COVID-19: Nie rezygnuj ze zdrowia

ZnanyLekarz

Do tego specjalisty możesz umówić się na:

Konsultacja online

Rozpocznij lub kontynuuj leczenie w bezpieczny i skuteczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Wizyta w gabinecie

Jeśli potrzebujesz leczenia, które wymaga spotkania ze specjalistą, nie czekaj – umów wizytę w gabinecie.

Adresy (2)

ul. Strzelecka 32/4, Stare Miasto, Poznań
Gabinet psychoterapii


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 12 lat
Gotówka
61 639.....

Konsultacja psychoterapeutyczna

Konsultacja psychologiczna • od 120 zł

Psychoterapia indywidualna • od 120 zł


Konsultacja online • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Sposób płatności: Przelew na konto

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMSa i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

Magdalena Pytel-Kania Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych , Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny , Pedagog specjalny Jestem psycholog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im.Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


100 zł

Konsultacja online


Konsultacja psychoterapeutyczna


ul. Strzelecka 32/4, Poznań

Dowiedz się więcej

Gabinet psychoterapii

Pozostałe usługi

Konsultacja psychologiczna


ul. Strzelecka 32/4, Poznań

od 120 zł

Gabinet psychoterapii


Psychoterapia indywidualna


ul. Strzelecka 32/4, Poznań

od 120 zł

Gabinet psychoterapii

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii psychoterapia indywidualna

Bardzo się cieszę, że trafiłam do pani Magdy. To niezwykle empatyczna, miła osoba. Widać, że uważnie słucha i interesuje się pacjentem. Jest dokładnie tak jak powinno być na terapii. Polecam Panią Magdalenę z całego serca!
Edit: Jestem po kilkumiesięcznej terapii związanej z zaburzeniami lękowymi i atakami paniki. Potwierdzam swoją opinie, a nawet polecam jeszcze bardziej p. Magdalenę! Cieszę się, że trafiłam właśnie do niej. Terapia dała mi to czego potrzebowałam - uporałam się z atakami paniki, zmniejszyłam poziom lęku. Dała mi nawet więcej - jestem po prostu szczęśliwsza :) Wiem, że to dzięki mojej pracy terapeutycznej, ale bez p.Magdy nie poszłoby tak dobrze ! Polecam raz jeszcze z całego serca.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychoterapeutyczna

Pani Magdalena jest osobą bardzo kompetentną, godną zaufania, sympatyczną. Potrafi zarówno słuchać, co jest naprawdę istotne, jak i dawać trafne wskazówki co do dalszego postępowania i myślenia, nakierowuje na istotę problemu, podaje argumenty, które bardzo do mnie trafiają i pomagają zmienić mój sposób myślenia na ten właściwy. Po wizytach i rozmowach z Panią Magdaleną jest mi po prostu lżej, czuję, że łapię równowagę i jestem na dobrej drodze, żeby odzyskać dawną radość i siłę. Bardzo polecam!

Magdalena Pytel-Kania

Dziękuję za podzielenie się opinią Serdecznie pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii psychoterapia indywidualna

W trakcie wizyt można poczuć się swobodnie, wyjaśnić w głowie wiele problemów co bez pomocy terapeuty byłoby trudne. Pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta oraz bezpieczna atmosfera. Polecam.

Magdalena Pytel-Kania

Serdecznie dziękuję za podzielenie się opinią.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii psychoterapia indywidualna

Pani Magdalena jest profesjonalistką. Rozmowa przebiegała w bardzo ciepłej atmosferze, dającej komfort bezpieczeństwa. Wszystkie wątpliwości pani Magdalena tłumaczyła i rozwiewała. Super!

Magdalena Pytel-Kania

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychoterapeutyczna

Spotykam się z Panią Magdaleną od niedługiego czasu. Dzisiejsza wizyta była dla mnie trudna, bo poruszałam kwestie bardzo bolesne dla mnie. Jednak obecność Pani Magdaleny, poczucie bezpieczeństwa, które potrafi zbudować oraz umiejętność uważnego wysłuchania, dodały mi otuchy. Czuję, że Pani Magdalena pomoże mi uporać się z problemami, które są bardzo bolesne, a których sama nie umiem przepracować. Z niecierpliwością czekam na nasze kolejne spotkanie i czuję ogromną potrzebę, aby wspólnie z Panią Magdaleną przebrnąć przez tematy, które są dla mnie trudne. Polecam serdecznie pracę z Panią Magdaleną dla wszystkich osób, a w szczególnosci dla osób będących w życiowym kryzysie.Pani Magdalena jest jak najlepszy przyjaciel, potrafi wysłuchać, ale i obiektywnie wyjaśnić problematyczne kwestie. Z całym sercem polecam kontakt i pracę z Panią Magdaleną.

Magdalena Pytel-Kania

Dziękuję za podzielenie się opinią. Serdecznie pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Pani Magdalena uważnie słuchała i wyciągała wnioski, dopytywała a także zaleciła dalsze postępowanie. W marcu rozpoczynamy psychoterapię i regularna prace.

Magdalena Pytel-Kania

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Serdecznie pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Cieszę się, że rozpoczęłam terapię właśnie u Pani Magdaleny, bo widać z jej strony zaangażowanie i chęć pomocy. Dzięki wizytom potrafię lepiej zrozumieć swoje emocje, co daje mi spokój i pozwala spojrzeć na siebie i swoje zachowanie z innej perspektywy. Myślę, że przede mną jeszcze długa droga pracy nad sobą, ale wierzę, że P. Magdalena pomoże mi nauczyć się rozumieć swoje emocje i odnaleźć wewnętrzne szczęście. Z czystym sercem polecam.

Magdalena Pytel-Kania

Bardzo dziękuję Pani Magdaleno za wyrażenie swojej opinii. Serdecznie pozdrawiam.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii

Jestem zadowolony z terapii i chcę ją kontynuować.
Pani Magdalena bardzo pomogła mi ograniczyć ataki paniki.
Dzięki temu mogę dalej normalnie funkcjonować i teraz powalczyć o pełen komfort życia bez lęków.

Magdalena Pytel-Kania

Bardzo dziękuję za podzielenie się opinią i serdecznie pozdrawiam.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychologiczna

Pani Magdalena jest bardzo kulturalną, ciepłą, spokojną i empatyczną osobą. Jestem na początku swojej drogi i pracy z Panią Magdalena, ale liczę, że z pomocą Pani Magdy uda mi się poukładać kwestie, które są od dłuższego czasu źródłem mojego złego samopoczucia.
Gabinet, w którym Pani Magdalena przyjmuje jest bardzo dyskretny i odczuwa się w nim komfort podczas rozmowy o problemach, które murtują. Pozdrawiam i polecam kontakt z Panią Magdaleną.

Magdalena Pytel-Kania

Bardzo dziękuję za wyrażenie swojej opinii i serdecznie pozdrawiam.


C
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet psychoterapii konsultacja psychologiczna

Pani Pytel jest niezwykle ciepłą i empatyczną osobą; wyraźnie widać, że przejmuje się pacjentem. Stwarza bardzo przyjazną i bezpieczną atmosferę w gabinecie, dlatego już na pierwszej wizycie łatwo mi było się otworzyć i porozmawiać problemach, z którymi nie potrafiłam się podzielić z żadną inną osobą. Pani Pytel szybko wzbudza zaufanie pacjenta i daje proste, a zarazem pomocne porady, jak radzić sobie z trudnościami. Mimo, że mamy jeszcze przed sobą długą drogę, już czuję się znacznie spokojniej i pewniej. Uważam, że pani Pytel jest osobą stworzoną do bycia terapeutą i szczerze polecam panią każdemu, kto tak jak ja bardzo bał się pójścia do psychologa. Cieszę się, że trafiłam akurat na panią :)

Magdalena Pytel-Kania

Pani Claudio, bardzo dziękuję za podzielenie się Pani opinią i gratuluje odwagi podjęcia tej ważnej drogi, którą nazywamy terapią.
Serdecznie pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Jak nazywa się fachowo taki mechanizm psychologiczny unikania?
  Chodzi mi o to, gdy ktoś stale unika zwykłych lub trudnych sytuacji, wywołujących u niego tak silne emocje , że im bliżej tego wydarzenia - tym stres narasta do takiego stopnia , że osoba zawsze rezygnuje nawet z podjęcia próby zmierzenia się z taką sytuacją.
  Przykładowo - chłopak nigdy nie porozmawia z nieznajomą dziewczyną lub unika przygotowań do sprawdzianów i w końcu zawsze idzie na wagary.
  A może dałoby radę podać sposoby radzenia sobie z takim problemem.

  Unikanie jest najlepszą pożywką dla lęku, który narasta i z czasem podjęcie działania - tak jak w pytaniu "podejście do nieznajomej dziewczyny" staje się coraz trudniejsze. Tylko konfrontowanie się z sytuacjami budzącymi lęk może pozwolić sprawdzić w rzeczystości, czy to czego się obawiamy nam realnie zagraża czy to tylko wyobrażenie. Psychoterapia poznawczo-behawioralna ma bardzo wysoka skuteczność w pracy z nadmiernym lękiem oraz zaburzeniami lękowymi.

  Magdalena Pytel-Kania

 • Od kilku lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi. Mój największy problem to rozmawianie z ludźmi. Gdy z kimś rozmawiam zaczynam kontrolować to jak patrzę jakie gesty wykonuje i mimikę przy czym nie słucham treści przekazywanej przez tą osobę. Te myśli są automatyczne. I gdy skupiam się na wzroku i staram się na kogoś dłużej patrzeć wtedy odczuwam taki impuls w głowie w oku tak jakby mnie paralizował. Dodam że jak nie myślę o kontrolowaniu to jest wszystko okej. Proszę o pomoc.

  Dzień dobry, najlepszą formą pomocy w sytuacji nasilonego lęku w sytuacjach społecznych jest podjęcie psychoterapii, co pozwoli zrozumieć także mechanizm - dlaczego tak się dzieje a nie tylko skupić się na objawach. Rozumiem, że odczuwane trudności wpływają na codzienne funkcjonowanie, podjęła/podjął Pani/Pan pierwszy krok w celu zmiany i może warto pójść dalej pod okiem "przewodnika" przy którym można byłoby także bezpiecznie "ćwiczyć" sytuacje społeczne. Serdecznie pozdrawiam i gratuluje odwagi podzielenia się trudnościami oraz odwagi poszukiwania pomocy i wsparcia

  Magdalena Pytel-Kania

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Magdalena Pytel-Kania Psycholog dzieci, młodzieży i osób dorosłych , Psychoterapeuta poznawczo-behawioralny , Pedagog specjalny Jestem psycholog...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet im.Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wyższa Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Staż w Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu

Certyfikaty


Znajomość języków

Angielski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania