dr n. med.

Magdalena Jałowska

verifiedCreated with Sketch.

11 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2012 do 2013 pracowałam w Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest sympatyczna, kompetentna, nie śpieszy się, z uwagą słucha pacjenta i stara się jak najlepiej dobrać leki. Na kolejną wizytę na pewno wybiorę tego lekarza.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Profesjonalna konsultacja. Spojrzenie na pacjenta holistyczne a niylko przez pryzmat zmian skórnych. rekomendacja wyboru metody terapii poparta argumentami u dyskusja. Szczerze polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: schorzenia skóry

  Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Wysłuchała dokładnie problemu. Szczegółowo wypytała o chorobę. Bardzo dokładnie zbadała i postawiła diagnozę oraz zaproponowała sposób leczenia. Polecam wszystkim.

 • E
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCI

  Pełen profesjonalizm.
  Szybka trafna diagnoza i na kolejnej wizycie zabieg krioterapii wykonany naprawde bdb.Miłe podejscie do pacjenta

  polecam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. W czasie wizyty przeprowadziła szczegółowy wywiad, od razu rozpoznała dolegliwość i zaproponowała zabieg "z marszu". Podała też kilka metod leczenia. Mile zaskoczyła mnie omawiając i tłumacząc każdy punkt zgody na zabieg (m.in. ewentualnie zagrożenia), zanim dała mi ją do podpisania. Jasno wytłumaczyła też dalsze zalecenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Moje wrażenia po odbytej wizycie są bardzo pozytywne. Pani Doktor ze spokojem odpowiedziała na wszystkie moje pytania i podała kilka możliwości leczenia (uwzględniając plusy i minusy każdej z metod), pozostawiając przy tym ostateczny wybór pacjentowi. Wizyta odbyła się planowo i mimo, iż przewidziane było 20min, w gabinecie spędziłam nieco więcej czasu, a Pani Doktor kilkukrotnie upewniała się czy na pewno wszystko jest dla mnie zrozumiałe. Dziękuję i na pewno wrócę

 • O

  Pani dermatolog jest przesympatyczną osobą i bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Po długiej historii leczenia moich problemów po raz pierwszy spotkałam się tak kompetentną osobą. Pani Doktor przeprowadza szczegółowy wywiad, bez pośpiechu, słucha z uwagą i dokładnie tłumaczy. Polecam w 100%.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lekarze SPECJALIŚCIUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor jest miła sympatyczna a przede wszystkim bardzo
  zaangażowana w leczenie pacjenta.Poświęciła mi dużo czasu i uwagi.
  Cierpliwie odpowiadała na moje pytania.W czasie wizyty panowała
  miła atmosfera. Polecam serdecznie.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: peeling chemiczny

  Korzystałam z zabiegów pillingów chemicznych u Pani doktor Jałowskiej. Za każdym razem wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie. Pani doktor przed rozpoczęciem pillingu upewniała się, czy nie ma żadnych przeciwwskazań do wykonania, jak również zostałam poinformowana o kolejnych etapach zabiegu. Czułam, że jestem pod profesjonalną opieką. Pillingi przyniosły oczekiwane rezultaty. Polecam serdecznie, Sylwia

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Doktor Jałowska jest wybitną specjalistką i przesympatyczną osobą. Profesjonalna i ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Tłumaczy i opowiada o wszystkim co wykonuje podczas zabiegu i podaje wiele ważnych zaleceń do samodzielnej realizacji po zabiegu. Z całkowitym zaufaniem można się oddać w ręce pani doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Od 2012 do 2013 pracowałam w Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od 2013r pracuję w Klinice Dermatologii w Poznaniu, a od 2015r prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami. W latach 2015-2017 prowadziłam zajęcia praktyczne z zakresu medycyny estetycznej na Podyplomowych Studiach Estetyki Twarzy na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jestem absolwentką 3 letniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie rocznik 2012-2014, gdzie obroniłam z wyróżnieniem pracę dyplomową " Wpływ peelingów medycznych na neokolagenogenezę" uzyskując tytuł lekarza Medycyny estetycznej. W latach 2009-2011 pracowałam w Klinice Medycyny Estetycznej Colagena w Luboniu. W roku 2013 uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. W 2017 tytuł specjalisty Dermatologii i wenerologii. W codziennej praktyce klinicznej zajmuję się leczeniem chorób skóry u osób dorosłych. Wykonuję zabiegi z obszaru medycyny estetycznej (peelingi, mezoterapia, toksyna botulinowa , wypełniacze).

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Znajomość języków

 • angielski