dr n. med.

Magdalena Kandziora-Róg

Kardiolog, Internista, Lekarz rodzinny

12 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (2000r.), wieloletni pracownik II Kliniki Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei, gdzie zajmowała się m.in.… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu (2000r.), wieloletni pracownik II Kliniki Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei, gdzie zajmowała się m.in. diagnostyką kardiologiczną, gł. echokardiografią, Doktor nauk medycznych z zakresu kardiologii - praca doktorska dotyczyła oceny funkcji rozkurczowej lewej komory w niewydolnym sercu. Jest współautorką licznych publikacji naukowych. Przez wiele lat prowadziła zajęcia z zakresu chorób wewnętrznych oraz kardiologii ze studentami medycyny. Obecnie prowadzi indywidualną praktykę lekarską - leczy i diagnozuje chorych internistycznych i kardiologicznych. Wykonuje badania echokardiograficzne, próby wysiłkowe, ocenia EKG oraz badania holterowskie. Systematycznie szkoli się w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii na kongresach i konferencjach naukowych.

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Znajomość języków

 • polski

Staże

 • II Klinika Kardiologii AM w Poznaniu – na Oddziale Kardiologii Szpitala im. F. Raszei

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: przeziębienie w ciąży

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Pani doktor bardzo miła , pomocna i wszystko wyjaśniła. Polecam serdecznie:)

 • S
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje kardiologiczne

  Pani doktor tłumaczy po kolei co i jak, wskazała jakie badania trzeba w dalszej kolejności, a przede wszystkim wprowadza spokój w trakcie wizyty.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Badanie przebiegło szczegółowo,wywiad także, nastąpiło skierowanie na badania,które pomogą postawić trafną diagnozę dotyczącą mojego schorzenia.Wszystko odbyło się w miłej i bezstresowej atmosferze.Pani Doktor wszystko wytłumaczyła oraz poinstruowała szczegółowo jak należy postępować aby wrócić do pełni zdrowia.Serdecznie polecam Panią doktor.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta wyjaśniła wszystkie moje wątpliwości i otrzymałem skierowania na potrzebne badania. Krótko, zwięźle i na temat.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje internistyczne

  Bardzo sympatyczna i miła pani doktor. Zainteresowana pacjentem, szczegółowo wyjaśniająca problem. Zleca kontrolne badania dzięki którym będzie mogła postawić słuszną diagnozę. Jestem zadowolona w 100%. Wrócę na pewno.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor bardzo rzeczowa i cierpliwa. Nie spieszy się i udziela szczegółowych odpowiedzi na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam.

 • Jestem po pierwszej wizycie u dr Kandziory-Róg. Daję najwyższą ocenę, ponieważ jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani Doktor. Przeprowadziła ze mną bardzo szczegółowy wywiad, który sprawił, że poczułam, że Pani Doktor ma absolutnie bogatą wiedzę i doszukuje się przyczyn mojego problemu w różnych miejscach, nie wybierając drogi na skróty, co niestety jest dość często spotykane wśród różnych lekarzy. Dostałam skierowanie na badania i umówiłam się na kolejną wizytę. Mam przeczucie, że Pani Doktor będzie umiała mi pomóc.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, zainteresowaną w pełni pacjentem i jego chorobą. Udziela praktycznych wskazówek odnośnie leczenia.

 • A

  Bardzo polecam Panią Doktor! U mojego lekarza rodzinnego na NFZ skończyły się numerki po 15 minutach i musiałam się ratować wizytą prywatną. Pani Doktor miała akurat wolny termin i tego samego dnia się do niej udałam. Bardzo fachowa lekarka, byłam miło zaskoczona m.in. tym, że pierwszy raz lekarz internista zbadał mi tętno - jak się okazało miałam gorączkę, której nie czułam lecz akcja serca była podwyższona. Wywiad był odpowiednio szczegółowy, tak samo jak badanie. Widać było zainteresowanie i zaangażowanie ze strony Pani Doktor. Na pewno wrócę :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalnie ! :) Po wizycie wyszłam bardzo zadowolona :) Szczerze polecam :) !!!!!!!!!!!!!