Magdalena Łobacz-Ozimkiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta

20 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Magdalena Łobacz-Ozimkiewicz, mgr psychologii- absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR)… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Polecam wizyty u Pani Magdy- super kontakt, miła, nie dawała gotowych rozwiązań ale podpowiedziała jak sama mam je odnaleźć. Poszłam do niej gdy byłam prawie w trakcie rozwodu, dzięki Pani Magdzie udało mi sie pogodzić z mężem i zmienic swoje podejście.

 • P
  Lokalizacja: Pomorska Klinika TerapeutycznaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Magda potrafi dotrzeć do pacjenta.
  W przypadku zdiagnozowano problemów, świetnie doradza
  Jak najbardziej polecam.
  Piotr

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetna pomoc. Zawsze myślałam, że po wizycie u psychologa będę czuła się fatalnie, a tu zaskoczenie. Czułam się jakby oczyszczona, wysłuchana, zrozumiana. Bardzo polecam tego lekarza i czekam na kolejna wizytę

 • P
  Lokalizacja: Pomorska Klinika TerapeutycznaUsługa: Terapia indywidualna

  Terapię u pani Magdy rozpocząłem jako uzupełnienie leczenia farmakologicznego w okolicach października zeszłego roku. Jako naturalny sceptyk początkowo podchodziłem do psychoterapii z rezerwą, jednak w trakcie trwania terapii wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane i z czystym sumieniem mogę polecić panią Magdę jako wybitną specjalistkę w swojej dziedzinie. Terapia pomogła mi uporać się z wieloma problemami, które nie pozwalały mi w pełni rozwinąć swoich możliwości na wszystkich płaszczyznach życia. Po całym cyklu spotkań jestem zdecydowanie bardziej zadowolony z życia, pewny siebie i znacznie lepiej radzę sobie z bieżącymi problemami. Oczywiście psychoterapia wymaga pracy ze strony pacjenta, jednak cel jest tego wart. Nie mogę powiedzieć z pewnością, że już nigdy w życiu nie będę potrzebował pomocy psychologa, jednak jeśli taka sytuacja będzie mieć miejsce, to pani Magda będzie pierwszą osobą, u której będę szukać pomocy.

 • D
  Lokalizacja: Pomorska Klinika Terapeutyczna

  Do pani Magdy chodzę już od pewnego czasu i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że jest to osoba znająca się na tym, co robi. Pomogła mi uporać się z problemami, przez co udało mi się wprowadzić stabilizację w moim życiu. Jest to osoba miła, cierpliwa i wyrozumiała, nie ma problemów ze skontaktowaniem się z nią przez telefon lub sms w celu przełożenia wizyty, etc. Podsumowując, pani Magda jest spacjalistą godnym polecenia wszystkim, którzy napotkają problemy, z którymi nie są w stanie samodzielnie sobie poradzić.

 • D
  Lokalizacja: Pomorska Klinika TerapeutycznaUsługa: konsultacje psychologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Magdy. Każda z nich przybliżyła mnie do akceptacji samej siebie. W trakcie wizyt kierowała na myślenie w innym kierunku niż to które powodowało moje niezadowolenie z życia. Dostałam ciekawe zadania domowe dzięki którym sama pracowałam nad sobą. Zdecydowanie polecam formę terapii jaka stosuje Panu Magda

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zgłosiłam się do Pani Magdaleny mając wielorakie problemy rodzinne. Sądziłam, iż dostanę gotowe scenariusze jak postępować napotykając trudności. Jednak rozwiązanie swoich problemów musiałam znaleźć samodzielnie. Dzięki Pani Magdalenie zdobyłam wiele nowych umiejętności, które wymagają stałego doskonalenia i uporczywego stosowania aby walczyć z problemami dnia codziennego.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chciałabym bardzo podziękować pani Magdalenie , która pomogła mi w bardzo poważnym problemie rodzinnym .. Dzięki pani stanęłam na nogi i polecam każdemu kto ma jakiś problem bo jest to miła i serdeczna osoba która każdemu pomoże .

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umawiając się na pierwszą wizytę do pani Magdy nie miałam pojęcia, że moja sytuacja w tak krótkim czasie się polepszy. Początkowo sądziłam, że może dostanę jakieś rozwiązanie mojego problemu. Jednak pani Magda cierpliwie mnie wysłuchała, zrozumiała, pomogła mi spojrzeć na problem w inny sposób i pokierowała w odpowiednim kierunku. Dzięki temu sama mogłam dojść do tego jakie działania pomogą mi w mojej sytuacji i zaledwie w ciągu kilku tygodni moje samopoczucie znacznie się zmieniło na lepsze. Serdecznie dziękuję za pomoc i gorąco polecam panią Magdę!

Pytania pacjentów (15)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Magdalena Łobacz-Ozimkiewicz, mgr psychologii- absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.
  Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Studium Terapii Uzależnień w Polsko- Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień Błękitnego Krzyża, gdzie otrzymała status Specjalisty Terapii Uzależnień będącego w trakcie certyfikacji. Dodatkowo odbyła szkolenie dotyczące uzależnień behawioralnych, w tym pracy z osobami uzależnionymi od hazardu oraz pracoholikami. Obecnie prowadzi Poradnię współuzależnienia i uzależnienia w Rumi oraz gabinet terapeutyczny.
  Wcześniej współpracowała z Sopockim Ośrodkiem Specjalistycznym SOS w Sopocie. Doświadczenie zdobywała podczas wolontariatu, który odbywała w Szpitalu Psychiatrycznym im. Prof. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz w ośrodku MONAR. Odbyła staż kliniczny w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Gdańsku. Praktyki ukończyła w Gdańskim Ośrodku Psychologicznym dla Dzieci i Młodzieży oraz w Fundacji Dogtor w Gdyni. Prowadziła także warsztaty rozwojowe oraz psychoedukacyjne dla młodzieży i dorosłych.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej