dr n. med.

Magdalena Łucja Boczarska-Jedynak

Neurolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Dr n. med. Magdalena Boczarska - Jedynak jest specjalistą neurologiem, wieloletnim asystentem Kliniki Neurologii Wieku Podeszłego a następnie Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala… więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Dr n. med. Magdalena Boczarska - Jedynak jest specjalistą neurologiem, wieloletnim asystentem Kliniki Neurologii Wieku Podeszłego a następnie Kliniki Neurologii Centralnego Szpitala Klinicznego im. Prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2002-2013).
  Jest jednym z nielicznych specjalistów z zakresu tzw. movement disorders (zaburzeń ruchowych) i zaburzeń snu. Szczególny obszar zainteresowań i działalności klinicznej to kompleksowe i nowoczesne leczenie choroby Parkinsona, w tym kwalifikacja i prowadzenie chorych po zabiegu Głębokiej Stymulacji Mózgu (DBS) i Stymulacji Rdzenia Kręgowego (SCS), a także diagnostyka i leczenie chorych z drżeniem o innej etiologii, zaburzeniami chodu, ruchami mimowolnymi (pląsawice, tiki) oraz zaburzeniami pamięci (ch.Alzheimera i inne zespoły otępienne).
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak ukończyła studia podyplomowe "Medycyna bólu" MCKP Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Zajmuje się leczeniem przewlekłych zespołów bólowych o różnej etiologii. Specjalizuje się w terapii toksyną botulinową u chorych z zaburzeniami ruchowymi, spastyką, migreną przewlekłą oraz neuralgią.
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak jest współautorką kilkudziestu prac naukowych publikowanych w krajowych i zagranicznych czasopismach naukowych, kilku rozdziałów książkowych oraz licznych doniesień zjazdowych. Jest cenionym wykładowcą na konferencjach i warsztatach naukowo-szkoleniowych.
  Jest członkiem zarządu Sekcji Schorzeń Pozapiramidowych Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Polskiego Towarzystwa Choroby Parkinsona i Innych Zaburzeń Ruchowych oraz Polskiego Towarzystwa Neuromodulacji, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu, Movement Disorders Society oraz European Restless Legs Syndrome Study Group.
  Dr n.med. Magdalena Boczarska-Jedynak aktywnie wspiera kampanie społeczne i edukacyjne dotyczące choroby Parkinsona.

Specjalizacje

 • Neurologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • jedyna pani doktor która potraktowała mnie poważnie zarazem jedyna dzięki której moje dolegliwości minęły. Męczyła mnie okropna migrena. lekarze z racji młodego wieku za każdym razem ignorowali moje dolegliwości każąc odpoczywać to przejdzie. Jedna wizyta u pani doktor, dlugi szczegółowy wywiad, odpowiednio dobrane leki i badania a ja po pierwszej tabletce jestem inna osoba. Uświadomiłam sobie że cały ten czas funkcjonowałam z bólem głowy od kilku lat który natychmiast zniknął już po pierwszej tabletce lekarstw przepisanych przez panią doktor aż musiałam się przyzwyczaić od nowa że nie boli mnie głowa. polecam z całego serca!

 • A
  Lokalizacja: AZ MED Sp z o.o - Centrum Leczenia BóluUsługa: Migrena przewlekla

  Jestem zachwycona profesjonalizmem i niespotykanym ciepłem Pani Doktor. Razem z Mamą cierpiąca na przewlekłą migrene spotkaliśmy na swojej drodze wielu lekarzy,ale żaden z nich nie słuchał,nie rozmawiał,nie chciał pomoc tak jak Pani doktor. Niezwykła życzliwość, wiedza i empatia.

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor jest niezwykle ciepłym i empatycznym człowiekiem o mądrym sercu. Potrafi rozmwiać z pacjentem wzbudzając zaufanie, poczucie bezpieczeństwa i wiarę w pokonanie choroby. Jest ogromnym autorytetem dla chorego, który chętnie i z zaangażowaniem stawia czoła wyzwaniom. Otacza profesjonalną opieką nie tylko pacjenta, ale i rodzinę zmagającą się z trudami postęoującej choroby. Zawsze mogę liczyć na wsparcie ze strony Pani Doktor i ogromne zrozumienie problemów związanych z opieką nad choirym na parkinsona ojcem.
  Dziękuję za uśmiech i cierpliwe serce.

 • Lokalizacja: AZ MED Sp z o.o - Centrum Leczenia BóluUsługa: Inny

  Od lat cierpię na silne migreny. Spotkałam na swej drodze wielu specjalistów ale każdy rozkładał ręce przy mojej migrenie przewlekłej. Szczęśliwie trafiłam na Panią Doktor. Już pierwszy kontakt robi wrażenie, Jak żyję, nigdy nie spotkałam tak troskliwego i zaangażowanego lekarza. Abstrahując od ogromnej wiedzy i doświadczenia, podejście do pacjenta jest niesamowite! Ciężko znaleźć słowa by opisać Panią Doktor. Jeszcze się nie spotkałam (niestety) z tak indywidualnym podejściem do pacjenta. Nie bagatelizuje, słucha pacjenta, utrzymuje regularny kontakt (telefoniczny, sms), sprawia, że pacjent czuje się wyjątkowo ważny, bez względu na powagę schorzenia. W przypadku Pani Doktor, wiedza idzie w parze z niezwykłym podejściem do drugiego człowieka. Anioł a nie człowiek!!!

 • Z

  Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Doktor. Leczę się u Pani Doktor na chorobę Parkinsona od kilku lat i będąć na kolejnych wizytach za każdym razem jestem pod wrażeniem zasobu wiedzy Pani Doktor jak również niesamowitego podejścia do pacjenta. Potrafi dobrać leki w taki sposób aby dolegliwości tej choroby były jak najmiej uciążliwe( trafia w 100%). Po każdej wizycie u Pani Doktor czuję się mocniejszy. Jest również wspaniałym psychologiem.

 • O
  Lokalizacja: Oświęcimskie Centrum Medyczne - Medicome Sp z o.o.

  Serdecznie polecam Panią Doktor! przez rok poszukiwań lekarza w okolicach Poznania i braku progresu w leczeniu natrafiłam na Panią Doktor, która profesjonalnie i zaangażowaniem objęła mnie opieką medyczną. Przemiła i pełna empatii, ale przede wszystkim z wielkim zasobem wiedzy i doświadczenia.
  Odległość przeszło 400km do gabinetu Pani Doktor w Oświęcimiu nie stanowiła problemu, ponieważ otrzymałam pomoc w leczeniu skutków uszkodzeń nerwów po wypadku samochodowym i za to bardzo dziękuję Pani Doktor i polecam każdej osobie z problemami neurologicznymi. Pierwszy raz spotkałam się z lekarzem, któremu zależy na drugim człowieku, na jego zdrowiu, ale i dobrym samopoczuciu podczas wizyty.

 • U

  Pani Doktor przywróciła mi sens życia. Nie poddała sie. Zrobiła i nadal robi wszystko bym wyszła z Tej choroby. Wszyscy inni lekarze (Poznań, Katowice) stwierdzili że tak juz musi być.....A ona powiedziała że "tak nie może być". Nie liczą sie dla Niej wogule pieniądze tylko CZŁOWIEK. To ANIOŁ nie lekarz
  PANI DOKTOR, DZIĘKUJĘ

 • E

  Pani Doktor jest niezwykle sympatyczną osobą. Bardzo kompetentna, zorganizowana i z dużą wiedzą neurologiczną. Jej głównym atutem jest to, iż potrafi leczyć spastyczności u ludzi np. po wylewach. Potrafi podawać leki w mięśnie , aby obniżyć ich stopień napięcia. Jest to jedyny sposób, u ludzi, którzy ze względu na przykurcze nie są w stanie normalnie funkcjonować. Pani Doktor leczy moją córkę, która jako dziecko miała wylew i ma niedowład jednostronny. Dzięki pani Doktor jest w stanie normalnie funkcjonować, studiować i dzięki ograniczeniu ruchów mimowolnych, nie budzić sensacji jako ciężko chora. Szczerze polecam.

 • Powiem krótko - nigdy nie spotkałam lekarza z tak sympatycznym/profesjonalnym podejściem do pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Jeśli musiałabym wracać do gabinetu neurologicznego to tylko i wyłączanie do dr Boczarkiej-Jedynak.

 • REWELACYJNA PANI DOKTOR,WSPANIAŁA,UCZYNNA,POTRAFI WYTŁUMACZYĆ WSZYSTKO DOKŁADNIE,UMIE ZAJĄĆ SIĘ PACJENTEM.TAKIEGO LEKARZA ZE ŚWIECĄ SZUKAĆ..