Adresy (2)

ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk
NIE MA NIE


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
58 765..... Pokaż numer


Gdańsk
NIE MA NIE Online


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto, Blik
58 765..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Uwaga! Niestety z powodów zdrowotnych, jeszcze przez jakiś czas będę na zwolnieniu. Na szczęście udało mi się stworzyć fantastyczny Zespół Pomocowy zł...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Różnice libido w związku
 • Zanik potrzeb seksualnych
 • Zaburzenia erekcji
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański (psychologia kliniczna)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (pomoc w dziedzinie seksuologii)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (socjoterapia i trening interpersonalny)
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia
 • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

Zdjęcia


Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


Gdańsk

od 120 zł

NIE MA NIE Online

Sesje online prowadzone przez messengera.
Skopiuj poniższy link do przeglądarki, pojawi się prywatny profil Magdy Niewęgłowskiej.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100002267142226
Połącz się przez Messengera i komfortowo rozpocznij pracę terapeutyczną online :) Dla połączenia on-line potrzebujesz jedynie komórki/laptopa/komputera/tabletu oraz połączenia z internetem.

Jeżeli nie posiadasz Messengera i chciałbyś się skontaktować za pomocą innej aplikacji - skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz SMSa pod nr 668 668 838


Konsultacja psychologiczna


Gdańsk

200 zł

NIE MA NIE Online

Koszt pierwszego spotkania - 200zł
Koszt kolejnych spotkań - 150zł


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

150 zł

NIE MA NIE


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

200 zł

NIE MA NIE

Pozostałe usługi

Interwencja kryzysowa


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

200 zł

NIE MA NIE

Interwencja w sytuacjach kryzysowych


Konsultacja pary online


Gdańsk

150 zł

NIE MA NIE Online


Konsultacja psychologiczna dla par (kolejna wizyta)


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

170 zł

NIE MA NIE


Konsultacja psychologiczna dla par (pierwsza wizyta)


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

200 zł

NIE MA NIE


Wywiad do opinii


ul. Antoniego Lendziona 3A/6, Gdańsk

200 zł

NIE MA NIE

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
33 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
O
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Dziś Światowy dzień zdrowia psychicznego, idealny dzień na rozpoczęcie zmian w swoim życiu, a z Magdą wszystko jest możliwe, bo "nie ma nie". Dzięki terapii z Magdą polubiłam siebie, zrozumiałam, że wcale nie potrzebuje cofnąć czasu, a każde doświadczenie i historia jest częścią mnie - nauczyłam się akceptować nieakceptowalne i to był właśnie mój wybór. Polecam każdemu kto ceni sobie zaangażowanie, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdej osoby - terapia "szyta na miarę", a nie schemat. Terapia z Magdą była najlepszą decyzją w moim życiu :-)

mgr Magdalena Niewęgłowska

No i cóż mogę dodać? Po prostu CUDOWNIE. Jestem poruszona i tą przemianą i naszą współpracą i tą opinią. Ku pełni życia przepiękna (również wewnętrznie) kobieto!


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Wróciłam do Magdy po raz trzeci po kilku latach przerwy i niesamowite jest jak można doświadczyć także przemiany i rozwoju własnej psycholog. Wcześniej umawiałam się na wizyty do innych specjalistów zanim trafiłam na Niebieską i dopiero Ona sprawiła, że potrafiłam się otworzyć i dostrzec co najistotniejsze. Nie chciałam opuszczać gabinetu bo widziałam jak duży progres robię w poznawaniu siebie i przepracowywaniu emocji. Magda, nie powie Wam co robić, czego nie, a podaruje Wam narzędzia do pracy nad sobą. Wysłucha ale zarazem nie będzie bierna i zawsze otrzymacie odpowiedź zwrotną. Nie zawsze taką jakiej chciało by się spodziewać ale dzięki temu możemy rosnąć. Jej empatia, nietuzinkowość, energia i bezpośredniość są w tym zawodzie na wagę złota.
Dziękuję Magda kolejny raz za przygarnięcie pod swoje skrzydła. Chciałabym aby każdy miał tyle szczęścia co ja i trafił na takiego profesjonalistę.

mgr Magdalena Niewęgłowska

Bardzo to miłe, Lauro, co piszesz o mnie, ale dopiero gdy zaczniesz tak samo dobrze myśleć, mówić i pisać O SOBIE to uznam to za nasz prawdziwy sukces. Mam nadzieję, że to już za chwileczkę, za momencik :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Do Magdy trafiłam pierwszy raz rok temu razem z moim mężem- zapisaliśmy się na terapię dla par.
Już po pierwszym spotkaniu okazało się, że mój mąż ma depresję i to główna przyczyna naszego kryzysu. To co zrobił z nim rok pracy z Magdą to... coś niesamowitego. Serio! Jej podejście do całego procesu, pełen profesjonalizm, a przy tym luz są na prawdę fantastyczne.
Mąż przez rok był pod opieką poleconego psychiatry oraz Magdy. To był trudny rok, ale warto było bo efekty terapii są bardzo zadowalające.
To co było dla mnie wspierające to poczucie, że nie zostałam sama, towarzyszyłam mu w procesie leczenia, wspierałam ale też byłam wspierana. Dawało mi to duże poczucie bezpieczeństwa.

Aktualnie Kamil skończył terapię, a ja zaczęłam. Wynikało to już z wcześniejszej mojej potrzeby.

Kiedy poznałam Magdę wiedziałam, że to "ta" terapeutka. Widziałam, że totalnie mnie rozumie... na prawdę bardzo mi pomaga. Nie mówi wyuczonymi frazesami z książek tylko bardzo po ludzku podchodzi do pacjentów. Jak z nią rozmawiam czuję się jakbym rozmawiała z przyjaciółką , a nie z terapeutą. Czekałam na nią rok i czekałabym jeszcze 10 lat jakby trzeba było. Pójście do niej, decyzja o podjęciu próby poskładania się do kupy i poukładania chaosu, zalegających gdzieś na dnie problemów to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Na razie jestem jeszcze w procesie.. :)

mgr Magdalena Niewęgłowska

Przemiło czytać rekomendację od kogoś, kto miał możliwość obserwować proces zmiany, zdrowienia osoby najbliższej. Teraz czas na Ciebie. Działamy :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE Online konsultacja psychologiczna

Do Magdy trafiliśmy razem z partnerką na terapię dla par. Po jednej wspólnej i jednej osobnej wizycie, została mi postawiona diagnoza - depresja. Dostałem informację, że powinienem jak najszybciej umówić się do polecanego psychiatry w celu rozpoczęcia farmakoterapii, a moja partnerka do pracownicy na terapię towarzyszącą.
Spotkania odbywały się w większości online, jakość połączenia była bardzo słaba. Wyglądały one tak, że w większości mówiła Magda o tym, co powinienem robić i jak powinienem się czuć. Usłyszałem, że muszę "wziąć się w garść", "ogarnąć się" czy "zacząć działać" - naprawdę tak psycholog rozmawia z osobą, u której zdiagnozował depresję?
Magda nie dowiedziała się, ani też nie chciała się dowiedzieć, o mnie praktycznie niczego. Nie interesowały ją moje poprzednie problemy czy doświadczenia - wolała mówić, jak mam żyć.
Co niepokojące, na początku z partnerką mieliśmy osobne wizyty w celu dobrania najlepszego rodzaju terapii dla pary. Na późniejszych spotkaniach, już we dwoje, Magda przekazała mi krytyczne uwagi na mój temat, które usłyszała od mojej partnerki - gdzie jest tajemnica zawodowa?
Mimo sygnalizowania moich złych nawyków z używkami, nie usłyszałem nic na temat tego, że powinienem je odstawić, a wręcz przeciwnie.
Podsumowując, Magda dużo mówiła o sobie, swoich sukcesach i niesamowitych wyleczeniach pacjentów - mało za to chciała słuchać i zachowywała się mało profesjonalnie.

mgr Magdalena Niewęgłowska

Echhhh, bardzo mi przykro z powodu tej negatywnej opinii. Nigdy nikomu nie mówię jak ma żyć, natomiast faktycznie, gdy u kogoś rozpoznaję depresję z całych sił zachęcam do jej leczenia- zarówno farmakologicznego, terapeutycznego jak i do wprowadzania początkowo drobnych zmian w życiu, by móc wyjść z niemocy i bezradności. A partnerów osób w depresji zachęcam do korzystania z psychoedukacji, wsparcia, do zadbania o siebie, by umiejętnie oddzielać siebie od choroby czy zaburzenia partnerki/partnera.
Natomiast jeśli chodzi o zarzuty o przekazywanie informacji z konsultacji odrębnych (miałam na to zgodę!), nieumiejętność słuchania, nie zadawanie pytań czy nie odwodzenienie od używek- to wyraźnie nastąpił błąd komunikacyjny w przekazaniu przeze mnie informacji dotyczących moich intencji, celu czy kierunku proponowanej współpracy. Mój błąd. Przepraszam. Nie mniej proszę dalej szukać pomocy- bo depresja i jej skutki to poważna sprawa.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Wiele razy zastanawiałam się czy to co dzieje się w naszym życiu jest tylko kwestią przypadku. Dzisiaj wiem na pewno, że nie trafiłam na Magdę “przez przypadek”.

Szczerze mówiąc rozpoczynając terapię nie wierzyłam, że cokolwiek się zmieni. Jednak z perspektywy czasu i - przede wszystkim - zakończonej już terapii wiem, że nigdy nie czułam się bardziej sobą niż teraz. Dzisiaj wiem, że nie ma sensu być siłaczem, bo nikomu jeszcze na dobre nie wyszły “syzyfowe prace”.

Czas spędzony na spotkaniach z Magdą był przepełniony odkrywaniem samej siebie. Energia z jaką wychodziłam z każdego spotkania napędzała mnie do działania i dawała wiarę, że w końcu będzie dobrze.

Jedno wiem na pewno - dzięki terapii wygrałam swoje życie. Mam świadomość, że to dopiero początek i stoczę jeszcze niejedną walkę, jednak wiem, że zawsze warto walczyć o siebie.

Niewątpliwie muszę zaznaczyć, że energię danego miejsca tworzą ludzie. Niezwykle profesjonalna, miła i sympatyczna menedżerka Ania sprawiła, że czas przed każdym spotkaniem z Magdą był przepełniony ciekawą rozmową przy kawie.

Niebieski - ten kolor kojarzy mi się wyłącznie z sukcesem! :)

mgr Magdalena Niewęgłowska

Paulina- nie wiem czy wygrałaś swoje życie, ale na pewno z odwagą, ciekawością i poczuciem sprawczości weszłaś w dorosłość. Dorosła na każdym poziomie jesteś fantastyczna :) Precz z "dziecinką", dojrzałość jest fantastyczna!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Magda kiedyś bardzo mi pomogła. Duzo zmieniło się w moim życiu dzięki niej. Sporo spraw uporzadkowalem, dojrzalem dzięki terapii. Jeśli ktoś potrzebuje porady psychologicznej lub terapii to napewno się nie zawiedzie.

mgr Magdalena Niewęgłowska

Dzięki Konrad :) W Twoim wypadku hasło "sporo spraw uporządkowałem" to największy komplement. Powodzenia!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NIE MA NIE interwencja kryzysowa

Nie zastanawiać się. Iść. Rewelacja. Prosfesjonalmy kontakt, rozwiane wątpliwości, spokojniej, dużo spokojniej.

mgr Magdalena Niewęgłowska

"Iść, ciągle iść, w stronę słońca..." A raczej w kierunku spokoju i dobrostanu emocjonalnego. Miło mi, gdy mogę komuś towarzyszyć w takiej wędrówce. Dziękuję.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: NIE MA NIE Online konsultacja online

Pani Magda jest profesjonalistką z empatią i indywidualnym podejściem.
Od ponad roku spotykamy się online, fizycznie dzieli nas 600km. Dzięki trafnym uwagą,  używaniu najróżniejszych sposobów potrafi dotrzeć do człowieka dzięki czemu zmienia się jakoś życia. Niebieską polecam z całego serca!

mgr Magdalena Niewęgłowska

Mamy jeszcze trochę do zrobienia i ... mimo wystawienia mi bardzo dobrej opinii nie odpuszczę i nie poluzuję ;) Nie ma lekko, walczymy aż do skutku- NIE MA NIE.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

Kilka miesięcy temu, po pierwszej wizycie, w życiu bym się nie spodziewała, że mogę się czuć tak dobrze teraz. Terapia była ciężką pracą w gabinecie i poza nim, ale naprawdę widzę efekty - jestem spokojniejsza, bardziej pewna siebie i wiem co czuję. Poprawiły się moje relacje z innymi, ale też moja relacja z samą sobą - po prostu teraz bardziej siebie lubię. :)
Pani Magda ma ogromną wiedzę i umie ją wykorzystać, a przy tym też sporą intuicje. Bardzo doceniam konkretne rozmowy, po których czasem wychodziłam z mętlikiem w głowie, ale zawsze w końcu naprowadzały mnie na właściwy tor. A wszystko w bardzo przyjaznej atmosferze - naprawdę można się poczuć jak u siebie :)

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się podjąć terapię u pani Magdy - nie było łatwo ale zdecydowanie było warto. Dziękuję :)

mgr Magdalena Niewęgłowska

Serce rośnie- i to nie ze względu nawet na wystawioną laurkę, ale z powodu dostrzeganej przez Panią realnej zmiany. "Po prostu teraz bardziej lubię siebie" pisze początkowo zatrwardziały niedowiarek ;) Naprawdę bardzo, bardzo, bardzo się cieszę i gratuluję realnego efektu rzetelnej pracy nad sobą. Brawo!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: NIE MA NIE kryzys wieku średniego

Przez krótka chwilę dowiedziałem się czegoś więcej o sobie i swoich zmartwienia. Rozmowa bardzo tresciwa, która przebiegła na mega luzie. Jeśli dalej będzie coś mnie trapić, na pewno spotkamy się raz jeszcze.

mgr Magdalena Niewęgłowska

"Rozmowa bardzo treściwa" jest moim celem nadrzędnym. Tym bardziej dziękuję za tę opinię i mimo, że chętnie spotkałabym się ponownie, to oczywiście nie życzę kolejnych zmartwień. Pozdrawiam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

30 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam takie pytanie jakiś czas temu zakupiłam kulki gejszy, żeby wzmocnić sobie mięśnie, ale teraz mam obawy, bo Pr, ecxytalam, że one nie są zbyt dobre, bo mięśnie ciągle się zaciskają i przez to mogą się zrobić jeszcze gorsze... Jak to jest? Co zrobić? Jak z tymi kulkami? Jak ćwiczyć? ????
  Z góry dziękuję za odpowiedź ????

  Dzień dobry,
  ćwiczyć!!!! To najlepszy sposób na wzmocnienie mięśni Kegla, które osłabia czas, ciąża, poród, otyłość, brak ruchu, długie godziny w pozycji siedzącej. Na początek proponuję zacząć od 3 serii, po 20 "zacisków" mięśni na kulkach, żeby nie nabawić się zakwasów, bo i te mięśnie można przeforsować. Może Pani ćwiczyć rano zanim wstanie z łóżka, wieczorem – przed snem, i w ciągu dnia np. w czasie domowych porządków. Ważne! Mięśnie Kegla najlepiej ćwiczyć w pozycji półleżącej lub na stojąco. Można z kulkami w pochwie chodzić na spacery, wyjść do sklepu itd. Warto ćwiczyć, bo właśnie te mięśnie są odpowiedzialne za trzymanie bądź nietrzymanie moczu oraz nasze, kobiece, doznania erotyczne. Powodzenia :)

  mgr Magdalena Niewęgłowska

 • Uprawiałem seks z narzeczoną, używaliśmy prezerwatyw, jednak przeciekła tak jakby dołem dowiedziałem się o tym dopiero po kilkudziesięciu sekundach po zakończenia stosunku, obawiam się czy nie będzie wpadkowej ciąży, czy jest to możliwe bez wytrysku w pochwe?

  Dzień dobry- zapłodnienie jest możliwe praktycznie zawsze gdy sperma dostanie się do pochwy partnerki. Nie tylko na skutek wytrysku w pochwie, ale też za pomocą palca, który miał kontakt z nasieniem, lub gdy penis ubrany w gumkę wtłoczył wypływające "tak jakby dołem" nasienie do ciała kobiety. Także tak, partnerka może zajść w ciążę. Proponuję jej zrobić test ciążowy dostępny w aptekach lub drogeriach a Panu przy zakładaniu prezerwatywy zostawiać ciut więcej miejsca na spermę na końcu. żeby w przyszłości uniknąć takich sytuacji należy przy zakładaniu prezerwatywy ścisnąć palcami jej koniec ze zbiorniczkiem, żeby zostało niewypełnione powietrzem miejsce na spermę.

  mgr Magdalena Niewęgłowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Uwaga! Niestety z powodów zdrowotnych, jeszcze przez jakiś czas będę na zwolnieniu. Na szczęście udało mi się stworzyć fantastyczny Zespół Pomocowy zł...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Różnice libido w związku
 • Zanik potrzeb seksualnych
 • Zaburzenia erekcji
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański (psychologia kliniczna)
 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (pomoc w dziedzinie seksuologii)
 • Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (socjoterapia i trening interpersonalny)
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychologia kliniczna
 • Seksuologia
 • Psychotraumatologia
Zobacz więcej

Staże

 • Wojewódzki Szpital Psychiatryczny (2000 rok)
 • Centrum Interwencji Kryzysowej PCK (1999 rok)

Zdjęcia


Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania