dr

Magdalena Podbrożna

Neurolog, Terapeuta, Diagnostyk

49 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza
1 098 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista neurolog, ekspert w mediach min. w stacji TVN. Specjalista od "niejasnych diagnoz", "powikłanego leczenia", "trudnych przypadków", "nie wiem co z Panem jest". Uwielbia wyzwania,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
49 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: kręgosłup - ucisk na rdzeń kręgów na poziomie c3c4 c5c6

  Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia jeśli zajdzie taka potrzeba. Pani doktor jest osobą kompetentną, która ma dużą wiedzę. Zostałam dokładnie przebadana, wypytana o dolegliwości, dokumentacja medyczna dokładnie przeanalizowana i co najważniejsze dostałam wyczerpującą odpowiedź. Jestem w 100 % usatysfakcjonowany. Płętując odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, która ma dużą wiedzą i ludzkie podejście.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Bardzo dobry specjalista. Empatyczna Pani Doktor, która kompleksowo podchodzi do pacjenta. Dokładnie analizuje wszystkie dolegliwości i zadaje rzeczowe pytania. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Pani doktor cierpliwie wysłuchała zarówno pacjentki jak i jej rodziny. Udzieliła wyczerpujących, rzeczowych wyjaśnień dotyczących przebiegu choroby, potencjalnych przyczyn jak i dalszego leczenia. Nasza wizyta trwała dużo dłużej niż zaplanowany "kwadrans". Polecam wszystkim szukającym pomocy. Marta

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty u Pani Doktor. Jest bardzo miłą, stonowaną osobą, skoncentrowaną na pacjencie i tym co próbuje jej przekazać w trakcie wizyty. Bardzo rzeczowa, ale też uśmiechnięta i dodająca otuchy. Polecam wszystkim

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wczoraj byłam na wizycie u pani doktor.Jest wspaniałym lekarzem rzetelnie odpowiada na każde pytania.Bardzo mnie podniosła na duchu.Dała mi wiele cennych wskazówek.Polecam

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Przyszłam na wizytę ze względu na podejrzenie padaczki. Pani doktor przeprowadziła wywiad, skierowała na resztę badań i przepisała lek. Wcześniej byłam w szpitalu neurologiczno-psychiatrycznym i odesłali mnie do domu bez leków, dlatego polecam panią doktor serdecznie, ze względu na profesjonalizm.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacje neurologiczne

  Bardzo efektywna wizyta. Maksymalne wykorzystanie 20'. Otrzymałem odpowiedzi na wszystkie pytania. Zostałem przebadany fizykalnie w dużo szerszym zakresie niż kiedykolwiek przez innego neurologa.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny specjalista, bardzo miła i życzliwa a przy tym rzeczowa. Można poruszać więcej tematów niż tylko neurologia, dobre rozumienie potrzeb osób związanych ze sportem i zrozumienie jego farmakologicznej strony.

 • 9
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor z pewnością jest kompetentną osobą. Jest miła, cierpliwa, bez pośpiechu mnie zbadała i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wnikliwie zapoznał się z dokumentacją choroby, po czym zbada sam mojego brata i postawił diagnozę udzielając wyczerpującej informacji na temat dalszeroko kierunku działania.

Pytania i odpowiedzi

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych

Zadaj darmowe pytanie

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista neurolog, ekspert w mediach min. w stacji TVN. Specjalista od "niejasnych diagnoz", "powikłanego leczenia", "trudnych przypadków", "nie wiem co z Panem jest". Uwielbia wyzwania, stara się znaleźć wyjście nawet z bardzo trudnych, skomplikowanych sytuacji zdrowotnych swoich pacjentów.
  Doświadczenie zawodowe zdobywa od 2000r. Pracowała w Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym w Kołobrzegu oraz licznych poradniach neurologicznych, szczególnie w diagnostyce i leczeniu bólów, zawrotów głowy, zespołów bólowych kręgosłupa tzw.korzonki, padaczki również lekoopornej, parkinsonizmu oraz zespołów otępiennych.
  Poza pracą w Oddziale Neurologicznym i poradniach neurologicznych była także lekarzem prowadzącym pacjentów w Oddziale Rehabilitacji w ramach prewencji rentowej ZUS. Na bieżąco aktualizuje wiedzę na wielu konferencjach, szkoleniach i zjazdach lekarzy neurologów, ukończyła m.in. kurs elektroencefalografii uprawniający do interpretacji badań EEG.
  Umawianie wizyt domowych 22*253*88*88.
  Konsultuje i interpretuje badania EEG co jest bardzo ważne min. w padaczkach.
  Konsultacje online, wykonuje wizyty domowe. Consultation in english.
  Przyjmuje pacjentów dorosłych jak i młodzież od 16 rz.
  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/amnezja-czy-istnieje-na-nia-lek,240654.html
  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/napad-padaczki-choremu-nie-wkladaj-niczego-do-ust,246769.html

Specjalizacje

 • Neurologia
 • Neurologia dziecięca

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Szczecinie

Publikacje

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
więcej