Dr n. med.

Magdalena Kowalewska - Pietrzak verifiedCreated with Sketch.

Pulmonolog, Pediatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Gabinet prywatny

  Pani doktor to świetny lekarz.Poza tym że jest dobrym lekarzem to jeszcze bardzo miłym człowiekiem.Bardzo dużo objaśnia i interesuje się pacjentem. Ma świetne podejście do dzieci.Polecam.

 • Szukasz pulmonologa? Pacjenci polecają:

  Anna Elżbieta Bara
  Anna Elżbieta Bara
  Pulmonolog
  Księdza Szczepana Rembowskiego 36 /40, Zgierz
  Absolutnie przecudowna osoba i wspaniały lekarz. Pani doktor przyjmuje też dzieci i w imieniu moich synów dziękuję… więcej

  Adam Antczak
  Adam Antczak
  Pulmonolog, Internista
  Marysińska 117, Łódź
  Podejście Pana Profesora do moich dolegliwości zdrowotnych było bardzo profesjonalne, dokładne i rzeczowe. Gorąco… więcej

  Ewa Wróbel-Nadel
  Ewa Wróbel-Nadel
  Pulmonolog, Internista
  Pomorska 18, Łódź
  Te wszystkie opinie pozytywne, które możemy tu przeczytać są naprawdę poparte stanem faktycznym. Byłam dziś u Pani… więcej

  Wojciech Piotrowski
  Wojciech Piotrowski
  Pulmonolog
  Kopcińskiego 22, Łódź
  Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana Profesora Wojciecha Piotrowskiego. W sposób rzeczowy i przystępny wyjaśnił… więcej

  Jerzy Marczak
  Jerzy Marczak
  Pulmonolog, Internista
  Kopcińskiego 22, Łódź
  Profesjonalizm w całym tego słowa znaczeniu. Doktor posiada bardzo dużą wiedzę. Dokładnie wyjaśnia przyczynę dolegliwości,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem doświadczonym lekarzem z ponad 20 letnim stażem, specjalistą w dziedzinach pediatrii, chorób płuc oraz chorób płuc dzieci.
   Zajmuję się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń dróg oddechowych u dzieci (nawrotowe infekcje układu oddechowego, zapalenia oskrzeli, zapalenia płuc, przewlekły kaszel, astma dziecięca, alergia i inne) jak również typowych chorób wieku dziecięcego.
   Na co dzień pracuję jako Zastępca Ordynatora w specjalistycznym Oddziale Chorób Układu Oddechowego dla Dzieci szpitala w Łagiewnikach - jedynym w województwie łódzkim ośrodku o takim profilu.

  Specjalizacje

  • Choroby płuc
  • Pediatria

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Gabinet prywatny

   Pani doktor to świetny lekarz.Poza tym że jest dobrym lekarzem to jeszcze bardzo miłym człowiekiem.Bardzo dużo objaśnia i interesuje się pacjentem. Ma świetne podejście do dzieci.Polecam.

  • Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: Infekcje g.d.oddechowych.

   Wspaniała Kobieta. Serdeczna, opiekuńcza, konkretna a co najważniejsze mega specjalista w swojej dziedzinie. Świetne podejście do dziecka , trafne diagnozy i w efekcie pomoc i lepszy stan zdrowia dziecka a to najcenniejsze co można uzyskać. Polecam z całego serca. Razem z synkiem Alankiem J. Pozdrawiamy :)

  • E
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób PłucUsługa: ciągle zapalenie oskrzeli przewlekły kaszel

   Pani Doktor Kowalewska-Pietrzak jest lekarzem z powołania jako jedyna poznała się co dolega mojemu synkowi bo wszyscy inni tylko przepisywali antybiotyki. Przemiła, przesympatyczna, cudowny lekarz, profesjonalnie zajęła się moim synkiem. Jako jedyna szczegółowo go przebadała i dokładnie mi wszystko wyjaśniła. Od lipca mamy spokój z chorobami i przede wszystkim antybiotykami. Dziekujemy Bardzo Pani Doktor Jaś z Mamą

  • S
   Lokalizacja: Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Chorób Płuc

   Witam. Właśnie dziś wyszłam ze szpitala w Lagiewinikach gdzie trafiłam na Panią Doktor,która diognozowala mojego synka.Jestem pod ogromnym wrażeniem jej profesjonalizmu,wiedzy.Niezwykle empatyczny i ciepły człowiek .Wspaniale się nami zaopiekowala.Dziekujemy Pani Doktor.

  • M

   Lekarz z powołania. Pani Doktor jako jedyna znalazła przyczynę częstych chorób mojego synka. Zawsze gotowa nieść pomoc. Wiem, że jesteśmy pod naprawdę dobrą opieką. Bardzo dziękuję.

  • A

   Bardzo polecam Panią doktor. Pani doktor uratowała życie mojemu synowi. Bardzo kompetentna, tłumaczy bardzo dokładnie i ma świetne podejście do dzieci. Bardzo Pani dziękujemy, cieszymy się że mogliśmy Panią spotkać na swojej drodze.

  • Lekarz z powołania. Widać,że uwielbia to co robi i kocha dzieci.
   U mojego syna przerwała koszmar jaki trwał od roku. Dziewięć antybiotyków,szpital,ciągle nawracający kaszel. Polecam każdemu!!!

  • A

   Pełen profesjonalizm plus wspaniałe podejście do dzieci. Mówiąc krótko idealny pediatra. Moja córka ją uwielbia. Pani doktor cudownie rozmawia z małymi dziećmi i potrafi wytłumaczyć wszystko. Dzięki temu dziecko nie boi się ani lekarza ani badania. Rodzic może dopytać się o każdą rzecz co jest przecież bardzo ważne. Nie zbywa pacjenta, podaje antybiotyki w ostateczności i szuka różnych rozwiązań problemu. Dodatkowo człowiek miły i przejmujący się pacjentem. Polecam serdecznie!
   Pani Doktor, bardzo dziękujemy.
   Ania i Basia

  • B

   Taką lekarke można polecać wszystkim.Moja córka bardzo dobrze wspomina wizyty na które jezdziliśmy,zawsze chętnie malowała rysunki dla swojej pani doktor.Ma doskonałe podejście do dzieci,wogóle jest osobą miłą i sympatyczną.Zawsze mogliśmy na nią liczyć,jeśli coś się działo kontakt telefoniczny był od razu.Jest oddana swoim pacjentom.

  • J

   Polecam Panią dr jako bardzo dobrego specjalistę, a jednocześnie przesympatyczną osobę. Na pierwszej wizycie zrobiła bardzo szczegółowy wywiad i w odpowiedni sposób dobrała leki. Dąży do rozwiązania problemu. Jest przy tym bardzo kompetentna. Polecam wszystkim rodzicom, którzy mają problemy z oskrzelami swoich maluchów.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG