Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online

Konsultacja psychoterapeutyczna


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Czerwińskiego 6/205, Katowice
Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Morcinka 15-17, Katowice Przyjmuje na NFZ
Przychodnia Agmed

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci ubezpieczeni


Przyjmuję: dorosłych

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37), pracuję w nurcie terapii pozna...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zespół stresu pourazowego
 • Borderline
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konsultacje onlineKonsultacje online


Czerwińskiego 6/205, Katowice

od 120 zł

Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu


Morcinka 15-17, Katowice

Przychodnia Agmed

Pozostałe usługi


Czerwińskiego 6/205, Katowice

od 120 zł

Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematuCzerwińskiego 6/205, Katowice

od 120 zł

Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematuCzerwińskiego 6/205, Katowice

od 180 zł

Gabinet psychoterapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje online konsultacja online

Pierwsza rozmowa jak najbardziej w porządku. Pani Magdalena podchodzi indywidualnie i stara się wszystko dobrze wytłumaczyć.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam sesje z panią Magdaleną. Otwartość, empatia, wrażliwość, cierpliwość, humor, asertywność, profesjonalizm - tak widzę panią Magdalenę. Na sesjach doświadczyłam prawdziwej uważności i zrozumienia. Praca była intensywna i czasami bolesna, ale warta wysiłku. Sesje uczą jak siebie akceptować, jak wnieść równowagę, więcej spokoju do codziennego życia. Spotkania były dla mnie bezpiecznym miejscem na odkrywanie swoich emocji, myśli, akceptowanie swoich słabości. Sesje dodawały sił do dalszej pracy nad sobą. Bardzo dziękuję za wsparcie i towarzyszenie mi. To był bardzo cenny czas.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stowarzyszenie Intro

Po 3 latach terapii ciężkiego zaburzenia, zakończonej sukcesem nie ma tylu gwiazd na niebie, ktore by pomogły przydzielić odpowiednia ilość w opinii pracy pani Magdy. Dziękuje i życzę wszystkim skorzystania z pomocy mojej ulubionej na zawsze Terapeutki.
Karolina


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magda to specjalistka niezwykle zaangażowana w swoją pracę,empatyczna. Podczas naszych wspólnych sesji miała wiele trafnych spostrzeżeń dotyczących moich zachowań, sposobu myślenia i oceny danej sytuacji , których sama mogłabym nie zauważyć bez jej pomocy i nie zrozumieć .
Serdecznie polecam Panią Magdę


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stowarzyszenie Intro

Pani Magda jest bardzo ciepłą i cierpliwą osobą i bardzo dobrym specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo pomogła mi w trudnym i ważnym momencie mojego życia. Dzięki stworzeniu bezpiecznej atmosfery, a jednocześnie otwartości i konkretności w działaniu mogłam przejść, skonfrontować się i skontaktować z ważnymi dla mnie tematami, co pozwala mi teraz w inny sposób funkcjonować w codzienności. Dziekuję za tę wspólną drogę, to było dla mnie niezwykle cenne doświadczenie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne stany lękowe, odruchy somatyczne

Do Pani Magdaleny trafiłam w momencie kryzysu. Kryzysu związanego ze swoim stanem psychicznym. Kumulacja stresu, nerwów, lęków, negatywnego podejścia do wielu rzeczy oraz utraty bliskiej osoby spowodowało, że mój organizm zaczął żyć swoim życiem i płatał mi figle. Zaczął reagować somatycznie, przez co nie byłam w stanie swobodnie funkcjonować na co dzień. Dzięki profesjonalnemu podejściu Pani Magdaleny, jej kompetencji, indywidualnego podejścia do pacjenta i pozytywnego nastawienia udało mi się w bardzo szybkim czasie wyjść z tego "kryzysu". Na chwilę obecną nie potrzebuję cotygodniowych spotkań. Nie zrezygnowałam z terapii u Pani Magdaleny. W dalszym ciągu będę z chęcią odwiedzać to miejsce. Na dzień dzisiejszy, po 5 miesiącach terapii czuję się o wiele silniejszą kobietą, pozytywnie nastawioną i zdecydowanie bardziej otwartą do świata. Przez okres terapii udało mi się zminimalizować swoje lęki, dzięki czemu jestem szczęśliwszą osobą. Pani Magdalena zmieniła moje podejście do kilku rzeczy, z którymi miałam problem i nie byłam w stanie widzieć ich od drugiej strony (tej pozytywnej), a także dodała mi siły, aby móc swobodnie żyć i funkcjonować na co dzień.
Dziękuję Pani Magdaleno za wszystko :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne zespół napadu lekowego , zaburzenia osobowosci

Pani Magdalena jest bardzo ciepłą , miłą i cierpliwa osoba. Ma w sobie pokłady zrozumienia dla drugiej osoby , potrafi wysłuchać , a co najważniejsze dzięki niej widzę wielka poprawę w swoim codziennym życiu
Dziękuje !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Balance Usługi Psychologiczne sprawy osobiste

Pani Magda zdecydowanie jest profesjonalistką z najwyższej półki!
Podczas spotkań panuje swobodna atmosfera sprawiająca że czujemy się komfortowo co w moim przypadku pozwoliło na dużą otwartość.
Po ostatnim spotkaniu z Panią Magdą mam pewność że problem z którym się do niej udałem został rozwiązany.

Bez chwili namysłu poleciłbym Panią Magdę każdemu, kto szukałby specjalisty w tym zakresie.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo długo trwało w moim przypadku podjęcie decyzji o szukanie specjalistycznej pomocy i podjęcie terapii, żyłam z lękiem i poczuciem winy ponad 40 lat. Miałam szczęście, dzięki Stowarzyszeniu Intro przy wsparciu Ministerstwa Sprawiedliwości uzyskałam profesjonalną pomoc. Polecam serdecznie pomoc Pani Magdaleny Staniek wszystkim tym, których los nie oszczędził w dzieciństwie i doświadczyli tego co niszczy ich dorosłe życie. Pani Magdaleno serdecznie dziękuję za każde słowo, które pozostało w mojej pamięci. Gorąco pozdrawiam:)


M
Użytkownik zweryfikowany

W mojej ocenie Pani Magdalena jest profesjonalnym psychologiem i psychoterapeutą. W swojej pracy wyróżnia się uważnym słuchaniem, zaangażowaniem, trafnymi spostrzeżeniami, wyczuciem. Wielokrotnie przejawiała swój solidny warsztat pracy. Jestem bardzo zadowolona z odbytych rozmów podczas sesji. Pani Magdalena została polecona mi przez inną osobą, której również dała duże wsparcie. Jestem bardzo zadowolona z odbytych rozmów podczas sesji. Osobiście bardzo pomogła mi za co jeszcze raz bardzo dziękuję! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

22 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Czy takie objawy jak trzęsące sie nogi, aż ciężko ustać, oszołomienie, podwyższony puls, aż widać jak koszulka na klatce piersiowej skacze itd gdy ktoś zadzwoni na telefon, albo zadzwoni na domofon lub w innych sytuacjach jak np trzeba wejść w interakcje z innymi np z fajną dziewczyną... czy to oznacza nerwice?

Dzień dobry, opisywane objawy mogą wskazywać na lęk społeczny, jednak, by postawić diagnozę koniczne jest osobiste skontaktowanie się ze specjalistą, który przeprowadzi szczegółowy i pełny wywiad.
Pozdrawiam serdecznie

Magdalena Staniek

Na wstępie chciałbym się zapytać czy powinienem się udać z takim problemem do psychologa. Mam 26 lat i nie mogę znaleźć dziewczyny. Nigdy nie miałem problemów z życia towarzyskiego ze znajomymi jednak w kontaktach z dziewczynami mam ogromny problem, jeszcze w wieku 16 lat udawało mi się spotykać, później przyszedł problem z trądzikiem i mimo że leczony pozostawił bardzo dużo blizn na twarzy i jeszcze mam całą twarz w piegach no i tak zrodziły mi się niesamowite kompleksy , brak pewności siebie , nieśmiałość, brak akceptacji siebie, co też przekłada się na życie codzienne.Poo za tym jestem zdrowy fizycznie, wysoki i dobrze zbudowany. Nigdy nie potrafiłem w relacjach wykazać się inicjatywa z góry skazując się na porażkę, no ale też dziewczyny w moją stronę też tego nie wykazywały. Kiedyś założyłem konto na portalu randkowym jednak nie potrafiłem do nikogo napisać przez to że z góry zakładam że nie spodobam się. Myślę że zostanę starym kawalerem i ta myśl mnie przeraża. Dlatego chciałem się poradzić czy z taka sprawa warto wybrać się do psychologa a już myślę o tym od długiego czasu, czy szukać pomocy gdzie indziej?

Szanowny Panie, jak najbardziej trudnosc, o ktorej Pan pisze, jest trudnoscia, z ktora warto sie skonsultowac z psychoterapeutą.
Pozdrawiam serdecznie!

Magdalena Staniek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychodietetykiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat CTPB nr 37), pracuję w nurcie terapii pozna...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Fobia społeczna
 • Zespół stresu pourazowego
 • Borderline
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania