Adres

Wola , Warszawa
(mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problem z dzieckiem

Jestem bardzo zadowolona dostałam szybką odpowiedź dzięki której zrozumiałam jak mam postępować z moim dzieckiem .


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o pomoc.Mam problem natury psychicznej. Od długiego czasu nęka mnie pewna osoba w internecie nie umiem sobie z tym radzić nie wiem do kogo się zwrócić. Nie wiem czy co to też problem dobry na wizytę u psychologa? Moje załamanie psychiczne sięga już niemalże roku.

  Jak wynika z pytania, problem dotyka Pani/Pana sfery psychicznej. Jeśli więc ma on związek z Pani/Pana uczuciami, emocjami, bądź w jakiś sposób wpływa na codzienne funkcjonowanie, to z pewnością jest to dobry powód, aby odbyć przynajmniej jedną konsultację psychologiczną.
  Zachęcam do umówienia się na wizytę.

  mgr Magdalena Żukowska

 • Od dłuższego czasu żyję w trudnym związku, mój parter ma poważne problemy psychiatryczne co wpływa również na mnie ostatnio się dowiedziałam ,że okłamywał mnie przez rok i już nie wiem czy mu ufać. Mam też problemy rodzinne nie okazuję tego ale również bardzo na mnie to wpływa. Mam problemy z zasypianiem, często dopada mnie zmęczenie, brak humory nawet bez przyczyny mam ochotę płakać. Często załamuję się tym jak wygląda moje życie. Samo okaleczałam się. Miałam myśli samobójcze ale na tym tylko zawsze się kończyło, ponieważ było to chwilowe. Czy powinnam się udać na wizytę do psychologa ?

  Tak. Problemy, które Pani opisuje mogą mieć podłoże psychologiczne. Polecam wizytę u specjalisty - psychologa lub psychotraumatologa.

  mgr Magdalena Żukowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Publikacje i artykuły