Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza
61 639.....

Ostrołęcka 3, Jeżyce, Poznań
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska w miejscu wezwania Magdalena Kujawska-Łuczak (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Usługi i ceny

Konsultacja diabetologiczna

150 zł


Barwicka 14a, Poznań

150 zł

Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu podejrzenie cukrzycy, brak efektów diety

Pani doktor konkretnie i szczegółowo odpowiadała na każde pytanie. Była zaangażowana. Miła i przyjazna atmosfera.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu cukrzyca ciążowa

W trakcie ciąży wykryto u mnie cukrzycę - Pani Doktor bardzo pomogła mi przejść ten trudny okres. Bardzo sympatyczna i rzeczowa wizyta! Polecam wszystkim z tym problemem, Pani Doktor została moim diabetologiem także po porodzie!


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu choroba

Pani Doktor to oaza spokoju, wszystko wytłumaczy, ze spokojem odpowie na wszystkie pytania. Uśmiech Pani Doktor na wizycie to najlepszy lek :-)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Flosmed - sieć przychodni lekarskich w Poznaniu cukrzyca

Pierwsza wizyta zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.Szczerość,bezpośredni kontakt i uczciwa ocena bieżącej sytuacji,a co najważniejsze kompetentne zalecenia co do dalszej terapii choroby.Bardzo polecam,podejście do pacjenta ,o którym chce się pamiętać i chętnie podejmę dalsze leczenie w zalecanym terminie.Serdecznie dziękuję Stanisław A.


K
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor ma ogromną wiedzę na temat zależności różnych czynników i widać, że nie wynika to tylko z ogromnej wiedzy i doświadczenia (w internecie można znaleźć wiele badań przeprowadzonych przez doktor Kujawską - Łuczak). Przede wszystkim rzuca się w oczy duże zainteresowanie tematem i pasja. Na mojej pierwszej wizycie doktor Kujawska - Łuczak poświęciła mi pełną godzinę. Ja, doświadczony już pacjent (od ponad dwóch lat szukam przyczyny mojej nadwagi) trzy razy pytałam, czy nie zajmuję kolejki, będąc przyzwyczajona do traktowania pacjenta jak na taśmie. Byłam już u innego diabetologa, który spojrzał w moje wyniki, powiedział, że wszystko jest w normie i skasował 50zł. Jednak doktor Kujawska-Łuczak nie patrzy sucho na tabelki z laboratorium, porównuje je ze sobą, zadaje mnóstwo pytań, docieka i szuka źródła problemu, zamiast, jak to wiele lekarzy robiło do tej pory, wysłać do domu z informacją, że muszę schudnąć, o czym już wiem od dawna, tylko, że dieta i ćwiczenia na mnie działały odwrotnie niż powinny. Ma ponadto dużą wiedzę z zakresu rodzajów treningów, co wśród lekarzy się praktycznie nie zdarza. W ciągu tej godziny znalazła przyczynę moich problemów - zrobiła to, czego nikt nie mógł przez ponad 2 lata. Uratowała mnie przez cukrzycą i otyłością drugiego stopnia. A wszystko to zrobiła z uśmiechem i życzliwością.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie