Umów wizytę 1224 odwiedziny w ciągu 30 dni

Witam Państwa serdecznie, jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, bo z zamiłowania, z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Kocham pracę z ludźmi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Korotyńskiego 42 lok. 34, Ochota
  02-123 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18- stu w dni powszednie 160 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w dni powszednie 160 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie 160 zł
  Terapia rodzinna w dni powszednie od 230 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w dni powszednie od 230 zł
  Diagnostyka od 380 zł
  Sesje life coachingu w dni powszednie od 400 zł
  Konsultacje dla rodziców w dni powszednie 230 zł
  Psychoterapia indywidualna dzieci i młodzieży do lat 18-stu w soboty 280 zł
  Psychoterapia indywidualna osób dorosłych w soboty 280 zł
  Konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w soboty 280 zł
  Terapia rodzinna w soboty od 280 zł
  Terapia partnerska/ małżeńska w soboty od 280 zł
  Sesje life coachingu w soboty od 600 zł
  Konsultacje dla rodziców w soboty 280 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Witam Państwa serdecznie,

  jestem jednym z najlepszych psychologów i psychoterapeutów w Warszawie, bo z zamiłowania, z wiedzą popartą starannym wykształceniem. Kocham pracę z ludźmi i wiem, że razem z nimi potrafię osiągać niemożliwe!

  Posiadam dwukierunkowe wykształcenie. Drugi tytuł magistra zdobyłam na Wydziale Psychologii na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Dyplom ukończenia jednolitych studiów magisterskich uzyskałam z wyróżnieniem. Ponieważ Psychologię ukończyłam jako dojrzała już kobieta i był to mój drugi, bardzo świadomie wybrany fakultet, moja praca psychoterapeutyczna wybiega nieco ponad standardy.

  Pracę psychologa i psychoterapeuty rozumiem jako towarzyszenie drugiemu człowiekowi w drodze do osiągania ważnych dla niego zmian. Dążenie do tego, by być dobrym towarzyszem takich podróży, to w moim poczuciu jedno z najtrudniejszych, a zarazem najbardziej interesujących i fascynujących zadań, jakie można realizować w swoim życiu zawodowym.

  WYRÓŻNIENIA 2016

  W oparciu o moją pracę psychoterapeutyczną w 2016 r. otrzymałam Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015. Moi Pacjenci uznając wysoki poziom świadczonych przeze mnie usług psychoterapeutycznych w swoich opiniach przyznali mi 5 Gwiazdek na 5 możliwych. Tym samym zostałam uznana Psychologiem Przyjaznym Pacjentowi i znalazłam się w Gronie Najbardziej Godnych Zaufania Polskich Psychologów w 2016r.

  W Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. który powstał w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. zajęłam drugie miejsce:
  http://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/

  W 2015r. znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej.

  Pozostałe opinie Pacjentów nt. współpracy ze mną możecie Państwo przeczytać w serwisie Ranking Lekarzy:
  http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/magdalena-nagrodzka,173099/coach-psycholog-psycholog-dzieciecy-psycholog-kliniczny-psychoterapeuta/warszawa/

  W swojej codziennej praktyce zajmuję się psychoterapią:
  :: krótkoterminową dla osób zdrowych psychicznie doświadczających problemów życiowych (związanych np. z bliskimi związkami, stratami, kryzysami zdrowia fizycznego, pracą itp.),

  :: krótko- i długoterminową dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne, w tym:
  - zaburzenia nastroju,
  - zaburzenia lękowe,
  - zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość),
  - zaburzenia związane ze stresem i pod postacią somatyczną oraz
  - zaburzenia osobowości

  Prowadzę:
  - konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych
  - konsultacje wychowawcze dla rodziców

  Pracuję także z młodzieżą i dziećmi. Diagnozuję problemy, wynikające głównie z zaburzeń emocjonalno-motywacyjnych, czyli:
  - trudności w uczeniu się,
  - trudności komunikacyjne,
  - trudności wynikające z niedostosowania społecznego.
  *** UWAGA*** Pierwsza konsultacja dla rodziców odbywa się BEZ dziecka. Na pierwszą konsultację zapraszam WYŁĄCZNIE rodzica/opiekuna dziecka. Na kolejną konsultację zapraszam dziecko.

  Najczęściej pracuję w nurcie integracyjnym, bo on owocuje bardzo indywidualnym podejściem wobec konkretnego problemu i każdego człowieka.

  Ponieważ byłam zainteresowana własnym rozwojem zawodowym, zdobyłam bardzo rozległe i cenne doświadczenie psychoterapeutyczne pracując w wielu uznanych Klinikach i Centrach Zdrowia Psychicznego. Prowadziłam psychoterapię osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par w Centrum Zdrowia Psychicznego w SZPZLO Warszawa Ochota.
  Pracowałam w Centrum Zdrowia i Psychoterapii oraz Klinice MultiMed zajmując się psychoterapią osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Jako psycholog kliniczny pracowałam w Oddziale Neurologii i Rehabilitacji w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym gdzie zajmowałam się diagnozą i terapią neuropsychologiczną. Będąc członkiem Zespołu Onkologicznego zajmowałam się tam również osobami chorującymi onkologicznie. W wielu Klinikach prowadziłam psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz terapię dla małżeństw i par min.: w Poradni Zdrowia Psychicznego MEDICERS, pracowałam w Szpitalu Nowowiejskim w Oddziale I Psychiatrycznym, Centrum Odwykowym - Poradni Uzależnień PETRA, Stowarzyszeniu Osób Uzależnionych od Alkoholu KROKUS oraz Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Oprócz tego doświadczenie psychologiczne zdobyłam pracując w trzech warszawskich szkołach podstawowych, gimnazjum oraz liceum.

  Obecnie prowadzę prywatny Gabinet Psychoterapii i Coachingu na warszawskiej Ochocie. Ponadto jako psycholog żywienia zajmuję się prowadzeniem pacjentów bariatrycznych w Klinice Leczenia Otyłości w Szpitalu Medicover.

  Ponieważ jestem zafascynowana potencjałem do rozwoju, który tkwi w każdej osobie i w każdej sytuacji, zwłaszcza trudnej, niewygodnej, niechcianej, jako certyfikowany Coach zajmuję się prowadzeniem coachingu.

  Szczegółowe informacje nt. mojej psychoterapeutycznej i coachingowej pracy znajdą Państwo na mojej stronie: www.nagrodzkacoaching.pl

  Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że nie wystawiam opinii do sądów, szkół, zakładów pracy oraz innych Instytucji.

  Bardzo proszę o odwoływanie sesji najpóźniej dzień przed terminem. Sesje nie odwołane i odwołane w dniu wizyty są zawsze płatne.  Coś więcej o mnie...
  Odkąd pamiętam zawsze lubiłam się uczyć, ale nauka zawsze zajmowała mnie w takim stopniu, w jakim była konieczna. Bo często musiałam się uczyć rzeczy kompletnie nieinteresujących i nie poruszających mojej wyobraźni (np. liceum było dla mnie więzieniem, bo nie było miejsca na rozmowę, rozwijanie się, twórczość, zero kontaktu i porozumienia). Jednak oprócz podwójnych studiów podyplomowych (pod dobrym adresem i na których dużo się nauczyłam) ukończyłam dwa fakultety dwukrotnie uzyskując tytuł magistra. Najpierw na Wydziale Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskałam stopień mgr politologii z dobrym wynikiem, ale decyzja o zdawaniu na te studia i rozpoczęcie ich podjęłam pod wpływem różnych opinii i pewnych rad. Pewnie dlatego w głębi duszy nie miałam do nich przekonania, ale na szczęście miałam na tyle rozumu, żeby dalej szukać własnej drogi...

  Kolejne jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem na Wydziale Psychologii w specjalności Psychologii Klinicznej na prestiżowym Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Pasjonującą pracę magisterską napisałam pod kierunkiem luminarza polskiej psychologii Pani prof. dr hab. Krystyny Skarżyńskiej nt.: "Stylów przywiązania a funkcjonowaniem w bliskich związkach". Przedmiotem mojej pracy badawczej było ukazanie roli stylów przywiązania w jakości komunikacji w bliskich związkach małżeńskich i partnerskich oraz ich powiązań z doświadczaniem miłości. Fascynujące badania naukowe przeprowadziłam z udziałem 124 osób będących w stałych związkach małżeńskich i partnerskich. O psychologii jako wyborze kierunku studiów mogę powiedzieć jedno: "To było to!"

  Uzyskałam także certyfikat Coacha. Jestem również dyplomowanym pedagogiem z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi i młodzieżą - pracowałam jako psycholog w trzech warszawskich szkołach, a dawniej - po pierwszych magisterskich studiach - uczyłam języka włoskiego. Jednak dopiero na Psychologii prawdziwie "odpłynęłam", bo tam interesujące było wszystko!

  Niby proste, ale dotarcie do tego co chcę w życiu robić, czym chcę się zajmować zajęło mi kilkanaście lat! Dzisiaj cieszę się, że nie brakowało mi celu, siły, zaangażowania i wytrwałości, na tym trudnym szlaku, by osiągnąć to o czym kiedyś marzyłam. Dlatego wiem z własnego doświadczenia, że najpierw trzeba odnaleźć samego siebie, a potem dopiero można się tym dzielić z innymi ludźmi. Bo człowiek powinien być zadowolony z tego kim jest i co robi. Bo chodzi o to, żeby być lepszym i lepszym, lecz nie od kogoś innego, kogoś z otoczenia, tylko lepszym od samego siebie.

  Zapraszam serdecznie!
  Magdalena Nagrodzka
  psycholog, psychoterapeuta, coach

  BEZPOŚREDNI KONTAKT:
  www.nagrodzkacoaching.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychologia kliniczna
 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Mgr Psychologii - Społeczna Psychologia Kliniczna - Uniwersytet Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Studia Podyplomowe - Laboratorium Psychoedukacji, Instytut Treningu i Psychoterapii wraz z Uniwersytetem SWPS - Studium Trenerów Grupowych
 • Studia Podyplomowe w zakresie uzyskania kwalifikacji do pracy pedagogicznej - Politechnika Radomska
 • Mgr Politologii - Uniwersytet Warszawski - Politologia
 • Wyższa Szkoła Dziennikarska im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie - Politologia i Nauki Społeczne
 • Univercità per Stranieri di Siena - Uniwersytet dla Obcokrajowców w Sienie - Certificazione di conoscenza della lingua italiana (CELI) - Certfikat potwierdzający znajomość języka włoskiego
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Odznaka POLECANY SPECJALISTA przyznana w marcu 2017 r. przez Pacjentów portalu abcZDROWIE https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka
 • TOP SPECJALISTA - NAJBARDZIEJ POMOCNY SPECJALISTA W RAPORCIE TOP WP abcZdrowie - w lutym 2017: https://portal.abczdrowie.pl/najbardziej-pomocni-lekarze-i-specjalisci-luty-2017
 • Najbardziej Godny Zaufania Polski Psycholog w 2015r. wg opinii Pacjentów Znany Lekarz
 • Certyfikat Jakości Znany Lekarz.pl 2015
 • Pięciokrotnie w 2016r. otrzymałam Odznakę ZAUFANEGO SPECJALISTY od Pacjentów na Platformie WP abcZDROWIE łączącej Pacjentów z wiedzą i doświadczeniem lekarzy i psychologów: https://ranking.abczdrowie.pl/d/73904,magdalena-nagrodzka,pytania
 • Zajęłam II miejsce w Rankingu 10-ciu Najlepszych Psychologów Dziecięcych w Warszawie w 2016r. w oparciu o opinie rodziców portalu ZnanyLekarz.pl. https://turodzinka.pl/ranking-10-najlepszych-psychologow-dzieciecych-w-warszawie/
 • Znalazłam się w Gronie Profesjonalistów skupiających 20% najlepiej ocenianych Ekspertów Platformy GetSmarter w kategorii efektywności osobistej i zawodowej w 2015r.
więcej

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • Centrum Psychoterapii w Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych przy Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie
 • Centrum Odwykowe - Poradnia Uzależnień PETRA

Certyfikaty

 • Magdalena Nagrodzka, psycholog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Magdalena Nagrodzka, psycholog - Certyfikaty

Choroby

 • zaburzenia nastroju
 • depresja
 • stres
 • niskie poczucie własnej wartości
 • kryzys emocjonalny
 • kryzys w związku
 • kryzys życiowy/ zawodowy
 • trudności w relacjach międzyludzkich
 • zaburzenia odżywiania (anoreksja, bulimia, otyłość)
 • zaburzenia koncentracji uwagi
 • lęki i fobie
 • uzależnienia (alkohol, narkotyki, praca, Internet, seks, zakupy)
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: problemy osobiste

  Pani Magda zrobila na mnie bardzo pozytywne wrażenie jako psycholog. Jest ciepłą, wrażliwą osobą przed którą łatwo było mi się otworzyć. Wszystkie spotkania odbywały się w przyjaznej, pełnej wsparcia atmosferze. Szczerze polecam :-)

 • Sesje z Panią Magdaleną były wielkim odkryciem dla mnie. Dowiedziałam się skąd się biorą moje problemy, gdzie są ich przyczyny i jakie rozwiązania mogę zastosować. Po terapii widzę swoje życie z zupełnie innej perspektywy.
  Pod bacznym okiem Pani Magdaleny i dzięki Jej metodom odnalazłam to co w moim życiu jest najważniejsze. Musiałam to przepracować, to długo trwało i trudne to momentami dla mnie było, ale czym jest rok w porównaniu do całego życia.
  Bardzo szanuję Panią Magdalenę za Jej ogromny profesjonalizm, znakomite zrozumienie i holistyczne spojrzenie na moją sytuacje. Dlatego bardzo polecam terapię u Pani Magdaleny dla osób, które szukają dobrego i skutecznego psychologa.
  Dziękuje bardzo za terapię. Julia

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W moim przypadku terapia trwała 1,5 roku. Uczęszczałam do Pani Magdaleny najpierw w do Poradni gdzie kiedyś Pani Doktor pracowała. Muszę to od razu powiedzieć, że zaskoczona byłam bardzo mile, że tyle serca i opieki wkładała w pracę w ramach funduszu, że to jest rzadkość kiedy korzysta się ze specjalisty w ramach opieki socjalnej. Początkowo jednak sądziłam, że to nic nie da - byłam sceptycznie nastawiona, jednak po krótkim czasie zaczęły pojawiać się pierwsze efekty. Między innymi poprawiły sie moje relacje z najbliższymi, także podczas sesji wiele się o sobie dowiedziałam. Nie było to magiczne leczenie - pięć wizyt i efekty najlepiej już po pierwszej sesji, tylko był to naprawdę długi proces i poznawanie dlaczego moje życie ułożyło się w taki skomplikowany sposób. Teraz po odbytej terapii wiem, że było warto, bo sama nie byłabym w stanie sobie z tym wszystkim poradzić. Najbardziej cieszę się, że nie biorę już leków i na razie nie zanosi się, żeby się to zmieniło. I to mnie cieszy bardzo. Polecam z ręką na sercu. Takich zaangażowanych specjalistów w swoją pracę i bardzo uczciwie podchodzących do ludzi można teraz spotkać rzadko.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niezwykle ciepła i otwarta osoba, świetny psycholog. Wiedzę, którą mi przekazała w trakcie trwania psychoterapii wykorzystuję już w swoim lepszym życiu. Nie miałam pojęcia wcześniej, że są to tak ważne informacje, które kiedyś po prostu zaniedbywałam. W trakcie sesji Pani Magdalena zawsze wykazywała się pełnym profesjonalizmem i zdecydowanie bez zastanowienia mogę polecić współpracę z Panią Magdaleną pod każdym względem.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Z ogromną przyjemnością polecam panią Doktor Magdalenę, jako ciepłą, życzliwą osobę, wrażliwą na problemy swoich pacjentów oraz fantastyczną terapeutę. Dwie wizyty wystarczyły, żeby się przekonać, że trafiłam na Znakomitą psycholog z profesjonalnym podejściem. Bardzo angażuje się w rozwiązywaniu problemów. Z pewnością pomoże wielu ludziom. Dziękuję

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena NagrodzkaUsługa: konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w dni powszednie

  Bardzo miła i przede wszystkim pomocna rozmowa, która otwiera klapki na oczach. Nie tylko bardzo dobra specjalistka, ale również szczery i dobry człowiek. Rozmowa w bardzo przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam !!!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szukałem naprawdę dobrego psychoterapeuty w Warszawie. Od kilku lat leczę się na
  depresję. Przez dłuższy czas chodziłem na terapię indywidualną do innej psychoterapeutki. Niestety
  wyglądała ona tak, iż przez 45 minut prowadziłem monolog, a moja terapeutka
  milczała albo siedzieliśmy w milczeniu. Po trzech miesiącach zrezygnowałem, gdyż
  nie było nawet minimalnej poprawy. Chciałem w końcu wygrzebać się z tej
  choroby i potrzebowałem do tego dobrego specjalisty, ale wybór psychoterapeutów jest w stolicy spory. Mój psychiatra polecił mi Panią Magdalenę. Drugie moje podejście jest bardzo udane. Jest to profesjonalistka w stu procentach, naprawdę bardzo mi pomaga. W porównaniu do pierwszego procesu, w którym uczestniczyłem ten różni się jak dzień i noc. Nie milczy non stop, nie udziela rad, tylko tak prowadzi proces psychoterapii, że sam do wszystkiego dochodzę sam. Mam wiele porażek na swoim koncie, m.in. na tle małżeńskim i dopiero teraz dotarło do mnie, że wszystko zależy ode mnie. Polecam z całego serca, mnie pomaga bardzo.

 • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii i Coachingu Magdalena Nagrodzka

  Zwlekałam z przyjściem do Pani Doktor dość długo, ale okazało się, że niepotrzebnie - Pani Doktor jest świetnym lekarzem, potrafi z paru rozmowy wywnioskować, co dolega człowieka psychice i dokłada wszelkich starań, żeby pomóc. Potrafi cierpliwie wysłuchać, co pacjent ma do powiedzenia i udziela bardzo dobrych porad psychologicznych. Zawsze podczas wizyt u niej uspokajam się, a rozmowy z nią poprawiają moje samopoczucie. Bardzo polecam Panią Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Długo zwlekałem z wizytą u psychologa. Panią Magdalenę poznałem w trudnym momencie swojego życia. W zadziwiająco szybkim tempie wyciągnęła mnie z głębokiego dołka. Przede wszystkim jest to terapeutka bardzo ludzka, empatyczna i nastawiona na drugiego człowieka, normalna psycholog. Jest bardzo fajną osobą. Wcześniej myślałam, że psychoterapia polega na tym, że pacjent wylewa cała swoją rozpacz, a terapeuta tylko słucha i tyle. A na terapii okazało się, że trzeba się wziąć do pracy, jednakże zaangażowanie Pani Magdaleny i jej wiedza i pomoc terapeutyczna okazują się bardzo pomocne. Jestem bardzo wdzięczny za jej pracę, co ze mną zrobiła, bo dopiero teraz chce mi się naprawdę żyć i działać. Wszystkim polecam z całego serca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczna Kobieta i wybitny specjalista. Profesjonalna i zaangażowana w 100%. Daje ogromne poczucie bezpieczeństwa podczas terapii, która zaczęła przynosić bardzo dobre rezultaty w bardzo krótkim czasie. Już jestem dużo bardziej świadomy i czuję się silniejszy by stawić czoła wyzwaniom i budować szczęśliwe relacje, a także akceptować i kochać siebie. Całe życie pracuję nad sobą, ale pomimo wielu sukcesów zawodowych pewnych schematów zachowań nie udało mi się zmienić i być w pełni szczęśliwym, dlatego byłem sceptycznie nastawiony do tego żeby pójść w ogóle do psychoterapeuty. Teraz cieszę się, że się odważyłem na ten krok i wytrzymałem, bo Pani Magdalena jest wymagającą terapeutką. To oczywiście Jej ogromny atut.
  Po kilku miesiącach pracy udaje mi się wreszcie poprawnie budować relację z partnerką, potrafię zatrzymać się też w każdym momencie, kiedy tylko chcę i po prostu cieszyć się życiem, a to mi się nie udawało przez wiele lat. Dlatego z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Magdalenę każdej osobie potrzebującej profesjonalnego, dobrego oraz pełnego ciepła psychologa.