lek.

Magdalena Roskosz-Stożkowska

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
65 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem dermatologiem – wenerologiem w trakcie odbywania specjalizacji w szpitalu Copernicus w Gdańsku w Oddziale Dermatologii. W Centrum Derm-Al oprócz konsultacji dermatologicznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski (Medycyna estetyczna, Zabiegi laserowe, Dermatologia, Wenerologia)

  Pani doktor jest przemiła, odpowiada wyczerpująco na pytania i ogólnie wizyta przebiegła bardzo fajnie. Klinika również wygląda ładnie i czysto. Bardzo polecam :)

 • Lokalizacja: Clinica Dermatologica dr Igor Michajłowski (Medycyna estetyczna, Zabiegi laserowe, Dermatologia, Wenerologia)Usługa: Wysypka u dziecka na całym ciele

  Bardzo profesjonalna Pani Doktor, każdą zmianę obejrzała i rozpoznała. Zastosowane leczenie przyniosło skutek już po 2-gim dniu. Polecam serdecznie.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: videodermatoskopia znamion

  Powodem mojej wizyty było nowe znamię barwnikowego, kryte bardzo mnie zaniepokoiło. Umówiłam się na videodermatoskopię. Pani doktor na spokojnie mnie wysłuchała i obejrzała znamię dermatoskopem. Okazało się ono jedynie małym naczyniakiem. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Pani doktor przy okazji obejrzała wszystkie moje p

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła pani doktor. Widać że zna się na rzeczy. Diagnoza szybko i trafnie postawiona. Leki działają i zrobiły swoje. Myślę że jak zajdzie taka potrzeba, to skorzystam jeszcze raz z pomocy pani dr

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo profesjonalna I wyczerpujaco odpowiadala na wszystkie pytania. A czy pomoglo zobaczymy za 2 miesiace ale na chwile obezna zdecydowanie polecam.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”

  Polecam Panią doktor, termin bardzo szybki. Wizyta bardzo miła. Konsultacja bardzo szczegółowa. Kuracja przedstawiona bardzo dokładnie.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: Zapalenie palca

  Godna polecenia, bardzo zmniejsza dystans od pierwszego kontaktu. Bardzo Profesjonalna, polecam :)))

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: Inny

  Polecam zabieg laserem na blizny po trądziku. Zrobiłam 3 zabiegi i moja twarz wygląda o niebo lepiej!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: videodermatoskopia znamion

  Pani doktor dokładna i bardzo miła. Przeprowadziła videobadanie moich znamion. Cieszę się, że to zrobiłam i teraz spokojnie mogę je obserwować co jakiś czas. Nie mogę ich wszystkich usunąć, bo mam ich bardzo dużo, niestety również na twarzy, ale są teraz wykonane zdjęcia i mogę porównywać czy się zmieniają czy nie.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: konsultacje dermatologiczne

  Fachowy lekarz. Pani doktor uważnie słucha i analizuje. Mi zaproponowała nie tylko leczenie ale też pielęgnację. Zapisane leki nie były drogie. Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem – wenerologiem w trakcie odbywania specjalizacji w szpitalu Copernicus w Gdańsku w Oddziale Dermatologii. W Centrum Derm-Al oprócz konsultacji dermatologicznych wykonuję badania videodermatoskopowe znamion barwnikowych nowoczesnym urządzeniem Foto Finder Vexia Gold, przeprowadzam zabiegi kriochirurgii (wymrażania) brodawek wirusowych, zabiegi usuwania zmian skórnych metodą elektrokoagulacji lub laserowo, oraz zabiegi frakcyjne nowoczesnym laserem Fire-Xel, działające na odbudowę skóry w przypadku blizn potrądzikowych, rozstępów, starzenia. Jestem również lekarzem w Wielospecjalistycznym Oddziale Zabiegowym szpitala Copernicus, gdzie zajmuję się usuwanie znamion. Prowadzę zajęcia kliniczne z dermatologii ze studentkami kosmetologii w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Posiadam ukończone specjalistyczne kursy m.in. dermatochirurgiczny w Klinice Chirurgii Plastycznej w Szczecinie, oraz dermatoskopii i wideodermatoskopii. Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej i konferencjach dermatologicznych. Praca jest moją pasją, a każdego pacjenta staram się traktować z należytym szacunkiem i życzliwością.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia