Umów wizytę 1302 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo, przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o przeczytanie przede wszystkim pięciu informacji poniżej: 1. Proszę zapisywać się tylko na JEDNĄ sesję. Kolejne… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Korotyńskiego 42 lok. 34, Ochota
  02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18- stu w dni powszednie 200 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie 160 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie 180 zł
  Terapia rodzinna w dni powszednie od 230 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w dni powszednie od 230 zł
  Diagnostyka od 380 zł
  Sesje life coachingu w dni powszednie od 400 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie 230 zł
  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18-stu w soboty 300 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w soboty 300 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w soboty 300 zł
  Terapia rodzinna w soboty od 300 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w soboty od 300 zł
  Sesje life coachingu w soboty od 600 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty 300 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
105 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia

  Z polecenia trafiłem na przesympatyczną, wspaniałą Osobę i pełną empatii Terapeutkę. Jest to Specjalistka, z którą od razu łapie się kontakt. Pani Magdalena zadając odpowiednie pytania powodowała, że uświadomiłem sobie w jakiej jestem sytuacji. Już po pierwszej wizycie czułem, że rozpocząłem pracę nad sobą. Chciałbym podkreślić, że jest to Psycholog bardzo kompetentna, posiada ogromną wiedzę psychologiczną, ale także życiową mądrość. Jestem prawdę powiedziawszy nadal pod Jej wielkim wrażeniem. W trakcie terapii rozmawia, jest żywo zainteresowana tematem rozmowy, zadaje proste, ale często również trudne i głębokie pytania, skłania do własnej analizy, do pracy, ale też sama doskonale analizuje. To właśnie ta analiza pokazała mi samemu czego potrzebuję i w jaki sposób mogę to osiągnąć. Nie bałem się Jej mówić o moich problemach i słabościach, bo Ona tworzy taką płaszczyznę porozumienia, że czujesz, że rozumie i Ci pomoże. Jedyne czego żałuję to tego, że nie zdecydowałem się wcześniej na terapię. Polecam gorąco wszystkim pogubionym.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Miałem ogromne bariery w komunikacji, nie umiałem utrzymać bliskiej relacji z żadną kobietą, nie umiałem słuchać, byłem ciągle skoncentrowany na sobie, poszukiwałem ciągłych przygód, pseudoprzyjemności, które nie były oczywiście żadnymi przyjemnościami tylko ucieczką. Przy okazji świetnie opanowałem tworzenie sądów na temat innych, zamiast bezpośredniego wyrażania tego co czuję, umiałem tylko posługiwać się swoimi przypuszczeniami, złośliwościami, wrogością, manipulowałem, to tylko część mojej przeszłości. Do Pani Doktor zgłosiłem się ponad rok temu. W atmosferze jakiej prowadzi Pani Magdalena terapię czyli w totalnej spójności jaka Jej towarzyszy, akceptacji tego jaki byłem i jestem, Jej ogromnej koncentracji na słuchaniu, robiła na mnie bardzo dobre wrażenie. To jest bardzo mądra kobieta to przede wszystkim. Zadaje bardzo ciekawe i trudne i głębokie pytania. Opowiedziałem Jej w ciągu roku o całym swoim świecie. Ja byłem na dnie. Wreszcie wiem, że mogę być autentyczny, że nie muszę już zamykać się w sobie i wreszcie i co najważniejsze, że mogę być wrażliwy. Terapia u Pani Magdaleny ma sens, miałem z Nią od początku bardzo dobrą relację, chociaż momentami była ona dla mnie niewygodna i bolesna. Przez 40 lat swojego życia nie byłem sobą tylko odgrywałem rolę. Pani Magdaleno, ma Pani ogromny wkład w zmianę mojego życia na ogromny plus i za to Pani bardzo, bardzo dziękuję rekomenduję NiesamowitąTerapeutkę. Ukłony dla Pani.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie

  Chciałabym serdecznie podziękować Pani Doktor za profesjonalną pomoc i wsparcie w bardzo trudnej życiowej sytuacji.
  Polecam wszystkim współpracę z Panią doktor Magdaleną Nagrodzką. Polecam z czystym sumieniem, znając Panią Doktor także z praktyki w przychodni państwowej. Kilka lat temu potrzebowałam porady psychologa i trafiłam do przychodni, w której przyjęła mnie i pomogła mi Pani Doktor. Byłam potraktowana bardzo życzliwie i poważnie - jak w prywatnym gabinecie. Podkreślam ten fakt, gdyż wiemy wszyscy z doświadczenia, że w publicznej służbie zdrowia mało który pacjent czuje się "zaopiekowany". Ja cały czas czułam wsparcie Pani Doktor, zainteresowanie moją sytuacją, zrozumienie i profesjonalną pomoc.
  Ostatnio potrzebowałam konsultacji psychologicznej i bez namysłu pojechałam na drugi koniec miasta aby trafić do zaufanej Pani Doktor, którą poznałam kilka lat temu w publicznej placówce, a która już tam nie pracuje.
  Byłam bardzo miłe zaskoczona, że Pani Doktor mnie pamięta, mimo że rozmawiałyśmy tylko kilka razy parę lat temu.
  Nie wiem, jak Pani Doktor to robi, ale w moim przypadku wystarczyło w zasadzie jedno rzeczowe pytanie i już rozumiałam jak rozwiązać swoje kłopoty, w którą stronę iść a nad czym lepiej się zastanowić. Jedno rzeczowe pytanie, kilka mądrych wskazówek Pani Doktor i otworzyły się w mojej głowie nowe scenariusze a myślałam, że już zawsze będzie tylko gorzej i gorzej.
  Teraz rozumiem, że może być zdecydowanie lepiej :))) i to dzięki mnie samej oraz oczywiście mądrej pomocy Pani Doktor.
  Pani Doktor to profesjonalny psycholog a przy tym wyjątkowo serdeczna, ciepła, życzliwa, mądra i życiowa osoba. W moim przypadku już po jednym spotkaniu poczułam się silniejsza i pewniej zaczęłam czuć się we własnych decyzjach, problemach.
  Serdecznie dziękuję Pani Doktor i naprawdę szczerze polecam!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje dla rodziców w dni powszednie

  Bardzo dobra psycholog, nie tylko słucha, ale przede wszystkim rozmawia. Po każdej wizycie czuję przypływ pozytywnej energii.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Magda to bardzo miła i ciepła osoba.
  Zaangażowana w problemy pacjenta.
  Dziękuję Pani Doktor za wsparcie, rozmowy oraz, że czuje pewniejsza siebie. Dziękuję

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy osobiste

  Pani Magda zrobila na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako psycholog. Jest ciepłą, wrażliwą osobą przed którą łatwo było mi się otworzyć. Wszystkie spotkania odbywały się w przyjaznej, pełnej wsparcia atmosferze. Szczerze polecam :-)

 • J

  Sesje z Panią Magdaleną były wielkim odkryciem dla mnie. Dowiedziałam się skąd się biorą moje problemy, gdzie są ich przyczyny i jakie rozwiązania mogę zastosować. Po terapii widzę swoje życie z zupełnie innej perspektywy.
  Pod bacznym okiem Pani Magdaleny i dzięki Jej metodom odnalazłam to co w moim życiu jest najważniejsze. Musiałam to przepracować, to długo trwało i trudne to momentami dla mnie było, ale czym jest rok w porównaniu do całego życia.
  Bardzo szanuję Panią Magdalenę za Jej ogromny profesjonalizm, znakomite zrozumienie i holistyczne spojrzenie na moją sytuacje. Dlatego bardzo polecam terapię u Pani Magdaleny dla osób, które szukają dobrego i skutecznego psychologa.
  Dziękuje bardzo za terapię. Julia

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W moim przypadku terapia trwała 1,5 roku. Uczęszczałam do Pani Magdaleny najpierw w do Poradni gdzie kiedyś Pani Doktor pracowała. Muszę to od razu powiedzieć, że zaskoczona byłam bardzo mile, że tyle serca i opieki wkładała w pracę w ramach funduszu, że to jest rzadkość kiedy korzysta się ze specjalisty w ramach opieki socjalnej. Początkowo jednak sądziłam, że to nic nie da - byłam sceptycznie nastawiona, jednak po krótkim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze efekty. Między innymi poprawiły sie moje relacje z najbliższymi, także podczas sesji wiele się o sobie dowiedziałam. Nie było to magiczne leczenie - pięć wizyt i efekty najlepiej już po pierwszej sesji, tylko był to naprawdę długi proces i poznawanie dlaczego moje życie ułożyło się w taki skomplikowany sposób. Teraz po odbytej terapii wiem, że było warto, bo sama nie byłabym w stanie sobie z tym wszystkim poradzić. Najbardziej cieszę się, że nie biorę już leków i na razie nie zanosi się, żeby się to zmieniło. I to mnie cieszy bardzo. Polecam z ręką na sercu. Takich zaangażowanych specjalistów w swoją pracę i bardzo uczciwie podchodzących do ludzi można teraz spotkać rzadko.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niezwykle ciepła i otwarta osoba, świetny psycholog. Wiedzę, którą mi przekazała w trakcie trwania psychoterapii wykorzystuję już w swoim lepszym życiu. Nie miałam pojęcia wcześniej, że są to tak ważne informacje, które kiedyś po prostu zaniedbywałam. W trakcie sesji Pani Magdalena zawsze wykazywała się pełnym profesjonalizmem i zdecydowanie bez zastanowienia mogę polecić współpracę z Panią Magdaleną pod każdym względem.

 • O
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Z ogromną przyjemnością polecam panią Doktor Magdalenę, jako ciepłą, życzliwą osobę, wrażliwą na problemy swoich pacjentów oraz fantastyczną terapeutę. Dwie wizyty wystarczyły, żeby się przekonać, że trafiłam na Znakomitą psycholog z profesjonalnym podejściem. Bardzo angażuje się w rozwiązywaniu problemów. Z pewnością pomoże wielu ludziom. Dziękuję

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo,
  przed umówieniem się na pierwszą sesję bardzo proszę o przeczytanie przede wszystkim pięciu informacji poniżej:
  1. Proszę zapisywać się tylko na JEDNĄ sesję. Kolejne sesje ustalane są bezpośrednio ze mną.
  2. Proszę o odwoływanie sesji najpóźniej dzień przed terminem. Sesje nie odwołane oraz odwołane w dniu wizyty są odpłatne.
  3. Odnośnie problemów z dzieckiem - pierwsza konsultacja jest ZAWSZE KONSULTACJĄ RODZICIELSKĄ i odbywa się ZAWSZE BEZ dziecka. Na pierwszą konsultację rodzicielską zapraszam WYŁĄCZNIE rodzica, rodziców/opiekuna dziecka - bez dziecka. Na drugą konsultację zapraszam dziecko (samo bądź z rodzicem - w zależności od wieku). Na pierwszej sesji nie przyjmuję dziecka.
  4. W przypadku terapii małżeńskiej pracuję najpierw jedną sesję z żoną/mężem na dwóch osobnych wizytach z każdym osobno, a następnie pracuję z parą.
  5. Nie wystawiam opinii do sądów, szkół, zakładów pracy oraz innych Instytucji.

  ***
  Jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, bo z zamiłowania, z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Kocham pracę z ludźmi i wiem, że razem z nimi potrafię osiągać niemożliwe!

  Posiadam dwukierunkowe wykształcenie. Mój drugi tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Psychologii na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich uzyskałam z wyróżnieniem. Ponieważ Psychologię ukończyłam jako dojrzała już kobieta i był to mój drugi, bardzo świadomie wybrany fakultet, moja praca psychoterapeutyczna wybiega ponad standardy.

  WYRÓŻNIENIA 2017
  W 2017 r. po raz kolejny jako psycholog i psychoterapeuta zostałam uhonorowana Odznaką Jakości otrzymując Certyfikat Jakości 2017 przyznany raz w roku w dowód uznania przez serwis Znany Lekarz specjalistom na podstawie opinii Pacjentów, którzy ciężko pracowali w ciągu ostatniego roku, otrzymując średnią z opinii 5,00.

  WYRÓŻNIENIA 2016
  W oparciu o moją pracę psychoterapeutyczną w 2016 r. otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015. Moi Pacjenci uznając wysoki poziom świadczonych przeze mnie usług psychoterapeutycznych w swoich opiniach przyznali mi 5 Gwiazdek na 5 możliwych. Tym samym zostałam uznana Psychologiem Przyjaznym Pacjentowi i znalazłam się w Gronie Najbardziej Godnych Zaufania Polskich Psychologów w 2016r.

  W Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. który powstał w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. zajęłam drugie miejsce:
  http://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/

  W 2015r. znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej.

  Pozostałe opinie Pacjentów nt. współpracy ze mną możecie Państwo przeczytać w serwisie Ranking Lekarzy:
  http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-nagrodzka,173099/coach-psycholog-psycholog-dzieciecy-psycholog-kliniczny-psychoterapeuta/warszawa/

  Pracę psychologa i psychoterapeuty rozumiem jako towarzyszenie drugiemu człowiekowi w drodze do osiągania ważnych dla niego zmian. Dążenie do tego, by być dobrym towarzyszem takich podróży, to w moim poczuciu jedno z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej interesujących i fascynujących zadań, jakie można realizować w swoim życiu zawodowym.

  W swojej codziennej praktyce zajmuję się psychoterapią:
  :: krótkoterminową dla osób zdrowych psychicznie doświadczających problemów życiowych (związanych np. z bliskimi związkami, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, pracą itp.),

  :: krótko- i długoterminową dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym:
  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),
  - zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną oraz
  - zaburzenia osobowości

  Prowadzę:
  - konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych
  - konsultacje wychowawcze dla rodziców

  Pracuję także z młodzieżą i dziećmi. Diagnozuję problemy, wynikające głównie z zaburzeń emocjonalno-motywacyjnych, czyli:
  - trudności w uczeniu się,
  - trudności komunikacyjne,
  - trudności wynikające z niedostosowania społecznego.

  Najczęściej pracuję w nurcie integracyjnym, bo on owocuje bardzo indywidualnym podejściem wobec konkretnego problemu i każdego człowieka.

  Ponieważ byłam zainteresowana własnym rozwojem zawodowym, zdobyłam bardzo rozległe i cenne doświadczenie psychoterapeutyczne pracując w wielu uznanych Klinikach i Centrach Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam psychoterapię osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par w Centrum Zdrowia Psychicznego w SZPZLO Warszawa Ochota.
  Pracowałam w Centrum Zdrowia i Psychoterapii oraz Klinice MultiMed zajmując się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jako psycholog kliniczny pracowałam w Oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Będąc członkiem Zespołu Onkologicznego zajmowałam się tam również osobami chorującymi onkologicznie. W wielu Klinikach prowadziłam psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par min.: w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDICERS, pracowałam w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale I Psychiatrycznym, Centrum Odwykowym - Poradni Uzależnień PETRA, Stowarzyszeniu Osób Uzależnionych od Alkoholu KROKUS oraz Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Oprócz tego doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując w trzech warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjum oraz liceum.

  Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii i Coachingu na warszawskiej Ochocie. Ponadto jako psycholog żywienia zajmuję się prowadzeniem pacjentów bariatrycznych w Klinice Leczenia Otyłości w Szpitalu Medicover.

  Ponieważ jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, zwłaszcza trudnej, niewygodnej, niechcianej, jako certyfikowany Coach zajmuję się prowadzeniem coachingu.

  Szczegółowe informacje nt. mojej psychoterapeutycznej i coachingowej pracy znajdą Państwo na mojej stronie: www.nagrodzkacoaching.pl


  Coś więcej o mnie...
  Odkąd pamiętam zawsze lubiłam się uczyć, ale nauka zawsze zajmowała mnie w takim stopniu, w jakim była konieczna. Bo często musiałam się uczyć rzeczy kompletnie nieinteresujących i nie poruszających mojej wyobraźni (np. liceum było dla mnie więzieniem, bo nie było miejsca na rozmowę, rozwijanie się, twórczość, zero kontaktu i porozumienia). Jednak oprócz podwójnych studiów podyplomowych (pod dobrym adresem i na których dużo się nauczyłam) ukończyłam dwa fakultety dwukrotnie uzyskując tytuł magistra. Najpierw na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskałam stopień mgr politologii z dobrym wynikiem, ale decyzja o zdawaniu na te studia i rozpoczęcie ich podjęłam pod wpływem różnych opinii i pewnych rad. Pewnie dlatego w głębi duszy nie miałam do nich przekonania, ale na szczęście miałam na tyle rozumu, żeby dalej szukać własnej drogi...

  Kolejne jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na Wydziale Psychologii w specjalności Psychologii Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pasjonującą pracę magisterską napisałam pod kierunkiem luminarza polskiej psychologii Pani prof. dr hab. Krystyny Skarżyńskiej nt.: "Stylów przywiązania a funkcjonowaniem w bliskich związkach". Przedmiotem mojej pracy badawczej było ukazanie roli stylów przywiązania w jakości komunikacji w bliskich związkach małżeńskich i partnerskich oraz ich powiązań z doświadczaniem miłości. Fascynujące badania naukowe przeprowadziłam z udziałem 124 osób będących w stałych związkach małżeńskich i partnerskich. O psychologii jako wyborze kierunku studiów mogę powiedzieć jedno: "To było to!"

  Uzyskałam także certyfikat Coacha. Jestem również dyplomowanym pedagogiem z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i młodzieżą - pracowałam jako psycholog w trzech warszawskich szkołach, a dawniej - po pierwszych magisterskich studiach - uczyłam języka włoskiego. Jednak dopiero na Psychologii prawdziwie "odpłynęłam", bo tam interesujące było wszystko!

  Niby proste, ale dotarcie do tego co chcę w życiu robić, czym chcę się zajmować zajęło mi kilkanaście lat! Dzisiaj cieszę się, że nie brakowało mi celu, siły, zaangażowania i wytrwałości, na tym trudnym szlaku, by osiągnąć to o czym kiedyś marzyłam. Dlatego wiem z własnego doświadczenia, że najpierw trzeba odnaleźć samego siebie, a potem dopiero można się tym dzielić z innymi ludźmi. Bo człowiek powinien być zadowolony z tego kim jest i co robi. Bo chodzi o to, żeby być lepszym i lepszym, lecz nie od kogoś innego, kogoś z otoczenia, tylko lepszym od samego siebie.

  Zapraszam serdecznie!
  Magdalena Nagrodzka
  psycholog, psychoterapeuta, coach

  BEZPOŚREDNI KONTAKT:
  www.nagrodzkacoaching.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Mgr Psychologii - Społeczna Psychologia Kliniczna - Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Studia Podyplomowe - Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii wraz z Uniwersytetem SWPS - Studium Trenerów Grupowych
 • Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej - Politechnika Radomska
 • Mgr Politologii - Uniwersytet Warszawski - Politologia
 • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Politologia i Nauki Społeczne
 • Univercità per Stranieri di Siena - Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI) - Certfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • CERTYFIKAT JAKOŚCI 2017r. Zostałam uhonorowana Odznaką Jakości przyznaną na podstawie opinii Pacjentów serwisu Znany Lekarz w kategorii Najlepszy Psycholog i Psychoterapeuta
 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w marcu 2017 r. przez Pacjentów portalu abcZDROWIE https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka
 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP abcZdrowie - w lutym 2017: https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-luty-2017
 • Najbardziej Godny Zaufania Polski Psycholog w 2015r. wg opinii Pacjentów Znany Lekarz
 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015
 • Pięciokrotnie w 2016r. otrzymałam Odznakę ZAUFANEGO SPECJALISTY od Pacjentów na Platformie WP abcZDROWIE łączącej Pacjentów z wiedzą i doświadczeniem lekarzy i psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka,pytania
 • Zajęłam II miejsce w Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. https://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/
 • Znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej w 2015r.
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • Centrum Odwykowe - Poradnia Uzależnień PETRA

Certyfikaty

 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

 • zaburzenia nastroju
 • depresja
 • stres
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys życiowy/ zawodowy
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość)
 • zaburzenia koncentracji uwagi
 • lęki i fobie
 • uzależnienia (alkohol, narkotyki, praca, Internet, seks, zakupy)
więcej