Lek.

Magdalena Hołownia-Broniatowska verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

  Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jest miłym, konkretnym i kompetentnym fachowcem. Na wszystkie pytania udzielała rzeczowych odpowiedzi. Zawsze uśmiechnięta, z podejściem do pacjentki.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Jacek Chomicki
  Jacek Chomicki
  Ginekolog
  Wyspiańskiego 34, Piastów
  Bardzo profesjonalne podejście. Pan doktor bardzo uprzejmy. Dokładne badanie oraz pełna informacja. Pan doktor… więcej

  Andrzej Zieliński
  Andrzej Zieliński
  Ginekolog
  Tadeusza Kościuszki 2b, Piastów
  Byłam pierwszy raz u Pana Andrzeja na wizycie. Już po pierwszym spotkaniu wiem ze to lekarz z powołania. Na pewno… więcej

  Leszek Huzior
  Leszek Huzior
  Ginekolog
  Armii Krajowej 2/4, Pruszków
  Pan Doktor jest bardzo ciepłym i kompetentnym specjalistą. Poświęca pacjentce dużo uwagi i cierpliwie tłumaczy… więcej

  Krzysztof Sankiewicz
  Krzysztof Sankiewicz
  Ginekolog
  Armii Krajowej 2/4, Pruszków
  Dr Sankiewicz podczas mojej pierwszej wizyty u niego był przede wszystkim konkretny, wszystko tłumaczył. Jestem… więcej

  Adam Siekierski
  Adam Siekierski
  Ginekolog
  Drzymały 19/21, Pruszków
  Pan doktor nie jest moim lekarzem prowadzącym, byłam u niego raz w luxmed i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie.… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, specjalista z zakresu położnictwa i ginekologii.

   Zdobyła doświadczenie na oddziale klinicznym Położnictwa i Ginekologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie.

   Posiada certyfikat badań usg Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (FMF).

   Zajmuje się diagnostyką ginekologiczną, ultrasonograficzną oraz prowadzeniem ciąży.
   Corocznie bierze udział w licznych kursach i konferencjach, poszerzając wiedzę o najnowsze wytyczne, dbając jednocześnie, aby prowadzić pacjentki zgodnie z obowiązującymi rekomendacjami.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Usługi

  Ka-Medica

  Wybickiego 1 lok. U5, 05-820 Piastów, mazowieckie

  Konsultacja ginekologiczna
  Konsultacja położnicza
  Prowadzenie ciąży
  Usg ginekologiczne
  Usg ciąży
  Usg prenatalne
  Wkładki wewnątrzmaciczne
  Tabletki antykoncepcyjne
  Implant antykoncepcyjny
  Szczepienia przeciw hpv
  Pokaż wszystkie

  Centrum Medyczne CMP

  Jana Kazimierza 64, Wola, 01-248 Warszawa, mazowieckie

  Zwykła wizyta
  Wizyta ginekologiczna
  Wizyta ginekologicza
  Wizyta połoznicza
  Wizyta położnicza
  Zwykła wizyta
  Zdjęcie wkładki domacicznej
  Konsultacje położnicze
  Pokaż wszystkie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Takie wyniki świadczą, że miała Pani owulację.
  Możliwość uzyskania ciąży zależy od wielu czynników i ten wynik badania nie jest w stanie zagwarantować sukcesu.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadziła moją ciążę. Jest miłym, konkretnym i kompetentnym fachowcem. Na wszystkie pytania udzielała rzeczowych odpowiedzi. Zawsze uśmiechnięta, z podejściem do pacjentki.

  • M
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: USG płodu

   Pani doktor jest bardzo rzeczowa, kompetentna, a przy tym miła. Dokładnie tłumaczy obraz USG, rozwiewa wszystkie wątpliwości i cierpliwie odpowiada na pytania. Polecam!

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz. Prawda jest tak, że nie "głaszcze po główce". Jest konkretna, nie unika trudnych pytań. Na pewno nie bedzie się rozczulać. Miałam bardzo trudną ciążę z dużym prawdopodobieństwem wad genetycznych. Ale dzięki podejściu pani doktor stanęłam na nogi i zaczęłam myśleć pozytywnie. W szpitalu na patologii i po porodzie też zawsze gdzieś była obok i pomagała. Zdaję sobie sprawę, że nie każdej pacjentce może odpowiadać takie podejście dlatego każda musi odpowiedzieć sobie czego oczekuje od lekarza. Polecam z całego serducha!!!

  • K
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: USG genetyczne

   Niestety, nie mogę zaliczyć wizyty u p. Hołowni do udanych. Trafiłam do niej na USG genetyczne ciąży, którego - mówiąc delikatnie - nie wspominam dobrze i mimo pozytywnych wyników przypłaciłam je stresem, poczuciem mechanicznego traktowania oraz gorzkimi łzami po wyjściu z gabinetu.

   Nie podejmuję się oceny kompetencji samych w sobie, natomiast z całą pewnością zabrakło tu umiejętności komunikacji oraz delikatnego podejścia. Przez całą wizytę miałam wrażenie, że lekarz się gdzieś spieszy i wszystko przebiegało bardzo chaotycznie. Badanie było przeprowadzane w sposób wyjątkowo nieprzyjemny, włącznie z próbami przesuwania dziecka, które nie ułożyło się najfortunniej, poprzez bardzo gwałtowne i bolesne ruchy głowicą do USG transwaginalnego. Po wizytach u innych lekarzy mogę zaryzykować stwierdzenie, że ten sam efekt da się osiągnąć delikatniej, a na pewno z większą wyrozumiałością dla pacjentki. Nie protestowałam jednak - w końcu, czego kobieta w pierwszej ciąży nie zniesie, żeby usłyszeć, że jej dziecko ma małe szanse poważnych wad genetycznych. Dodatkowo, w związku z tym, że zapisaliśmy się na USG, nie na konsultację, wszelkie objaśnienia były bardzo lakoniczne i zdawkowe. Całość wizyty w rytmie "byle szybciej".

   Długo zastanawiałam się nad tym, czy dzielić się powyższą opinią. Widzę wiele pozytywnych ocen ze strony innych osób - cieszy mnie to. Być może moja wizyta po prostu była pechowa lub zwyczajnie nie jest to lekarz dla mnie. Niemniej jednak, nie mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza osobom, które od ginekologa - szczególnie w pierwszej ciąży - oczekują opanowania i delikatności.

  • K
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: USG płodu

   Zawsze jestem bardzo zadowolona z wizyt u p. Doktor. To moja druga ciąża i na stałe mieszkam za granicą, ale jak tylko jestem w Polsce to zawsze chodzę na wizyty tylko do niej. Bardzo profesjonalna osoba. Wizyta przebiega w miłej i luźnej atmosferze, a pani Doktor jest bardzo otwarta na pytania.

  • R
   Lokalizacja: Ka-MedicaUsługa: pierwsza kontrolna

   Cudowna osoba. Bardzo miła i kontaktowa. Wspaniały kontakt i podejście do młodych dziewcząt ktore pierwszy raz odwiedzają gabinet ginegologiczny. Dyskretna , udziela mamie tyle informacji by uspokoić a nie zdradzić rozmowy z nastolatką. Jako mama bardzo polecam Panią Doktor dla nastolatek by beztresowo przeszły swoją pierwszą wizytę ginekologiczną.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor dziękuję za 9 miesięcy opieki nade mną i moja córeczka. Pani Doktor prowadziła moja ciąże od początku do końca, każda wizyta odbywała się w miłej i przyjaznej atmosferze, badania zawsze dokładnie wykonane. W razie jakichkolwiek wątpliwości Pan doktor wszystko dokładnie tłumaczyła, uspokajała, nie wzbudzała nie potrzebnej paniki - za co jestem jej wdzięczna. Była obecna przy porodzie - co dodało mi pewności siebie i czułam się bezpieczna. Przez cały okres ciąży czułam że byłam pod dobra opieka, na Panią Doktor mogłam liczyć dosłownie w każdej chwili. Każdej kobiecie życzę takiego lekarza prowadzącego ciążę jakiego miałam ja. Wspaniały lekarz! Dziękuję!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: wizyta ginekologiczna

   Pani Magdalena to specjalista i konkretna osoba w swej dziedzinie. To moja kolejna wizyta u lekarza. Obecnie prowadzę ciążę u P. Magdaleny, usg zawsze rzetelnie wykonanie, wszystkie informacje związane z początkiem ciąży przekazane. Podejście do pacjentki na wysokim poziomie. Polecam serdecznie :-)

  • A

   She is absolutely awesome!! She really cares for her patients and is so nice. She has always helped me whenever I have any issues, and responds to all my needs. I highly recommend her.

  • K

   Polecam! Pani Magda wszystko dokładnie tłumaczy i ma super podejście nawet do najbardziej rozhisteryzowanej pacjentki. Wizyta rewelacja. Specjalista z górnej półki

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG