mgr

Magdalena Królak

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk

2 opinie +dodaj

Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Przez ostatnie 6 lat pracowałam w Klinice Psychiatrii w Oddziale Młodzieżowym Szpitala Uniwersyteckiego nr… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Spokój i mądrość w oczach. Zrozumienie. Ciepłe podejście. Jasna propozycja rozwiązania problemu. Po Iwszej wizycie - pozytywne emocje i chęć powrotu na kolejne. Polecam.

 • K
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do pani Magdy trafiłam z polecenia psychiatry. Po rozstaniu z mężem leczyłam się z powodu depresji. Wydawało mi się, że moja 14letnia córka dobrze znosi nasze rozstanie, ale zaczęły pojawiać się z nią problemy. Zaczęła opuszczać szkołę, wpadały jej gorsze stopnie i czułam, że tracę z nią kontakt. Mój psychiatra polecił właśnie panią Magdę, jak pracowała jeszcze w Bydgoszczy. Pomimo sprzeciwu ze strony mojej córki, p. Magda zdobyła jej zaufanie. Ma naprawdę bardzo fajne podejście do młodzieży. W trakcie terapii moja córka przestała opuszczać szkołę i stała się bardziej otwarta na kontakt ze mną, a także z byłym mężem. Teraz czuję, że udało nam się przejść pomyślnie przez ten kryzys. Chciałam bardzo podziękować za poświęcony czas i szczęście mojej córki. Patrycja, mama Oli.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem psychologiem klinicznym i psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Przez ostatnie 6 lat pracowałam w Klinice Psychiatrii w Oddziale Młodzieżowym Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz w przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego.

  W sprawie dodatkowych terminów proszę o kontakt przez moją stronę internetową:
  http://psychoterapeuta-koszalin.pl/kontakt/

  Specjalizuję się w psychoterapii oraz diagnozie psychologicznej osób dorosłych, a także dzieci i młodzieży.
  Psychoterapię prowadzę również w języku angielskim.

  Dzięki przebytym licznym szkoleniom oraz zdobytemu doświadczeniu klinicznemu w swojej pracy integruję podejścia psychoterapeutyczne: ericksonowskie, systemowe, psychodynamiczne, poznawczo-behawioralne oraz nurt psychoterapii pozytywnej. Co za tym idzie, w precyzyjny sposób dobieram narzędzia psychoterapeutyczne dostosowane do celów, które chcą Państwo zrealizować podczas terapii.

  Ze swoimi klientami pracuję nad wprowadzeniem pozytywnej zmiany w ich życie. Pomagam im w poszukiwaniu nowych rozwiązań, odkrywaniu ich wewnętrznych zasobów, które umożliwią wzrost jakości życia, a także omawiam z nimi dotychczasowe kryzysy w kontekście budujących doświadczeń życiowych.

  W pracy psychoterapeutycznej często korzystam z transu hipnotycznego. Metoda jest najpierw szczegółowo omawiana z pacjentem.

  Pierwszym spotkaniem zawsze jest konsultacja psychologiczna, podczas której omawiane są Państwa potrzeby. W zależności od złożoności problemu, z którym Państwo przychodzicie, konsultacji może być kilka.

  Proszę o przybycie maksymalnie 5-10 minut przed umówioną wizytą. Jeśli konsultacja ma dotyczyć dziecka poniżej 16 roku życia, na pierwsze spotkanie proszę o przybycie wyłącznie rodziców/opiekunów dziecka. Dwoje rodziców obecnych na spotkaniu gwarantuje większy efekt terapeutyczny.

  Następnie wspólnie podejmujemy decyzję o współpracy, czyli podjęciu przez Państwa psychoterapii lub uzupełniania konsultacji testami psychologicznymi, w przypadku, kiedy Państwa celem jest szczegółowa diagnoza psychologiczna.

  Konsultacja psychologiczna - 50 minut
  Psychoterapia indywidualna (także z zastosowaniem hipnozy) - 50 minut
  Psychoterapia rodzinna - 90 minut
  Psychoterapia par - 90 minut

  Badania psychologiczne - cena ustalana indywidualnie po uprzedniej konsultacji. Jedno spotkanie - do 180 minut w przypadku osób dorosłych, do 120 minut u dzieci i młodzieży.

  Spotkania w gabinecie prywatnym wiążą się z gwarancją pełnej anonimowości i zachowaniem intymności.

  Zawsze możesz zacząć od nowa...

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Publikacje

 • Izydorczyk M., Dąbkowska M. Pacjent z rozpoznaniem schizofrenii paranoidalnej oraz choroby afektywnej dwubiegunowej w kontekście funkcjonowania i stylu życia rodziny. Studium przypadku. Pielęgniarstwo Polskie, 3 (57) 2015 s. 349–352
 • Izydorczyk M., Bajzert R. Opis pacjentki z rozpoznaniem zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych, zaburzeń schizotypowych oraz problemowego używania substancji odurzających w kontekście nieprawidłowo funkcjonującego systemu rodzinnego. Studium przypadku. Pielęgniarstwo Polskie, 2 (48) 2013 s. 137–139
 • Izydorczyk M. Dążenie do atrakcyjności fizycznej: szaleństwo czy konieczność naszych czasów [w:] A. Bartoszewska, K. Przysucha, K. Bejmert, G. Dębski (red.), Atrakcyjność: potrzeba czy zasada? Warszawa: „Bartosz”, 2013, s. 101-112 ISBN 6
 • Izydorczyk M. i in. Obraz ciała kobiet w ciąży i niebędących w ciąży w percepcji własnej oraz ich partnerów [w:] J. Lessing i in. (red.), Psyche- Ciało – Całość. Bydgoszcz: Wydawnictwo Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, 2011, s. 96-118
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Zdjęcia