Adresy (2)

Grzybowska 2/32, Warszawa
KLINIKA PROSTE ZĘBY


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto, + 1 więcej
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 100 zł

Konsultacja online (opis) • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
22 273..... Pokaż numer

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Dziękuję, że zaglądają Państwo na mój profil. Jeżeli są Państwo zainteresowani nowoczesnymi metodami leczenia ortodontycznego Invisalign, zapraszam na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Diastema
 • Stłoczenie zębów
 • Starcie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
 • Studia Podyplomowe - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna


Filmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

Konsultacja online

Podczas wizyty online odpowiem na wszystkie pytania związane z leczeniem nakładkami Invisalign. Czy konkretna wada kwalifikuje się do leczenia nakładkami, jak długo będzie trwało leczenie, jaki będzie całkowity koszt leczenia, na czym polega leczenie nakładkowe Invisalign i jak się użytkuje niewidoczne nakładki Invisalign.100 zł

Konsultacja online

Konsultacja dotycząca leczenia ortodontycznego nakładkami Invisalign. Odpowiem na pytania czy dana wada kwalifikuje się do leczenia nakładkami Invisalign, na czym polega leczenie Invisalign, jak długo będzie trwało i jaki będzie całkowity koszt leczenia. Podczas wizyty mogą się Państwo również dowiedzieć na temat wad i korzyści stosowania i użytkowania nakładek Invisalign.


Konsultacja ortodontyczna


Grzybowska 2/32, Warszawa

od 150 zł

KLINIKA PROSTE ZĘBY

Specjalizujemy się tylko w leczeniu niewidocznymi aparatami Invisalign. Jest to pełna konsultacja ortodontyczna z planem leczenia niewidocznymi nakładkami. Konsultacja trwa 45 - 60 min. Podczas wizyty pobieramy cyfrowy wycisk zębów. Nowoczesnym skanerem wewnątrzustnym iTero wykonujemy skan zębów, który na ekranie tworzy wirtualny model szczęki i żuchwy pacjenta. Na ekranie komputera możemy uwidocznić wszystkie wady zębowe i zgryzowe pacjenta oraz wycenić i omówić szczegółowo plan leczenia. Po konsultacji pacjent zna całkowite koszty leczenia razem z wizytami kontrolnymi. Jeżeli pacjent zdecyduje się na leczenie cena konsultacji jest wliczona w całkowite leczenie Invisalign. (więcej na www.prostezeby.com)

Pozostałe usługi

Invisalign


Grzybowska 2/32, Warszawa

od 4 000 zł

KLINIKA PROSTE ZĘBY

Specjalizuję się tylko w leczeniu niewidocznymi nakładkami Invisalign. Więcej na www.prostezeby.com.


Tomografia komputerowa


Grzybowska 2/32, Warszawa

450 zł

KLINIKA PROSTE ZĘBY


Zdjęcia pantomograficzne


Grzybowska 2/32, Warszawa

od 150 zł

KLINIKA PROSTE ZĘBY

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
102 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Jasne i dokładne przedstawienie na czym bedzie polegało leczenie. Konkretna odpowiedź na każde zadane pytanie. Świetne podejście. Polecam.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Jestem na początku mojej drogi do Hollywood smile, ale nie żałuję tej decyzji, że wybrałam właśnie Panią Doktor . Na co dzień mieszkam we Francji ,a leczenie jest sprawne i bez najmniejszych moich uwag. Pani Doktor odpisuje sprawnie na maile, sms w razie potrzeby pacjenta. Polecam serdecznie ! Dziekuję za opiekę i leczenie. Natalia


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Bardzo miła wizyta i szczegółowo wyjaśniona sytuacja , bez wciskania na siłę usługi. Pomyślę, ale polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Jestem już w połowie leczenia i polecam i metodę Invisalign i Panią Doktor. Widzę że zbliżamy się do celu który założyłyśmy w maju.
Nakładki są wygodne w użyciu i zdecydowanie bardziej komfortowe niż stały aparat który miałam jako 20-latka. Codzienna higiena też jest prostsza. Wizyty w gabinecie przebiegają sprawnie, bez opóźnień.
Świetny kontakt mailowy i wizyty online to kolejne plusy.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY Invisalign

Pani Doktor Magdalena Rutkowska jest bardzo miłą i otwartą osobą. Pomimo skomplikowanej wady zgryzu podjęła się zaplanować dla mnie leczenie, chociaż zawsze słyszałam od innych lekarzy, że bez operacji się nie obejdzie. Pani Doktor jest bardzo szybka w działaniu, konkretna i reczowa. Szybki jest też kontak, pani Doktor od razu odpisuje na maile. Odbyłam wizytę z planowaniem leczenia, po której od razu się zdecydowałam i nie miałam żadnych wątpliwości. Wczoraj założyłam aparat, wszystko świetnie działa. Wizyta była miła, szybka, absolutnie bezbolesna. Dostałam wskazówki jak używać aparatu i opiekę przez aplikację. Bardzo polecam panią Doktor :) Także osobom, które mają niemiłe doświadczenia z przeszłości u innych lekarzy (tak jak ja).

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Dziękuję Pani Magdaleno, mam nadzieje, że nadal wszystko w porządku. W obecnej sytuacji pandemicznej świetnie, że są nowoczesne rozwiązania i możemy pozostać w kontakcie poprzez aplikację, kontakt mailowy czy telefoniczny :) Pozdrawiam serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Leczenie nie rozpoczęło się ze względu na brak kontaktu z Panią Doktor.

Po wizycie start-up, na której zasugerowano mi opcję Lite, uzgodniliśmy mailowo z Panią Doktor, że jednak wykonamy wersję Express, ponieważ nie chciałem ruszać części zębów (z konkretnych powodów). W związku z tym poprosiłem o modyfikację wizualizacji przed-po (czyli stały element wizyty start-up). Pani Doktor potraktowała taką modyfikację jako szczegółowy plan leczenia i zażyczyła sobie wpłaty zaliczki za 50% kwoty całego leczenia. Na moją uwagę, że chodzi mi tylko o zobaczenie wizualizacji takiej jaka była wykonana wcześniej dla Lite i nie chciałbym opłacać w ciemno leczenia przed upewnieniem się, że moje uwagi zostały wzięte pod uwagę, Pani Doktor przestała odpowiadać. Po kilku dniach jeszcze się przypomniałem, ale nadal cisza. Może mój przypadek nie wpisywał się w biznes plan. Tak czy inaczej zachowanie Pani Doktor uważam za wysoce nieprofesjonalne i okazujące brak szacunku do pacjenta. Dla mnie to była strata czasu i pieniędzy.

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Dziękuję za opinię. Podczas pierwszej wizyty (tzw. wizyty Start-Up), która obejmuje pełną konsultację, pobieranie cyfrowego wycisku 3D skanerem Itero oraz wykonanie fotografii niezbędnej do rozpoczęcia leczenia prezentowana jest pacjentowi najbardziej optymalna wizualizacja całkowitego wyrównania zębów. Lekarz z doświadczenia szacuje liczbę wymaganych nakładek konieczną do osiągnięcia zaprezentowanego efektu podczas wizualizacji, czyli pełnego (całkowitego) wyrównania. Niemożliwe jest zaprezentowanie wielu wersji wizualizacji, ponieważ wizualizacja obejmuje tylko pełne wyrównanie zębów. Jeśli pacjent chce zastosować mniejszą liczbę nakładek niż jest to wymagane w jego indywidualnym przypadku i nie chce osiągnąć pełnego wyrównania zębów to można to uwzględnić i przygotować różne wersje planu leczenia przed zamówieniem nakładek. Przygotowanie różnych wersji planów leczenia najczęściej wymaga około 10 dni roboczych oraz skorzystania ze specjalnego oprogramowania firmy Invisalign, za które z góry każdorazowo jest pobierana opłata. Przygotowanie szczegółowych planów leczenia zatem wymaga nie tylko czasu, ale również wiąże się z poniesieniem kosztów przez lekarza dlatego pobierana jest od pacjenta zaliczka. Przykro mi, jeżeli uważa Pan czas poświęcony podczas wizyty Start-Up za stracony. Zależy mi bardzo na satysfakcji każdego pacjenta i jego uśmiechu. Pozostaję do dyspozycji.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY Invisalign

Jestem po pierwszej wizycie, aczkolwiek wszystko co chciałem wiedzieć zostało mi przez Panią doktor wyjaśnione, na każde pytanie dostałem odpowiedź wiem ile docelowo ma trwać leczenie, w moim przypadku potrzeba wersji Full, ale z tym się liczyłem Podsumowując, po pierwszej wizycie odczucia bardzo na plus i czekam na dalsze informacje i wierzę, że efekt będzie taki jak sobie wyobrażam.

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Dziękuję Panie Michale, mam nadzieję, że informacje wydały się pomocne w podjęciu decyzji. W razie dodatkowych wyjaśnień pozostaję do dyspozycji, każdy pacjent otrzymuje bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy do mnie. Pozdrawiam serdecznie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna

Nie mam tak pozytywnych odczuć jak większość opinii które wynoszą Panią Doktor pod samo niebo. Poszłam na wizytę z kilkoma pytaniami, o pojedynczy ząb którego stan mnie niepokoi, o staw skroniowo-żuchwowy i bóle w jego okolicach oraz o wadę zgryzu. Faktycznie zrobione te słynne zdjęcia 3D ale to była najciekawsza część tej wizyty. Pani Doktor zapytała mnie czego ja bym tak właściwe chciała, chociaż opisałam już powyższe pytania. Czułam się jakbym zadawała głupie pytania i marnowała czas lekarza. O zębie Pani Doktor powiedziała że zmartwimy się jak będzie problem (nie przyjrzała się mu za bardzo i nie uzasadniła dlaczego moje obawy nie są warte uwagi), o bólu stawu nie wypowiedziała się wcale (asystentka sama obejrzała staw ale żadna z Pań się nie wypowiedziała), co do wady zgryzu Pani Doktor zapytała czego oczekuję i zaproponowała leczenie ale z góry określiła że nie będzie to idealne leczenie jeśli nie zgadzam się na implanty. Rozumiem że jeśli lekarz widzi potencjał w konkretnym trybie leczenie ale pacjent decyduje się na mniej „idealne” rozwiązanie to specjaliście może być szkoda przystawać na decyzje z którymi się nie zgadza ale będąc w tym gabinecie miałam wręcz wrażenie że jestem głupia i moje lęki są bez znaczenia. Pani Doktor wyjaśniła mi jak wyobraża sobie leczenie (ale tylko jednej z 3 rzeczy o które pytałam) i podała ceny natomiast na twarzy miała wypisane „jak nie, to nie”. Podsumowując przyszłam z pytaniami o mój stan zdrowia, a byłam pytana i oglądana tylko pod kątem estetycznym, pół wizyty tłumaczyłam się ze swoich obaw zamiast otrzymać poradę specjalisty. To nie jest moje pierwsze zetknięcie z ortodontą i już dawno temu zostało mi wytłumaczone że ortodoncja nie zajmuje się wyłącznie estetyką ale również zdrowiem więc wiem że takiego lekarza, tak jak każdego innego, można poprosić o poradę względem zdrowia zgryzu, zębów itp. Wszystkie kwestie zdrowia zostały zepchnięte na bok, głównym punktem zainteresowania została mianowana estetyka i jak ja chcę wyglądać. Wyglądam w porządku, czuję się źle i wychodząc z wizyty nie czułam się wcale lepiej.

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Dziękuję bardzo za opinię. Każda jest ważna. Rozumiem, że nie otrzymała Pani odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i wątpliwości. Każdą z wizyt staram się indywidualnie podsumować w komunikacji mailowej do pacjenta, podaję tam również swój numer telefonu bezpośredni do mnie i zachęcam zawsze do zadawania dodatkowych pytań i wątpliwości jeśli nie zostały one rozwiane na wizycie. Czasem oczekiwania pacjenta są niejednoznaczne. Czasem oczekiwania pacjenta przewyższają możliwości systemu Invisalign, którym się tylko zajmuję, więc nie każdemu pacjentowi mogę pomóc, ale zawsze dużą wagę przykładam do wytłumaczenia całego procesu i staram się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla pacjenta. Przykro mi, że nie spełniłam Pani oczekiwań, w razie czego pozostaję do dyspozycji.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY konsultacja ortodontyczna


Dr is very good. She understood and explained me very well. I am very happy to meet her. I wish I could meet her earlier. And very good place even for foreigners.

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Dear Anushka, Thank you for good words. Nowadays we are very carefully planning the treatment process for foreigners that during the pandemia time and difficulties with travelling they could continue the treatment without problems. Best regards!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: KLINIKA PROSTE ZĘBY Invisalign

Ja dzięki p.dr Rutkowskiej uśmiecham się jakies 10 razy częściej:) nosilam przez ok.30tyg nakladki Invisalign, zeby skorygowac (przede wszystkim) diasteme. Z mojej perspektywy wszystko poszlo na prawde gladko - efekty byly widoczne kazdego dnia, a z drugiej strony proces jest tak skonstruowany, że nie musialam co chwile pojawiac sie na kontrolę. Mi taka forma akurat bardzo pasuje. Teraz nosze aparat retencyjny, zeby utrzymac efekt nakladek. W momencie kiedy pojawiają sie jakies watpliwosci, pani dr Rutkowska znajduje zawsze czas na konsultację, nie pozostawia mnie bez rozwiazania. Zdecydowanie polecam. Jakbym jeszcze raz stala przed wyborem decydowac czy nie decydowac sie na leczenie u dr Rutkowskiej, to bez wahania bym sie na nie zdecydowala.

lek. dent. Magdalena Rutkowska

Piękne podziękowania za piękny uśmiech :) Jestem bardzo zadowolona z efektów u Pani, a dla lekarza to największa satysfakcja z leczenia i wykonywania tego zawodu !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

17 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Rozwazam leczenie ortodontyczne, ale mam straszny odruch wymiotny, lekarze maja problem z leczeniem moich zebow. Kiedys byla tez proba pobrania wyciskow zebow i zakonczyla sie niepowodzeniem. Czy taki skaner zebowy jest dla mnie jakas szansa?

  Tak, pobranie wycisku cyfrowego skanerem wewnatrzustnym to dobra alternatywa dla pacjentów z odruchem wymiotnym. Zamiast pobierania klasycznego wycisku masą wyciskową, którą należy odpowiedni czas trzymać w ustach i na zębach aż osiągnie odpowiednią twardość można włożyć do ust skaner wewnątrzustny, który w każdym momencie można wyjąć. Pacjenci z odruchem wymiotnym bardzo sobie chwalą takie rozwiązanie. Pobieranie wycisku zębów trwa trochę dłużej niż u pacjentów bez tego odruchu wymiotnego, ale jest osiągalne i wycisk cyfrowy jest poprawny.

  lek. dent. Magdalena Rutkowska

 • Czy u kobiety po 30 roku życia możliwe jest przesunięcie dolnych zębów? Zakładam aparat ortodontyczny. Usunęłam już 3 ósemki. Na dole po lewej stronie mam szóstkę do powtórnego leczenia kanałowego z powodu przetoki. Z tej strony zostawiłam również ósemke. Chciałabym usunąć chorą szóstkę i zębem siedem i pięć wypełnić lukę po niej. Czy to jest możliwe?

  Dzień dobry, tak u pacjentów po 30 roku życia możliwe są wszystkie ruchy zębów. Najstarsza pacjentka w naszej klinice jest po 65 roku życia:). Specyficzna sytuacja, o której Pani pisze wymaga jednak konsultacji u lekarza, zależy to od ilości miejsca i planu leczenia. Najczęściej wykonuje się implantację trzonowca po jego usunięciu, a nie przesuwa się w jego miejsce sąsiednich zębów.

  lek. dent. Magdalena Rutkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dziękuję, że zaglądają Państwo na mój profil. Jeżeli są Państwo zainteresowani nowoczesnymi metodami leczenia ortodontycznego Invisalign, zapraszam na...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Diastema
 • Stłoczenie zębów
 • Starcie zębów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
 • Studia Podyplomowe - Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Stomatologia ogólna

Staże

 • Klinika Ortodoncji we Wrocławiu
 • Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie
 • Columbia Orthodontics w Nowym JorkuFilmy


Znajomość języków

Angielski, Rosyjski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (5)

Powiązane wyszukiwania