mgr

Magdalena Klimek

Psycholog

12 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką psychologii klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W mojej pracy z drugim człowiekiem łączę podejścia z różnych nurtów . Każdy z nas jest… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (5)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką psychologii klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
  W mojej pracy z drugim człowiekiem łączę podejścia z różnych nurtów .
  Każdy z nas jest jedyny w swoim rodzaju, pełen indywidualnych doświadczeń, przeżyć, wniosków i przekonań. Jest wiele dróg, którymi możemy podążać. W kontakcie z drugą osobą, staram się odnaleźć tą właściwa drogę. Drogę, na której ktoś może poczuć się bezpiecznie, na której otrzyma moje wsparcie, po to, aby dalej mógł sam podążać. Jeśli jesteś w trudnej dla Ciebie sytuacji życiowej i potrzebujesz wsparcia, pomocy, bądź chcesz porozmawiać, zapraszam Cię do gabinetu.

Ukończone szkoły

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie

Publikacje

 • Ach na Zdrowie, "Depresja Seniora", 11,2017

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia emocjonalne
 • lęki
 • zaburzenia nastroju
 • wypalenie zawodowe
 • nerwica
 • DDD - dorosłe dzieci dysfunkcji
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • niskie poczucie własnej wartości
 • PTSD
 • adaptacja do zmian
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M

  Pani Magdalena Klimek jest świetną, doskonale przygotowaną profesjonalistką. Ale to jeszcze nie czyni człowieka wyjątkowym, a Pani Magdalena wyjątkowa jest. Oprócz rozległej wiedzy i wachlarza technik terapeutycznych, spośród których dobiera najlepsze w danej sytuacji i szyje terapię na miarę, Pani Magdalena ma niespotykane predyspozycje osobowościowe. Bardzo uważnie i krytycznie słucha, wyławia dysonansowe nuty, nie daje się zwieść, niezwykle trafnie diagnozuje problemy, zadaje właściwe pytania, proponuje rozwiązania TERAZ i od razu je wdraża. Terapia u Pani Magdaleny jest krótka i skuteczna - za każdym razem wychodząc od niej mam poczucie, że jakaś sprawa jest załatwiona albo przynajmniej popchnięta znacząco do przodu. Oprócz wizyt Pani Magdalena podsuwa (i pożycza z własnej biblioteczki) inspirujące książki, podpowiada, dokąd jeszcze warto się udać i czego spróbować. Te kilka spotkań, które odbyłyśmy do tej pory, bardzo wiele zmieniło na lepsze w moim życiu - czuję się silna, sprawcza, zdrowa i z fascynacją przyglądam się temu, co się we mnie zmienia, a w konsekwencji układa się także wokół mnie. Każdemu życzę takiego poczucia i... takiej terapeutki.
  Pozdrawiam
  Magdalena

 • M

  Pani Magda jest wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Pomogła mi w najtrudniejszym okresie mojego życia zmierzyć się z tragicznymi zdarzeniami i sytuacjami. Niesamowicie empatyczna, ciepła a zarazem konfrontująca i profesjonalna. Jest psychologiem z partnerskim, współpracującym podejściem a przede wszystkim jej praca przynosi wspaniałe efekty.

 • A
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Z pełną odpowiedzialnością polecam spotkania z Panią Magdą. Jest absolutnie nietuzinkowym terapeutą, dzięki któremu postępy w terapii przebiegają bardzo sprawnie. Szczególna intuicja i obszerna wiedza na temat człowieka pozwalają jej niezwykle celnie zidentyfikować problem, a ciepło i serdeczność sprawiają, że pacjent czuje się zaopiekowany, co prowadzi do szybkich efektów.

  mgr Magdalena Klimek2017-08-25

  Pani Aniu, dziękuję za zaufanie, pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Pani Magdalena jest wspaniałym człowiekiem oraz specjalistą, który z ogromnym wyczuciem oraz empatią podchodzi do każdego pacjenta. Indywidualne podejście w terapii oraz odpowiedni dobór systemu współpracy powoduje, że efekty terapii są doskonałe.

  mgr Magdalena Klimek2017-06-19

  Pani Magdo, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam serdecznie.

 • W
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Gorąco polecam Magdę! Pełna zaangażowania i empatii, wspierająca i zawsze przygotowana, posiadająca szeroką wiedzę, nie tylko ściśle psychologiczną.

  Na spotkania z Magdą przychodzę z wielką przyjemnością, a wychodzę zawsze z większym wewnętrznym spokojem.

  mgr Magdalena Klimek2017-05-23

  Dziękuję za zaufanie.

 • R
  Lokalizacja: Magdalena Klimek

  Gorąco i szczerze polecam Magdę. Pomogła mi w przezwyciężeniu wielu lęków. Wspierała mnie podczas podejmowania trudnych życiowych decyzji. Ma w sobie siłę i ogromną mądrość. Stwarza atmosferę spokoju i zaufania, dzięki której można otworzyć swoje serce. Jest spostrzegawcza, uważnie słucha i wyciąga trafne wnioski.

  mgr Magdalena Klimek2017-05-23

  Dziękuję za zaufanie i życzę Ci Różo powodzenia:)

 • Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Gorąco polecam panią Magdalene dla osób które potrzebują pomocy. Byłem kłamczuchem uzależnionym od narkotyków, które rujnowały mi całe życie. Nie mogłem się odnaleźć, ponieważ nie wiedziałem jak to zrobić. Pani Magdalena pomogła mi uwierzyć w siebie, rzucić nałóg oraz odnaleźć sens życia. Również na spotkaniach zostały rozpatrzone różne momenty mojego życia związane z teraźniejszością (moim zachowaniem, poglądem oraz emocjami). Kiedy wyszedłem od pani rozpłakałem się jak dzieciak... Poczułem niesamowitą ulgę i wiedzę, że wszystko czego potrzebujemy w życiu tworzymy własnoręcznie i mamy na to duży wpływ. Te spotkania bardzo mnie zmotywowały i pokazały jak trzeba sobie radzić w życiu.
  Aktualnie posiadam własną firmę, która bardzo mocno się rozwija. Radze sobie znakomicie z trudnymi sytuacjami i ich rozwiązywaniem.
  Jeszcze raz bardzo polecam panią Magdalene Klimek ! :)

  mgr Magdalena Klimek2017-04-20

  Panie Maximie, bardzo dziękuje za zaufanie i raz jeszcze gratuluję Panu odwagi. To własnie dzięki odwadze i determinacji możemy zmienić swoje życie. Życzę powodzenia i pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: Inny

  Jestem wdzięczna losowi , że trafiłam na Panią Madzię. Jest osobą, która ma świetne podejście do ludzi, poza tym jest kochaną, ciepłą, szczerą i serdeczną osobą, ale przy tym wymaga i jest konsekwentna. Potrafi doskonale słuchać drugą osobę, a wnioski Pani Magdy są tak trafne, że potrafią mnie czasem "speszyć" i dobrze bo zmusza mnie tym do myślenia nad swoim postępowaniem i do zmian w moim życiu. Nauczyła mnie ,że to ja jestem ważna i że to ode mnie wszystko zależy.Dzięki niej wiem, że nie można się obwiniać o różne rzeczy tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość. Dzięki spotkaniom poprawiły się moje relacje z najbliższą rodziną, za co jestem jestem jej ogromnie wdzięczna. Gorąco polecam i bardzo dziękuję za pomoc pani Madziu.

  mgr Magdalena Klimek2017-04-12

  Pani Aniu, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 • A

  Gorąco polecam wszystkim Panią Magdę. Jest osobą bardzo ciepłą, a zarazem profesjonalną. Dokładnie analizuje każdy problem, jest uważna i pomocna. Myślę, że to osoba godna zaufania.

  mgr Magdalena Klimek2017-02-24

  Pani Agnieszko, dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam.

 • M
  Lokalizacja: Magdalena KlimekUsługa: terapia psychologiczna

  Pełen profesjonalizm, empatia i holistyczne podejście do problemu. Tak w jednym zdaniu mogę określić pracę z panią Magdą. Bardzo pomogła mojej córce uwierzyć w siebie i pokonać lęki. Dziękujemy

  mgr Magdalena Klimek2017-02-07

  Pani Magdo, bardzo dziękuję za zaufanie. Życzę wszystkiego dobrego.