Magdalena Skuza-Singh

Psycholog, Psychoterapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Jestem bardzo zadowolona ze spotkań online z Panią Magdą. Doświadczyłam ogromnego profesjonalizmu, życzliwości i cierpliwości. Pani Magda ma ogromną wiedzę i w świetny sposób potrafi ją przekazać, pomagając tym samym spojrzeć z nowej perspektywy na istniejące problemy. Z pełnym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy i mogę śmiało powiedzieć, że jest Psychoterapetą z powołania.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Prowadzę terapię dzieci i młodzieży, dorosłych oraz pomoc rodzinom w nurcie poznawczo-behawioralnym, w tym także terapię dialektyczno-behawioralną dla dorosłych z zaburzeniami oraz nastolatków z cechami osobowości borderline (z pogranicza) i innymi poważnymi problemami - samookaleczenia, nawracająca depresja, impulsywność, konflikty interpersonalne, nadużywanie substancji, a także pomoc dla ich bliskich.
   ( www.magdalenaskuza.com ).

   Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego, oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (absolwentką czteroletnich studiów podyplomowych dla psychoterapeutów na Uniwersytecie SWPS w Warszawie).
   Badania kliniczne potwierdzają skuteczność terapii poznawczo-behawioralnej w leczeniu wielu zaburzeń psychicznych i problemów emocjonalnych. Metody terapii poznawczo-behawioralnej są zalecane do leczenia m.in:
   - zaburzeń nastroju (w tym depresji, choroby dwubiegunowej),
   - zaburzeń lękowych (napady paniki, PTSD),
   - zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych,
   - zaburzeń odżywiania (anoreksja, bulimia),
   - zaburzeń snu,
   - schizofrenii,
   - uzależnień od substancji i behawioralnych,
   - zaburzeń osobowości z pogranicza (borderline),
   - tendencji samobójczych i samouszkodzeń,
   - zaburzenia zachowania.

   Po więcej informacji serdecznie zapraszam na stronę www.magdalenaskuza.com, gdzie mogą Państwo zapoznać się m.in. z możliwością skorzystania z bezpłatnych konsultacji telefonicznych

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapii

  ul. Uphagena 28 gab. 005, 80-237 Gdańsk, pomorskie

  Psychoterapia indywidualna od 120 zł
  Psychoterapia dzieci i młodzieży 120 zł
  Psychoterapia rodzinna 150 zł
  Psychoedukacja 120 zł
  Psychoterapia online 120 zł
  Dla studentów - zniżka

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Magdalena Skuza-Singh
  Magdalena Skuza-Singh
  Psycholog, Psychoterapeuta
  Gdańsk
  Dzień dobry, dziękuję za Pana zaufanie - w pomocy w określeniu co Panu dolega. Termin 7 letniego cyklu zmiany osobowości brzmi kusząco - patrząc wstecz większość z nas jest w pewnym stopniu inna… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Jestem bardzo zadowolona ze spotkań online z Panią Magdą. Doświadczyłam ogromnego profesjonalizmu, życzliwości i cierpliwości. Pani Magda ma ogromną wiedzę i w świetny sposób potrafi ją przekazać, pomagając tym samym spojrzeć z nowej perspektywy na istniejące problemy. Z pełnym zaangażowaniem poświęca się swojej pracy i mogę śmiało powiedzieć, że jest Psychoterapetą z powołania.

  • L
   Lokalizacja: Terapia dla dzieci i dorosłych. Gabinet psychoterapiiUsługa: psychoterapia

   Na wizycie u psychiatry u córki zdiagnozowano depresję oraz kształtujące się cechy osobowości Borderline. Polecono nam terapię u Pani Magdy. Udało nam się dostać na zajęcia grupowe i terapię indywidualną. Terapia dialektyczno-behawioralna-fantastyczna, ćwiczenia pomogły zarówno córce jak i mnie samej radzić sobie z trudnymi emocjami czy ze stresem. Córka przestała się samookaleczać, wzrosło u niej poczucie wartości a nasze relacje bardzo się poprawiły - wszystko, dzięki Pani Magdzie, która nas wspierała, motywowała do działania a przede wszystkim dała nam niezbędne i jakże pomocne narzędzia.Córka chętnie uczestniczyła w spotkaniach indywidualnych, wiedziała też, że w sytuacjach kryzysowych zawsze może dzwonić do Pani Magdy nie zależnie od dnia czy godziny (i faktycznie, Pani Magda zawsze była dostępna i nie zawiodła). Szczerze polecam a Pani Magdzie jeszcze raz dziękuje i to ze łzami w oczach - "uratowała nas" Pani i dzięki Pani jesteśmy szczęśliwi.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Magdalena jest miłą, pełną zrozumienia i kompetentną terapeutką. Pracowała ze mną kilka miesięcy na sesjach online, a terapia ta w sporym stopniu zredukowała moje problemy. Zawsze wysłuchiwała moich uwag i starała dostosowywać się do nich sposób pracy, sama również pytała o opinię i była zaangażowana w terapię. Również w innych kwestiach (terminy sesji, płatności) była elastyczna i bezproblemowa. Starała się motywować mnie do pracy nad moimi problemami, jednocześnie nigdy nie oceniając, a wykazując zrozumienie. Jak najbardziej polecam.

  • W trakcie kilkumiesięcznej terapii udało mi się przepracować z panią Magdaleną to, co było dla mnie problemem i przeszkodą na drodze do rozwoju przez wiele lat. Nauczyłam się inaczej patrzeć na swoje trudności (lęk społeczny, depresja) i radzić sobie z nimi w konstruktywny, pełen szacunku i wyrozumiałości dla samej siebie, sposób. Szczególnie pomocne było dla mnie to, że mogłam w bezpiecznej i życzliwej atmosferze zmierzyć się z sytuacjami, które dotychczas budziły mój ogromny lęk, a także z przekonaniami, które nie pozwalały mi iść w życiu do przodu. Terapia przygotowała mnie do skonfrontowania się z sytuacjami, które postrzegałam jako trudne, w realnym świecie. Narzędzia, które sobie przyswoiłam podczas sesji są mi nadal bardzo przydatne w samodzielnej pracy nad moim sposobem myślenia (o sobie, o innych, o świecie), odczuwania i działania. Pani Magdalena jest osobą życzliwą, otwartą, z poczuciem humoru, co było dla mnie bardzo ważne podczas intensywnej pracy podczas naszych spotkań. Wszystkie sesje, zadania domowe i materiały były świetnie przygotowane. Szczerze polecam tę specjalistkę! :-)

  • E

   Spotykałam się z Panią Magdaleną przez kilka miesięcy podczas programu dotyczącego rozwoju dzieci. W tym czasie bardzo pomogła mi poradzić sobie z własnymi emocjami, ale przede wszystkim zrozumieć dzieci i ich emocje. Pani Magdalena jest osobą bardzo życzliwą, słuchającą oraz kompetentną w tak drażliwym temacie jak zdrowie psychiczne. Spotkania były zawsze przygotowane w oparciu o program, w którym uczestniczyłam. To co najważniejsze to, że prowadziła go osoba, która dała mi poczucie bezpieczeństwa i skuteczne narzędzia do poprawienia naszej codzienności. Szczerze polecam.

  • Pani Magdalena to świetna specjalistka. Miałam okazję być jej pacjentką i doświadczyć na sobie korzyści płynących z metody poznawczo-behawioralnej. Dzięki pomocy Pani Magdaleny problemy, z którymi przyszło mi się borykać, okazały się do pokonania. Techniki radzenia sobie w sytuacjach trudnych okazały się skuteczne, a sama terapia sprawiła, że lepiej poznałam siebie, co w konsekwencji pomogło mi się znacznie rozwinąć i podnieść samoocenę.
   Szczerze polecam kontakt z Panią Magdaleną :)