Adres

ul. Brzozowa 54, Katowice
Klinika Chirurgii Mazan (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Chirurgii Mazan usuwanie zmarszczek

Profesjonalizm w każdym calu!
Oddaje sie tylko i wyłącznie w ręce Pani Doktor.
Serdeczna uśmiechnięta i piekna , zawsze doradzi najlepiej jak potrafi .
Dziękuje Pani Doktor .


T
Użytkownik zweryfikowany

Trochę czuję sie niezręcznie jako facet w towarzystwie kobiet, które wypowiadają się w zakresie medycyny estetycznej, ale nie mogłem sobie odmówić wrzucenia swoich trzech groszy na temat profesjonalizmu pani dr Świder.
Wiele czasu upłynęło zanim zdecydowałem się skorzystać z wiedzy i umiejętności Pani Doktor. W tym czasie konsultując się, nigdy nie byłem namawiany do jakiegokolwiek działania. Zawsze za to mogłem liczyć na wyczerpujące wyjaśnienia. Jeśli z czymś przesadziłem, moje zapędy były chłodzone. Dzięki temu wiem, że skorzystałem z niezbędnych zabiegów. Sposób w jaki pani wykonuje zabiegi z mojego punktu widzenia jest mistrzowski. Daje to niesamowity komfort.
Rzadko też zdarza sie lekarz z tak rewelacyjnym podejściem do pacjenta, a także bardzo inteligentnym poczuciem humoru.
Jako facet, nie odmówię sobie rownież nie wspomnieć o zniewalającej urodzie Pani Doktor. Z powodzeniem może być twarzą Kliniki.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor Świder jest profesjonalistką we wszystkim co robi.Wizyta u niej to sama przyjemność ma świetne podejście do pacjenta.Jest w pełni zaangażowana co przekłada się na rezultaty zabiegu oraz zadowolenie pacjenta.Każdy jest traktowany indywidualnie ,potrafi doradzić ,ale również odradzić jeśli uważa ,że pomysł wykonania zabiegu jest zbędny.Zrobiłam u Pani Doktor zabieg laserowy na usunięcie zbędnego owłosienia pod pachami,jestem zapewne kolejną bardzo zadowoloną pacjentką.Myślę ,że chetnie będę wracać do niej ,aby poprawiać swój wygląd.Przede wszystkim stwierdzam ,aby zachować dobry wygląd należy dbać systematycznie,a przełoży się to na późniejsze lata.Chciałabym również zaznaczyć ,że nie znam bardziej sterylnego miejsca niż gabinet w którym pracuje Pani Doktor :)


Y
Użytkownik zweryfikowany

Cieszę się, że mogę pierwsza wystawić bardzo pozytywną opinię. Pani Doktor Świder wypełniała mi usta i robiła botoks. To cudowna, serdeczna, bardzo miła i sympatyczna kobieta. Już sama rozmowa z nią i patrzenie na jej piękną wypielęgnowaną twarz sprawia przyjemność i prawie motywuje do większej dbałości o siebie samą. Pani Świder klarownie wszystko wyjaśnia i zadaje konkretne dociekliwe pytania. Jest naprawdę zainteresowana pacjentem!!! Nie śpieszy się, ani nie niecierpliwi. Doradza i odradza nie patrząc na kwestię ceny - zapłata nie sprawia wrażenia priorytetu u Pani Doktor. Poważnie. Przy wizycie kontrolnej w cenie zabiegu jest już dodatkowe uzupełnienie czy poprawka. Usta wyglądają naturalnie a nie jak kaczy dziób. Cena prawidłowa. Zawsze chętnie tam wrócę :))
Przeszłam też operację powiek górnych i dolnych w tej samej klinice, u Doktora Mazana. Ale na opinię jeszcze za wcześnie. Nastąpi.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie