lek. dent.

Magdalena Krepa

Stomatolog

Absolwentka 2012 Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Cały czas poszerza zakres swoich kwalifikacji przez różnorakie kursy i szkolenia. Swoim pozytywnym nastawieniem zaraża wszy... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam. Moje zęby są w tragicznym stanie. Co tu dużo mówić zaniedbałam strasznie sprawę, ze względu na paniczy lęk. Nie mam już dwójki na górze, czwórki na dole i jeszcze dwóch innych zębów. Zapewne wszystkie są do leczenia... Niestety i mój zapach z ust pozostawia wiele do życzenia ze względu na psujące… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Krepa

  Dzień dobry,
  Musi Pani spróbować przełamać strach i udać się na pierwsza wizytę. Wtedy z reguły oglądamy tylko zeby, poznajemy się i ustalamy plan leczenia. Żadnych krzywd na takiej wizycie Pani… Więcej

 • Zasięgiem u siebie ułamana część szkliwa w zębie tak że widać ciemny kolor. Jednocześnie pojawił się u mnie powiększony węzeł chłonny i wysoka gorączka czy to może być powiązane?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Krepa

  Dzień dobry!
  Samo złamanie szkliwa nie powoduje stanu zapalnego, który mógłby się objawiać w powyższy sposób. Jednak jeżeli w zębie, w środku, dzieje się coś z miazgą, np zapalenie miazgi, to wtedy… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka 2012 Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  Cały czas poszerza zakres swoich kwalifikacji przez różnorakie kursy i szkolenia.
  Swoim pozytywnym nastawieniem zaraża wszystkich dookoła.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Byłam u Pani Magdaleny na wypełnieniu kompozytowym. Po przeglądzie wszystkich zębów i zleceniu dodatkowego rtg Pani Magda sprawnie uporała się z ubytkiem. Dodatkowo wprowadza sympatyczną atmosferę, zabieg minął raz dwa.Miałam kilka pytań dotyczących stanu zębów i wszystkie wątpliwości zostały rozwiane.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rewelacyjny specjalista. Usługa wykonana profesjonalnie, bezboleśnie i szybko. Pani stomatolog zajęła się mną bardzo troskliwie, odpowiadała na wszystkie pytania. Z pewnością polecę jej usługi znajomym. Lekarz na medal!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: Inny

  Świetna dentystka,super obsługa i fantastyczne podejście do pacjenta. Do takiego stomatologa można iść bez strachu :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: Scaling

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa stomatolog. Przed przystąpieniem do pracy wyjaśnia co będzie robić i dlaczego musi to zrobić. Mimo, że wizyty u dentysty rzadko bywają przyjemne, do Pani Magdaleny nie strach wracać.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani Magdaleny przebiegła w przyjaznej atmosferze, dzięki tej wizycie nie obawiam się kolejnej :) z całego serca polecam panią Magdę zarówno tym którzy dawno nie odwiedzali stomatologa jak tym którzy chcą zmienić dentystę na innego, zapewne lepszego :) w pozytywnym sensie Pani Magda podeszła do mnie jak do dziecka i w jednej chwili zniknęły wszystkie obawy :)

 • M
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe gutaperka na ciepło

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Magdaleny. To bardzo przyjazna, pozytywna osoba, a zarazem bardzo kompetentna. Odpowiada na każde nurtujące pytania, atmosfera w gabinecie jest swobodna. Pani Magdalena pracuje z ogromną pasją. Polecam każdemu!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: Przegląd z planem leczenia

  Jestem bardzo bardzo zadowolona z leczenia u pani Magdaleny. Wyleczyła mi ponad 10 zębów, każdy praktycznie bezboleśnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Odpowiada na wszystkie pytania, w trakcie leczenia wyjaśnia co robi w danej chwili. Zmieniła moje postrzeganie dentysty, po jednej wizycie praktycznie nie mogłam się doczekać następnej. Na prawdę nie mogę powiedzieć złego słowa i poleciłabym panią doktor wszystkim z rodziny i znajomym. Wszystko jak najbardziej super.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Miserante Dental- centrum stomatologiczneUsługa: Scaling

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Profesjonalnie i w luźnej atmosferze. Dodatkowo przydatne porady od stroni P. Dr. Gorąco polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła wspòłpraca z pacjentem, co jest dużym plusem i chęć by był zadowolony. Wyjaśnienie wszystkiego.
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalna usługa(w moim przypadku czyszczenie i lakierowanie) w przestępnej cenie - nic dodać, nic ująć.