dr hab. n. med.

Magdalena Baśkiewicz-Hałasa

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 2000 roku. Staż specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii realizowałam w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-MedUsługa: trądzik pospolity

  To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Konsultacja przebiegła w miłej atmosferze. Byłam bardzo zadowolona z dokładnego wywiadu i wielu wskazówek. Wszystko zostało jasno wytłumaczone i dodatkowo zapisane. Dostałam również próbki kosmetyków do pielęgnacji przy leczeniu. Pani doktor jest bardzo otwarta i w razie problemów czy pytań można do niej dzwonić, co też bardzi miło odebrałam.

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Pani doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest osobą miłą i nawiązuje świetny kontakt z pacjentem. Potrafi słuchać i poświęca dużo czasu na wizytę, aby zdobyć jak najwięcej informacji. Ponadto jest bardzo konkretną. W moim przypadku jest pierwszym lekarzem, który leczenie rozpoczyna od wykonania badań diagnostycznych.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Bardzo rzetelne i profesjonalne podejście do tematu, Pani Doktor jest bardzo życzliwą i miłą osobą, przeprowadziła szczegółowy wywiad, podeszła do problemu z dużą skrupulatnością, z pewnością duża odmiana po mojej ostatniej wizycie w publicznej klinice. :) Zdecydowanie polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Bardzo miła Pani doktor. Przeprowadziła wnikliwy wywiad przepisała leki. Czekam na efekty. Zdecydowanie polecam.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor wysłuchała dokładnie, zrobiła dobry wywiad dotyczący przebiegu choroby, bardzo dobry kontakt, otrzymałam leki, które pomogły na część zmian skórnych a część dalej leczę, gdyż wymagają dłuższego okresu używania.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Pierwsza wizyta... co można powiedzieć. Sympatyczna doktor, dokładnie przeprowadziła wywiad i obejrzała dokładnie zmiany na twarzy.
  Na pewno udam się na kolejną wizytę!
  Pozdrawiam, MC

 • Z
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Der-Med

  Trafna diagnoza pani doktor zainteresowana pacjentem szybka pomoc polecam trochę długi okres oczekiwania na wizytę

 • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miła, życzliwa, przez czas wizyty ma się rzeczywiście wrażenie że jest się w centrum zainteresowania ale co najważniejsze nieskuteczna. Nie pomogły mi dwie wizyty i przepisane przez p. Dr leki ani na trądzik na buzi ani na plecach.

 • T

  Trzy tygodnie temu byłam na pierwszej wizycie i wyszłam bardzo zadowolona. Pani doktor choć się spóźniłam była bardzo miła i życzliwa. Przeprowadziła szczegółowy wywiad na temat dolegliwości. Zna się na rzeczy. Lekarstwo zadziałało. Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor poświęciła mi dużo czasu na dokładne zbadanie i rozwiązanie mojego problemu.Z uwagą wsłuchiwała się w to, co mówiłam i otrzymałam dokładne wskazówki odnośnie dalszego leczenia.Była bardzo miła i otrzymałam zlecenie na wykonanie innych badań laboratoryjnych.Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty i polecam innym osobom skorzystanie z porad i leczenia się u dr.Magdaleny Baśkiewicz-Hałasa.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Studia medyczne na Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie ukończyłam w 2000 roku. Staż specjalizacyjny z dermatologii i wenerologii realizowałam w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych PAM. W 2007 roku po zdaniu egzaminu specjalizacyjnego rozpoczęłam działalność lekarską w gabinecie Der-Med przy ul. Ostrobramskiej w Szczecinie. Przyjmuję również w Choszcznie w gabinecie przy ul. Piastowskiej 12A.
  Ponadto od 2005 roku jestem adiunktem w Zakładzie Patofizjologii PUM, gdzie zrealizowałam rozprawę habilitacyjną na temat wpływu mieszanego chimeryzmu na przeżycie allogenicznego przeszczepu skóry u myszy.
  Jako lekarz dermatolog i wenerolog leczę wszystkie choroby z zakresu moje dziedziny. Zajmuję się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi. Szczególnie interesują mnie choroby włosów i paznokci oraz znamiona skórne. Wykonuję również zabiegi medycyny przeciwstarzeniowej.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W ramach poszerzania wiedzy uczestniczę w wielu konferencjach i szkoleniach z zakresu swojej specjalizacji.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia