lek.

Magdalena Grochecka

Ginekolog, Położna

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 136 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Przewlekły ból sromu

  Szanowna Pani Doktor! Czy zajmuje się Pani leczeniem vulvodynii?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Grochecka

  witam,
  oczywiście.

 • Czy udać się do lekarza?

  Witam,
  Mam 26 lat i z partnerem staramy się o dziecko od stycznia. Na początku roku w lutym mój cykl trwał 66 dni, po udaniu się do lekarza dostałam tabletki antykoncepcyjne na wyrównanie cyklu. Po zrobieniu USG okazało się, że mojego endometrium jest bardzo cienkie. W maju zakończyłam brać tabletki,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Magdalena Grochecka

  Witam,
  Zdecydowanie proszę zgłosić się do lekarza. (Nic dziwnego, że endonetrium było waskie, skoro przyjmowała Pani antykoncepcję........)

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W zakresie ginekologii i położnictwa swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Szpitalu Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego oraz w Szpitalu „INFLANCKA”. Obecnie pracuję w Szpitalu Praskim w Warszawie i tam zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem w zakresie ginekologii i położnictwa.
  Wykonuję zabiegi i operacje ginekologiczne. Stosuje techniki małoinwazyjne, jak histeroskopia, laparoskopia. Prowadzę wykłady w Szkole Rodzenia Izabeli Dembińskiej przy Szpitalu Praskim. Jako wykładowca, prowadziłam zajęcia ze studentami z zakresu ginekologii i położnictwa na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
  Jako priorytet uznaję zdrowie swoich pacjentek, przyjazną atmosferę podczas wizyty i dobry kontakt. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach specjalistycznych, zarówno krajowych, jak międzynarodowych.
  PANI DOKTOR NIE PRZYJMUJE PACJENTEK UBEZPIECZENIOWYCH. PROSIMY O KONTAKT Z PRZYCHODNIĄ MEDISPACE W CELU UMÓWIENIA WIZYTY U INNEGO LEKARZA

  Hobby: medycyna, kultura Włoch, motoryzacja, książki (Agatha Christie), kino.

  Świadczę pełen zakres usług ginekologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem:
  - prowadzenia ciąży fizjologicznej,
  - prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka,
  - patologii sromu i szyjki macicy (kolposkopia i vulvoskopia, pobieranie wycinków)
  - antykoncepcji - dobór i kontynuacja metody,
  - ginekologii dziewczęcej, jak i wieku dziecięcego.
  - badania kontrolne oraz wizyty profilaktyczne,

  https://www.facebook.com/doktorgrochecka/

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Znajomość języków

 • angielski
 • polski

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Dr Grochecka jest najlepszym ginekologiem! Energia, podejście do pacjentki, uśmiech, bez oceniania. Jeśli ktoś myśli o sobie, że jest beznadziejnym przypadkiem, wstydzi się z różnych powodów pójść do ginekologa, to ta ginekolożka jest najlepszym co może taką osobę spotkać! Po wizycie czujesz, że wiesz więcej, masz w sobie optymizm, nadzieję i już wiesz, że następnym razem pójdziesz właśnie do dr Grocheckiej. Jeśli ktoś oglądał film o Wisłockiej to to dr Grochecka coś z niej ma. :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Najlepsza Pani ginekolog u jakiej byłam! Nie pomija żadnej ewentualności, wszystko dokładnie bada. Sympatyczna, wnikliwa. Człowiek z misją i z pasją. Bardzo ludzka, dla Pani Dr nie ma tematów tabu. Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Babka Medica. Specjalistyczna przychodnia ginekologiczno-położnicza

  Wspaniała, zaangażowana Pani doktor, a przy tym niezwykle sympatyczna, dzięki czemu wizyta odbywa się w miłej, relaksującej atmosferze. Szuka przyczyn choroby, nie poddając się nawet przy bardzo nietypowych objawach. Wykracza poza najczęściej powielane schematy i jako pacjentka czuję, że jest faktycznie zaangażowana w znalezienie przyczyn dolegliwości, gdyby tradycyjne leczenie i diagnozy zawodziły. Polecam każdemu.

 • M

  Najlepsza Pani ginekolog u jakiej byłam. Była ze mną szczera i przepisała mi tabletki, po których nie mam żadnych skutków ubocznych. Bardzo polecam! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Rembielińska

  Pani Doktor przesympatyczna. Z ogromnym ciepłem i zrozumieniem podeszła do mojego problemu. Pierwsza wizyta i bardzo miło jestem zaskoczona :)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Nigdy nie pomyślałabym, że poczuję się u ginekologa aż tak komfortowo. Świetne podejście do pacjenta, delikatność, konkrety i niesamowita empatia. Dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy, które są dla mnie niezbędne oraz dostałam karteczkę ze wszystkimi potrzebnymi badaniami. Gdyby dałoby się wystawić jeszcze wyższą ocenę na pewno bym to zrobiła. Polecam z czystym sercem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalna ginekolożka ze świetnym podejściem do pacjenta. Z wizyty wyniosłam mnóstwo informacji i przede wszystkim rozwiązanie problemu, z którym poprzedni lekarz nie potrafił sobie poradzić. Na pewno wrócę do tego gabinetu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

  Pierwszy lekarz ginekolog u którego czułam się w pełni komfortowo na wizycie. Pani doktor, konkretna, miła, delikatna i bardzo empatyczna. Dostałam kartkę z wszystkimi badaniami jakie mam wykonać na kolejną wizytę, został ze mną przeprowadzony konkretny wywiad i omówiłyśmy wszystkie badania jakie są planowane na kolejną wizytę. Tego oczekiwałam, Pani doktor podeszła do mnie jak do przyszłej stałej pacjentki,a nie pani która tylko wpadła po receptę i już nie wróci- co zdarzało mi się już u wcześniejszych lekarzy... Znalazłam swojego specjalistę :)

 • A
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Bardzo polecam Panią Doktor i bardzo się cieszę, że trafiłam w końcu na tak świetnego, bezpośredniego i profesjonalnego lekarza, a zarazem bardzo ciepłego i z poczuciem humoru. Po raz pierwszy badanie oraz usg było dla mnie czystą przyjemnością, zostało mi też wszystko dokładnie wyjaśnione oraz zlecone potrzebne badania. Pani Doktor od samego początku wprowadza bardzo przyjazną atmosferę, przez co cała wizyta odbywa się bez stresu, który często towarzyszy przy takim badaniu. Wiem już, że w końcu znalazłam odpowiedniego lekarza. Dziękuję :)
  Ola

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest przemiłą osobą. Stres bardzo szybko minął, ponieważ atmosfera w gabinecie już od samego początku jest niezwykle przyjazna. Pani Magda wszystko cierpliwie tłumaczy, słucha pacjentki i doradza różne rozwiązania. Na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta.