Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


71 738..... Pokaż numer


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) • 160 zł

Konsultacja online • 160 zł

Konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta) • 100 zł


Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Dietetyka, studia magisterskie

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Oławska 15, Wrocław

160 zł

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu


160 zł

Konsultacja online160 zł

Konsultacja online

Pozostałe usługi


Oławska 15, Wrocław

140 zł

VITA Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Stomatologów we Wrocławiu


100 zł

Konsultacja online

14 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Pani Magdalena robi szczegółowy wywiad, stara się w pełni zrozmieć wyzwania pacjenta i jego styl życia. Jest osobą doświadczoną, zaangażowaną i bardzo pomocną :) Polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna

Bardzo polecam Panią Magister! W wieku 72 lat schudłam i czuję się świetnie! Pani Magda indywidualnie i profesjonalnie podchodzi do pacjenta.
Dziękuję z całego serca!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna

Pani dietetyk pomogła mi osiągnąć docelową wagę w przyjemny i prosty sposób. Zrzucanie wagi trwało dokładnie tyle, ile zapowiadano podczas pierwszej wizyty. Przygotowane przez panią Magdę jadłospisy składają się z bardzo smacznych, prostych w przygotowaniu dań, a co najważniejsze - są w pełni dopasowane do upodobań i trybu życia pacjenta. Dodatkowo, pani Magda zawsze służy radą i pozostaje w kontakcie z pacjentem także poza wizytami. Z pełną odpowiedzialnością polecam panią dietetyk wszystkim, którzy chcą zdrowo i przyjemnie schudnąć.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Magda is very professional and easy-going. She made sure to listen to my concerns and create a meal plan accordingly. I like the way the goals are set and they've been proved to be effective. Also, the food is absolutely delicious :)
All my consultations and meal plans are in English and it's perfectly fine. Highly recommend :)

mgr Magdalena Włodkowska

Thank you, Monica!


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Korzystam z pomocy Pani Magdaleny od stycznia tego roku. Pani Magdalena stworzyła dla mnie program żywieniowy, który pomógł mi zgubić już 10 kilogramów . Średnio 3 kg w miesiącu. Jestem bardzo zadowolona, gdyż dieta jest tak ułożona, że mogę stosować zamienniki jeśli czegoś nie lubię i nie jadam. Że względu na problemy zdrowotne niewiele ćwiczę, a i tak są widoczne efekty. Gorąco polecam skorzystanie z pomocy Pani Magdaleny tym którzy się zastanawiają czy warto. Warto .

mgr Magdalena Włodkowska

Pani Beato, bardzo dziękuję za opinię i gratuluję zmiany!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Trafiłam do Pani Magdaleny z totalnie rozregulowanym trybem życia i sporą nadwagą. Potrafiłam nie jeść cały dzień, po pracy jadłam cokolwiek i później dziwiłam się że jestem zmęczona, a kilogramów coraz więcej. Dodajmy do tego mało płynów i oto przepis na klęskę gotowy. Czytasz o sobie- czym prędzej umawiaj wizytę właśnie do p. Magdaleny! Dlaczego?! Bo słucha i ma totalnie indywidulane podejście do każdego pacjenta. Wiem, że mnie nie ocenia, nie krytykuje, nie wywiera presji. Nie czuję się numerem w tabelce i pacjentem, który jest traktowany jak "kolejny, typowy przypadek". Ustaliłyśmy plan działania jako proces i jest to rewelacyjne podejście, które daje powera i wiarę, że się uda. Modyfikujemy i szukamy "sposobu na mnie" przy każdej wizycie i przynosi to efekty. I wcale nie musiałam zmienić wszystkiego od razu, rzucić się na sałatki i skazać na porażkę z powodu braku wytrwałości. Wszystko idzie swoim rytmem, który jest dostosowany do mnie i do mojego dotychczasowego trybu życia. Dzięki niej wszystko wydaje się takie realne do osiągniecia i jednocześnie nie przytłaczające. Jestem po trzeciej wizycie i czuję się, że mam w niej niesamowite wsparcie i zaczynam powoli stawiać pierwsze kroki żeby coś zmienić.

mgr Magdalena Włodkowska

Pani Aniu! Bardzo dziękuję za tak miłe słowa! Do zobaczenia na kolejnych konsultacjach :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Profesjonalne podejście. Wysłuchanie pacjenta i analiza na wysokim poziomie. Podczas konsultacji atmosfera była przyjazna nie tak sztywno jak na zasadzie pacjent-lekarz co jest ogromnym plusem. Wziąłem pakiet z rozpisaną dietą na 4 tyg. Dostałem dokładny plan żywieniowy co do 1 kcal. Wraz ze sposobem przygotowania. Bardzoi miło wspominam wizyty i polecam każdemu !

mgr Magdalena Włodkowska

Dziękuję bardzo za opinię! Wszystkiego dobrego życzę :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Wizyty u Pani dietetyk to czysta przyjemność. Jadłospisy są dopasowane wręcz idelanie i jest tam wszystko co lubię Pani Magda podczas wizyt szczegółowo pyta się o samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Dzięki Pani Magdzie naprawdę zmieniłam swoje nawyki żywieniowe Naprawdę gorąco polecam

mgr Magdalena Włodkowska

Gratuluję nowego stylu życia! Dziękuję za opinię i do zobaczenia na kolejnych wizytach! :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Współpraca z Magda jest bardzo udana. Magda jest bardzo zaangażowana w to co się dzieje z moim zdrowiem. Uważnie słucha, udziela jasnych odpowiedzi. Jest osoba, której nie boje się zadawać żadnych pytań, ponieważ wprowadza przyjazna, bardzo profesjonalna atmosferę. Dieta sporządzona przez Magda spełniła moje oczekiwania w zupełności. Zostały w niej zawarte wszystkie moje upodobania, o których rozmawiałyśmy na pierwszym spotkaniu. Magda jest osobą opanowana i spokojna, przy której można czuć się bezpiecznie. Serdecznie polecam.

mgr Magdalena Włodkowska

Bardzo dziękuję! Do zobaczenia na kolejnych wizytach ;) Pozdrawiam!


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Light Life konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

Gorąco polecam. Pani Magda jest właściwym człowiekiem do właściwego zadania. Potrafi przygotować taki jadłospis, że człowiek w ogóle nie czuje jakby był na diecie.
Profesjonalizm i indywidualne podejście - Wszystkie moje uwagi i preferencje zostały uwzględnione przy układaniu diety. Nie lubiłem wcześniej gotowania i sprawiało mi to dużą trudność, teraz nawet moja rodzina chwali moje wytwory i czasem coś podkrada z garnka ;)
Fachowiec z doświadczeniem - rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i posiada dużą wiedzę w zakresie żywienia i nie tylko. Nie spotkałem się z sytuacją gdzie nie uzyskałbym odpowiedzi na pytanie.
Empatia - przoduje nie tylko na płaszczyźnie merytorycznej, ale także emocjonalnej - motywuje, aktywnie słucha i udziela dobre rady. Celebruje sukcesy razem z pacjentami, co dodatkowo zachęca do pracy (przynajmniej na początku, bo z czasem gotowanie staje się nawykiem).
Wykupiłem u pani Magdy dietę na 2 tygodnie, którą cyklicznie powtarzam, wprowadzając okazjonalnie modyfikacje na podstawie załączonego spisu wymienników. Jestem bardzo zadowolony, w pierwszym cyklu musiałem poświęcić trochę czasu, aby poznać potrawy, zrobić zakupy, ale z czasem człowiek nabywa wprawy i organizacja całego procesu od zakupów do gotowania staje się banalnie prosta.
Przy diecie pani Magdy schudłem 8 kg w dwa miesiące, dodając własne ćwiczenia, ale co najważniejsze, po raz pierwszy w życiu nie mam poczucia, że odchudzanie jest drogą przez mękę, która wymaga wyrzeczeń (dalej zdarza mi się zjeść pizzę), tylko przyjemną jazdą na rowerze po płaskiej drodze.

mgr Magdalena Włodkowska

Bardzo dziękuję za tę wyczerpującą i bardzo miłą opinię. Gratuluję postępów i działamy dalej ;) Do zobaczenia!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy te różne suplementy diety wspomagające i przyspieszające zbicie zbędnych kilogramów są opłacalne? Czy one naprawdę pomagają w pozbyciu się nadmiernej wagi? Czy to po prostu zwykłe naciąganie? Czytałam ostatnio kilka informacji na temat Nutrimex, chciałabym się upewnić czy warto kupić jakikolwiek z tych specyfików? Oczywiście zażywanie takich suplementów przy stosownej diecie i aktywności fizycznej, bo wiadomo same tabletki nie zdziałaja cuda..

Witam, podstawą walki ze zbędnymi kilogramami jest trwała zmiana nawykow żywieniowych i od tego proponowałabym zacząć. Ważne jest to, aby dobrać dietę w taki sposób, by była dla Pani smaczna i możliwa do realizacji. Suplementami można sie wspomóc, lecz przy odpowiedniej diecie zazwyczaj nie jest to konieczne. Osobiście uważam, że lepiej zainwestować w dobrze zbilansowaną i smaczną dietę ;) Pozdrawiam, Magda Kowalska, dietetyk kliniczny

mgr Magdalena Włodkowska

Mam 15 lat (niedługo 16) w wieku 14 lat zaczęłam okres dojrzewania w ostatnim czasie zaczęłam tyć, moja waga to 45 kg przy wzroście 150 cm czy jest ona prawidłowa? I czy to normalnie że zaczęłam tak późno przybierać na wadze, jeśli jest to spowodowane dojrzewaniem.

To zupełnie prawidłowa masa ciała! Dojrzewanie to proces długotrwały i u każdego przebiega inaczej - nie masz się czym martwić ;)

mgr Magdalena Włodkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem dietetykiem klinicznym, absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Opracowuję zdrowe, smaczne i szybkie do zastosowania diety dla osób, kt...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Choroby przewodu pokarmowego
  • Choroby dietozależne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

  • Gdański Uniwersytet Medyczny, kierunek Dietetyka, studia magisterskie

Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania