Adres

Wita Stwosza 28 lok. 204, Stare Miasto, Wrocław
Gabinet Lekarski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Zwykła wizyta

Psychoterapia indywidualna • 90 zł

Konsultacja psychologiczna • 100 zł +4 więcej

Coaching • 150 zł

Psychoterapia par i rodzin • 120 zł

Porada psychologiczna • 100 zł

Pokaż więcej usług

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem. Posiadam doświadczenie w psychoterapii osób dorosłych (indywidualnej oraz par) oraz młodzierzy. W ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Zwykła wizyta


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

Brak informacji o cenie

Gabinet Lekarski


Psychoterapia indywidualna

90 zł


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

90 zł

Gabinet Lekarski


Konsultacja psychologiczna

100 zł


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

100 zł

Gabinet Lekarski


Coaching

150 zł


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

150 zł

Gabinet Lekarski


Psychoterapia par i rodzin

120 zł


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

120 zł

Gabinet Lekarski


Porada psychologiczna

100 zł


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

100 zł

Gabinet Lekarski


Badania diagnostyczne


Wita Stwosza 28 lok. 204, Wrocław

Brak informacji o cenie

Gabinet Lekarski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
N
Użytkownik zweryfikowany

Trafiłam do gabinetu Magdy 1,5 roku temu, w bardzo trudnym dla mnie okresie życia. Będąc zagubioną, samotną i nieszczęśliwą młodą osobą, sama do końca nie wiedziałam gdzie leży problem i co chcę zmienić. Magda pomogła mi dotrzeć do genezy swoich problemów, co pozwoliło na głębokie zrozumienie ich i rozpoczęcie pracy z tym, co sprawiało mi trudności. Niezmiernie ważnym elementem terapii jest relacja między pacjentem a terapeutą. Ogromna empatia, wyczucie, przygotowanie do każdej sesji i ogólny wkład i zaangażowanie Magdy pomogły taką relację zbudować, dzięki czemu zmiany w moim życiu były możliwe. Magda dała mi wiele inspiracji do tego, by chcieć zauważać piękno i bogactwo życia, eksplorować je i cieszyć się nim. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.


B
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Magdy trafiłem równe 2 lata temu z problemami, dotyczącymi moich relacji w związku oraz problemami z moją psychiką, których nie byłem nawet w stanie zrozumieć, a bardzo potrzebowałem pomocy..

Jest to osoba niezwykle inteligenta, bardzo sympatyczna oraz co więcej wzbudzająca szczere zaufanie do siebie prawdziwym uśmiechem. Ze spotkania na spotkanie, terapia z Panią Magdą pozwalała mi poznać źródła moich problemów, zrozumieć ich przebieg oraz jak nad nimi zapanować i móc przezwyciężyć. Było to moje pierwsze spotkanie z psychologiem i mogę szczerze powiedzieć że ten terapeuta słucha i dostosowuję swoją terapie do osoby, a nie do utartych planów. Nieraz spotkanie zmieniało tor na poradzenie sobie z problemami które w danej chwili były dla mnie najważniejsze. Po każdym spotkaniu wychodziłem z przeświadczeniem że ktoś naprawdę jest w stanie zrozumieć moje problemy z którymi borykałem się od wielu, wielu lat. Niejednokrotnie Pani Magda pozwoliła mi się zmierzyć z moimi własnymi lękami w taki sposób, który pozwalał mi pokonać te przeciwności. Samo pokonywanie problemów to nie wszystko gdyż razem udało nam się stworzyć nowe podstawy rozumowania i radzenia sobie z przeciwnościami, które dostosowane pode mnie mają faktyczne zastosowanie i działają.

Patrząc teraz na siebie i na to kim byłem dwa lata temu ciężko w niektórych momentach uwierzyć że jestem tą samą osobą. Nie istnieją słowa w języku polskim, pozwalające wyrazić jak bardzo jestem wdzięczny za uzyskaną pomoc. Jestem pewien, że jeżeli kiedykolwiek ktoś z moich bliskich będzie mieć problemy ze swoimi problemami, to spokojnie będę mógł im polecić odwiedzenie gabinetu Pani Magdy :)


B
Użytkownik zweryfikowany

Moje stany depresyjne zmusiły mnie do wizyty u wielu psychologów, z czego żaden nie okazał się być pomocny - dopóki nie natrafiłam na Panią Magdę.
Od razu złapałam z nią dobry kontakt i terapię kontynuowałam przez ponad 1,5 roku. W tym czasie moje patrzenie na świat zmieniło się o 180 stopni, stany depresyjne zaczęły być coraz rzadsze i stopniowo zanikać. Pani Magda to cudowna osoba, która bardzo dobrze potrafi wniknąć w sedno problemu, wiele rozumie, ale też pomaga spojrzeć na sytuacje z wielu innych perspektyw co jest niezbędne do rozwiązania problemu.
Bardzo gorąco ją polecam, przede wszystkim dla tego, że ma ogromne serce do pacjentów.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Magda z dużym zrozumieniem podeszła do moich problemów i lęków. W merytoryczny i ciepły sposób stopniowo pokazała mi jak nad nimi zapanować i wybrać najlepsze dostępne rozwiązanie. Dzięki racjonalnej analizie tego co przeszedłem i jak to wpłynęło na moje życie zdołałem porzucić wiele szkodliwych schematów myślowych. Polecam wszystkim, którzy nie oczekują cudów i ciepłych słówek, a wolą stać się silniejsi psychicznie.


S
Użytkownik zweryfikowany

Pani Magdalena to przemiła osoba. Podchodzi do swojej pracy bardzo sumiennie. Analizuje, wyciąga wnioski, współpracuje z pacjentem. Zawsze bardzo dobrze przygotowana wszystko pilnie notuje,ma bardzo dobrą pamięć, w gabinecie panuje przyjazna atmosfera. Kiedy przychodziłam na kolejne spotkanie wiedziałam, że zostanę wysłuchana i otrzymam cenne rady i wskazówki. Uśmiech i życzliwość P. Magdy - nieocenione. Po każdym spotkaniu czułam, że wybór terapeuty był trafiony w dziesiątkę. Jedyne, czego mogę żałować to tego, że terapia już się zakończyła. Wszystkim szczerze polecam współpracę z P. Gruszką.
Pani Magdaleno - z całego serca za wszystko dziękuję.


E
Użytkownik zweryfikowany

Pani Magda to świetny terapeuta z ogromną wiedzą i niezwykle ciepła osoba. Pomogła mi dotrzeć do źródeł moich problemów, zrozumieć schematy postępowania i rozwiązać wewnętrzne konflikty. Umie słuchać, a przede wszystkim zadawać trafne pytania, które zmuszają do przemyśleń. Z Jej pomocą odzyskałam wiarę we własne siły. Dodam, że nie była to moja pierwsza terapia, ale pierwsza skuteczna. Serdecznie polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Magdo!


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani psycholog Magdalena Gruszka to znakomity specjalista. Terapia przez Nią prowadzona nauczyła
mnie radzić sobie z problemami, które wcześniej nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Pani
Magdalena to wspaniały profesjonalista - na spotkaniach wprowadzała różne pomocne w terapii
materiały, prowadziła obszerne notatki, ale przede wszystkim z uwagą wysłuchiwała problemów i
uczyła jak sobie z nimi radzić. Podkreślenia wymaga także Jej empatia, ludzka życzliwość i
zrozumienie z jakim podchodzi do pacjentów. Pani Magdalena Gruszka to uosobienie naprawdę
znakomitego terapeuty. Serdecznie polecam.


T
Użytkownik zweryfikowany

Polecam Magdę. Jeśli ktoś chce coś zmienić w swoim życiu a nie wie do końca jak to osiągnąć to Magda będzie dobrym wyborem. Tyczy się to w szczególności tych, którzy myślą, że pewnie już nic się nie zmieni i powoli ogarnia ich zniechęcenie. To da się zmienić. Nie w ciągu tygodnia czy miesiąca, ale da się.


A
Użytkownik zweryfikowany

Terapia Magdy przyniosła tak dobry efekt, że aż sama byłam zdziwiona. Wcześniej nie wierzyłam, że możliwa jest zmiana swojego życia w tak krótkim czasie, ale okazało się, że się da!
Polecam serdecznie Magdę ze względu na zaangażowanie, indywidualne podejście i metody, dzięki którym można rozwiązać wszystkie dręczące nas problemy.


Użytkownik zweryfikowany

Zaangażowanie obu stron pozwoliło pozbyć się problemów, z którymi przyszłam do pani Magdy. Dziś minął już jakiś czas od podjęcia psychoterapii i wiem, że była to dobra decyzja :)
Spotkania przebiegały w miłej i bezstresowej atmosferze. Dobry psycholog to podstawa ale trzeba pamiętać, że to także od nas zależy czy psychoterapia przyniesie pozytywne skutki. Pani Magda pomogła mi zanalizować przyczyny pojawiających się problemów i zmienić do nich nastawienie. Otworzyłam się na świat i czerpie z życia pełnymi garściami. Pozbyłam się wszystkich problemów, z którymi przyszłam na terapie. Pozdrawiam i będę polecać na pewno :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz trenerem. Posiadam doświadczenie w psychoterapii osób dorosłych (indywidualnej oraz par) oraz młodzierzy. W ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Psychoterapia
  • Zdrowie Publiczne