lek.

Magdalena Pióro-Kukułka

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Psychoterapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
220 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Posiadam ponad 10- letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami. Na co dzień pracuję i zajmuję się… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOGUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Bardzo miła, uśmiechnięta i wyrozumiała pani doktor, godna polecenia. Słucha pacjenta ze spokojem i cierpliwością.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOG

  Pani Doktor bardzo mi pomogła. Dobrze dobrała leki na moje stany lękowe. Poza tym jest sympatyczną osobą i dobrze czuję się w jej gabinecie. Polecam wszystkim.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Terapii DIALOG

  Uważny i konkretny specjalista, a do tego ciepła i otwarta osoba, która spokojnie wysłucha pacjenta i wytłumaczy jakie leczenie i dlaczego zaleca. Pani doktor przeprowadziła ze mną bardzo dokładny wywiad dotyczący problemu, z którym przyszłam i to pozwoliło na ustalenie dobrej strategii, dzięki której moje samopoczucie znacznie się polepszyło. Zdecydowanie pozostanę stałą pacjentką.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Była przeprowadzona w bardzo uprzejmej i profesjonalnej atmosferze. Czuję się bezpiecznie pod opieką pani doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Muszę przyznać, że to jeden z najlepszych lekarzy jakiego znam. Konkretna, kompetentna, z indywidualnym podejściem do pacjenta, zawsze poświęca na wizytę tyle czasu ile trzeba. Motywuje do działania, nie bagatelizuje żadnego objawu, chociaż też nie przepisuje miliona leków - uważam, że ma bardzo zrównoważone podejście. Bardzo, bardzo polecam ;)

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Uważam, że Pani doktor bardzo kompetentna i pomocna. To była moja pierwsza wizyta ale już po niej poczułem się trochę lepiej. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście. Polecam każdemu kto boi się tego pierwszego kontaktu z lekarzem.

 • M

  Dodam łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Niestety mam odmienną, "subiektywną" ocenę od przedmówców. Lekarz psychiatra powinien być po części psychologiem, czego u Pani dr ewidentnie brak. Wizyta zakończyła się przepisaniem leków nasennych i próbą umówienia mnie do psychologa. Wsparcia wielkiego nie otrzymałam. Następnego dnia po wizycie u P. dr Pióro musiałam iść do lekarza internisty z potwornym bólem pleców, głowy i serca, z wysoką gorączką. Efekt wizyty - 2 tygodnie L4 i zalecenia konieczności wizyty u psychiatry. Nie przyznałam się Panu doktorowi, że już takową poprzedniego dnia odbyłam i Pani dr nie zauważyła problemu.....Śmiem twierdzić, że Pani dr brak jeszcze cennego doświadczenia. Strata czasu i pieniędzy, bez sensu opowiadanie w sumie bardzo prywatnych spraw. Już zapisałam się do poprzedniej Pani dr, u której się leczyłam, choć to ode mnie daleko. Pani dr Piór proponuję zgłębić temat mobbingu wielopłaszczyznowo, to obecnie bardzo przydatna wiedza, szczególnie dla psychiatry.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo fachowe podejście, bardzo skupiona na rozmowie. Diagnoza jasna i czytelna z bardzo dokładnym opisem procesu leczenia. Polecam

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sobie cenię wizyty u Pani dr Magdaleny. Jestem pacjętką przychodni w Płońsku.
  Leki przepisane przez Panią dr pomagają mi przetrwać depresję. Polecam dr Kukułkę jest
  bardzo miła i potrafi skutecznie pomóc.

 • P

  pani doktor jest bardzo miła i wyrozumiała i bardzo podchodzi do pacjęta z takom miłąścią tylko mnie pani doktor uratował i odrazu zgabinetu wyprowadziła w kaftanie bezpieczeństwa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym.
  Posiadam ponad 10- letnie doświadczenie w pracy z Pacjentami.

  Na co dzień pracuję i zajmuję się Pacjentami w Oddziale Psychiatrii Szpitala Wolskiego w Warszawie.

  Obecnie konsultuje Pacjentów w NZOZ Centrum Terapii DIALOG - prywatnej wysokospecjalistycznej przychodni psychiatryczno-psychologicznej w Warszawie.

  W każdym miesiącu zgłasza się do mnie kilkudziesięciu Pacjentów z różnymi problemami związanymi z ich samopoczuciem i zdrowiem psychicznym.

  Stale współpracuję z psychologami, psychoterapeutami oraz lekarzami innych specjalizacji, tak aby pomóc każdemu Pacjentowi jak najlepiej.

  Swoją wiedzę wzbogacam udziałem w konferencjach psychiatrycznych.

  Posiadam uprawnienia do wystawiania recept na leki refundowane (NFZ) oraz zwolnień lekarskich ZUS-ZLA (L4). W celu umówienia wizyty zadzwoń: 22*436*83*50

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Gdańsku
 • Czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Publikacje

 • Jestem autorką publikacji i tłumaczeń z zakresu psychiatrii.

Nagrody i wyróżnienia

 • Państwowy Egzamin Specjalizacyjny – Psychiatria
 • Wyróżnienie "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" dla NZOZ Centrum Terapii Dialog w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej