Umów wizytę
1 077 odwiedzin w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o zapoznanie się z zasadami kontraktu/regulaminu psychoterapeutycznego, który obowiązuje każdego Pacjenta: 1.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Zaangażowanie
Skuteczność leczenia
Psychoterpię małżeńską

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Korotyńskiego 42 lok. 34, Ochota
  02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18- stu w dni powszednie 230 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie 180 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie 180 zł
  Terapia rodzinna w dni powszednie od 230 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w dni powszednie od 230 zł
  Diagnostyka od 380 zł
  Sesje life coachingu w dni powszednie od 400 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie 230 zł
  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18-stu w soboty 300 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w soboty 300 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w soboty 300 zł
  Terapia rodzinna w soboty od 300 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w soboty od 300 zł
  Sesje life coachingu w soboty od 600 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
117 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia

  Pani psycholog bardzo łagodna, aktywnie słucha i jest cierpliwa, pokazuje różne możliwości, ale nie narzuca swojego zdania, poświęca tyle czasu ile potrzeba i najważniejsze - wspólna praca przynosi efekty, choć samemu trzeba pracować, ale przynajmniej rozumiem teraz co jest w życiu naprawdę ważne.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Zastanawiałem się długo jak zacząć, bo w terapii jestem od ponad roku i dzięki niej stanąłem już na nogi. To co mogę powiedzieć na wstępie to, że Pani Magdalena jest Fachowcem przez duże F.
  Na pierwszej sesji wyjaśniła mi w jaki sposób pracuje oraz z kim. Powiedziała mi wprost, że pracuje z osobami świadomymi i tymi, którzy chcą pracować i poprosiła żebym się zastanowił czy ja takiego psychologa jak ona potrzebuję. To dało mi do myślenia. I rzeczywiście jest to psycholog wymagająca i bardzo konkretna. Każda wizyta wnosi coś nowego, lepszego i pokazuje mi zdrowsze spojrzenie na sytuacje, które mnie spotykają w życiu. Prawda jest taka, że często usprawiedliwiałem swoje zachowanie wszystkim czym się dało. Wszyscy w koło byli winni tylko nie ja. I ten schemat próbowałem przenieść na Panią Magdalenę i tu spotkałem się z ostrą konfrontacją ze strony Pani Psycholog czego kompletnie się nie spodziewałem. Oczywiście teraz wstydzę się tego, ale już jestem też bardziej świadomy i wdzięczny, że Pani Magdalena mi to pokazała co ja robię z ludźmi. Bardzo trudna lekcja to dla mnie była przyznaję, bo nie miałem pojęcia, że totalnie manipuluję albo i miałem, tylko po co się przyznawać przed samym sobą. Weszło mi to w krew. Widzę, że jeszcze długa droga przede mną, ale zdecydowanie więcej widzę, więcej dostrzegam i inaczej się zachowuję dzięki psychoterapii.
  W każdym razie jedno jest pewne – jeśli myślisz, że u Pani Magdaleny usiądziesz sobie wygodnie na kanapie i Twoja rola na tym się skończy, to lepiej od razu poszukaj innego psychologa. Bo Pani Magdalena bardzo dużo daje, ale i dużo wymaga. Jedno jest pewne – wie co robi i prowadzi terapię bardzo dobrze. Przy okazji jest też naturalna i ludzka. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Polecam bardzo!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Pani Magda jest dobrą specjalistką, dlatego od kiedy chodzę na spotkania z nią, czuję się dużo lepiej. Pani Magda układa wszystko na swoje miejsce, poprawia samopoczucie i daje wsparcie. Jest zainteresowana pacjentem, pamięta niemal wszystko, o czym mówi się na licznych spotkaniach, jest miła i ciepła a przy tym widać, że zachowuje właściwy dystans do terapii i pacjenta. Spotkania są pożyteczne i miłe i właściwie dlatego są też częste w moim przypadku. Polecam tego psychologa z czystym sumieniem.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Magdalena Nagrodzka to nie tylko doświadczony psycholog, ale także przemila, otwarta i spokojna osoba. Już na pierwszym spotkaniu stworzyła atmosferę, dzięki której czułam się, jak byśmy znały się od lat..
  Dała wsparcie, rozwiala watpliwosci i zaraziła pozytywną energią.
  Dziękuję i polecam Panią Magdalenę jako doskonałego specjalistę.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Bardzo doba psycholog . Ja korzystałam z terapii rodzinnej .Obecnie jestem po rozwodzie i wychowuję sama nastoletniego syna .Przez długi czas namawiałam syna na terapie i w końcu się udało. Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę . Nasze relacje się diametralnie poprawiły. Już się nie kłócimy. Potrafimy ze sobą rozmawiać i rozwiązywać problemy. W moim przypadku wystarczyło tylko trzy spotkania. Polecam Paną Magdalenę Nagrodzką mi bardzo pomogła .

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Idąc na pierwszą wizytę bardzo się bałem jak to będzie. Mówienie o sobie, o swoich niepowodzeniach i słabościach jest bardzo niezręczne, bo przyznając się do błędów człowiek uświadamia sobie jaką jest tak naprawdę osobą. Nigdy nie byłem dość refleksyjny, bo nie chciałem dopuścić tego co robię sobie i innym. Nie jest w każdym razie łatwo mówić o swoich przeżyciach, pomimo, że wiedziałem, że Pani Magdalena jest bardzo doświadczonym specjalistą i ma dobry kontakt z pacjentami. Obawiałem się jednak negatywnej oceny. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.
  W gabinecie przywitała mnie Pani mgr Nagrodzka bardzo serdecznie i ciepło. Odniosłam wrażenie, że Pani Magdalena właśnie na mnie czeka, jak na swojego znajomego, bo gabinet też wygląda jak dom dobrego znajomego, a nie miejsce z kozetką.
  Jestem drugi rok w terapii, więc nie jest przedwcześnie napisać kilka słów na temat terapii. Przede wszystkim to co spotyka mnie na każdej wizycie to profesjonalne podejście, ale też nie jest tak, że suche fakty, praca i do widzenia, bo Pani Magdalena jest niezwykle ludzką i ciepłą osobą oraz niezwykle empatyczną. Empatia to nie jest jednak to co było dla mnie najważniejsze, bo oczekiwałem po prostu zrozumienia i poprowadzenia przez ten gąszcz chaosu, w którym przez lata tkwiłem i którego nie potrafiłem opanować i zmienić. Każdy w zasadzie był moim wrogiem, oczekiwałem, że zawsze ma być tak jak ja chcę przy czym krzywdziłem wszystkie osoby, z którymi miałem do czynienia i nie umiałem ułożyć sobie życia z kobietami, choć mogłem. Spotkania u Pani magister są bezstresowe. Zawsze czułem się swobodnie, jeśli coś przeskrobałem w terapii, Pani Magdalena wyjaśniała mi na co się umawialiśmy i wracałem do terapii dalej. Wiedziałem, że jestem w dobrych rękach. Pani Magdalena pomogła mi bardzo przetrwać trudne chwile. Doskonale rozpoznawała mój stan psychiczny i zaburzenie osobowości z którym żyję. Choruję na zaburzenie osobowości z pogranicza i jestem też narcyzem. Nie łatwo jest ze mną. Pani Magdalena wiedziała zawsze kiedy interweniować i doprowadzić mnie do pionu, a kiedy milczeć i słuchać. Dwa lata terapii to okres kiedy można określić z kim się pracuje. Moim zdaniem to świetna, bardzo kompetentna psychoterapeutka. Czas spędzony w gabinecie Pani Magdaleny zaowocował lepszym samopoczuciem i wiedzą jak spróbować radzić sobie w krytycznych sytuacjach. Bardzo dziękuję Pani Magdalenie za wsparcie i opiekę. Za to, że mogłem poczuć się kimś ważnym i potrzebnym. Nikt nie rozwiąże za nas problemów, bo to my sami musimy, ale ciepłe wsparcie, morze życzliwości i ogrom wiedzy czyni cuda. Jestem teraz innym człowiekiem. Jest mi w życiu po prostu dobrze.
  Całym sercem polecam Panią Magdalenę Nagrodzką. Moim zdaniem to bardzo kompetentna psychoterapeutka. Po prostu odpowiednia Osoba na zajmowanym stanowisku, a poza tym Kobieta z wielką klasą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: terapia małżeńska

  Trafiliśmy do Pani Magdaleny Nagrodzkiej z polecenia. Wcześniej byliśmy wraz z mężem na terapii małżeńskiej u innych specjalistów. Oboje z mężem - pomimo, że różnimy się w poglądach znacznie - jesteśmy zgodni co do jednego - Pani Nagrodzka jest profesjonalistką w swojej dziedzinie. Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do pacjentów i ich problemów. Jest osobą bardzo ciepłą, empatyczną, potrafi w kompetentny sposób udzielać wsparcia i pomocy. Nawiązuje świetny kontakt i ma w sobie niespotykany spokój i intuicję, która niejednokrotnie i mnie i męża zaskakiwała. Specjalistka z ogromną psychologiczną wiedzą i wyczuciem, która wynika z jej bardzo szerokiego doświadczenia. Sesje odbywały się w komfortowych warunkach gdzie czuliśmy się bezpiecznie - niemal jak w domu, niż jak poprzednio miało to miejsce w tradycyjnym gabinecie psychologa. Otwartość, bardzo wnikliwe spojrzenie na nasze niestety bardzo złożone problemy, szacunek dla pacjenta i komunikatywność - to cechy, które wyróżniają Panią Magdalenę na tle innych specjalistów. Korzystaliśmy przez sześć miesięcy z sesji małżeńskich i za każdym razem ze 100% skutecznością dlatego polecamy gorąco i pozwolę sobie wyrazić jeszcze opinię, że na tą chwilę nie ma w Warszawie lepszego psychologa.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Już po pierwszej wizycie poczułem ogromne wsparcie i ulgę, że tym razem trafiłem na kogoś kto mi pomoże. Pani Magdalena to wspaniały specjalista, posiada bezcenną wiedzę i ma ogromne doświadczenie. Sesje to bardzo miłe spotkania w spokojnej atmosferze w miejscu gdzie można się wygadać i przede wszystkim posłuchać merytorycznych wskazówek. Po każdej wizycie wychodzę jak na skrzydłach. Jestem przekonany, że to najlepszy wybór i Pani Magdalena pomoże jeszcze wielu osobom. Polecam z całego serca! JACEK

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Pani Magdalena jest doskonałym specjalistą, ma duże doświadczenie i wiedzę, ale też ogromne wyczucie i otwartość na drugiego człowieka. Trafiłam do Pani Doktor w bardzo ważnym i będącym dużym wyzwaniem momencie mojego życia. Już od pierwszych chwil wiedziałam, że to był dobry wybór. Uzyskałam fachową pomoc - zarówno psychologiczną jak i coachingową. Spotkania odbywały się w przyjaznej i serdecznej atmosferze. Pani Doktor pomogła mi uporać się z moimi obawami i nabrać siły, aby podjąć właściwe decyzje, a następnie krok po kroku wdrożyć nowy plan. Szczerze polecam Panią Magdalenę, w Jej pracy widać prawdziwe powołanie. Dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie

  Do Pani Magdaleny trafiłam w jednym z bardziej trudnych momentów w moim życiu. Po bardzo nietrafionej terapii u psychologa, którą przeszłam kilka lat temu, miałam dość sceptyczne podejście i raczej nie planowałam korzystać z pomocy psychologicznej. Uznałam jednak, że jest mi na tyle ciężko, że chyba nie mam nic do stracenia. Była to bardzo dobra decyzja. Wystarczyły dosłownie 2-3 rozmowy z Panią Magdaleną i już poczułam się zdecydowanie lepiej, a mój tok myślenia na temat wielu spraw, które mnie gnębiły totalnie się zmienił. Uważam, że Pani Magdalena poza bardzo dobrym przygotowaniem teoretycznym, ma również "to coś", które pozwala jej bardzo trafnie zdiagnozować, gdzie jest faktyczny problem a następnie odpowiednio dostosować przekaz informacji do odbiorcy (co może trafić a co nie). Należę do osób, które są dość oporne na przyjmowanie rad, natomiast Pani Magdalena wyjątkowo do mnie trafiła. Rozmowy z Panią Magdaleną były zawsze bardzo budujące i kojące, okraszone często nutą zdrowego humoru. Nawet trafiając z płaczem, można wyjść z uśmiechem na twarzy. A co najważniejsze, rozmowy i rady pozostają w głowie a stosowane bardzo ułatwiają życie. Z pewnością udam się jeszcze do Pani Magdaleny i poleciłabym taką wizytę każdemu potrzebującemu pomocy psychologa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,
  przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o zapoznanie się z zasadami kontraktu/regulaminu psychoterapeutycznego, który obowiązuje każdego Pacjenta:
  1. Proszę o zapisywanie się tylko na JEDNĄ sesję. Kolejne sesje ustalane są bezpośrednio ze mną.
  2. Proszę o odwoływanie/przekładanie sesji NAJPÓŹNIEJ 24 h przed umówioną wizytą. Sesje nie odwołane oraz odwołane po tym terminie są PŁATNE 100%.
  3. Odnośnie problemów z dzieckiem - pierwsza konsultacja jest ZAWSZE KONSULTACJĄ RODZICIELSKĄ i odbywa się ZAWSZE BEZ dziecka. Na pierwszą konsultację rodzicielską zapraszam WYŁĄCZNIE rodzica, rodziców/opiekuna dziecka - bez dziecka. Na drugą konsultację zapraszam dziecko (samo bądź z rodzicem - w zależności od wieku). Na pierwszej sesji nie przyjmuję dziecka.
  4. W przypadku terapii małżeńskiej pracuję najpierw jedną sesję z żoną/mężem na dwóch osobnych wizytach z każdym osobno, a następnie pracuję z parą.
  5. Nie wystawiam opinii do sądów, szkół, zakładów pracy oraz innych Instytucji.
  6. Faktury za odbyte sesje przekazywane są osobiście w Gabinecie Psychoterapii i Coachingu.

  ***
  Jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie - bo z zamiłowania z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Zawsze miałam odwagę podążać za swoim sercem i intuicją. One zawsze wiedziały kim tak naprawdę chciałam zostać. Uwielbiam doskonalić siebie i kocham pracę z ludźmi. Jestem obdarzona ogromną intuicją, którą stanowi 1,5% społeczeństwa. Czerpię dumę i radość z wykonywania swojego zawodu.

  Posiadam dwukierunkowe wykształcenie. Drugi tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Psychologii na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich uzyskałam z wyróżnieniem. Ponieważ Psychologię ukończyłam jako dojrzała już kobieta i był to mój drugi, bardzo świadomie wybrany fakultet, moja praca psychoterapeutyczna wybiega ponad standardy.

  WYRÓŻNIENIA 2017
  W 2017 r. po raz kolejny jako psycholog i psychoterapeuta zostałam uhonorowana Odznaką Jakości otrzymując Certyfikat Jakości 2017 przyznany raz w roku w dowód uznania przez serwis Znany Lekarz specjalistom na podstawie opinii Pacjentów, którzy ciężko pracowali w ciągu ostatniego roku, otrzymując średnią z opinii 5,00.

  WYRÓŻNIENIA 2016
  W oparciu o moją pracę psychoterapeutyczną w 2016 r. otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015. Moi Pacjenci uznając wysoki poziom świadczonych przeze mnie usług psychoterapeutycznych w swoich opiniach przyznali mi 5 Gwiazdek na 5 możliwych. Tym samym zostałam uznana Psychologiem Przyjaznym Pacjentowi i znalazłam się w Gronie Najbardziej Godnych Zaufania Polskich Psychologów w 2016r.

  W Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. który powstał w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. zajęłam drugie miejsce:
  http://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/

  WYRÓŻNIENIA 2015
  W 2015r. znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej.

  Pozostałe opinie Pacjentów nt. współpracy ze mną możecie Państwo przeczytać w serwisie Ranking Lekarzy:
  http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-nagrodzka,173099/coach-psycholog-psycholog-dzieciecy-psycholog-kliniczny-psychoterapeuta/warszawa/

  Pracę psychologa i psychoterapeuty rozumiem jako towarzyszenie drugiemu człowiekowi w drodze do osiągania ważnych dla niego zmian. Dążenie do tego, by być dobrym towarzyszem takich podróży, to w moim poczuciu jedno z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej interesujących i fascynujących zadań, jakie można realizować w swoim życiu zawodowym.

  W swojej codziennej praktyce zajmuję się psychoterapią:
  :: krótkoterminową dla osób zdrowych psychicznie doświadczających problemów życiowych (związanych np. z bliskimi związkami, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, pracą itp.),

  :: krótko- i długoterminową dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym:
  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),
  - zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną oraz
  - zaburzenia osobowości

  Prowadzę:
  - konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych
  - konsultacje wychowawcze dla rodziców

  Pracuję także z młodzieżą i dziećmi. Diagnozuję problemy, wynikające głównie z zaburzeń emocjonalno-motywacyjnych, czyli:
  - trudności w uczeniu się,
  - trudności komunikacyjne,
  - trudności wynikające z niedostosowania społecznego.

  Najczęściej pracuję w nurcie integracyjnym, bo on owocuje bardzo indywidualnym podejściem wobec konkretnego problemu i każdego człowieka.

  Ponieważ byłam zainteresowana własnym rozwojem zawodowym, zdobyłam bardzo rozległe i cenne doświadczenie psychoterapeutyczne pracując w wielu uznanych Klinikach i Centrach Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam psychoterapię osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par w Centrum Zdrowia Psychicznego w SZPZLO Warszawa Ochota.
  Pracowałam w Centrum Zdrowia i Psychoterapii oraz Klinice MultiMed zajmując się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jako psycholog kliniczny pracowałam w Oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Będąc członkiem Zespołu Onkologicznego zajmowałam się tam również osobami chorującymi onkologicznie. W wielu Klinikach prowadziłam psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par min.: w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDICERS, pracowałam w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale I Psychiatrycznym, Centrum Odwykowym - Poradni Uzależnień PETRA, Stowarzyszeniu Osób Uzależnionych od Alkoholu KROKUS oraz Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Oprócz tego doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując w trzech warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjum oraz liceum.

  Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii i Coachingu na warszawskiej Ochocie. Ponadto jako psycholog żywienia zajmuję się prowadzeniem pacjentów bariatrycznych w Klinice Leczenia Otyłości w Szpitalu Medicover.

  Ponieważ jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, zwłaszcza trudnej, niewygodnej, niechcianej, jako certyfikowany Coach zajmuję się prowadzeniem coachingu.

  Szczegółowe informacje nt. mojej psychoterapeutycznej i coachingowej pracy znajdą Państwo na mojej stronie: www.nagrodzkacoaching.pl


  Coś więcej o mnie...
  Odkąd pamiętam zawsze lubiłam się uczyć, ale nauka zawsze zajmowała mnie w takim stopniu, w jakim była konieczna. Bo często musiałam się uczyć rzeczy kompletnie nieinteresujących i nie poruszających mojej wyobraźni (np. liceum było dla mnie więzieniem, bo nie było miejsca na rozmowę, rozwijanie się, twórczość, zero kontaktu i porozumienia). Jednak oprócz podwójnych studiów podyplomowych (pod dobrym adresem i na których dużo się nauczyłam) ukończyłam dwa fakultety dwukrotnie uzyskując tytuł magistra. Najpierw na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskałam stopień mgr politologii z dobrym wynikiem, ale decyzja o zdawaniu na te studia i rozpoczęcie ich podjęłam pod wpływem różnych opinii i pewnych rad. Pewnie dlatego w głębi duszy nie miałam do nich przekonania, ale na szczęście miałam na tyle rozumu, żeby dalej szukać własnej drogi...

  Kolejne jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na Wydziale Psychologii w specjalności Psychologii Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pasjonującą pracę magisterską napisałam pod kierunkiem luminarza polskiej psychologii Pani prof. dr hab. Krystyny Skarżyńskiej nt.: "Stylów przywiązania a funkcjonowaniem w bliskich związkach". Przedmiotem mojej pracy badawczej było ukazanie roli stylów przywiązania w jakości komunikacji w bliskich związkach małżeńskich i partnerskich oraz ich powiązań z doświadczaniem miłości. Fascynujące badania naukowe przeprowadziłam z udziałem 124 osób będących w stałych związkach małżeńskich i partnerskich. O psychologii jako wyborze kierunku studiów mogę powiedzieć jedno: "To było to!"

  Uzyskałam także certyfikat Coacha. Jestem również dyplomowanym pedagogiem z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i młodzieżą - pracowałam jako psycholog w trzech warszawskich szkołach, a dawniej - po pierwszych magisterskich studiach - uczyłam języka włoskiego. Jednak dopiero na Psychologii prawdziwie "odpłynęłam", bo tam interesujące było wszystko!

  Niby proste, ale dotarcie do tego co chcę w życiu robić, czym chcę się zajmować zajęło mi kilkanaście lat! Dzisiaj cieszę się, że nie brakowało mi celu, siły, zaangażowania i wytrwałości, na tym trudnym szlaku, by osiągnąć to o czym kiedyś marzyłam. Dlatego wiem z własnego doświadczenia, że najpierw trzeba odnaleźć samego siebie, a potem dopiero można się tym dzielić z innymi ludźmi. Bo człowiek powinien być zadowolony z tego kim jest i co robi. Bo chodzi o to, żeby być lepszym i lepszym, lecz nie od kogoś innego, kogoś z otoczenia, tylko lepszym od samego siebie.

  Zapraszam serdecznie!
  Magdalena Nagrodzka
  psycholog, psychoterapeuta, coach

  BEZPOŚREDNI KONTAKT:
  www.nagrodzkacoaching.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Mgr Psychologii - Społeczna Psychologia Kliniczna - Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Studia Podyplomowe - Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii wraz z Uniwersytetem SWPS - Studium Trenerów Grupowych
 • Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej - Politechnika Radomska
 • Mgr Politologii - Uniwersytet Warszawski - Politologia
 • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Politologia i Nauki Społeczne
 • Univercità per Stranieri di Siena - Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI) - Certfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • CERTYFIKAT JAKOŚCI 2017r. Zostałam uhonorowana Odznaką Jakości przyznaną na podstawie opinii Pacjentów serwisu Znany Lekarz w kategorii Najlepszy Psycholog i Psychoterapeuta
 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w marcu 2017 r. przez Pacjentów portalu abcZDROWIE https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka
 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP abcZdrowie - w lutym 2017: https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-luty-2017
 • Najbardziej Godny Zaufania Polski Psycholog w 2015r. wg opinii Pacjentów Znany Lekarz
 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015
 • Pięciokrotnie w 2016r. otrzymałam Odznakę ZAUFANEGO SPECJALISTY od Pacjentów na Platformie WP abcZDROWIE łączącej Pacjentów z wiedzą i doświadczeniem lekarzy i psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka,pytania
 • Zajęłam II miejsce w Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. https://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/
 • Znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej w 2015r.
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • Centrum Odwykowe - Poradnia Uzależnień PETRA

Certyfikaty

 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • zaburzenia nastroju
 • depresja
 • stres
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys życiowy/ zawodowy
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość)
 • zaburzenia koncentracji uwagi
 • lęki i fobie
 • uzależnienia (alkohol, narkotyki, praca, Internet, seks, zakupy)
więcej