mgr

Magdalena Klimek

Psycholog

Jestem absolwentką psychologii klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W mojej pracy z drugim człowiekiem łączę podejścia z różnych nurtów . Każdy z nas jest… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Mam wrażenie ze kobiety,dziewczyny, poprostu patrzą na wygląd, jestem w średni wyglądzie ale nie brzydki.Nie jestem bogaty,aż tak jak inni,
  Nie mam samochodu,a chciałbym dziewczynę, kobietę. Szczegolnie gdzieś na dworze,np na przystanku,pubie,chciałbym też przez internet.A myślę że jestem brzydki,mam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Klimek

  Szanowny Panie,
  satysfakcja z życia społecznego ma ogromne znaczenie dla każdego z nas, ma wpływ na jakość naszego życia. Rozumiem, Pana potrzebę nawiązania znajomości z kobietą.
  Uważam iż… Więcej

 • Jestem w ciąży, dotąd nie przechodziłam toksoplazmozy.Zamiast cieszyć się ciąża, nieustannie towarzyszy mi lęk i analizowanie co zjadłam i czego dotknęłam zwariowałam, do tego stopnia, ze wszystkiego dotykałam przez worek, używam rękawiczek, ręce myję co chwilę po 10 razy oglądam cos zanim zjem, czy… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Klimek

  Szanowna Pani,
  w momencie, gdy zmaga się Pani z lękami, polecam udać się na konsultacje do psychologa. Najlepiej będzie, gdy będzie to terapeuta, który specjalizuje się w zaburzeniach lękowych. Jednym… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką psychologii klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
  W mojej pracy z drugim człowiekiem łączę podejścia z różnych nurtów .
  Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, pełen indywidualnych doświadczeń, przeżyć, wniosków i przekonań. Jest wiele dróg, którymi możemy podążać. W kontakcie z drugą osobą, staram się odnaleźć tą właściwa drogę. Drogę, na której ktoś może poczuć się bezpiecznie, na której otrzyma moje wsparcie, po to, aby dalej mógł sam podążać. Jeśli jesteś w trudnej dla Ciebie sytuacji życiowej i potrzebujesz wsparcia, pomocy, bądź chcesz porozmawiać, zapraszam Cię do gabinetu.

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • lęki
 • zaburzenia nastroju
 • wypalenie zawodowe
 • nerwica
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • niskie poczucie własnej wartości
 • PTSD
 • adaptacja do zmian
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Z pełną odpowiedzialnością polecam spotkania z Panią Magdą. Jest absolutnie nietuzinkowym terapeutą, dzięki któremu postępy w terapii przebiegają bardzo sprawnie. Szczególna intuicja i obszerna wiedza na temat człowieka pozwalają jej niezwykle celnie zidentyfikować problem, a ciepło i serdeczność sprawiają, że pacjent czuje się zaopiekowany, co prowadzi do szybkich efektów.

  mgr Magdalena Klimek2017-08-25

  Pani Aniu, dziękuję za zaufanie, pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Pani Magdalena jest wspaniałym człowiekiem oraz specjalistą, który z ogromnym wyczuciem oraz empatią podchodzi do każdego pacjenta. Indywidualne podejście w terapii oraz odpowiedni dobór systemu współpracy powoduje, że efekty terapii są doskonałe.

  mgr Magdalena Klimek2017-06-19

  Pani Magdo, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.

 • W
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Gorąco polecam Magdę! Pełna zaangażowania i empatii, wspierająca i zawsze przygotowana, posiadająca szeroką wiedzę, nie tylko ściśle psychologiczną.

  Na spotkania z Magdą przychodzę z wielką przyjemnością, a wychodzę zawsze z większym wewnętrznym spokojem.

  mgr Magdalena Klimek2017-05-23

  Dziękuję za zaufanie.

 • R
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Gorąco i szczerze polecam Magdę. Pomogła mi w przezwyciężeniu wielu lęków. Wspierała mnie podczas podejmowania trudnych życiowych decyzji. Ma w sobie siłę i ogromną mądrość. Stwarza atmosferę spokoju i zaufania, dzięki której można otworzyć swoje serce. Jest spostrzegawcza, uważnie słucha i wyciąga trafne wnioski.

  mgr Magdalena Klimek2017-05-23

  Dziękuję za zaufanie i życzę Ci Różo powodzenia:)

 • Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Gorąco polecam panią Magdalene dla osób które potrzebują pomocy. Byłem kłamczuchem uzależnionym od narkotyków, które rujnowały mi całe życie. Nie mogłem się odnaleźć, ponieważ nie wiedziałem jak to zrobić. Pani Magdalena pomogła mi uwierzyć w siebie, rzucić nałóg oraz odnaleźć sens życia. Również na spotkaniach zostały rozpatrzone różne momenty mojego życia związane z teraźniejszością (moim zachowaniem, poglądem oraz emocjami). Kiedy wyszedłem od pani rozpłakałem się jak dzieciak... Poczułem niesamowitą ulgę i wiedzę, że wszystko czego potrzebujemy w życiu tworzymy własnoręcznie i mamy na to duży wpływ. Te spotkania bardzo mnie zmotywowały i pokazały jak trzeba sobie radzić w życiu.
  Aktualnie posiadam własną firmę, która bardzo mocno się rozwija. Radze sobie znakomicie z trudnymi sytuacjami i ich rozwiązywaniem.
  Jeszcze raz bardzo polecam panią Magdalene Klimek ! :)

  mgr Magdalena Klimek2017-04-20

  Panie Maximie, bardzo dziękuje za zaufanie i raz jeszcze gratuluję Panu odwagi. To własnie dzięki odwadze i determinacji możemy zmienić swoje życie. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: Inny

  Jestem wdzięczna losowi , że trafiłam na Panią Madzię. Jest osobą, która ma świetne podejście do ludzi, poza tym jest kochaną, ciepłą, szczerą i serdeczną osobą, ale przy tym wymaga i jest konsekwentna. Potrafi doskonale słuchać drugą osobę, a wnioski Pani Magdy są tak trafne, że potrafią mnie czasem "speszyć" i dobrze bo zmusza mnie tym do myślenia nad swoim postępowaniem i do zmian w moim życiu. Nauczyła mnie ,że to ja jestem ważna i że to ode mnie wszystko zależy.Dzięki niej wiem, że nie można się obwiniać o różne rzeczy tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki spotkaniom poprawiły się moje relacje z najbliższą rodziną, za co jestem jestem jej ogromnie wdzięczna. Gorąco polecam i bardzo dziękuję za pomoc pani Madziu.

  mgr Magdalena Klimek2017-04-12

  Pani Aniu, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • A

  Gorąco polecam wszystkim Panią Magdę. Jest osobą bardzo ciepłą, a zarazem profesjonalną. Dokładnie analizuje każdy problem, jest uważna i pomocna. Myślę, że to osoba godna zaufania.

  mgr Magdalena Klimek2017-02-24

  Pani Agnieszko, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Pełen profesjonalizm, empatia i holistyczne podejście do problemu. Tak w jednym zdaniu mogę określić pracę z panią Magdą. Bardzo pomogła mojej córce uwierzyć w siebie i pokonać lęki. Dziękujemy

  mgr Magdalena Klimek2017-02-07

  Pani Magdo, bardzo dziękuję za zaufanie. Życzę wszystkiego dobrego.

 • M

  Uważność na Drugą Osobę (intencjonalnie pisane wielka literą), szacunek, ogromna empatia połączona z intuicją, owocuje skutecznością pracy pani Magdy.

  mgr Magdalena Klimek2017-02-02

  Pani Marto, bardzo Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.

 • Bardzo dobry specjalista.
  Pani Magdalena pomogła mi odnaleźć właściwy kurs życiowy.
  Profesjonalna, a do klientów podchodzi z wielkim spokojem.
  Świetnie łączy różne rodzaje terapii,odpowiadając potrzebą oklienta.

  mgr Magdalena Klimek2017-02-02

  Dziękuję za zaufanie, pozdrawiam serdecznie.