dr n. med.

Magdalena Kandziora-Róg

Kardiolog, Internista, Lekarz rodzinny

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (2000r.), wieloletni pracownik II Kliniki Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei, gdzie zajmowała się m.in.… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (2000r.), wieloletni pracownik II Kliniki Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei, gdzie zajmowała się m.in. diagnostyką kardiologiczną, gł. echokardiografią, Doktor nauk medycznych z zakresu kardiologii - praca doktorska dotyczyła oceny funkcji rozkurczowej lewej komory w niewydolnym sercu. Jest współautorką licznych publikacji naukowych. Przez wiele lat prowadziła zajęcia z zakresu chorób wewnętrznych oraz kardiologii ze studentami medycyny. Obecnie prowadzi indywidualną praktykę lekarską - leczy i diagnozuje chorych internistycznych i kardiologicznych. Wykonuje badania echokardiograficzne, próby wysiłkowe, ocenia EKG oraz badania holterowskie. Systematycznie szkoli się w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii na kongresach i konferencjach naukowych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • II Klinika Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Jestem po pierwszej wizycie u dr Kandziory-Róg. Daję najwyższą ocenę, ponieważ jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, który sprawił, że poczułam, że Pani Doktor ma absolutnie bogatą wiedzę i doszukuje się przyczyn mojego problemu w różnych miejscach, nie wybierając drogi na skróty, co niestety jest dość często spotykane wśród różnych lekarzy. Dostałam skierowanie na badania i umówiłam się na kolejną wizytę. Mam przeczucie, że Pani Doktor będzie umiała mi pomóc.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, zainteresowaną w pełni pacjentem i jego chorobą. Udziela praktycznych wskazówek odnośnie leczenia.

 • A

  Bardzo polecam Panią Doktor! U mojego lekarza rodzinnego na NFZ skończyły się numerki po 15 minutach i musiałam się ratować wizytą prywatną. Pani Doktor miała akurat wolny termin i tego samego dnia się do niej udałam. Bardzo fachowa lekarka, byłam miło zaskoczona m.in. tym, że pierwszy raz lekarz internista zbadał mi tętno - jak się okazało miałam gorączkę, której nie czułam lecz akcja serca była podwyższona. Wywiad był odpowiednio szczegółowy, tak samo jak badanie. Widać było zainteresowanie i zaangażowanie ze strony Pani Doktor. Na pewno wrócę :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalnie ! :) Po wizycie wyszłam bardzo zadowolona :) Szczerze polecam :) !!!!!!!!!!!!!

 • Dzięki Pani Doktor moja schorowana mama wreszcie czuje się dobrze. Wielu lekarzy nie poradziło sobie z jej wieloma dolegliwościami i nie potrafiło dobrać odpowiednich leków, Pani Doktor się to udało! Jest bardzo dokłada i rzeczowa, a co najważniejsze potrafi rozmawiać z pacjentem. Godna polecenia.

 • Bardzo profesjonalna lekarka, z ogromną wiedzą zarówno w internie jak i kardiologii. Badania kardio i konsultację od 3ech lat robię tylko u niej. Prawdziwy fachowiec.