Lek.

Magdalena Tymowska verifiedCreated with Sketch.

Okulista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Rewelacja! Świetny kontakt z Pacjentem, cierpliwa, dociekliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Wszystkie możliwe badania przeprowadzone w profesjonalny sposób, omawiając po kolei jakie badanie będzie wykonywane i czemu ma ono służyć.
  Polecam gorąco wizytę i Pani Doktor

 • Szukasz okulisty? Pacjenci polecają:

  Anna Małgorzata Stradowska
  Anna Małgorzata Stradowska
  Okulista
  ul. Damrota 47a, Tychy

  Barbara Kawalec-Herbut
  Barbara Kawalec-Herbut
  Okulista, Okulista dziecięcy
  Fabryczna 2, Tychy
  Pani doktor jest bardzo kompetentną osobą że świetnym podejściem do dzieci. Starała się odpowiadać nawet na pytania… więcej

  Bronisława Koraszewska-Matuszewska
  Bronisława Koraszewska-Matuszewska
  Okulista, Okulista dziecięcy
  ul Bażantów 2, Katowice
  Byliśmy na wizycie z 8 miesięcznym dzieckiem. Badanie odbyło się w milej atmosferze, bez pośpiechu. Pani Profesor… więcej

  Dominika Anna Janiszewska-Bil
  Dominika Anna Janiszewska-Bil
  Okulista
  Pokoju 92/2, Lędziny
  Pełny profesjonalizm. Pani Dominika to bardzo ciepła osoba, szczegółowo odpowiadająca na wszystkie pytania, bardzo… więcej

  Wojciech Maruszczyk
  Wojciech Maruszczyk
  Okulista, Okulista dziecięcy
  Lędzińska 1, Lędziny
  Komentarz może być tylko pozytywny !!! Pan doktor wykazał wiele cierpliwości podczas badania wzroku dziecka w wieku… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  Usługi

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Rewelacja! Świetny kontakt z Pacjentem, cierpliwa, dociekliwa, bardzo rzetelna Pani Doktor. Wszystkie możliwe badania przeprowadzone w profesjonalny sposób, omawiając po kolei jakie badanie będzie wykonywane i czemu ma ono służyć.
   Polecam gorąco wizytę i Pani Doktor

  • Dzień dobry :) wyjątkowy specjalista z powołania i pasją .Dziękuję ,że są tacy fachowcy życzę dużo mocy....
   Pozdrawiam serdecznie Joanna K.

  • J

   Witam. Do Pani Doktor trafiłem korzystając z opinii przedmówców na niniejszym portalu. Nic dodać, nic ująć - wszystkie poprzednie opinie jak najbardziej zasadne! Pani Doktor łączy w sobie wiedzę merytoryczną, szacunek do pacjenta (co niestety rzadki przymiot lekarzy) i zaangażowanie. Pani Doktor w przystępny i wyczerpujący sposób udzieliła odpowiedzi na wszystkie moje pytania, a co najważniejsze - trafnie stwierdziła jedną z przypadłości moich oczu, o której wcześniej nie miałem pojęcia. Zostałem przez Panią Doktor skierowany na badania, które w pełni potwierdziły Jej diagnozę, dzięki czemu wiem, w jakim kierunku ma iść dalszy proces leczenia oczu. Wszystkim jak najbardziej polecam!!!

  • K

   Drodzy państwo, mieszkam w Tychach od pewnego czasu mam problem z oczami odbyłem wizytę u wielu już okulistów. Pani Dr. Magdalena Tymowska, jest profesjonalistką w swoim zawodzie i rodzynkiem wśród lekarzy "po fachu". Jeszcze nigdy w życiu, nikt nie zbadał moje oczy tak dokładnie, tak skrupulatnie, i tak przyjaźnie jak Dr.Tymowska Dziękuję, i oczywiście polecam wszystkim, z całą odpowiedzialnością :)

  • M

   Pani doktor po prostu się chce. Wyjaśni jakie i dlaczego ćwiczenia należy robić, dlaczego proponuje taką metodę leczenia. Jest cierpliwa, sympatyczna i sprawia wrażenie bardzo kompetentnej osoby. Zbadała córkę, przeprowadziła cały wywiad, doradziła ćwiczenia i jeszcze chciało jej się napisać zalecenia do szkoły (córka jest wysoka więc poszła informacja, że ze względu na wadę wzroku ma być sadzana w pierwszej, drugiej ławce) Polecam wszystkim:)

  • M

   Pierwszy raz spotkałem się z taką uprzejmością i szacunkiem w stosunku do pacjenta w gabinecie lekarskim. Pozostaje pod dużym wrażeniem wiedzy, profesjonalizmu, kultury osobistej i uroku Pani doktor Tymowskiej. Bez pośpiechu, spokojnie i rzeczowo zostałem zbadany i zdiagnozowany. Uzyskałem pełną informacje na temat dręczącej mnie wady wzroku w sposób dla mnie zrozumiały i przystępny. Pomimo, że rokowania nie są najlepsze, to z pełnym zaufaniem, szacunkiem i wiarą oddaje swoje zdrowie pod jej opiekę i jestem pewny, że osoba o takiej wiedzy, zaangażowaniu i wrażliwości w stosunku do pacjenta,uczyni wszystko dla ratowania poprawności mojego widzenia.
   Serdecznie dziękuje Pani doktor !!! Pacjent

  • G

   Byliśmy z żoną u Pani doktor, zabraliśmy również dwójkę naszych dzieci. Córeczka była wcześniej badana okulistycznie, na siłę, dlatego byliśmy pełni obaw czy w ogóle uda się ją zbadać, a z kolei dziecko pilnie potrzebuje pomocy. Pierwsze wrażenie- niepokój- pani doktor wygląda jakby dopiero skończyła studia, jednak tyle osób polecało nam tą okulistkę, że postanowiliśmy zostać. Obawy okazały się niepotrzebne- takiego podejścia do dziecka jeszcze nie widziałem- dr Tymowska tak poprowadziła badanie, że Kasia cały czas myślała, że bawi się w chowanego, w szukanie obrazka, ukrywanie oczka, pani doktor pozwoliła nawet Kasi zbadać siebie- nie żałowała czasu. Żona jest po wypadku i miała wiele niepokojących dolegliwości i objawów- po badaniu mocno uspokoiła się, a także uzyskała wiele informacji. Kolokwialnie - wszystko zostało nam wyoślone, z proponowanym leczeniem, jego kolejnymi etapami- podane w sposób bardzo profesjonalny ale i przystępny (po polsku:)). Aż się wierzyć nie chce ,że to było w poradni . Potwierdzam wczesniejsze słowa- Pani doktor odprowadziła nas do drzwi, poprosiła następną osobę i wskazała kolejną- aby mogła się przygotować, a wcześniej - na drogę nasze dzieci zostały obdarowane słodkościami. Cała nasza czwórka z radością czeka na następną wizytę, mimo ,że po samej rozmowie czujemy się zdrowsi- czujemy się mocno zmobilizowani do stosowania się do zaleceń doktor Tymowskiej.

  • D

   Do Pani Doktor Tymowskiej trafiłam razem z moim mężem i mamą zupełnie przypadkiem - w \"mojej\" przychodni \"zapisywali\" do okulisty na marzec (a rzecz się działa w październiku). Ktoś podpowiedział, że na Woli są mniejsze kolejki do okulisty, więc zadzwoniliśmy i mieliśmy termin wyznaczony za niecałe trzy tygodnie. Wrażenia całej naszej trójki były identyczne - niesamowicie miła, przystępna Pani Doktor. Zostaliśmy zbadani, w trakcie badań tłumaczyła, co robi. Następnie każdy z nas miał wytłumaczony jego problem oraz dobrane leki i okulary. To straszne, ale okazało się, że Pani Tymowska jako pierwsza zorientowała się, że mam astygmatyzm i dobrała mi okulary z cylindrami, przez które wreszcie dobrze widzę. W domu mam chyba 5 (sic!) par okularów, które niestety nie pozwalały mi na swobodne, wyraźne widzenie ze względu na to, że zostały źle dobrane. Do tego jeszcze krople do oczu - \"te tańsze, bo działają tak samo jak te droższe, więc po co ma pani płacić za bajery nikomu nie potrzebne\". I do tego, na koniec, odprowadziła mnie do drzwi. Poczułam się niesamowicie ważnym pacjentem. Troszkę się bałam, że się zaraz obudzę z tego pięknego snu. Ale mąż i mama mieli te same doświadczenia i nie spali :-)))) Dziękujemy, Pani Doktor.

  • D

   Zachęcona przez znajomych zapisałam się do Pani doktor na wizytę- i tu pierwsza niespodzianka-czekałam zaledwie 2 tygodnie. Mialam mieszane uczucia, bo wydawałoby się ,że do dobrego lekarza czekac dlużej. A tu okazuje się , ze to taka organizacja, terminy ustalane są niemal na bieżąco. Przyszłam na wizytę- a tu pełna poczekalnia, i nieco dziwny widok, połowa czekających uśmiechnięta, do tego niemal każdy wychodzacy z gabinetu- też usmiechnięty. Zaintrygowana w koncu doczekalam się swojej kolei- i jestem pod wrażeniem! Pani doktor przywitała się ze mną serdecznie, pożartowała o codzienności, a następnie zabrała się do pracy.
   Zostałam wypytana o sprawy, które pozornie nie miały związku z moim problemem, starannie zbadana- pani doktor wytłumaczyla mi skąd probem , jak sobie z nim poradzić i ile to potrwa. Na koniec wypytała rodzaj leku, jaki by mi najbardziej pasował- i dobrała krople w porozumieniu ze mną.!
   Ja również wyszłam z gabinetu usmiechnięta , i dołączyłam do grona zadowolonych osób.
   Polecam. Tak sobie wyobrażam profesjonalizm.
   Danuta

   Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

  • G

   Pierwszy raz spotkałem się z uprzejmą, kompetentną i bardzo konkretną poradą na ostrym dyżurze.
   Doktor Tymowska poprowadziła moje leczenie później- w bardzo dynamiczny, i przede wszystkim, skuteczny sposób.
   Jestem pod dużym wrażeniem połączenia wiedzy, umiejętności interpersonalnych, wrażliwości i zaangażowania w leczenie z kobiecym wdziękiem i ciepłem.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG