Mgr

Magdalena Królak

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokój i mądrość w oczach. Zrozumienie. Ciepłe podejście. Jasna propozycja rozwiązania problemu. Po Iwszej wizycie - pozytywne emocje i chęć powrotu na kolejne. Polecam.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Przez ostatnie 6 lat pracowałam w Klinice Psychiatrii w Oddziale Młodzieżowym Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz w przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego.

   Specjalizuję się w psychoterapii oraz diagnozie psychologicznej osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży.
   Psychoterapię prowadzę również w języku angielskim.

   Dzięki przebytym licznym szkoleniom oraz zdobytemu doświadczeniu klinicznemu w swojej pracy integruję podejścia psychoterapeutyczne: ericksonowskie, systemowe, psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne oraz nurt psychoterapii pozytywnej. Co za tym idzie, w precyzyjny sposób dobieram narzędzia psychoterapeutyczne dostosowane do celów, które chcą Państwo zrealizować podczas terapii.

   Ze swoimi klientami pracuję nad wprowadzeniem pozytywnej zmiany w ich życie. Pomagam im w poszukiwaniu nowych rozwiązań, odkrywaniu ich wewnętrznych zasobów, które umożliwią wzrost jakości życia, a także omawiam z nimi dotychczasowe kryzysy w kontekście budujących doświadczeń życiowych.

   W pracy psychoterapeutycznej często korzystam z transu hipnotycznego. Metoda jest najpierw szczegółowo omawiana z pacjentem.

   Pierwszym spotkaniem zawsze jest konsultacja psychologiczna, podczas której omawiane są Państwa potrzeby. W zależności od złożoności problemu, z którym Państwo przychodzicie, konsultacji może być kilka.

   Proszę o przybycie maksymalnie 5-10 minut przed umówioną wizytą. Jeśli konsultacja ma dotyczyć dziecka poniżej 16 roku życia, na pierwsze spotkanie proszę o przybycie wyłącznie rodziców/opiekunów dziecka. Dwoje rodziców obecnych na spotkaniu gwarantuje większy efekt terapeutyczny.

   Następnie wspólnie podejmujemy decyzję o współpracy, czyli podjęciu przez Państwa psychoterapii lub uzupełniania konsultacji testami psychologicznymi, w przypadku, kiedy Państwa celem jest szczegółowa diagnoza psychologiczna.

   Konsultacja psychologiczna - 50 minut
   Psychoterapia indywidualna (także z zastosowaniem hipnozy) - 50 minut
   Psychoterapia rodzinna - 90 minut
   Psychoterapia par - 90 minut

   Badania psychologiczne - cena ustalana indywidualnie po uprzedniej konsultacji. Jedno spotkanie - do 180 minut w przypadku osób dorosłych, do 120 minut u dzieci i młodzieży.

   Spotkania w gabinecie prywatnym wiążą się z gwarancją pełnej anonimowości i zachowaniem intymności.   Zawsze możesz zacząć od nowa...

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Choroby

  więcej

  Usługi

  Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej

  Kościuszki 34, 75-415 Koszalin, zachodniopomorskie


  Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej w Dąbkach

  Piaskowa 5, Dąbki, 76-156 Sławno, zachodniopomorskie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Magdalena Królak
  Magdalena Królak
  Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk
  Koszalin
  W Pana słowach widzę wiele bólu, lęku, rozczarowania i złości. Czuję również chaos wewnętrzny, który prawdopodobnie Pan przeżywa. Mam poczucie, że być może potrzebuje Pan uporządkowania trudności,… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  2 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Spokój i mądrość w oczach. Zrozumienie. Ciepłe podejście. Jasna propozycja rozwiązania problemu. Po Iwszej wizycie - pozytywne emocje i chęć powrotu na kolejne. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do pani Magdy trafiłam z polecenia psychiatry. Po rozstaniu z mężem leczyłam się z powodu depresji. Wydawało mi się, że moja 14letnia córka dobrze znosi nasze rozstanie, ale zaczęły pojawiać się z nią problemy. Zaczęła opuszczać szkołę, wpadały jej gorsze stopnie i czułam, że tracę z nią kontakt. Mój psychiatra polecił właśnie panią Magdę, jak pracowała jeszcze w Bydgoszczy. Pomimo sprzeciwu ze strony mojej córki, p. Magda zdobyła jej zaufanie. Ma naprawdę bardzo fajne podejście do młodzieży. W trakcie terapii moja córka przestała opuszczać szkołę i stała się bardziej otwarta na kontakt ze mną, a także z byłym mężem. Teraz czuję, że udało nam się przejść pomyślnie przez ten kryzys. Chciałam bardzo podziękować za poświęcony czas i szczęście mojej córki. Patrycja, mama Oli.