mgr

Magdalena Depa-Muniak

Dietetyk

15 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym, Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Kosmetyki w CNiBŻ. Wiedzę akademicką nieustannie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym, Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Kosmetyki w CNiBŻ. Wiedzę akademicką nieustannie poszerzam uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.
  Zanim rozpoczęłam własną praktykę, doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Leczenia Otyłości. W 2011r. założyłam w Tarnowie przy ul. Szujskiego 2 Gabinet Apetyt na Piękno. W ofercie Gabinetu znalazły się zarówno usługi kosmetologiczne jak i dietetyczne. Bieg czasu pozwolił na określenie głównego profilu mojej działalności – stała się nim DIETETYKA, a stale rosnące zainteresowanie wizytami nie pozwoliło mi już działać w pojedynkę. Rozpoczęłam współpracę z mgr inż. dietetyki Anną Wieczorek a następnie mgr dietetyki Lucyną Łamasz.
  Do naszej „mapy” usług dietetycznych dołączył Gabinet w Dębicy – Rynek 32.
  Chcąc jak najbardziej kompleksowo odpowiedzieć na potrzeby Pacjentów założyłam w 2014r. drugą działalność – Dietetyczny Catering Apetyt na Zdrowie (Tarnów Os. Zielone 15A). Gdzie wraz z Zespołem Dietetyków, Kucharzy oraz Dostawców każdego dnia przygotowujemy i dostarczamy do Was zestawy posiłków stanowiących całodzienną dietę.
  W chwili obecnej najmocniej pochłania mnie dieta pewnego maleńkiego Mężczyzny, dlatego zarówno w Gabinetach jak i w Cateringu spotykacie się z moimi najlepszymi Współpracownikami.

  Nie oferujemy diet cud. Do wymarzonej wagi doprowadzimy Cię poprzez naukę racjonalnego żywienia, dopasowaną do Twojego trybu życia.

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie kierunek Technologii Żywności i Żywienia Człowieka
 • Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie kierunek Zarządzanie

Publikacje

 • www.matka-dietetyczka.pl

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

 • nadwaga
 • otyłość
 • niedowaga
 • alergia pokarmowa
 • zaburzenia odżywiania
 • cukrzyca
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Pani Magda w bardzo przystępny sposób tłumaczy zalecenia. Przed rozpoczęciem diety obawiałem się, że będę musiał przygotowywać skomplikowane posiłki, na co nie miałbym czasu. Jednak okazuje się, że zdrowe i smaczne odżywianie nie musi oznaczać spędzania w kuchni wielu godzin. Ja schudłem 28 kg, poprawiły się moje wyniki badań (cholesterol). A samopoczucie jest o wiele lepsze. Pani Magdo dziękuję za fachową pomoc.

 • O

  Od lat miałam problemy z nadwagą. Próbowałam różnych diet, ale wszystkie niestety kończyły się niepowodzeniem. Ostatecznie zdecydowałam się na wizytę u dietetyka. Po sprawdzeniu internetowych ofert trafiłam do gabinetu "Apetyt na piękno" do pani Magdaleny Depa. Było to bardzo trafione posunięcie. Pani Magdalena dobrała mi odpowiedni dla mnie plan żywieniowy, a moja waga z tygodnia na tydzień zaczęła spadać. W ciągu 4 miesięcy stałam się lżejsza o 15 kg.
  Pani Madziu dziękuję za efektywną pomoc :)
  Stąd wszystkim, tym którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy polecam wizytę u pani Magdaleny - to naprawdę fachowa dietetyczka, skutecznie motywująca do zmian w odżywianiu, a przy tym bardzo miła osoba.
  Efekty gwarantowane!

 • M

  Jestem bardzo zadowolony z kuracji dietetycznej. Otrzymałem wszelkie potrzebne materiały i wskazówki. Pani Magda dokładnie tłumaczy przebieg zarówno odchudzania jak i utrzymywania wagi. Schudłem 35 kg i zmieniłem wiele złych nawyków żywieniowych na zdrową i smaczną kuchnie. Polecam.

 • O

  Bardzo polecam! Pani Magda jest bardzo profesjonalna i zaangażowana w swoją pracę.Polecam każdemu kto ma problem ze "zbędnymi kilogramami" - dobrze opracowana dieta wcale nie jest taka zła!!!

 • M

  Bardzo profesjonalne, a zarazem miłe podejście do pacjenta. Czułam się traktowana indywidualnie, schudłam i zmieniłam tryb życia/odżywiania. Polecam dla zdrowia i figury:)

 • A

  Polecam panią Magdalenę każdemu kto zmaga się z nadwagą. Próbowałam wiele razy się odchudzać, byłam na różnych dietach, katowałam się ćwiczeniami albo wydawałam pieniądze na nieskuteczne tabletki. Panię Magdalenę poleciła mi koleżanka, na początku myślałam, że to będzie kolejna dieta cud, na chwile kilka kilogramów w dół a potem do góry, ale wbrew mojemu początkowemu nastawieniu efekty są znakomite. W końcu schudłam do wymarzonej wagi i od wielu miesięcy utrzymuje wagę. Teraz już wiem jak się zdrowo odżywiać a nie być całe życie na diecie i wyrzeczeniach.