Adres

Samarytanka 1 m 12, Targówek, Warszawa
Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE (mapa)

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Gotówka
22 273.....

Psychoterapia indywidualna (120 zł)

Konsultacja psychologiczna (120 zł)

Psychoterapia on line (120 zł) + 1 więcej

Konsultacje on line (120 zł)

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Magdalena Tylko, zapraszam na stronę mojego gabinetu: www.popomoc.pl. Jestem psychologiem i psychoterapeutą (Certyfikat Psychoterapeuty P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • trauma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego (nr 544), Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, 2017
 • Szkolenie w terapii dialektyczno-behawioralnej, DBT Foundational Training, Behavioral Tech oraz Greek Association of Behavioural Research, Ateny 2018
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej dr A.Popiel i E Pragłowskiej, II stopień czteroletnich studiów podyplomowych, Uniwersytet SWPS, 2015-2017
Zobacz więcej

Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET, Psychoterapia ON-LINE

Pani Magda jest zdecydowanie osobą bardzo profesjonalną. Dzięki cennym wskazówkom Pani Magdy,
oraz wspaniałemu narzędziu do pracy nad sobą, który P.Magda zaproponowała, dziś już wiem jak mam sobie radzić w przyszłości. Sesje są prowadzone w ciepłej domowej atmosferze co myślę jest ważnym aspektem takich spotkań. Jestem bardzo wdzięczna Pani za pomoc i czas wspólnie spędzony :)
Pozdrawiam Monika

Magdalena Tylko

Pani Moniko, bardzo mi było miło towarzyszyć Pani w czasie wprowadzania zmian. To była ogromna praca, a Pani wytrwałość i zaangażowanie budziły mój szczery podziw. Mam nadzieję, że życie z uważnością chwili oraz świadomość własnych potrzeb i wartości sprawi, że będzie Pani mogła realizować to, co dla Pani najważniejsze. . Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za opinię!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam. Pani Magdalena była dla mnie świetnym przewodnikiem na drodze ku lepszemu. Poszłam na terapię, żeby nie móc sobie zarzucić że nie spróbowałam wszystkiego. Ku mojemu zdziwieniu terapia pomogła mi bardziej niż cokolwiek wcześniej (wliczając farmakologię). Bałam się że będę musiała latami wydeptywać ścieżkę do psychologa, a ku mojej wielkiej uciesze wystarczyło kilka sesji aby standard psychiczny mojego życia zdecydowanie się poprawił. Dzięki Pani Psycholog, nie dość że rozwiązałam istniejące problemy, to dodatkowo zyskałam narzędzia na radzenie sobie w przyszłości. Ponadto Pani Magdalena jest osobą cierpliwą (kluczowe w moim przypadku), potrafiąca słuchać, wzbudzającą zaufanie i zaangażowaną w rozwiązanie problemów pacjenta. Bardzo dziękuję Pani za pomoc/ ratunek :)

Magdalena Tylko

Dziękuję za opinię. Bardzo się cieszyłam obserwując jakie zmiany wprowadza Pani w swoim życiu. Poprawa na lepsze to przede wszystkim Pani zasługa, tego, że podjęła Pani wysiłek wprowadzenia istotnych zmian. Cieszę się też, że ma Pani zamiar wykorzystywać zdobyte umiejętności na co dzień,to utrwali efekty terapii, ale może też pomóc w rozwiązaniu innych trudności, nad którymi nie pracowałyśmy. Miło mi było z Panią pracować. Powodzenia!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

K

Pani psycholog bardzo miła. Zadaje pytania, które nakierowują na dokładne opowiedzenie o swoim problemie. Jest to niezbędne do dobrej diagnozy. Wszystko odbywa się w atmosferze zrozumienia. Gorąco polecam.

Magdalena Tylko

Bardzo dziękuję za tę opinię. To prawda, że szczegółowa diagnoza jest bardzo ważna.Pomaga mi nie tylko zrozumieć problem pacjenta, ale także pomaga nam określić cel naszej wspólnej pracy i dobrać metody, które pozwolą go zrealizować w jak najkrótszym czasie. Niestety nie wiem, kto kryje się pod tym nickiem, ale mam nadzieję, że wspólnie uda nam się osiągnąć zamierzony cel. Serdecznie pozdrawiam, Magdalena Tylko

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A

Dzięki terapii nauczyłam się radzić sobie z trudnymi emocjami i negatywnymi myślami. Otrzymałam wsparcie i zrozumienie, którego potrzebowałam do rozwiązania i zrozumienia swoich problemów. Jestem bardzo zadowolona z efektów terapii. Dzięki niej poznałam lepiej siebie i uzyskałam narzędzia pozwalające mi zwalczać w przyszłości trudne sytuacje. P. Magdalena to profesjonalistka, wnikliwie słucha i budzi poczucie zaufania już od pierwszej wizyty. Zdecydowanie polecam wszystkim. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam. A.

Magdalena Tylko

Pani Anno, dziękuję za miłe słowa. Z przyjemnością towarzyszyłam Pani na drodze do zmiany. Tak naprawdę to Pani praca i zaangażowanie sprawiły, że poradziła sobie Pani z problemem i to w krótszym czasie niż początkowo zakładałyśmy. Cieszę się, że proponowane przeze mnie metody poznawczo-behawioralne okazały się pomocne i skuteczne. To co najważniejsze: ten nowy sposób patrzenia na problemy będzie już z Panią. Życzę Pani wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za realizację kolejnych ważnych dla Pani celów. Wierzę, że się uda!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Usługi i ceny

Konsultacje psychologiczne

120 zł

Samarytanka 1 m 12, Warszawa

Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

120 zł

Psychoterapia indywidualna

120 zł

Samarytanka 1 m 12, Warszawa

Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

120 zł

Konsultacje on line

120 zł

Samarytanka 1 m 12, Warszawa

Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

120 zł

Psychoterapia on line

120 zł

Samarytanka 1 m 12, Warszawa

Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

120 zł

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A

Chciałbym polecić Panią Magdę dosłownie każdemu. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalizmu, pozytywnego nastawienia ale przede wszystkim Pani Magda chce pomóc. Po każdym spotkaniu miałem poczucie sensu dalszej pracy, a metody działania były skrojone na mnie.
Pani Magdo. Bardzo mocno Pani dziekuje za wszystko. Rozmowa z Panią byla dla mnie ukojeniem i otworzyła mi oczy na wiele spraw.
Dziekuje

Magdalena Tylko

Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że pozytywnie ocenia Pan spędzony wspólnie czas a nasza wspólna praca okazała się pomocna i wniosła więcej spokoju w Pana życie. Zmiana to efekt Pana odwagi i wytrwałej pracy w trakcie naszych spotkań. Mam nadzieję, że poznane metody będą dla Pana przydatnymi wskazówkami na przyszłość. Życzę Panu wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Z
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

Już po pierwszym kontakcie przez E-Mail, miałam bardzo dobre przeczucie co do Pani Magdaleny. Potwierdziły to następne tygodnie terapii, którą odbywałam przez Skype, ze względu na pobyt za granicą. Pani Magdalena potrafiła tak dobrze zmotywować mnie do systematycznej pracy, że w ciągu kilku miesięcy niemal całkowicie rozwiązały się moje problemy emocjonalne. Pani Magdalena nauczyła mnie wielu interesujących i pomocnych metod radzenia sobie z problemami. Terapia była bardzo rzeczowa, dobrze zaplanowana, i przede wszystkim skuteczna. Pani Magdalena jest bardzo zaangażowaną i ciepłą osobą, która wykonuje swoją pracę na pewno z powołania.

Magdalena Tylko

Bardzo Pani dziękuję za tę opinię. Cieszę się, że moje zaangażowanie w pracę nad problemem mogła Pani odczuć w pozytywny sposób. Mam nadzieję, że poznane metody będą Pani służyły na dłużej i dzięki nim zrealizuje Pani swoje plany i marzenia
Trzymam kciuki za ich powodzenie!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Z
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

Pani Magdalena jest zyczliwa i sympatyczna, a zarazem kompetentna i profesjonalna. Podaje materialy (teksty,ksiazki), zadaje trafne pytania i podsuwa pomocne narzedzia do pracy nad soba. Dzieki Pani poprawil sie moj komfort zycia i zwiekszyla pewnosc siebie.

Magdalena Tylko

Dziękuję Pani Żaneto za opinię! Było mi bardzo miło Panią poznać i z Panią pracować. Mam nadzieję, że teraz wszystko układa się po Pani myśli. Życzę wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda bez wątpienia posiada talent terapeutyczny, oferuje pełen profesjonalizm a jednocześnie jest "po prostu" Panią Magdą, która rozumie.
Zgłaszając się na terapię oczekiwałam jedynie, że sytuacja poprawi się na "do zniesienia". Efekty przerosły moje oczekiwania. Czuję się w pełni zdrową i świadomą kobietą, zdolną do życia w pełni we wszystkich sferach życia.
Pani Magdzie dziekuję, a wszystkim potrzebujacym zrozumienia i pomocy polecam.

Magdalena Tylko

Pani Ewo, dziękuję za opinię. Miło mi, że praca ze mną była dla Pani dobrym doświadczeniem. Sytuacja poprawiła się, to prawda, dzięki Pani zaangażowaniu. Cieszę się, że metody, które zastosowałyśmy okazały się skuteczne, a Pani uzyskała większą świadomość i pewność siebie. Życzę Pani wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

N
Lokalizacja: W innym miejscu

Mogę śmiało napisać, że terapia z Panią Magdą była jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Nie tylko pomogła mi poradzić sobie z problemem, z którym się do Pani Magdy zgłosiłam, ale poprawiła jakość mojego życia w innych sferach. Dostałam konkretne narzędzia do pracy, ale jak wiadomo narzędzia to nie wszystko... dzięki Pani Magdzie ja miałam chęć te narzędzia wykorzystać i wiarę, że one mi pomogą. Pani Magda jest osobą profesjonalną i godną zaufania. Potrafi słuchać i budować odpowiednią atmosferę w czasie spotkań. Posiada ogromną wiedzę. Jest też elastyczna i otwarta na technologie dzięki czemu sesje były prowadzone przy użyciu skype'a, a ja mogłam je mieć regularnie, co nie byłoby takie oczywiste, gdybym musiała na nie dojeżdżać. Pani Magdzie bardzo dziękuję za pomoc, a wszystkim, którzy się zastanawiają polecam terapię ogólnie a szczególnie z Panią Magdą.

Pozdrawiam,
Natalia

Magdalena Tylko

Pani Natalio, bardzo dziękuję Pani za opinię. Cieszę się, że terapia spełniła Pani oczekiwania. Pani zaangażowanie, wytrwałość i wprowadzanie zmian w codziennym życiu przyczyniły się w największym stopniu do tych rezultatów. Potrzebna też była odwaga, konsekwencja i otwartość na nowe metody! Bardzo się cieszę i życzę Pani wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

P
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE

Zdecydowalam sie na terapie z powodu stanow depresyjnych jakie mnie ogarnialy, negatywnego podejscia oraz poczucie bezsilnosci w pewnym okresie mojego zycia. Probowalam sama ze sobo pracowac, czytac artykoly coachingowe, poradniki ale nic z tego nie wychodzilo czulam ze utknelam w miejscu. Pewnego dnia bedoc juz zmeczona sobo i swoimi myslami postanowilam poszukac pomocy przez internet.
Pani Magda okazala sie osobo profesjonalno, empatyczno, tako przed ktoro mozna sie otworzyc co dla mnie bylo wazne jako pacjet, czulam sie swobodnie. Terapia z Panio Magdo pomogla mi ogromnie, przede wszystkim przelamalam uciozliwy dla mnie odruch bezwarunkowy,ktory powodowal chroniczny bol od lat. Nauczylam sie poprzez rozne narzedzia jak radzic sobie w trudnych dla mnie sytuacjach. Otrzymalam ogromne wsparcie i wyrozumienie kiedy musialam przerwac terapie z powodu choroby, operacji oraz pozniejszej rekonwalenscencji, jednym slowem Pani Magda byla ze mno. Osobiscie nigdy nie korzystalam z pomocy psychologicznej i z pewnoscio wiem ze byla to trafna decyzja. Powiem tak, jezeli czytasz mojo wypowiedz i czujesz ze potrzebujesz pomocy lub z czyms sobie nie radzisz jestem pewna ze fachowa pomoc Pani Magdy pomoze.
Dziekuje Pani Magdo i pozdrawiam serdecznie. Patrycja

Magdalena Tylko

Pani Patrycjo, bardzo Pani dziękuję za pozytywną opinię.
Mam poczucie, że dzięki terapii i Pani pracy udało się Pani wypracować nowy sposób patrzenia na wiele trudnych spraw i dzięki temu pewne objawy i trudności ustąpiły. Ten proces trwa nadal. Każdy dzień przynosi nowe odkrycie, czasem zdziwienie. Te odkrycia, większa samoświadomość, mogą stać się źródłem siły do wprowadzania kolejnych zmian.
Mam nadzieję, że wysiłek jaki włożyła Pani w pracę w trakcie terapii, każdego dnia pomaga Pani szukać drogi do życia zgodnie z wartościami i realizować marzenia. A jeśli na tej drodze pojawią się przeszkody, to mam poczucie, że poradzi sobie Pani z nimi tak jak radziła sobie Pani ostatnio w trakcie naszych spotkań.
Mi było bardzo miło Pani towarzyszyć, wspólnie szukać odpowiedzi na pytania i rozwiązań dla pojawiających się problemów.
Przesyłam Pani szczere życzenia realizacji marzeń!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

D
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE bezsenność

Polecam Panią Magdalenę. Trafiłam na terapię online przez kilkumiesięczną bezsenność. Problem bezsenności minął, więc terapia skuteczna. Pani Magda bardzo miła , empatyczna , kontaktowa i co najważniejsze : kompetentna. Przy okazji poukładałam w głowie parę innych rzeczy :-)

Magdalena Tylko

Pani Doroto, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że moja wiedza pomogła Pani uporządkować pewne sprawy, ale to Pani miała odwagę z tej wiedzy skorzystać. Terapia jest pracą, w którą trzeba się zaangażować i efekty są dzięki Pani pracy i cierpliwości z jaką wdrażała Pani pewne moje propozycje wynikające z teorii psychologicznych. Miło mi było Pani towarzyszyć i wspólnie planować i omawiać dokonane przez Panią zmiany. Postępy przychodziły z każdym kolejnym spotkaniem a trudności udało nam się przezwyciężyć! To był dobrze spędzony wspólny czas.
Życzę Pani wszystkiego dobrego!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

M
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE problemy w zyciu osobistym

Pani Magdalena jest wspaniałym terapeutą.
Ma dużą wiedzę, jest bardzo konkretna, rzetelna i profesjonalna. Umie słuchać, jest do tego ciepłą osobą z kojącym głosem i bije od niej taki spokój, że człowiek zaraz lepiej się czuje.
Pani Magdalena pomogła mi przejść przez bardzo trudny moment w moim życiu, a do tego terapia sprawiła, że poznałam lepiej siebie i odkryłam nowe rzeczy o sobie, o których nie miałam pojęcia.
Każdy dzień teraz wydaje się piękniejszy, mam w sobie więcej spokoju i zrozumienia do samej siebie. Czuje, ze dzięki terapii stałam się silniejszym człowiekiem. Żałuje tylko jednego, ze nie zgłosiłam się na terapie wcześniej.
Dziękuje Pani Magdaleno za wszystko!

Magdalena Tylko

Pani Małgorzato, dziękuję Pani za miłe słowa. Bardzo mi jest miło towarzyszyć Pani we wprowadzaniu zmian w Pani życiu. Jest Pani odważną osobą, która stawiła czoła wielu wyzwaniom, pomimo bardzo trudnej sytuacji. To jest godne podziwu. W moim poczuciu, nasza wspólna praca jest dopełnieniem procesu, który się rozpoczął już wcześniej. Może teraz, z moją pomocą, pewne sprawy stają się jaśniejsze, bardziej zrozumiałe, tak, że ziarno, które już kiełkowało, teraz rośnie szybciej. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć i wspólnie troszczyć się o to, żeby to, co dobre stawało się silniejsze.

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

E
Lokalizacja: Po Pomoc, Psychoterapia GABINET oraz ON LINE Psychoterapia ON LINE

Pani Magdalena to wspaniały, zaangażowany terapeuta i osoba, która uwolniła mnie od znacznej części problemów oraz wyposażyła w narzędzia do radzenia sobie z nimi w przyszłości. Terapia była bardzo rzetelna, konkretna i spełniła swoje założenia. Sesje rozpoczęłam online, będąc za granicą i dokończyłam w Polsce, obie formy spotkań mogę polecić z czystym sumieniem. Bardzo dziękuję za pomoc.

Magdalena Tylko

Pani Ewo, bardzo dziękuję za miłe słowa. To był dobrze spędzony czas, wspólna praca i pozytywna relacja. Dzięki Pani zaangażowaniu udało się! Cieszę się, kiedy udaje się moją wiedzę przełożyć na praktykę i oczekiwane rezultaty. Ale udało się w głównej mierze dzięki Pani pracy, z moją niewielką pomocą!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

A
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda to najlepsza terapeutka z jaką miałam okazję pracować. Jest bardzo inteligentna i potrafi zadawać odpowiednie pytania przy zachowaniu orientacji na pacjenta. Wyraźnie dba o pacjentów a jej ton głosu wyraźnie uspokaja :)

Pozdrawiam,
Agnieszka

Magdalena Tylko

Dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że dobrze odbiera Pani moją osobę i starania. Przesyłam serdeczne pozdrowienia!

verified-checkCreated with Sketch. Użytkownik zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

46 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące Fobia

  Witam serdecznie, jestem mamą trzyletniego synka i razem z mężem chcielibyśmy postarać się o kolejne dziecko, niestety jak tylko sobie pomyślę o tym, że dziecko trzeba urodzić to mam paraliżujący strach. Synek urodził się w 38 tygodniu ciąży, która przebiegała wzorowo, poza rosnącym brzuszkiem ni miałam żadnych "typowych" dolegliwości ciążowych i był to dla mnie cudowny okres do momentu porodu. Na salę porodową szłam pełna nadziei na naturalny poród (taka jak rodzi większość kobiet) niestety jak się okazało było to doświadczenie po którym jak sobie je przypomnę chce mi się płakać. Po ponad 30h porodu lekarze stwierdzili, że nie ma szans na naturalny poród i usłyszałam od pani doktor "dziecku zanika tętno, konieczne jest natychmiastowe cc". Nigdy w życiu tak się nie bałam Na szczęście synek urodził się cały i zdrowy. Dlatego teraz jak tylko pomyślę o porodzie to trzęsą mi się ręce i nie mam tu na myśli bólu jaki przeżyłam ale strachu przed tym, że sytuacja się powtórzy i dziecku może się coś stać. Proszę o poradę gdzie mogę się udać z tym problemem, bo wiem, że sama sobie z tym nie poradzę.

  Dzień dobry, to bardzo trudne doświadczenie, z którym musiała się Pani zmierzyć. Wydarzenie, które miało być miłym i budującym doświadczeniem zaskoczyło Panią i było źródłem cierpienia i lęku. Dlatego, to zrozumiałe, że wywarło ono na Pani ogromne wrażenie i do dzisiaj wspomnienia są żywe i budzą w Pani lęk. Myślę, że warto by było, gdyby poszukała Pani pomocy u psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego.
  Metody terapii poznawczo-behawioralnej mają wysoką skuteczność w terapii osób, które cierpią w wyniku doświadczenia traumatycznego (tj.: takiego w którym zginął ktoś bliski lub życie osoby bliskiej było zagrożone). Terapeuta po postawieniu diagnozy mógłby Pani zaoferować odpowiednią pomoc.

  Pozdrawiam
  Magdalena Tylko

  Magdalena Tylko

 • Pytanie dotyczące zaburzenia nastroju

  Ostatnio mam problem z opanowaniem swoich emocji: często jestem rozdrażniona, zła, właściwie z błahych, codziennych powodów(kolejka w sklepie), niestety nie zawsze panuję nad sobą w takich momentach. W innych momentach/dniach jestem smutna, bywa że płaczę, nic mi się nie chce, nie widzę sensu w robieniu czegokolwiek.
  Mam również problem w znalezieniu odpowiedniego partnera. Dotychczas większość moich związków psuła się ze względu na zdradę partnera. Pociągają mnie też zwykle mężczyźni.. niedostępni. Chciałabym to zmienić. Czy z takimi "problemami" należy udać się do psychologa, czy poczekać, aż "same jakoś się rozwiążą"?

  Dzień dobry,
  Najpierw odpowiem na kwestie związane z relacjami, o które Pani zapytała. Jeśli pewien wzorzec działania w określonych sytuacjach powtarza się przez jakiś czas np.: określony wzorzec wchodzenia w relacje, wybieranie określonego typu partnerów, to może być trudno zmienić się samej i może okazać się potrzebna profesjonalna pomoc.
  Zmienność nastrojów, o których Pani pisze pojawianie się smutku i złości, które są nadmierne lub nieadekwatne do sytuacji mogą wskazywać na potrzebę rozwijania umiejętności łagodzenia stresu i regulowania emocji. Takie umiejętności można rozwijać w trakcie psychoterapii. Sugeruję Pani kontakt z psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, a jeśli nie ma w Pani okolicy takich specjalistów to z innym psychoterapeutą o wykształceniu psychologicznym.

  Pozdrawiam
  Magdalena Tylko

  Magdalena Tylko

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Magdalena Tylko, zapraszam na stronę mojego gabinetu: www.popomoc.pl. Jestem psychologiem i psychoterapeutą (Certyfikat Psychoterapeuty P...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe
 • trauma
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Certyfikat terapeuty poznawczo-behawioralnego (nr 544), Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, 2017
 • Szkolenie w terapii dialektyczno-behawioralnej, DBT Foundational Training, Behavioral Tech oraz Greek Association of Behavioural Research, Ateny 2018
 • Szkoła Psychoterapii Poznawczo Behawioralnej dr A.Popiel i E Pragłowskiej, II stopień czteroletnich studiów podyplomowych, Uniwersytet SWPS, 2015-2017
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szapitala Wolskiego w Warszawie, Kliniczny oddział psychiatryczny, 2017
 • Staż w Wolskim Centrum Zdrowia Psychicznego Szapitala Wolskiego w Warszawie, Oddział dzienny psychiatryczny, 2017
 • Psychoterapeuta osób cierpiących na zespól stresu pourazowego w projekcie terapeutyczno-badawczym TRAKT, Interdyscyplinarne Centrum Genetyki Zachowania Uniwersytetu Warszawskiego i Instytut Studiów Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego, 2015
Zobacz więcej


Zdjęcia


Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (4)

Artykuły (1)