyjaciel- owszem, zawsze cierpliwie wysłucha, często nawet dobrze doradzi, ale niestety- nie zawsze znajdzie rozwiązanie dla trapiących nas problemów.... Gorąco polecam panią psycholog!

  mgr Maja Chaudhuri2017-12-07

  Serdecznie dziękuję za miłe słowa i pozytywną opinię Pani Urszulo! Do zobaczenia :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacja seksuologiczna 50 minut

  Pani Maja udziela trafny rad i ma wiele empatii w sobie. Po pierwszej wizycie wiem, że trafiłem do odpowiedniej osoby. Mój problem jest bardzo skomplikowany, a Pani Maja pomaga mi przejść przez to wszystko. Polecam całym sobą, wspaniała, merytoryczna osoba!

  mgr Maja Chaudhuri2017-10-11

  Bardzo dziękuję za pozytywne słowa! Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia! :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacja psychologiczna 50 minut

  Pani Maja bardzo się przykłada do pracy, to nie jest kolejna wizyta u lekarza typu kwadrans i do widzenia tylko konkretne podejście i analiza. Widać że Pani Maja aktualizuje swoją wiedzę, dużo czyta i interesuje się tym co się dzieje zawsze poleci jakąś książkę albo film z tematyki którą omawiamy. Podejście bardzo indywidualne i Pani Maja bardzo się stara, odpisuje oddzwania. Spokojnie mogę polecić!!!

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-29

  Dziękuję za opinię, jest mi bardzo miło czytać tak pozytywne słowa! Pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Panią Maję Chaudhuri, znalazłam w internecie zupełnie przez przypadek. Przeczytałam jej jeden artykuł, sprawdziłam opinie pacjentów i umówiłam się na pierwszą wizytę. Byłam przerażona, ale powiedziałam sobie: „co tam, raz się żyje, a nóż widelec mi pomoże”. Pani Maja to psycholog i seksuolog, z prawdziwego zdarzenia, z którą miałam przyjemność pracować przez 10 miesięcy. Mimo młodego wieku, Pani Maja ma ogromną wiedzę, popartą dużą praktyką a na dodatek, to co robi to jej ogromna pasja. Pani Maja jest bardzo ciepłą, zrównoważoną osobą o niesamowitym spokoju wewnętrznym. Nie ocenia, ale nie pozostaje bierna. Zawsze poratuje radą prosto „w punkt”. Nasze konsultacje odbywały się głównie przez internet, czego na początku szczerze się obawiałam, ale z czasem uznałam to za świetne narzędzie do prowadzenia terapii. Nieważne, w którym miejscu na świecie jesteś, twój psycholog siedzi dokładnie na wprost ciebie.
  Dziś mijają prawie 3 miesiące od zakończenia terapii a ja nadal nie przestałam się uśmiechać. Udało mi się zwalczyć demony przeszłości i stałam się silną, niezależną i uśmiechniętą kobietą, która potrafi mądrze obierać swoje cele i sukcesywnie je realizować.
  Pani Maju dziękuję za poświęcony czas i ogrom pracy jaki włożyła Pani w postawienie mnie na nogi. Wszystkim niezdecydowanym, gorąco polecam – świetna babka i niezastąpiony specjalista !
  Pozdrawiam z kraju pachnącego kawą, gdzie do obiadu, zamiast wody podaje się wino.
  Marta

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-21

  Pani Marto bardzo dziękuję za tak miłe słowa, bardzo wiele dla mnie znaczą! :) Ciszę się, że wspólną pracą udało się tyle zmienić, osiągnąć. Wszystko to było możliwe dzięki Pani sile, determinacji i wytrwałości. Strasznie się cieszę, że u Pani wszystko dobrze :) Pozdrawiam ciepło z niestety jesiennej już Warszawy ;)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacje seksuologiczne

  Z wizytą u psychologa/seksuologa zwlekałem długo. Trudno się przemóc, przyznać do własnych niedoskonałości i poprosić kogoś o pomoc - szczególnie kogoś obcego. Do Pani Mai trafiłem z polecenia. Była to pierwsza wizyta. Skupiliśmy się na identyfikacji problemu i wyznaczeniu celu terapii. Ponieważ mój problem w swojej naturze jest dość złożony oczywiste jest dla mnie, że istnieje potrzeba kontynuacji. W czasie wizyty bardzo podobało mi się, że czułem się słuchany i akceptowany. Pani Maja poświęciła mi należytą uwagę a swoim profesjonalizmem przekonała, że decydując się na terapię dokonałem właściwego wyboru. Serdecznie dziękuję i do zobaczenia.

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-16

  Bardzo dziękuję za pozytywną opinię Panie Ryszardzie i do zobaczenia! :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacja psychologiczna 50 minut

  Czuć jak bardzo Pani Maja podchodzi indywidualnie do człowieka, to bardzo ważne, kiedy nie czujemy się jak opisywane zjawisko tylko jak osoby, które gdzieś się zagubiły, a Pani Maja bardzo chce pomóc się odnaleźć :)

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-12

  Pani Elizo bardzo dziękuję za pozytywne słowa! :) pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: Konsultacja seksuologiczna 50 minut

  Generalnie tego typu wizyty nie należą do najłatwiejszych, ale w przypadku spotkania z Panią Mają poszło wyjątkowo "gładko". Poznanie podłoża sowich problemów wydaje się być kluczowe do poradzenia sobie z nimi i w moim przypadku udało się uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z którymi do Pani Mai przybyłem. Dziękuję i polecam :).

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-05

  Panie Patryku bardzo dziękuję za pozytywną opinię! Pozdrawiam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno - Seksuologiczny (Metro Racławicka)Usługa: konsultacja seksuologiczna 50 minut

  Pani Maja, jest bardzo empatycznym, profesjonalnym psychologiem, pomimo bardzo młodego wyglądu ma dużą, kompleksową wiedzę i doświadczenie - co w terapii jest bardzo ważne.
  Ujeła mnie tym, że po konsultacji dostałam szereg informacji i materiałów o których rozmawialiśmy - przygotowanych z należytą starannością :)
  Rekomenduje

  mgr Maja Chaudhuri2017-09-04

  Pani Agnieszko bardzo dziękuję za pozytywne słowa i cieszę się, że materiały się przydały! Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam :)

Pytania pacjentów (35)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W celu ustalenia indywidualnego terminu lub w razie jakichkolwiek pytań odnośnie konsultacji proszę o kontakt:
  chaudhurimaja@gmail.com

  Konsultacje online - proszę o kontakt

  Jestem psychologiem i seksuologiem. Od kilku lat pomagam osobom dorosłym doświadczającym różnego rodzaju trudności natury psychicznej i seksualnej. Wierzę, że każdy człowiek ma prawo do przeżywania swojego życia odpowiednio do swoich pragnień i potrzeb. Taki właśnie cel ma moja praca - pomoc ludziom lepiej poznać i zrozumieć siebie a w konsekwencji żyć świadomie i szczęśliwie.

  W trakcie spotkań najważniejszy jest dla mnie wzajemny szacunek i wspólne szukanie drogi ku rozwiązaniu problemów. Stosuje głównie techniki terapii poznawczo - behawioralnej i terapii schematu łącząc je z innymi nurtami terapeutycznymi. Najważniejsze jednak jest dla mnie w pierwszej kolejności zrozumienie zgłaszanych trudności, a dopiero później dostosowanie metod spełniających indywidualne potrzeby klienta.

  Główne obszary mojej pracy znajdują się po prawej stronie ----->

  Moja praca objęta jest superwizją u certyfikowanych superwizorów.

  Przypominam, że nie jestem lekarzem i nie przepisuje recept.

  Konsultacja psychologiczna indywidualna 50 minut - 120 zł
  Konsultacja seksuologiczna indywidualna 50 minut - 120 zł
  Konsultacja partnerska 80 minut - 180 zł

  Zawsze wysyłam wiadomość sms z prośbą o potwierdzenie wizyty, dlatego bardzo proszę o podawanie aktualnego numeru telefonu kontaktowego podczas rejestracji. Dziękuję :)

  Zapraszam serdecznie :)

Specjalizacje

 • Seksuologia

Ukończone szkoły

 • Psychologia, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Seksuologia Kliniczna, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Psychoterapia zaburzeń seksualnych. Paradygmat poznawczo - behawioralny, Centrum CBT
 • Psychodrama w Terapii Schematu i Terapii Poznawczo Behawioralnej (kurs), Centrum CBT
więcej

Publikacje

więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Oddział Psychiatryczny Dzienny Szpitala Wolskiego w Warszawie
 • Oddział Dzienny Kliniki Nerwic Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie
 • Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia SWZPZPOZ w Warszawie
 • Centrum Psychoterapii SWZPZPOZ Oddział XIII Dzienny Zaburzeń Nerwicowych w Warszawie
 • Intimed - Poradnia Seksuologiczna i Psychoterapia w Warszawie
więcej

Choroby

 • kryzys w związku
 • pochwica
 • zaburzenia lękowe
 • depresja
 • Trudności w relacjach rodzinnych
 • Trudności w relacjach partnerskich
 • Niskie poczucie własnej wartości
 • Brak akceptacji swojej seksualności
 • Problemy w zakresie tożsamości płciowej
 • Zaburzenia orgazmu
 • Brak przyjemności z seksu
 • Zaburzenia pożądania
 • Ból podczas stosunku
 • Nietypowe preferencje seksualne
 • Zaburzenia erekcji
 • Przedwczesny wytrysk
 • Trudności w kontaktach społecznych
 • Trening asertywności
 • Brak satysfakcji życiowej
 • Brak motywacji do działania
 • Trudności w komunikacji
 • Trudności w byciu asertywnym
 • Uzależnienie od seksu
 • Problemy osób LGBT
więcej

Artykuły

 • Rozmowy o seksie

  8 marca 2016

  Jeden z moich pacjentów, siadając na fotelu powiedział – „O nie, teraz najgorsze jest to, że trzeba będzie coś powiedzieć”. No właśnie – trzeba będzie...