Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 160 zł

Konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta) (opis) • 220 zł


Przyjmuję: dorosłych
Ten specjalista może wypisać e-receptę lub e-zwolnienie lekarskie

Sposób płatności: Karta płatnicza, Blik, Revolut

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Zygmunta Słomińskiego 7/190, Śródmieście, Warszawa
Praktyka Lekarska Lek. Magdalena Krawiec


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Revolut, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych. Ukończyłam I Wy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny W Lublinie

Specjalizacje

 • Psychiatria


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


160 zł

Konsultacja online

Ta wizyta jest dla Ciebie kiedy jesteś w trakcie leczenia i potrzebujesz oceny jego postępów i kontynuacji recept.


Konsultacja psychiatryczna


Zygmunta Słomińskiego 7/190, Warszawa

220 zł

Praktyka Lekarska Lek. Magdalena Krawiec


Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


Zygmunta Słomińskiego 7/190, Warszawa

160 zł

Praktyka Lekarska Lek. Magdalena Krawiec

Pozostałe usługi

Konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)


220 zł

Konsultacja online

Podczas takiej wizyty chciałabym dowiedzieć się o Twojej aktualnej sytuacji życiowej, dopytać o. obecne objawy, ustalić plan leczenia i wyjaśnić na czym polega farmakoterapia i psychoterapia dopasowana do Twojego stanu zdrowia.
Spotkanie będzie trwało 50 min.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Inny

Pani Krawiec bardzo mnie uspokoiła. Czułam duża empatię.Świetnie odczytała moje potrzeby. Gorąco polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

Spokój i profesjonalizm. Rzeczowa rozmowa. Dobrze dobrane leki. Znacząca poprawa samopoczucia
Polecam z czystym sumieniem.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna konsultacja psychiatryczna online (pierwsza wizyta)

Polecam wizytę u Pani doktor, jest ciepłą osobą, empatyczną, potrafi słuchać i doradzić, była to pierwsza moja wizyta u Pani doktor i nie ostatnia. Jasny przekaz jak będzie wyglądało leczenie. Bardzo polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na początku nadmienię ze byłem wcześniej u tzw. ”doświadczonego psychiatry” , który to nie dobrał dobrze ani jednego leku , a ostani który został mi przepisany , pozostawił ogromne lęki.
I tu intuicja co do Pani Magdaleny Krawiec nie zawiodła mnie.
Profesjonalne podejście , wysłuchała spokojnie wszystkiego z czym mam problem , przedstawiając rzeczową i konkretną diagnozę, przedstawiła zalecenia, oraz to co dla mnie ważne w 100% , perfekcyjnie , dopasowała leki.
Które już po paru tygodniach dały duże efekty, czuje duża ulgę i zadowolenie .
Polecam w 100% Panią Magdalenę Krawiec , za ”świeże” podejście do problemu oraz co do doboru leków .Zarazem dziękując za przebyta wizytę w miłej atmosferze.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna trudna sytuacja życiowa, zalamanie

U Pani Doktor odbyłam swoja pierwsza wizyte u psychiatry. U Pan Doktor znalazlam zrozumienie i spokoj wewnętrzny. Bylam na kolejnej wizycie i planuje następną. Dziękuję.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna stany lękowe, bezsenność

Była to moja pierwsza wizyta. W obecności lekarza czułam się komfortowo. Lekarz cierpliwie wysłuchał, gdy mówiłam na czym polega mój problem. Radził jak mam sobie radzić w sytuacjach lekowych.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

Bardzo miła, empatyczna, ciepła, pomocna Pani doktor. Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie do Pani.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna konsultacja psychiatryczna dzieci (kolejna wizyta)

Bardzo ciepła, empatyczna i uśmiechnięta Pani doktor. Dokładnie słuchająca i analizująca powiedziane kwestie przez pacjenta. Nie oceniająca, dająca wsparcie i nadzieję na lepsze jutro. Pani Doktor - jeśli Pani to czyta - serdecznie dziękuję za profesjonalną pomoc!!!


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

Lekarka z prawdziwego powołania, kompetentna i empatyczna, jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty. Naprawdę polecam!


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

Naprawdę polecam. Pani Magdalena pomogła mi uporać się z nerwicą natręctw, z którą sam nie dawałem sobie rady. Odpowiednio przeprowadzona terapia świetnie na mnie zadziałała, za co jestem naprawdę wdzięczny.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

11 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Proszę o poradę,trochę się rozpiszę ale historia moja jest jak książka.Męźczyzna lat 35
  1,5 roku temu przez przypadek zauważyłem w jamie ustnej 2 guzki,pierwsza myśl rak i ogromny strach,poszedłem do stomatologa który dał skierowanie do chirurga żeby to zobaczył ,w międzyczasie poszedłem do drugiego stomatologa który stwierdził że to nic takiego zmiany chrzęstno-kostne czasem tak bywa i żebym się nie przejmował,trochę mi ulżyło ale do chirurga pojechałem i też się okazało że to nic takiego,zeszło ze mnie ciśnienie,chce dodać że aż do wizyty u chirurga ciągle grzebałem w tej jamie ustnej przy lustrze,czytałem ciągle o raku jamy ustnej itd.
  Zaczęło mnie po tym wszystkim strasznie boleć gardło a szczęka była tak napięta i obolała że nie wiedziałem co się dzieje,więc pojechałem do laryngologa,gardło okazało się strasznie czerwone,podejrzenie refluksu,brałem ipp przez 4 tygodnie,pomogło ale pojawiło się kłucie w gardle,ból ucha a szczęka cały czas bolała,kolejnych kilka wizyt u laryngologa z której nic nie wynikło,oczywiście czytanie o raku gardła tym razem ,grzebanie w tym gardle przy lustrze itd.
  Laryngolog trzymał się wersji refluksu ale wysłał mnie na endoskopie gardła z której też nic nie wynikło,kolejna wizyta miałem zrobić usg tarczycy i tak zrobiłem,wykryto guzki a tarczyca zniszczona wysłano mnie do endokrynologa,i zaczęło się czytanie ciągle o raku tarczycy,praktycznie całymi dniami o tym czytałem i myślałem.
  Wizyta u endokrynologa,stwierdził że to hashimoto mam brać euthyrox i za 3 miesiące usg tarczycy,tak zrobiłem,i wyszło że guzki się troche powiększyły trzeba było zrobić biopsje,wtedy byłem pewny że to rak,biopsja:zmiany łagodne,hashimoto,ulżyło mi że to nie rak kilka dni spokoju,oczywiście kłucie w gardle które wcześniej opisałem jak było tak było.
  Pewnego dnia obudziłem się z okropnym pieczeniem języka i jamy ustnej jakbym pieprz miał w buzi,znowu do laryngologa,znowu wersja refluks,jednak żadne ipp,dieta nie pomagała ,pieczenie było od rana do wieczora,jednak zasypiałem dobrze w nocy w czasie snu nie odczuwałem tego,więc spałem dobrze.
  w międzyczasie miewałem takie anomalie jak:
  parestezje nóg,wykonano dopplera wszystko ok,parcie na pęcherz urolog i usg pęcherza i jąder,per rectum wszystko ok,bóle i zawroty głowy,rezonans głowy wszystko ok,bóle w klatce piersiowej rtg wszystko ok,badanie krwi wszystko ok,gastroskopia wszystko ok.
  po kilku miesiącach objawy same zniknęły,pozostało tylko to pieczenie w gardle
  Wylądowałem u psychiatry przepisał anafranil 75 sr oraz egzysta,i tu cud nad wisłą,pieczenie ustąpiło po braniu lekow po ok miesiącu.
  Brałem te leki około 4 miesięcy,pojawiła się wysypka na przedramionach i tylko na nich,wizyta u dermatologa,pobrano wycinek,w międzyczasie konsultacja z psychiatrą czy to może od leków,kazano mi odstawić i sprawdzić co się stanie wysypką
  Leki odstawiłem i zaczęła sie masakra aż do teraz zawroty głowy,osłabienie organizmu jak przy grypie,parestezje nóg,mdłości i trwa to już ponad 3 tygodnie codziennie od rana do wieczora,każdego dnia się fatalnie czuję i znowu sobie wkręcam że może mam chłoniaka albo białaczkę,ciągle czekam aż wróce do normalności ale każdego dnia to samo,czy tak może być przy mojej nerwicy lękowej jak to określił psychiatra?czy aż takie fizyczne objawy mogą być każdego dnia,czy faktycznie zrobić jeszcze jakieś badania może coś przeoczono?jeżeli ktoś to przeczytał to gratuluję i dziękuję.

  Opisywane przez Pana dolegliwości jak najbardziej mają charkter nerwicowy, zwłaszcza że uzyskano poprawę po zaleconych przez psychiatre lekach. Mógł się Pan oczywiście przestraszyć tą wysypką, jednak każdy lek może wywołać objawy niepożądane. Warto udać się na kolejną wizytę do psychiatry, który dobierze inny lek po którym także dolegliwości ustąpią.

  lek. Magdalena Krawiec

 • Mam 24 lata, miałam stwierdzone 5 lat temu zaburzenia depresyjno lękowe. Chodziłam na psychoterapię, brałam również leki, ostatnie 2 lata brałam dawkę 37,5 axyven i byli w porządku. Uparłam się że nie chce brać leków i stopniowo z lekarzem je odlozylam, miałam dolegliwości odstawiennne ale minęły, minęło 5 tyg od całkowitego odlozenia i zaczęłam się budzić z lękiem, serce mi lata, jestem niepewna, chodzę do pracy bo wiem że muszę, ale jestem mniej skupiona, i cały czas kołuja mi źle myśli, czuje, nie cieszy mnie dzień jak wstaje bo wiem że będę próbowała jakoś przetrwać z tym samopoczuciem. Chciałabym się poradzić co zrobić w takiej sytuacji ? Bo nie mogę tak żyć, płacze, zamartwiam się tym że sama sobie nie umiem poradzić. Proszę o pomoc czy pójść do psychiatry po jakiś lek i włączyć psychoterapię? Mam wyrzuty że sama nie mogę sobie pomóc tylko potrzebuje leku i że przez to jestem do niczego. A jednocześnie ciężko mi sobie ułożyć w głowie to sama bez pomocy.

  Niestety zaburzenia depresyjno- lękowe lubią nawracać zwłaszcza w okresach zwiekszonego stresu. Jednak stosując przez odpowiednio długi czas farmakoterapię i psychoterapię można uzyskać długotrwałą remisję. Proszę się nie obwiniać, że sobie Pai nie radzi. 5 lat temu podjęłą Pani bardzo dobra decyzję i poradziła sobie Pani. Nie ze wszystkim trzeba sobie radzić samemu.

  lek. Magdalena Krawiec

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami cierpiącymi z powodu zaburzeń psychicznych. Ukończyłam I Wy...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Nerwica
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny W Lublinie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria

Staże

 • Szpitalu MSW w Lublinie
 • Klinika Psychiatrii w Lublinie
 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie

CertyfikatyZnajomość języków

Polski, Angielski

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania