Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 23 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Inne godziny i terminy z placówce DOLMED są dostępne po kontakcie telefonicznym z rejestracją! Zapraszam! Wizyta trwa od 15 do 20 minut Lek. med. Magdalena Radomska jest l... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Inne godziny i terminy z placówce DOLMED są dostępne po kontakcie telefonicznym z rejestracją! Zapraszam!

  Wizyta trwa od 15 do 20 minut


  Lek. med. Magdalena Radomska jest lekarzem ginekologiem-położnikiem oraz cytologiem z wieloletnim stażem prywatnej praktyki oraz dyżurów szpitalnych. Może pochwalić się współpracą ze znanymi lekarzami oraz odbywaniem systematycznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Ocena pacjentów:

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie polecam. Byłam u Pani doktor na swojej pierwszej w życiu wizycie u ginekologa, i troche się denerwowałam. W zamian byłam potraktowana niedelikatnie i w ogóle z niechęcią. Po USG nic nie wytłumaczyła, a na moja prośbę wyjaśnić co napisała na kartce, niemile powiedziała tylko że nie będzie tłumaczyć mi podstawowej terminologii. Po wizycie musiałam grzebać w Internecie znaczenie tego co ona napisała. Tak nie powinno być po wizycie u profesjonalnego lekarza.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Nie polecam. Oschła komunikacja. w moim przypadku nie zanotowała sobie w systemie nic na temat poprzednich wizyt. Musiałam jej wszystko przypominać. Nieprawidłowy schemat dawkowania leków, skutkujący dużą ilością ubocznych objawów. W rozmowie chłodna, bardzo zdystansowana, nie zadaje pytań, sama musiałam prosić o skierowanie na badania. Dobry typ lekarza, jak się na nic nie choruje i nie uskraża na poważne dolegliwości, nie poleciłabym do prowadzenia ciąży.

 • P

  Pani doktor wywarła ma nie ogromne wrażenie. Dokładnie zbadała, odpowiedziała na moje wszystkie pytania. Wizyta przebiegła w luźnej atmosferze. Polecam Gorąco Panią doktor. Pozdrawiam ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Nie czułam się zbyt komfortowo na tej wizycie. Zapłaciłam 150zł, żeby dostać zalecenie do zrobienia usg (chociaż na stronie ośrodka jest napisane, że jest u nich wykonywane) i radę aby brać tabletki przeciwbólowe, które już i tak brałam i w niczym nie pomagały. Równie dobrze mogłam iść do lekarza rodzinnego.

 • K

  Zdecydowanie odradzam konsultacji u lek. Radomskiej. Zacznijmy od tego, że mam 32 lata i zaszłam w pierwszą ciążę. Bardzo zależało mi, żeby jak najszybciej ciążę potwierdzić, dlatego zapisałam się na najbliższą możliwą wizytę w Luxmedzie, akurat trafiło na lek. Radomską. Wizyta zaczęła się skąpym wywiadem przeprowadzonym od niechcenia, później badaniem na fotelu, gdzie nie wiedziałam co właściwie doktor robi bo nie zostałam poinformowana. Następnie USG, podczas którego doktor stwierdziła, że 'nic tam nie ma'. Poinformowałam, że chciałabym wykonać badania ponieważ nie przygotowywałam się do ciąży - doktor oznajmiła, że jeśli jestem w ciąży to już i tak za późno na badania (cokolwiek to miało znaczyć). Proszę w końcu o potwierdzenie, czy jestem w ciąży czy nie - dostaję pytanie czy robiłam test ciążowy - na odpowiedź, że tak i że wyszedł pozytywnie dostaję odpowiedź ' no to prawdopodobnie jest pani w ciąży - ale nie jestem w stanie stwierdzić czy jest to ciąża prawidłowa czy nie bo jest jeszcze za wcześnie'. Proszę o skierowanie na badanie krwi, które potwierdzi mi, który to tydzień dostaję informację, że skierowanie mogę otrzymać dopiero jak lekarz stwierdzi ciążę, a w tej chwili ciąży nie stwierdza. Dostałam skierowanie na USG za dwa tygodnie i żadnych zaleceń co przez te dwa tygodnie mam robić. Zero empatii.
  Następnego dnia bez skierowania poszłam zrobić badanie beta hCG i okazało się, że jestem w 6 tygodniu ciąży. Poszłam prywatnie do lekarza poza grupą luxmed, ten od razu stwierdził prawidłową ciążę, założył kartę, przeprowadził prawidłowy wywiad, dał zalecenia i skierowania na dalsze badania. W końcu poczułam się bezpiecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Z wizyty u Pani doktor byłam bardzo zadowolona. Zleciła mi dokładne badania. Poświęciła mi dużo czasu na zbadanie mnie. Uważam, że ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i profesjonalna zdiagnozowała problem i przepisała odpowiednie leki na wczorajszej wizycie po których dzisiaj czuję ulgę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jeśli lekarz jest chory to powinien zostać w domu lub chociaż sprawiać dobre wrażenie. Pani lekarz przez całą wizytę łapała się za głowę i ledwo co do mnie mówiła, nie rozumiała co ja do niej mówię, była obojętna, jakby w ogóle nie obchodziło jej to, co może mi dolegać. Przez to czułam się podwójnie zestresowana, tym bardziej, że była to moja pierwsza wizyta.

 • F

  Pani doktor bardzo sympatyczna,rzeczowa. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu wizyty. Byłam u tego lekarza pierwszy raz i na pewno następna wizyta też będzie u tej pani doktor.

 • Wizyta konkretna...porada fachowa...atmosfera przyjazna ...sam profesjonalizm. Pani doktor bardzo miła. Sympatyczna. Odpowiadającą na każde pytanie