Witam Państwa serdecznie,

jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, bo z zamiłowania, z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Kocham…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Korotyńskiego 42 lok. 34, Ochota
  02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18- stu w dni powszednie 160 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie 160 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie 160 zł
  Terapia rodzinna w dni powszednie od 230 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w dni powszednie od 230 zł
  Diagnostyka od 380 zł
  Sesje life coachingu w dni powszednie od 400 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie - 1 rodzic 200 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie - 2 rodziców 230 zł
  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18-stu w soboty 200 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w soboty 220 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w soboty 220 zł
  Terapia rodzinna w soboty od 280 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w soboty od 280 zł
  Sesje life coachingu w soboty od 600 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty - 1 rodzic 250 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty - 2 rodziców 280 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Witam Państwa serdecznie,

  jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, bo z zamiłowania, z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Kocham pracę z ludźmi i wiem, że razem z nimi potrafię osiągać niemożliwe!

  Posiadam dwukierunkowe wykształcenie. Drugi tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Psychologii na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich uzyskałam z wyróżnieniem. Ponieważ Psychologię ukończyłam jako dojrzała już kobieta i był to mój drugi, bardzo świadomie wybrany fakultet, moja praca psychoterapeutyczna wybiega nieco ponad standardy.

  Pracę psychologa i psychoterapeuty rozumiem jako towarzyszenie drugiemu człowiekowi w drodze do osiągania ważnych dla niego zmian. Dążenie do tego, by być dobrym towarzyszem takich podróży, to w moim poczuciu jedno z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej interesujących i fascynujących zadań, jakie można realizować w swoim życiu zawodowym.

  WYRÓŻNIENIA 2016

  W oparciu o moją pracę psychoterapeutyczną w 2016 r. otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015. Moi Pacjenci uznając wysoki poziom świadczonych przeze mnie usług psychoterapeutycznych w swoich opiniach przyznali mi 5 Gwiazdek na 5 możliwych. Tym samym zostałam uznana Psychologiem Przyjaznym Pacjentowi i znalazłam się w Gronie Najbardziej Godnych Zaufania Polskich Psychologów w 2016r.

  W Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. który powstał w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. zajęłam drugie miejsce:
  http://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/

  W 2015r. znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej.

  Pozostałe opinie Pacjentów nt. współpracy ze mną możecie Państwo przeczytać w serwisie Ranking Lekarzy:
  http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-nagrodzka,173099/coach-psycholog-psycholog-dzieciecy-psycholog-kliniczny-psychoterapeuta/warszawa/

  W swojej codziennej praktyce zajmuję się psychoterapią:
  :: krótkoterminową dla osób zdrowych psychicznie doświadczających problemów życiowych (związanych np. z bliskimi związkami, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, pracą itp.),

  :: krótko- i długoterminową dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym:
  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),
  - zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną oraz
  - zaburzenia osobowości

  Prowadzę:
  - konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych
  - konsultacje wychowawcze dla rodziców

  Pracuję także z młodzieżą i dziećmi. Diagnozuję problemy, wynikające głównie z zaburzeń emocjonalno-motywacyjnych, czyli:
  - trudności w uczeniu się,
  - trudności komunikacyjne,
  - trudności wynikające z niedostosowania społecznego.
  *** UWAGA*** Pierwsza konsultacja dla rodziców odbywa się BEZ dziecka. Na pierwszą konsultację zapraszam WYŁĄCZNIE rodzica/opiekuna dziecka. Na kolejną konsultację zapraszam dziecko.

  Najczęściej pracuję w nurcie integracyjnym, bo on owocuje bardzo indywidualnym podejściem wobec konkretnego problemu i każdego człowieka.

  Ponieważ byłam zainteresowana własnym rozwojem zawodowym, zdobyłam bardzo rozległe i cenne doświadczenie psychoterapeutyczne pracując w wielu uznanych Klinikach i Centrach Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam psychoterapię osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par w Centrum Zdrowia Psychicznego w SZPZLO Warszawa Ochota.
  Pracowałam w Centrum Zdrowia i Psychoterapii oraz Klinice MultiMed zajmując się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jako psycholog kliniczny pracowałam w Oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Będąc członkiem Zespołu Onkologicznego zajmowałam się tam również osobami chorującymi onkologicznie. W wielu Klinikach prowadziłam psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par min.: w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDICERS, pracowałam w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale I Psychiatrycznym, Centrum Odwykowym - Poradni Uzależnień PETRA, Stowarzyszeniu Osób Uzależnionych od Alkoholu KROKUS oraz Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Oprócz tego doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując w trzech warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjum oraz liceum.

  Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii i Coachingu na warszawskiej Ochocie. Ponadto jako psycholog żywienia zajmuję się prowadzeniem pacjentów bariatrycznych w Klinice Leczenia Otyłości w Szpitalu Medicover.

  Ponieważ jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, zwłaszcza trudnej, niewygodnej, niechcianej, jako certyfikowany Coach zajmuję się prowadzeniem coachingu.

  Szczegółowe informacje nt. mojej psychoterapeutycznej i coachingowej pracy znajdą Państwo na mojej stronie: www.nagrodzkacoaching.pl

  Coś więcej o mnie...
  Odkąd pamiętam zawsze lubiłam się uczyć, ale nauka zawsze zajmowała mnie w takim stopniu, w jakim była konieczna. Bo często musiałam się uczyć rzeczy kompletnie nieinteresujących i nie poruszających mojej wyobraźni (np. liceum było dla mnie więzieniem, bo nie było miejsca na rozmowę, rozwijanie się, twórczość, zero kontaktu i porozumienia). Jednak oprócz podwójnych studiów podyplomowych (pod dobrym adresem i na których dużo się nauczyłam) ukończyłam dwa fakultety dwukrotnie uzyskując tytuł magistra. Najpierw na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskałam stopień mgr politologii z dobrym wynikiem, ale decyzja o zdawaniu na te studia i rozpoczęcie ich podjęłam pod wpływem różnych opinii i pewnych rad. Pewnie dlatego w głębi duszy nie miałam do nich przekonania, ale na szczęście miałam na tyle rozumu, żeby dalej szukać własnej drogi...

  Kolejne jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na Wydziale Psychologii w specjalności Psychologii Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pasjonującą pracę magisterską napisałam pod kierunkiem luminarza polskiej psychologii Pani prof. dr hab. Krystyny Skarżyńskiej nt.: "Stylów przywiązania a funkcjonowaniem w bliskich związkach". Przedmiotem mojej pracy badawczej było ukazanie roli stylów przywiązania w jakości komunikacji w bliskich związkach małżeńskich i partnerskich oraz ich powiązań z doświadczaniem miłości. Fascynujące badania naukowe przeprowadziłam z udziałem 124 osób będących w stałych związkach małżeńskich i partnerskich. O psychologii jako wyborze kierunku studiów mogę powiedzieć jedno: "To było to!"

  Uzyskałam także certyfikat Coacha. Jestem również dyplomowanym pedagogiem z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i młodzieżą - pracowałam jako psycholog w trzech warszawskich szkołach, a dawniej - po pierwszych magisterskich studiach - uczyłam języka włoskiego. Jednak dopiero na Psychologii prawdziwie "odpłynęłam", bo tam interesujące było wszystko!

  Niby proste, ale dotarcie do tego co chcę w życiu robić, czym chcę się zajmować zajęło mi kilkanaście lat! Dzisiaj cieszę się, że nie brakowało mi celu, siły, zaangażowania i wytrwałości, na tym trudnym szlaku, by osiągnąć to o czym kiedyś marzyłam. Dlatego wiem z własnego doświadczenia, że najpierw trzeba odnaleźć samego siebie, a potem dopiero można się tym dzielić z innymi ludźmi. Bo człowiek powinien być zadowolony z tego kim jest i co robi. Bo chodzi o to, żeby być lepszym i lepszym, lecz nie od kogoś innego, kogoś z otoczenia, tylko lepszym od samego siebie.

  Zapraszam serdecznie!
  Magdalena Nagrodzka
  psycholog, psychoterapeuta, coach

  BEZPOŚREDNI KONTAKT:
  www.nagrodzkacoaching.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Mgr Psychologii - Społeczna Psychologia Kliniczna - Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Studia Podyplomowe - Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii wraz z Uniwersytetem SWPS - Studium Trenerów Grupowych
 • Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej - Politechnika Radomska
 • Mgr Politologii - Uniwersytet Warszawski - Politologia
 • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Politologia i Nauki Społeczne
 • Univercità per Stranieri di Siena - Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI) - Certfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w marcu 2017 r. przez Pacjentów portalu abcZDROWIE https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka
 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP abcZdrowie - w lutym 2017: https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-luty-2017
 • Najbardziej Godny Zaufania Polski Psycholog w 2015r. wg opinii Pacjentów Znany Lekarz
 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015
 • Pięciokrotnie w 2016r. otrzymałam Odznakę ZAUFANEGO SPECJALISTY od Pacjentów na Platformie WP abcZDROWIE łączącej Pacjentów z wiedzą i doświadczeniem lekarzy i psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka,pytania
 • Zajęłam II miejsce w Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. https://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/
 • Znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej w 2015r.
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • Centrum Odwykowe - Poradnia Uzależnień PETRA

Certyfikaty

 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog - Certyfikaty

Choroby

 • zaburzenia nastroju
 • depresja
 • stres
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys życiowy/ zawodowy
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość)
 • zaburzenia koncentracji uwagi
 • lęki i fobie
 • uzależnienia (alkohol, narkotyki, praca, Internet, seks, zakupy)
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
91 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Trafiłam do Pani Magdaleny kierując się opiniami na tym portalu i nie zawiodłam się. Bardzo gorąco polecam tą Psycholog. Na psychoterapię trafiłam najpierw w związku z problemami mojego dziecka i małym kryzysem małżeńskim. Pani Magdalena ku mojemu zdziwieniu zaproponowała jednak po sesji najpierw ze mną, następnie z dzieckiem i kilku sesjach małżeńskich, terapię dla mnie. Terapia trwała ok. 2 lata. Z każdego spotkania bardzo wiele wynosiłam, sesje nie zawsze były łatwe, bo Pani Magdalena mówi wprost to, co dostrzega, a dostrzega naprawdę bardzo wiele. Czasami aż było to dla mnie wielkim zaskoczeniem, że tyle wie i tyle widzi. Pani Magdalena prowadzi sesje z ogromną uważnością, wielkim szacunkiem do tego czym się sama zajmuje i bardzo mi to odpowiadało, że jej praca to pasja, że jest to profesjonalistka i pasjonatka swojego zawodu. Jest to Kobieta, która szanuje siebie i szanuje innych, to się po prostu czuje. Przede wszystkim nauczyła mnie poprawnie odczytywać moje emocje oraz tak je wyrażać żebym ja sama była dobrze zrozumiana przez innych, np. moje dziecko i mojego męża. Pani Magda była przy mnie przez cały ten czas w trudnych i dobrych chwilach, wspierała, potrafił doradzić, dać mądrą wskazówkę. Co którąś sesję dostawałam też od niej zadania do wykonania, książki do przeczytania, a kiedy moja postawa i zachowanie nie były odpowiednie potrafiła też ustawić do pionu za co Jej również dziękuję. Podczas terapii było różnie - czasami miałam ochotę zrezygnować, czasami czułam że marnuje czas i pieniądze, ale tą moją lekceważącą postawę udało mi się na szczęście przepracować, ale to przede wszystkim za sprawą cierpliwości i wytrwałości, której także nauczyła mnie Pani Magdalena. Także jeżeli zastanawiasz się nad psychoterapią to lepszej psychoterapeutki znaleźć już chyba nie możesz. Ja polecam Ją bardzo. Nie żałuję jednej wydanej złotówki i czasu, który musiałam poświęcić na terapię. Myślałam, że to moje dziecko jest jakieś dziwne, a okazało się, że długiej terapii wymagałam ja. Bardzo dziękuję za pomoc Pani Magdaleno.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: stres

  Zdecydowanie polecam. Już po pierwszych spotkaniach zauważyłam znaczna poprawę. Znacznie mniej się stresuje i przejmuje otaczającym mnie światem :)

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Bardzo polecam wizyty/konsultacje u Pani Magdaleny , to osoba o bardzo pozytywnym usposobieniu, już sama rozmowa i Jej uśmiech dodawały otuchy i siły. Analiza sytuacji pozwoliła mi zrozumieć, że tylko ja mam wpływ na swoje odczucia i nastawienie, osoby z otoczenia nie mogą negatywnie wpływać na to co jest we mnie. Po spotkaniach wychodziłam z radosnym uśmiechem i spokojem, którego kiedyś tak bardzo mi brakowało. Gorąco polecam.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Sporo by mówić o problemach z jakimi wybrałem się do Pani Magdaleny oraz ciężko jest mi pisać o tym "publicznie". Osoba taka jak ja, która wychowała się w patologicznej rodzinie ma na prawdę sporo pracy do wykonania. Najważniejszy jest fakt że widać już pierwsze pozytywne efekty w moim życiu. Z osoby kompletnie wyalienowanej zaczynam zawierać pierwsze stabilne znajomości, które nie są dla mnie "problemem" jak to było widoczne w ostatnich latach.

  Jeszcze wiele pracy przede mną. Jak to się mówi "Nie od razu Kraków zbudowano". Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Magdalenę.

 • M

  Pani Magda bardzo mi pomogla. Jest profesjonalna, a zarazem olbrzymie sympatyczna. Jestem pod wrazeniem Jej wiedzy psychologicznej. Mam w zyciu bardzo ciezki czas, ale dostrzegam rzeczy, ktore wczesniej byly niewidoczne... polecam pod kazdym wzgledem! :-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych

  Jestem po kilku wizytach u Pani Magdaleny. W gabinecie panuje poczucie bezpieczeństwa, nie ma ,,spiny", co pozwoliło mi bez większych problemów otworzyć się przed terapeutą. Każda wizyta pozwala mi dostrzec ile pozytywnych rzeczy jest we mnie ale również nad jaką sferą życia muszę popracować. Podziwiam Panią Magdę za precyzyjne wskazówki, które pomagają mi uporać się z moimi problemami.

 • Zgłosiliśmy się do Pani Magdaleny z naszym 8 letnim synem, ponieważ zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu syn zaczął przejawiać niepokojące nas zachowania. Kiedyś nasze dziecko było aktywne i radosne, a od pewnego czasu stało się albo bardzo impulsywne, agresywne wręcz i znów wycofane i apatyczne. Od początku współpraca bardzo nam się spodobała, bo opierała się na pełnej transparentności pomiędzy nami, czyli rodzicami dziecka, a Panią Magdaleną. Na pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy konkretne informacje w jaki sposób terapia może wyglądać, przeprowadzony został bardzo dokładny wywiad dotyczący naszej rodziny, rozwoju syna i zgłaszanych przez nas trudności. Na to spotkanie byliśmy zaproszeni bez dziecka, co teraz uważam za bardzo dobre rozwiązanie. Zostaliśmy na pierwszej wizycie bardzo dokładnie przepytani odnośnie trudności, które były zapewne bardzo potrzebne do kolejnego spotkania już z synem. Druga sesja to było spotkanie z dzieckiem, rozmowa i rozpoznanie problemu przez Panią Magdę. Od początku mieliśmy bardzo dobry kontakt z Panią Psycholog, nasz syn także ją polubił od razu, myślę, że to ze względu na to, że Pani Magda jest po prostu stworzona do tego zawodu, bo oprócz tego, że jest to profesjonalistka, to jest to kobieta bardzo empatyczna i ciepła. Na następnej sesji było już podsumowanie tego co Pani Psycholog zauważyła i postawienie diagnozy oraz podjęcie przez nas decyzji o terapii, na którą się zdecydowaliśmy i jesteśmy już po niej. Mogę stwierdzić, że jest to świetna specjalistka, szybko i trafnie ocenia, widzi dużo, jest bardzo spostrzegawcza i co najważniejsze skuteczna. Terapia zaowocowała tym, że to my rodzice zdaliśmy sobie sprawę z tego, że popełniamy nieświadomie błędy wychowawcze i w związku z tym nasze dziecko ma problemy. Z jej pomocą przepracowaliśmy nasze małżeńskie problemy i teraz jesteśmy bardziej świadomymi rodzicami i co najważniejsze nasze dziecko zaczęło się zmieniać na plus i wracać do normalnych, zrównoważonych zachowań. Dziękujemy.

 • Psychoterapeutka, która moim zdaniem ma przeogromny talent i dar. Uczestniczyłem u Pani Magdaleny w psychoterapii i uważam z perspektywy czasu, że była to najbardziej wartościowa relacja i podróż jaką przebyłem. Dostałem od tej wspaniałej Kobiety wszystko to czego potrzebowałem, każdy szczegół, który jest niezbędny w trudnym procesie terapii, czyli Jej ogromną psychologiczną wiedzę, ciepło, serdeczność i zaangażowanie oraz realizację - punkt po punkcie tego na co się wspólnie z Nią umawiałem.
  Pomyliłem się. Pomyliłem się w życiu bardzo... Wydawało mi się, że mam wszystko, a nie miałem nic. Nie miałem już od dawna żony, prawdziwego domu, wszystkiego tego co jest dla mnie istotne. W wieku prawie 40 lat pojawiłem się u Pani Magdaleny. I dopiero teraz wiem w jakim chcę iść kierunku, na czym mi zależy naprawdę, a czego będę unikać i już tego unikam.To dzięki Pani Magdalenie, która wierzyła we mnie i dodawała otuchy w trudnych chwilach, stałem się lepszą wersją siebie. To była długa praca i trudna praca, bo Pani Magdalena jest wymagającą Psychoterapeutką, ale jednocześnie jest niesamowicie uważna i mądra. Nauczyła mnie w jaki sposób stosować w praktyce samoobserwację i samodyscyplinę. Po wspólnej bardzo owocnej pracy już nie boję się zakrętów i wiem, że te zakręty zdarzają się przed całkowitą prostą... Jestem Pani głęboko wdzięczny za zaangażowanie Pani Magdaleno i cierpliwość. Muszę przyznać, że była to fascynująca przygoda uczestniczyć w terapii u Pani, pełna satysfakcji i fascynacji. Jest Pani po prostu Niesamowita. Gorąco wszystkich zachęcam do takiej podróży wgłąb siebie - właśnie z Tą Psychoterapeutką, która z całą pewnością pomoże Ci dowiedzieć się kim jesteś. Dziękuję Pani bardzo.
  Adam Franc

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: Złe samopoczucie

  Zanim zdecydowałam się skorzystać z pomocy specjalisty, minęło naprawdę dużo czasu. Moje złe samopoczucie narastało, aż w końcu umówiłam się na wizytę do Pani Magdy. To był największy krok w przód, jaki udało mi się w swoim życiu zrobić. Choć to jeszcze nie koniec mojej podróży, już czuję się lepiej. Dzięki pomocy Pani Doktor zrozumiałam, czego chcę od życia oraz, co równie ważne, czego nie chcę. Podejmowanie odwleczonych decyzji (w końcu) jest dla mnie ciężkim etapem ale dzięki tym spotkaniom wiem, że to droga we właściwym kierunku.
  Bardzo dziękuję!

 • S

  Pani Magdalena to lekarz z powołania. Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje duże zaufanie co pomogło mi się od razu otworzyć i nie wstydzić swoich problemów. Bardzo ciepła i życzliwa osoba. Roztacza wokół siebie niezwykłą aurę spokoju. Super zaangażowana- zadaje dużo pytań, stara się pomóc w znalezieniu źródła problemu. Po każdej wizycie wychodzę z gabinetu Pani Magdy coraz bardziej zmotywowana. Jestem w naprawdę dobrych rękach. Bardzo dziękuję.