dr hab. n. med.

Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

Dermatolog

31 opinii +dodaj

Studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 2000 roku. Staż specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii realizowałam w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wysłuchała dokładnie, zrobiła dobry wywiad dotyczący przebiegu choroby, bardzo dobry kontakt, otrzymałam leki, które pomogły na część zmian skórnych a część dalej leczę, gdyż wymagają dłuższego okresu używania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Pierwsza wizyta... co można powiedzieć. Sympatyczna doktor, dokładnie przeprowadziła wywiad i obejrzała dokładnie zmiany na twarzy.
  Na pewno udam się na kolejną wizytę!
  Pozdrawiam, MC

 • Z
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Trafna diagnoza pani doktor zainteresowana pacjentem szybka pomoc polecam trochę długi okres oczekiwania na wizytę

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, życzliwa, przez czas wizyty ma się rzeczywiście wrażenie że jest się w centrum zainteresowania ale co najważniejsze nieskuteczna. Nie pomogły mi dwie wizyty i przepisane przez p. Dr leki ani na trądzik na buzi ani na plecach.

 • T

  Trzy tygodnie temu byłam na pierwszej wizycie i wyszłam bardzo zadowolona. Pani doktor choć się spóźniłam była bardzo miła i życzliwa. Przeprowadziła szczegółowy wywiad na temat dolegliwości. Zna się na rzeczy. Lekarstwo zadziałało. Polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na dokładne zbadanie i rozwiązanie mojego problemu.Z uwagą wsłuchiwała się w to, co mówiłam i otrzymałam dokładne wskazówki odnośnie dalszego leczenia.Była bardzo miła i otrzymałam zlecenie na wykonanie innych badań laboratoryjnych.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i polecam innym osobom skorzystanie z porad i leczenia się u dr.Magdaleny Baśkiewicz-Hałasa.

 • Opinia z dnia 02-01-16 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • A

  Sympatyczna i profesjonalna. Polecam ;) To była pierwsza wizyta bardzo pozytywna - lekarka przeprowadziła szczegółowy wywiad i zaproponowała konkretny sposób postępowania

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobry lekarz,wszystkim bardzo gorąco POLECAM! ogromna wiedza, dolegliwość przeszła po tygodniu od wizyty :-)

 • A

  Po pierwszej wizycie u pani doktor mogę powiedzieć, że: wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, pani doktor w profesjonalny sposób przeprowadza badanie, informując pacjenta na bieżąco o swoich spostrzeżeniach. Na podstawie analizy obrazu mikroskopowego, swojej fachowej wiedzy i doświadczenia - stawia diagnozę. Dziękuję i polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 2000 roku. Staż specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii realizowałam w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. W 2007 roku po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego rozpoczęłam działalność lekarską w gabinecie Der-Med przy ul. Ostrobramskiej w Szczecinie. Przyjmuję również w Choszcznie w gabinecie przy ul. Piastowskiej 12A.
  Ponadto od 2005 roku jestem adiunktem w Zakładzie Patofizjologii PUM, gdzie zrealizowałam rozprawę habilitacyjną na temat wpływu mieszanego chimeryzmu na przeżycie allogenicznego przeszczepu skóry u myszy.
  Jako lekarz dermatolog i wenerolog leczę wszystkie choroby z zakresu moje dziedziny. Zajmuję się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi. Szczególnie interesują mnie choroby włosów i paznokci oraz znamiona skórne. Wykonuję również zabiegi medycyny przeciwstarzeniowej.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W ramach poszerzania wiedzy uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu swojej specjalizacji.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia