Magdalena Czernek-Malik

Psycholog, Terapeuta

Pen-iconCreated with Sketch. Zadaj darmowe pytanie Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia do certyfikatu oraz terapeutą behawioralnym. Posiadam kilkuletni staż kliniczny w pracy z dziećmi i… więcej

 • terapia behawioralna

  Dzień dobry. Mój syn ma przyznane zajęcia z terapii behawioralnej od pana burmistrza ,mieszkamy w Wójcicach i tu syn uczeszcza do szkoły podstawowej ogólno dostepnej . Syn ma autyzm atypowy i chodzi do klasy 4. Czy pani by mogła prowadzić z nim takie zajęcia u nas w szkole? Za to płaciła by gmina. Proszę… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam serdecznie, ze względu na brak możliwości czasowych nie prowadzę zajęć z dziećmi poza gabinetem. Pozdrawiam, Magdalena Czernek-Malik

 • Dzień dobry. Ja już pisałam w sprawie syna, który ma autyzm i chodzi do 4 klasy. Ile kosztowałaby terapia behawioralna?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Witam, plan ewentualnej terapii ustalany jest wspólnie z rodzicami dziecka po 1-3 konsultacjach diagnostycznych. Taki plan zawiera szczegółowe cele końcowe terapii, metody terapeutyczne oraz ilość sesji… Więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia do certyfikatu oraz terapeutą behawioralnym. Posiadam kilkuletni staż kliniczny w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Dziennym Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży. Posiadam również doświadczenie w pracy jako coach i trener, które zdobywałam prowadząc szkolenia i warsztaty z zakresu umiejętności psychospołecznych dla instytucji (placówki edukacyjne, organizacje pozarządowe). Wykładam psychologię relacji interpersonalnych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Współpracuję z kilkoma szkołami oraz instytucjami pozarządowymi w zakresie prowadzenia szkoleń.

  Od 2013 roku prowadzę własny gabinet psychoterapeutyczny, gdzie prowadzę psychoterapię poznawczo-behawioralną (CBT) oraz terapię dzieci i młodzieży. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB), którego jestem aktywnym członkiem. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz superwizji.

  Na spotkanie zapraszam szczególnie osoby doświadczające kryzysów, cierpiące na depresję, zmagające się z lękami, doświadczające trudności w zakresie radzenia sobie ze stresem, ale także osoby, które zainteresowane są rozwojem osobistym, są w trakcie życiowych zmian i potrzebują wsparcia w procesie podejmowania związanych z tym decyzji. Zapraszam również rodziców zaniepokojonych zachowaniem swojego dziecka i doświadczających trudności wychowawczych.

  Zdaję sobie sprawę, że decyzja, aby w obliczu trudności skorzystać z pomocy psychologa jest niejednokrotnie trudna, jednakże stanowi ona pierwszy krok, żeby dokonać zmiany w swoim życiu. Jeśli mają Państwo wątpliwości, zapraszam do kontaktu telefonicznego - postaram się odpowiedzieć na Państwa obawy związane z terapią.

  Więcej informacji znajdą Państwo na mojej stronie internetowej: www.psychologbielsko.eu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Magdalena to specjalista w każdym calu. Byłam na wizycie z dzieckiem, potrafiła stworzyć wspaniałą atmosferę. Mój syn był panią doktor zachwycony, zresztą my z mężem również. Pani doktor rozwiązała wszystkie nasze wątpliwości, dodając również otuchy. Wspaniale tłumaczy różne rzeczy. Polecam wszystkim Rodzicom, którzy nie potrafią sobie poradzić ze swoimi pociechami.

 • K

  Pani Magdalena jest wysokiej klasy specjalista i oferuje podejscie zorientowane na rozwiazanie problemu. W calosci poswieca swoja uwage klientom i stwarza dobre warunki do komfortowej wspolpracy. Mialam okazje korzystac z terapii rodzinnej. Moje relacje z mama znacznie sie poprawily - duzo powyzej oczekiwan. Oczywiscie bardzo wazne jest zaangazowanie osob korzystajacych z pomocy jednak bez tak wspanialego, wywazonego i analitycznego podejscia ze strony Pani Magdaleny - nie udalo by sie z pewnoscia. Bardzo polecam! Szczescie trafic do takiej osoby.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już podczas pierwszej wizyty pani Magda naprowadziła nas na błędy które popełnialiśmy nie oceniając , tylko tłumacząc ich skutki.

 • S

  Pani Magda, to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Przede wszystkim zaangażowana w problem pacjenta, ale nie zapominająca o profesjonalizmie. Potrafi stworzyć warunki do skutecznej i efektywnej pracy oraz w sposób właściwy motywować pacjenta, w często bardzo trudnych i emocjonalnych sytuacjach. Moim zdaniem jest jednym z niewielu specjalistów, który prezentuje "ludzkie" podejście do problemu, pamiętając jednocześnie o pewnych ograniczeniach jakie nakłada rola terapeuty, ma chęć faktycznie poznać i rozwiązać problem a nie "zaliczyć" kolejną wizytę i skasować opłatę. Powiedziałbym nawet, że kwestie finansowe są na drugim planie. To również RZADKOŚĆ. W swojej pracy jest osobą bardzo konkretną, zawsze przygotowaną, uporządkowaną i potrafiącą w sposób empatyczny rozmawiać o bardzo trudnych sprawach. Potrafi pracować zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Do dzieci ma ciepłe serdeczne podejście, umiejętnie buduje swój autorytet jako lekarz-terapeuta i potrafi wzbudzić zaufanie. Również dba o poprawność relacji, by tego zaufania nie utracić. W trudnych chwilach potrafi asertywnie powiedzieć STOP. To wielka sztuka.
  Poznawszy wielu specjalistów w tej dziedzinie z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że Pani Magda to zdecydowany nr 1. Naprawdę podziwiam jej zaangażowanie. Oby go nie zabrakło, bo to trudna i wyczerpująca praca.
  Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić ją jako wybitnego fachowca w dziedzinie psychologii i psychoterapii.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Agata Knapik

psycholog,  seksuolog,  psychoterapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów się