Adresy (2)

ul. Skarbka z gór 142, Białołęka , Warszawa
Perfektdent (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Św.Bonifacego 70 lok U-5, Mokotów , Warszawa
Stomatologia M&M (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

O mnie

.


Leczone choroby


Usługi i ceny

Leczenie próchnicy


ul. Skarbka z gór 142, Warszawa

Brak informacji o cenie

Perfektdent


Św.Bonifacego 70 lok U-5, Warszawa

Brak informacji o cenie

Stomatologia M&M

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia M&M

Natura nie powinna mieć powodów do zadowolenia…. Moje zęby. Jeszcze zanim wyszły, już były odwapnione, odmineralizowane, ze słabym szkliwem, skłonne do próchnicy. Po gabinetach stomatologicznych włóczyłam się już od wczesnego przedszkola. Po każdej interwencji medycznej było tych zębów jakby mniej. Do czasu, kiedy trafiłam na Panią Doktor Magdę Pobiarżyn. Przypadek i bliskie sąsiedztwo gabinetu M&M zadecydowały o wyborze zarówno placówki jak i lekarza. Tym razem jednak nad moimi zębami czuwała Opatrzność. Dostałam się w najlepsze ręce, jakie mogłam sobie wymarzyć. Pani Doktor uratowała połowę siódemki, którą każdy inny lekarz, z którymi miałam do tej pory przyjemność, spisałby na straty. Naprawiła coś, co każdemu poprzedniemu lekarzowi odpadało po 2 miesiącach. Doprowadziła moje zęby do perfekcji (możliwej w moim przypadku). Leczenie zachowawacze, reendodoncja czy zabiegi protetyczne w wykonaniu Pani Doktor to niemal przyjemność (!). I piszę to ja, która na samą myśl o bormaszynie, czyszczeniu, piaskowaniu i koszmarnym wizgu skalera, dostawałam dreszczy. Pani Doktor rozumie, że można się bać, nie lubić dentystów, mieć niski próg bólu… Jest delikatna, empatyczna i elastyczna (oczywiście z umiarem ). Szlifowanie, gładzenie, czyszczenie, wyciski protetyczne itd. wykonuje z precyzją koronczarki z Koniakowa. A efekty są fantastyczne!
Najlepszą rekomendacją dla Pani Doktor niech będzie to, że mój syn, który starał się omijać gabinety dentystyczne szerokim łukiem, dał sobie wyremontować kilka ubytków.
Ps. Aktualnie Pani Doktor podjęła się zlikwidowania małej białej plamki na jedynce, na którą nikt do tej pory nie miał pomysłu. Plamki, która choć niegroźna, dla mnie była koszmarem. Miałam wrażenie, że najpierw widać plamkę, później mnie. Jestem właśnie po pierwszym zabiegu i… po plamce zostało niemal wspomnienie! Pani Doktor, za wszystko serdecznie dziękuję!


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjna! Doskonały specjalista,miła, kompetentna. Potrafi uratować ząb, kiedy inni się poddają.
Plomby przez nią zakładane utrzymują się latami. Ma dużą wiedzę i sięga po nowoczesne rozwiązania.
Leczy również "małych pacjentów" i tu niezrównana w podejściu do dzieci, nawet tych bojących się dentysty :)


P
Użytkownik zweryfikowany

Zrobiłem kilka zębów u tej pani doktor i jestem zadowolony. Miła i kompetentna, znieczula profesjonalnie i nie czuje się później bólu, szkoda, że jest o niej mało informacji i nie ma zdjęcia, na pewno dostałaby więcej pozytywnych opinii. Przychodnia StomatologiaMM w której pracuje jest nowoczesna i dobrze wyposażona, ogólnie nie mam się do czego przyczepić, aczkolwiek ceny choć na Warszawę nie wysokie to biednych studentów mogą ogołocić, więc pomyślałbym nad jakimiś zniżkami ;)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

.


Leczone choroby