Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Politechniczna 9/7, Gdańsk
Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza

Konsultacja psychologiczna • 150 zł

Psychoedukacja • 150 zł

Psychoterapia dzieci • 150 zł +3 więcej

Psychoterapia indywidualna • od 150 zł

Psychoterapia online • 120 zł

Psychoterapia rodzinna • 180 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę terapię dzieci i młodzieży, dorosłych oraz pomoc rodzinom w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym także terapię dialektyczno-behawioralną dla...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

150 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii


Politechniczna 9/7, Gdańsk

Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa.

Pozostałe usługi


ul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

150 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapiiul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

150 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapiiul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

od 150 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapiiul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

120 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapiiul. Politechniczna 9/7, Gdańsk

180 zł

Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego HarmonJa.

Terapeuta z bardzo dużym doświadczeniem.Pani Magda w pełni poświęca się niesieniem pomocy dzieciom i młodzieży . Wspiera rodziny osób z dysregulacją emocji ;) Wzór godny naśladowania Zawsze gotowa pomóc ;);)
Pełen profesjonalizm ;) .Polecam z całego serca ;)


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii Depresja

Pani Magda to mój i córki anioł. Dzięki terapii indywidualnej córki i dodatkowej terapii grupowej dla rodziców z dzieckiem dostałyśmy nowych siebie. Może teraz ty poszukujesz pomocy jak ja rok temu dla mojej córki i zastanawiasz się nad wyborem najlepszego psychologa a wszystkie opinie wydają ci się podobne. Powiem tak: dzięki pani Magdzie odzyskałam córkę, która walczyła z bardzo wysoką depresją. Dzisiaj moja córka jest „zwykłą” nastolatka i cieszy się każdym dniem. Bardzo polecam panią Magdę jako fachowca i dobrego człowieka. Dziękuje Pani Magdo, że pojawiłaś się w naszym życiu :*


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Magda ma szczególny dar porozumiewania się z młodzieżą. Spotkania indywidualne, zajęcia w grupach - nastolatki i rodzice - nauka komunikacji, sposoby radzenia sobie ze stresem, emocjami. Dzięki zaangażowaniu Pani Magdy ta praca przynosi efekty. Do tego poczucie bezpieczeństwa, że jest dostępna. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że pomogła naszemu synowi.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii

Pani Magdalena to bardzo dobry specjalista. Moja córka była jej pacjentką, ponieważ miała problemy ze spaniem a głównie z zaśnięciem. Dzięki pomocy Pani Magdaleny problemy, z którymi przyszło nam się borykać, okazały się do pokonania. Techniki radzenia sobie w sytuacjach trudnych okazały się skuteczne. Poza tym sama postawa Pani Magdy jest pełna podziwu. Jest bardzo zaangażowana w pacjenta, a kontakt z nią był możliwy o każdej porze dnia. Szczerze polecam Panią Magdę!
Szczerze polecam kontakt z Panią Magdaleną :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań online z Panią Magdą. Doświadczyłam ogromnego profesjonalizmu, życzliwości i cierpliwości. Pani Magda ma ogromną wiedzę i w świetny sposób potrafi ją przekazać, pomagając tym samym spojrzeć z nowej perspektywy na istniejące problemy. Z pełnym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy i mogę śmiało powiedzieć, że jest Psychoterapetą z powołania.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii psychoterapia

Na wizycie u psychiatry u córki zdiagnozowano depresję oraz kształtujące się cechy osobowości Borderline. Polecono nam terapię u Pani Magdy. Udało nam się dostać na zajęcia grupowe i terapię indywidualną. Terapia dialektyczno-behawioralna-fantastyczna, ćwiczenia pomogły zarówno córce jak i mnie samej radzić sobie z trudnymi emocjami czy ze stresem. Córka przestała się samookaleczać, wzrosło u niej poczucie wartości a nasze relacje bardzo się poprawiły - wszystko, dzięki Pani Magdzie, która nas wspierała, motywowała do działania a przede wszystkim dała nam niezbędne i jakże pomocne narzędzia.Córka chętnie uczestniczyła w spotkaniach indywidualnych, wiedziała też, że w sytuacjach kryzysowych zawsze może dzwonić do Pani Magdy nie zależnie od dnia czy godziny (i faktycznie, Pani Magda zawsze była dostępna i nie zawiodła). Szczerze polecam a Pani Magdzie jeszcze raz dziękuje i to ze łzami w oczach - "uratowała nas" Pani i dzięki Pani jesteśmy szczęśliwi.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani Magdalena jest miłą, pełną zrozumienia i kompetentną terapeutką. Pracowała ze mną kilka miesięcy na sesjach online, a terapia ta w sporym stopniu zredukowała moje problemy. Zawsze wysłuchiwała moich uwag i starała dostosowywać się do nich sposób pracy, sama również pytała o opinię i była zaangażowana w terapię. Również w innych kwestiach (terminy sesji, płatności) była elastyczna i bezproblemowa. Starała się motywować mnie do pracy nad moimi problemami, jednocześnie nigdy nie oceniając, a wykazując zrozumienie. Jak najbardziej polecam.


Użytkownik zweryfikowany

W trakcie kilkumiesięcznej terapii udało mi się przepracować z panią Magdaleną to, co było dla mnie problemem i przeszkodą na drodze do rozwoju przez wiele lat. Nauczyłam się inaczej patrzeć na swoje trudności (lęk społeczny, depresja) i radzić sobie z nimi w konstruktywny, pełen szacunku i wyrozumiałości dla samej siebie, sposób. Szczególnie pomocne było dla mnie to, że mogłam w bezpiecznej i życzliwej atmosferze zmierzyć się z sytuacjami, które dotychczas budziły mój ogromny lęk, a także z przekonaniami, które nie pozwalały mi iść w życiu do przodu. Terapia przygotowała mnie do skonfrontowania się z sytuacjami, które postrzegałam jako trudne, w realnym świecie. Narzędzia, które sobie przyswoiłam podczas sesji są mi nadal bardzo przydatne w samodzielnej pracy nad moim sposobem myślenia (o sobie, o innych, o świecie), odczuwania i działania. Pani Magdalena jest osobą życzliwą, otwartą, z poczuciem humoru, co było dla mnie bardzo ważne podczas intensywnej pracy podczas naszych spotkań. Wszystkie sesje, zadania domowe i materiały były świetnie przygotowane. Szczerze polecam tę specjalistkę! :-)


E
Użytkownik zweryfikowany

Spotykałam się z Panią Magdaleną przez kilka miesięcy podczas programu dotyczącego rozwoju dzieci. W tym czasie bardzo pomogła mi poradzić sobie z własnymi emocjami, ale przede wszystkim zrozumieć dzieci i ich emocje. Pani Magdalena jest osobą bardzo życzliwą, słuchającą oraz kompetentną w tak drażliwym temacie jak zdrowie psychiczne. Spotkania były zawsze przygotowane w oparciu o program, w którym uczestniczyłam. To co najważniejsze to, że prowadziła go osoba, która dała mi poczucie bezpieczeństwa i skuteczne narzędzia do poprawienia naszej codzienności. Szczerze polecam.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Magdalena to świetna specjalistka. Miałam okazję być jej pacjentką i doświadczyć na sobie korzyści płynących z metody poznawczo-behawioralnej. Dzięki pomocy Pani Magdaleny problemy, z którymi przyszło mi się borykać, okazały się do pokonania. Techniki radzenia sobie w sytuacjach trudnych okazały się skuteczne, a sama terapia sprawiła, że lepiej poznałam siebie, co w konsekwencji pomogło mi się znacznie rozwinąć i podnieść samoocenę.
Szczerze polecam kontakt z Panią Magdaleną :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

zazywam takie leki lerivon,acipreks czuje sie po nich zle bo spada mi cisnienie i nic mi sie nie chce.czy wizyta u psychologa moze mi pomoc

Szanowna Pani,
Jeżeli dopiero rozpoczęła Pani zażywanie wymienionych wyżej leków zaleconych przez lekarza psychiatrę, to o ile dolegliwości (spadek ciśnienia i brak chęci do działania) będą utrzymywać się dłużej niż informował lekarz, to koniecznie proszę powiedzieć o tym lekarzowi przy najbliższej wizycie, lub skontaktować się z nim wcześniej telefonicznie. Jeśli leki zalecił inny lekarz niż psychiatra, to proszę koniecznie umówić się na konsultację psychiatryczną. Do lekarza psychiatry w ramach NFZ nie jest potrzebne skierowanie. Wizyta u psychologa lub psychoterapeuty może pomóc rozwiązać wiele problemów natury psychicznej, ale nie służy dobraniu leków. Może natomiast pomóc poradzić sobie ze skutkami ubocznymi - o ile leki zażywane są pod kontrolą lekarza.

Magdalena Skuza-Singh

Mam 21 lat i jestem studentem studiów technicznych. Czuję się zagubiony. Od kiedy pamiętam zawsze musiałem coś udawać, grać. Nauczyłem się z tym żyć, natomiast po pójściu na studia uświadomiłem sobie, że nie przeżywam życia tak, jakbym chciał. Przez te wszystkie przemyślenia stałem się dość aspołeczny, chociaż to skomplikowane, najlepiej czuję się w gronie starych znajomych. Bardzo zamknąłem się w sobie, przez co osiągam słabe wyniki na uczelni, a wiem, że stać mnie na znacznie więcej. W zasadzie od końcowej klasy liceum do pierwszego roku studiów miałem objawy nerwicy. Próbowałem z nią walczyć i kto wie, może nawet udało mi się ją pokonać, natomiast obecnie często towarzyszy mi uczucie pustki, jestem otępiały i w zasadzie każdy dzień jest taki sam, bardzo nudny. Próbowałem się poukładać bez pomocy specjalisty - na konsultację nie pozwalała mi duma, natomiast teraz sądzę, że do tego dojrzałem. A być może jest to burzliwy proces przemian osobowości (spotkałem się z terminem co siedmioletniego okresu zmiany osobowości) ? Jeśli ktoś z Państwa jest w stanie określić co mi dolega, będę wdzięczny za odpowiedź.

Dzień dobry, dziękuję za Pana zaufanie - w pomocy w określeniu co Panu dolega. Termin 7 letniego cyklu zmiany osobowości brzmi kusząco - patrząc wstecz większość z nas jest w pewnym stopniu inna osoba, niż było 7 lat temu, a w ciagu kolejnych 7 lat przejdziemy kolejne wieksze i mniejsze przemiany (w zaleznosci od wielu czynnikow). Ale w Pana sytuacji to cos wiecej niz tylko zmiany, gdyz pisze Pan o aktualnym poczuciu zagubienia i swoich zmaganiach z objawami i cierpieniem. Proszę wybaczyć, ze powstrzymam sie od przypuszczania co Panu dolega - mysle, ze duzo lepszym miejscem na postawienie hipotez co do Pana osobowości, będzie bezpieczna przestrzeń w gabinecie terapeuty o wykształceniu psychologicznym. Terapeuta pomoze lepiej zrozumiec jak uksztaltowana jest Pana osobowosc, co moglo na to wplynac, ktore jej cechy warto lepiej rozwinac, a które sposoby działania byc moze warto zmodyfikowa. Terapeuta bedzie dobrym przewodnikiem w znalezeniu odpowiedzi i wprowadzaniu oczekiwanych przez Pana zmian. Powodzenia!

Z pozdrowieniami,
Magdalena Skuza-Singh

Magdalena Skuza-Singh

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę terapię dzieci i młodzieży, dorosłych oraz pomoc rodzinom w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym także terapię dialektyczno-behawioralną dla...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju
 • Zaburzenia psychosomatyczne
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania