lek.

Magdalena Pasieczna

Laryngolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten laryngolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Specjalizacja

  Lekarz Magdalena Pasieczna to jeden z 15 lekarzy o specjalizacji laryngolog w miejscowości Elbląg na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 320 osób

 • Dostępność

  Lekarz Magdalena Pasieczna przyjmuje w jednym gabinecie

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo słaby

  2 lata temu bylam u Pani doktor na wizycie i wszystko przebiegłoby wspaniale gdyby nie fakt, ze postawila bardzo zla diagnoze (dotknela, sprawdzila uszy i wszystko, a chodzilo dokladniej o guz po rzuchwa), przez ktora po kilku miesiacach trafilam do szpitala na tydzien, w stanie bardzo zlym. Kazdy lekarz w szpitalu mowil, ze gdyby LARYNGOLOG wczesniej troche dokladniej na to spojrzal, obyloby sie bez dlugiej i bardzo bolesnej wizycie na oddziale otolaryngologicznym. Uwazam, ze Pani doktor juz tak uwierzyla w to , ze jest wspanialym lekarzem, ze zapomniala o dociekliwosci w stawianiu diagnozy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  Tak jak wszędzie w służbie zdrowia.Pani doktor rzeczywiście bardzo sympatyczna i na pewno o dużej wiedzy lecz cała reszta to normalka. Próbowałem 15lutego zarejestrować o godz.15.30 dziecko z bolącym i cieknącym uchem ze skierowaniem od lekarza ogólnego.Mimo ,iż na stronie internetowej jest podana godż. przyjęć do 18.00 pracownica z recepcji poinformowała mnie ,że Pani doktor już nie ma.Następnie gdy określiłem stan dziecka i zwróciłem uwagę ,że pani doktor powinna jeszcze przyjmować zapytano mnie czy chodzi o wizytę prywatną czy na skierowanie.Gdy odpowiedziałem ,że na skierowanie od lekarza ogólnego to usłyszałem ,że w takim wypadku najszybciej dziecko może byc przyjęte w marcu.Sugestie z mojej strony że może chociaż jutro bo jest to sprawa pilna,że ból,że wyciek itp. nic nie pomogły . Byłem namolnym klientem,a na pewno nie pacjentem potrzebującym pomocy.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry fachowiec. Byłam u tej Pani tylko kilka razy, miałam robiony drobny zabieg. Diagnozy i leczenie w 100% trafione

 • dobry

  Bardzo sympatyczna Pani doktor!!!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Pani doktor jest niezwykle ciepla osoba. z suza wiedza i swietnym sprzetam. i pracuje w takiej ladnjen przychodni ze moje dziecko nawet chetnie przychodzi.
  polecam!

 • bardzo dobry

  Niezwykle sympatyczna Pani doktor-na się na tym co robi :)

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Mieczysław Barański

laryngolog,  pediatra

Umów się