Magdalena Pobiarżyn, stomatolog Warszawa

lek. dent. Magdalena Pobiarżyn

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

ul. Skarbka z gór 142, Białołęka, Warszawa
Perfektdent

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu
Św.Bonifacego 70 lok U-5, Mokotów, Warszawa
Stomatologia M&M

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

.


Leczone choroby

  • Ból zęba

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Leczenie próchnicy


ul. Skarbka z gór 142, Warszawa

Perfektdent


Św.Bonifacego 70 lok U-5, Warszawa

Stomatologia M&M

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Perfektdent Inny

Znakomity fachowiec zarówno w przypadku dzieci, jak i dorosłych. Ekstrakcja dwóch, górnych zębów „mądrości” podczas jednej wizyty przebiegła bezboleśnie, sprawnie I bez stresu dla pacjenta. Nie pojawiły się żadne powikłania, wszystko zagoiło się błyskawicznie. Wizyty z dzieckiem przebiegały w bardzo serdecznej atmosferze niwelującej stres u małego pacjenta. Doktor Pobiarżyn jest profesjonalistką w każdym tego słowa znaczeniu, pracuje bardzo delikatnie, a swoim pacjentom okazuje ciepło, sympatię i zrozumienie. Najlepszy stomatolog jakiego spotkałam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Perfektdent leczenie próchnicy

Gorąco polecam Panią Doktor, bardzo życzliwa i profesjonalna.Świetny fachowiec, perfekcjonista.Olbrzymia wiedza i bardzo ludzkie podejście do pacjenta.Wspaniały lekarz z olbrzymim zaangażowaniem.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia M&M

Natura nie powinna mieć powodów do zadowolenia…. Moje zęby. Jeszcze zanim wyszły, już były odwapnione, odmineralizowane, ze słabym szkliwem, skłonne do próchnicy. Po gabinetach stomatologicznych włóczyłam się już od wczesnego przedszkola. Po każdej interwencji medycznej było tych zębów jakby mniej. Do czasu, kiedy trafiłam na Panią Doktor Magdę Pobiarżyn. Przypadek i bliskie sąsiedztwo gabinetu M&M zadecydowały o wyborze zarówno placówki jak i lekarza. Tym razem jednak nad moimi zębami czuwała Opatrzność. Dostałam się w najlepsze ręce, jakie mogłam sobie wymarzyć. Pani Doktor uratowała połowę siódemki, którą każdy inny lekarz, z którymi miałam do tej pory przyjemność, spisałby na straty. Naprawiła coś, co każdemu poprzedniemu lekarzowi odpadało po 2 miesiącach. Doprowadziła moje zęby do perfekcji (możliwej w moim przypadku). Leczenie zachowawacze, reendodoncja czy zabiegi protetyczne w wykonaniu Pani Doktor to niemal przyjemność (!). I piszę to ja, która na samą myśl o bormaszynie, czyszczeniu, piaskowaniu i koszmarnym wizgu skalera, dostawałam dreszczy. Pani Doktor rozumie, że można się bać, nie lubić dentystów, mieć niski próg bólu… Jest delikatna, empatyczna i elastyczna (oczywiście z umiarem ). Szlifowanie, gładzenie, czyszczenie, wyciski protetyczne itd. wykonuje z precyzją koronczarki z Koniakowa. A efekty są fantastyczne!
Najlepszą rekomendacją dla Pani Doktor niech będzie to, że mój syn, który starał się omijać gabinety dentystyczne szerokim łukiem, dał sobie wyremontować kilka ubytków.
Ps. Aktualnie Pani Doktor podjęła się zlikwidowania małej białej plamki na jedynce, na którą nikt do tej pory nie miał pomysłu. Plamki, która choć niegroźna, dla mnie była koszmarem. Miałam wrażenie, że najpierw widać plamkę, później mnie. Jestem właśnie po pierwszym zabiegu i… po plamce zostało niemal wspomnienie! Pani Doktor, za wszystko serdecznie dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna! Doskonały specjalista,miła, kompetentna. Potrafi uratować ząb, kiedy inni się poddają.
Plomby przez nią zakładane utrzymują się latami. Ma dużą wiedzę i sięga po nowoczesne rozwiązania.
Leczy również "małych pacjentów" i tu niezrównana w podejściu do dzieci, nawet tych bojących się dentysty :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Zrobiłem kilka zębów u tej pani doktor i jestem zadowolony. Miła i kompetentna, znieczula profesjonalnie i nie czuje się później bólu, szkoda, że jest o niej mało informacji i nie ma zdjęcia, na pewno dostałaby więcej pozytywnych opinii. Przychodnia StomatologiaMM w której pracuje jest nowoczesna i dobrze wyposażona, ogólnie nie mam się do czego przyczepić, aczkolwiek ceny choć na Warszawę nie wysokie to biednych studentów mogą ogołocić, więc pomyślałbym nad jakimiś zniżkami ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

.


Leczone choroby

  • Ból zęba

Powiązane wyszukiwania