Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesi... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam! Mam 18 lat ( rocznikowo i skonczone ) mogę przyjsc sama bez rodziców? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Szweda

  Oczywiście, zapraszam.
  Pozdrawiam
  M. Szweda

 • Nurt psychoterapeutyczny

  Witam,
  Chciałabym zapytać w jakim nurcie najlepiej podjąć psychoterapię indywidualną w przypadku zaburzeń emocjonalnych (w tym dużej wrażliwości i nadwrażliwości) i DDD. Nie chciałabym zostać całkowicie zmiażdżona emocjonalnie, potrzebuję się odbudować, bez intensywnego rozgrzebywania żalów (na… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Szweda

  Bardzo polecam terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach ze względu na 3 elementy: Po pierwsze podczas pracy z klientem Tworzy się wizję preferowanej przyszłości (nie skupiamy się na przeszłości), terapeuta… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Bez względu na to czy Twój problem dotyczy życia osobistego czy zawodowego zapraszam Cię do zrobienia pierwszego kroku i poszukania nowych możliwości. Będę Ci towarzyszyć w procesie zmiany. Wykorzystam swoją wiedzę i doświadczenie w najlepszy możliwy sposób, tak aby wspólnie wypracowane rozwiązania, były dla Ciebie satysfakcjonujące i dały Ci nową radość życia.

  Nazywam się Magdalena Szweda. Jestem psychologiem (psychologia kliniczna), absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego w Sopocie. Ukończyłam I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a także szereg szkoleń z zakresu:

  terapii behawioralnej
  pracy z lękiem
  umiejętności trenerskich

  Aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych z Psychologii sportu na Uniwersytecie Gdańskim.

  Zawodowo (szkoła, MOPS) pomagam dorosłym, młodzieży i dzieciom. Jestem również założycielką Centrum Psychoterapii i Dietetyki Advea, gdzie prowadzę własną praktykę.

  Praca z ludźmi jest dla mnie przyjemnością. Zapraszam na www.psychologgdynia.com.pl tel 5.0.2.-5.9.3-3.9.8

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • SWPS Uniwersytet Humianistycznospołeczny w Sopocie - psychologia kliniczna
 • I i II Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach
 • szkolenie: „Praca z lękiem”
 • szkolenie „Terapeuta behawioralny dzieci i młodzieży z autyzmem”
 • szkolenie „Rozwój umiejętności trenerskich”
 • seminarium „Profilaktyka okresu dorastania – szanse i zagrożenia rozwoju”
 • studia podyplomowe „Przygotowanie pedagogiczne”
więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • S
  Lokalizacja: Advea Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty.
  Pani Magda ma bardzo profesjonalne podejście, jest sympatyczna i na pewno umówię się na wizytę jeszcze raz. Wątpię, żeby było to konieczne, bo dostałem bardzo fajne rady.
  Polecam wszystkim.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ADVEA Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: psychoterapia indywidualna

  Skupienie się na jednym problemie wnikliwe poszukiwanie rozwiązania.
  Bardzo miła atmosfera. Zadania do wykonania. Polecam innym.
  M.P.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ADVEA Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: jednorazowa konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do przemiłej i kompetentnej osoby, która z uwagą mnie wysłuchała i pomogła. Siła uśmiechu sprawiła, że wizyta, której bardzo się obawiałam okazała się nie taka straszna. Dziękuję.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetna Pan Doktor, bardzo miła i przyjazna atmosfera. Sporo mi dała ta wizyta, Pan Doktor nastawiona jest na pomoc człowiekowi, nie na pieniądze. I potrafi zrozumieć

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ADVEA Centrum Psychoterapii i DietetykiUsługa: jednorazowa konsultacja psychologiczna

  Świetny i co najważniejsze profesjonalny kontakt. Czułam się wysłuchana i zrozumiana. Spojrzałam na pewne sprawy z innej perspektywy, ta wiedza pomogła mi podjąć decyzję. Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Jeżeli macie jakiś problem i nie potraficie go rozwiązać, chwyćcie za telefon i umówcie się na wizytę do pani Magdy. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam p.Magdę wszystkim poszukującym pomocy psychologicznej. Jest bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Budzi zaufanie.Czulam sie wysłuchana i zrozumiana. Pomogła mi skutecznie rozwiązać moje problemy. Zdecydowałam się na dalszą pracę z p.Doktor, aby poprawić jakość swojego życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pierwszy raz odwiedziłem panią Magdę w sobotę i wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako osoby miłej,pomocnej,empatycznej oraz wesołej z poczuciem humoru. Od pierwszego spotkania mogę stwierdzić,że pani doktor potrafi wystawić słuszne wnioski danego problemu. Myśle, że będzie dobrze nam się współpracować.
  Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  miła, uważna ,ze spokojem wysłuchała problemu i starała się pomóc. Otrzymałam wskazówki, wydają się być racjonalne i teraz trzeba je zastosować.

 • Pani Magda pomogła mi zrozumieć mój lęk i spojrzeć na niego inaczej.
  Przede wszystkim dzięki naszym spotkaniom nauczyłam się oddzielać moje lęki ode mnie samej. To jest naprawdę pomocne i zmienia punkt widzenia. Polecam osobom, które mają podobne problemy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani psycholog jest świetnym specjalistą,najlepszym dla mnie z jakim miałam kontakt.Ma bardzo dobre podejscie do pacjenta.Jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Bardzo mi pomogła i serdeczne za to dziękuję.Polecam Panią Magdę,która zasługuje na więcej niz 5 gwiazdek.