lek.

Magdalena Radomska

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

106 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Inne godziny i terminy z placówce DOLMED są dostępne po kontakcie telefonicznym z rejestracją! Zapraszam! Wizyta trwa od 15 do 20 minut Lek. med. Magdalena Radomska jest lekarzem… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
106 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.Usługa: konsultacje ginekologiczne (z USG)

  Szczerze polecam, Pani Doktor jest bardzo sympatyczna. Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do problemu pacjenta.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.Usługa: konsultacje ginekologiczne (z USG)

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wykonała bardzo delikatnie badanie i usg, przy tym poinformowała o wszystkim co robiła. Miła atmosfera podczas dzisiejszej wizyty. Szczerze bardzo polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

  Wizytę u Pani doktor wspominam bardzo dobrze - profesjonalnie, szybko i konkretnie. Na koniec wizyty upewniła się, czy wszystko dobrze wytłumaczyła i czy nie mam dodatkowych pytań. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze wrócę :)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum GinekologiiUsługa: konsultacja ginekologiczna dzieci

  Wspominam miło pierwszą wizytę u pani doktor. Pani doktor miała bardzo dobre podejście do pacjenta (6 letniej dziewczynki). Była życzliwa, uprzejma. Przeprowadziła wywiad, następnie badanie i udzieliła konkretnych porad. Jestem usatysfakcjonowa i zadowolona z wizyty i polecam panią doktor innym pacjentom.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Recepta na lek antykoncepcyjny

  Pierwszą i ostatnią Wizytę u Pani Doktor odbyłam już ponad rok temu, wspominam ją jednak do dzisiaj niestety w sposób negatywny. Bardzo krępująca atmosfera podczas informowania lekarza o prośbie przepisania tabletek antykoncepcyjnych, które brałam już dość długo, następnie badanie ginekologiczne i niesamowicie duże zdziwienie kiedy Pani doktor z całą pewnością stwierdziła, że już rodziłam (zupełna bzdura), a później, że mam polipa, co w rzeczywistości okazało się blizną po nadżerce.
  Jakby tego było mało, lek o który prosiłam - Yasmin, Pani doktor na recepcie zapisała jako Yaz, o czym dowiedziałam się już w aptece, albo pomyłka Pani doktor, albo zmiana leku bez informowania pacjenta.
  Tyle zbiegów okoliczności i nieprawdziwych informacji podczas jednej wizyty, że nie sposób mi zostawić to bez komentarza. Ginekolog to jednak lekarz, który szczególnie powinien zadbać o komfort i atmosferę w trakcie wizyty, ja od początku czułam się jak intruz.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty, która trwała ponad 30min. Pani doktor dokładnie przeanalizowała historię mojej choroby i dała mi wskazówki dalszego postępowania. Wszystko wyjaśniała bardzo zrozumiale, dzięki czemu dowiedziałam się paru rzeczy, których nie powiedzieli mi moi poprzedni ginekolodzy. Pani doktor jest życzliwa i rzeczowa - naprawdę polecam

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3AUsługa: badania

  Pani doktor wykonała badanie bardzo niedelikatnie. Do tej pory mam nieprzyjemne wspomnienie. Na zadane pytania odpowiada bardzo zdawkowo i niewyraźnie. Trzeba kilka razy dopytywać. Bardzo nie polecam i odradzam dziewczynom która potrzebują porady i pomocy ze strony lekarza.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

  Przed wizytą przejrzałam opinie na temat Pani Doktor i szłam na wizytę z lekką obawą. Jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Pani doktor podeszła bardzo rzeczowo i profesjonalnie do mojej osoby. Przepisała stosowne leki oraz zleciła okresowe badania. Na koniec upewniła się, czy wszystko dobrze wytłumaczyła i czy nie mam dodatkowych pytań. Jestem bardzo zadowolona

 • E
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Szewska 3A

  Bardzo miła Pani doktor i fachowa. Potrafi rozmawiać z pacjentem, jest rzeczowa i potrafi pomóc w wielu kwestiach. Serdecznie polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Medyczne DOLMED S.A.

  Pani Doktor przeprowadzila dokładna rozmowe na temat choroby, po czym pozniej wykonala konieczne badania w tym USG, wszystko odbylo sie spokojnie i powoli, z dokladnym wytlumaczeniem.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Inne godziny i terminy z placówce DOLMED są dostępne po kontakcie telefonicznym z rejestracją! Zapraszam!

  Wizyta trwa od 15 do 20 minut


  Lek. med. Magdalena Radomska jest lekarzem ginekologiem-położnikiem oraz cytologiem z wieloletnim stażem prywatnej praktyki oraz dyżurów szpitalnych. Może pochwalić się współpracą ze znanymi lekarzami oraz odbywaniem systematycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia