Magdalena Adamus

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Psychoterapeuta, Terapeuta

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
19 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.wcentrum.com.pl Jestem psychoterapeutą/ seksuologiem. Pacuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. W mojej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Pani Magda jest bardzo kompetentną, profesjonalną i wyrozumiałą osobą. Ma szeroką wiedzę i potrzebną w tym zawodzie empatię i elastyczność. Szanuje system wartości. Wzbudza zaufanie i nie zawodzi. Gdy trzeba podnosi na duchu, a gdy trzeba sprowadza na ziemię i uświadamia jak dbać o siebie. Patrzy na problem z wielu punktów widzenia. Problem, z którym trafiłam udało się pokonać. Przy terapii pojawiały się inne i do każdego podchodziła z dużym zaangażowaniem. Praca z p. Magdą pozwala podejmować coraz bardziej świadome wybory dla swojego dobra i wprowadza większą równowagę w związku. Jesteśmy jej z partnerem bardzo wdzięczni za całą pracę i cenne wskazówki, choć wiemy, że jeszcze dużo pracy przed nami. Terapia to ciężka praca i czasami wydaje się, że pogarsza sprawę, ale ta z p. Magdą po czasie okazuje się jak wiele zmienia na lepsze :) Polecam ją jako psychoterapeutkę indywidualną, partnerską i seksuologa.

  Magdalena Adamus2018-08-12

  Bardzo dziękuję za opinię . Powodzenia

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacjaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Miła, sympatyczna i mądra! Choć dopiero zaczynam to myślę, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Najważniejsze to zrozumieć problem i Pani Magdalena w tym pomaga.

  Magdalena Adamus2018-07-22

  Dziękuję za opinię i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor. Była to terapia rodzinna z nastoletnim synem. Oczywiście to jest początek żmudnej pracy ale problem został zdiagnozowany . Pani Doktor jest osobą mądrą, ciepłą , potrafiącą nawiązać świetne relacje zarówno z rodzicami jak i z dzieckiem .
  Jestem przekonana , że z jej pomocą ogarniemy nasz problem.
  Polecam wszystkim z całego serca .

  Magdalena Adamus2018-07-22

  Bardzo dziękuję za opinię. Może być ona cenna dla wszystkich rodziców i rodzin które czują ,że potrzebują pomocy. Pozdrawiam Magdalena Adamus

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Pani Magdalena jest super chodź to pierwsze spotanie myślę że napowadzila mnie na mój problem i z biegiem czasu poradzę sobie z jej pomocą Dała mi wiarę na nowy początek mojego związku. Dzięki che odnowa budować swoje szczęście z najbliższa mi osobą Polecam bardzo miła otwarta , profesjonalna i godna zaufania i polecenia inny Pozdrawiam

  Magdalena Adamus2018-05-07

  Bardzo dziękuję za wystawioną opinię. Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: GINEMEDICA

  Leczenie u Pani Magdy zakończyłam w marcu zeszłego roku. Problem, który miałam był dość złożony, spowodowany również wydarzeniami z przeszłości. Moja psychoterapia trwała zatem ponad rok czasu, ale zakończyła się ogromnym sukcesem. Wnikliwe podejście do problemu, próby rozwiązań różnymi drogami sprawiły, iż w końcu się udało pokonać tę "burzową chmurę". Obecnie jestem szczęśliwą mężatką, bez obaw i lęków, co zawdzięczam oczywiście również Pani Magdzie. Przede wszystkim wielka empatia Pani Magdy sprawiła, że uczestniczyłam w naszych spotkaniach z radością i chęcią do pracy nad samą sobą. Gorąco polecam i zachęcam do skorzystania z usług Pani Magdy, bo potrafi zdziałać cuda! :)

  Magdalena Adamus2018-03-09

  Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia Pani Moniko ;-)) Dziękuję za pozostawienie opinii. Pozdrawiam

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacjaUsługa: psychoterapia indywidualna

  Odkąd znam Panią Magdę, lepiej znam siebie. Profesjonalny specjalista, bardzo sympatyczny rozmówca i przede wszystkim uważny słuchacz :)

  Magdalena Adamus2018-03-05

  Pani Joanno,
  miło mi czytać takie słowa,serdecznie dziękuję. Warto zaznaczyć, że bez Pani wkładu, zaangażowania i odwagi żadna zmiana nie byłaby możliwa.
  Pozdrawiam i dziękuję za podzielenie się opinią z innymi ;-)

 • M
  Lokalizacja: W Centrum - terapia i edukacjaUsługa: psychoterapia depresji

  Dziekuję za pomoc w tym trudnym okresie w moim zyciu. Dziś coraz częsciej cieszy mnie kontakt z rodziną . Jestem otwrata na innych ludzi a to bardzo duża zmiana. Powoli wracam do pracy i obowiązków. Polecam kontakt z Panią Magdą.

  Magdalena Adamus2017-09-11

  Dziekuję za opinię. Włożyła Pani wiele pracy w zmianę, która jak się okazuje może wpływać na jakość Pani życia. Gratuluję odwagi ;-)

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Magda jest pogodną i ciepłą osobą. Profesjonalnie i z zaangażowaniem podchodzi do problemu i choroby pacjenta. Z uwagą wysluchuje wypowiedzi. Choroby z którymi przychodzą pacjenci są trudne i wymagają czasu. Każda choroba inaczej objawia się w skutkach, dlatego uważam P. Magda celnie eliminuje chorobę podczas terapii. Pomaga mojemu synowi. Gdyby nie wizyty syna u P. Magdy i rozmowy podczas terapii, syn już dawno załamał by się . Syn po terapii u P. Magdy wychodzi podbudowany, pełen sił i chęci do walki z chorobą. Jeszcze długa droga przed nim, ale przynajmniej ma nadzieje i szanse przy P. Magdzie na wyzdrowienie. Z czystym sumieniem polecam.

  Magdalena Adamus2017-01-23

  Bardzo dziekuję za zaufanie i opinię. Pozdrawiam

 • K

  Bardzo się bałam wizyty u Pani Magdy. Nie jest łatwo rozmawiać o swoich niepowodzeniach. Szczerze polecam, dzięki tym spotkaniom nabieram większej motywacji do zmian. Dodam, że gabinet w samym centrum miasta - to bardzo wygodne. Co jeszcze istotne moim zdaniem to fakt, że Pani Magda to niezwykle kontaktowa osoba i człowiek czuje się przy niej po prostu bezpiecznie. Polecam:) jako żona, matka i kobieta.

  Magdalena Adamus2016-06-23

  Dziękuję za opinię. Na zmiany też należy być gotowym, a pierwsze spotkanie nie należy do najłatwiejszych. Pozdrawiam i do-zobaczenia w gabinecie.

 • A

  Dziękuję Pani Magdzie za duży poziom empatii i zrozumienia dla mojego problemu. Pokonałam długą drogę, ale dzięki systematycznym spotkaniom uporałam się z tym co uwierało. Dobrze mieć kogoś, kto nie spisuje człowieka na straty. Dziękuję.

  Magdalena Adamus2016-06-23

  Pani Anno, dziękuję za podzielenie się opinią. Pozdrawiam

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl oraz www.wcentrum.com.pl
  Jestem psychoterapeutą/ seksuologiem. Pacuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.
  W mojej pracy wykorzystuję doświadczenie teoretyczne i praktyczne, stosując podejście zintegrowane, dostosowane do sytuacji i potrzeb zgłaszającej się osoby.

  Oferuję konsultacje z zakresu: problemów psychicznych, trudności w życiu seksualnym, edukacji seksualnej, problemów w związkach, dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn, akceptacji własnej orientacji seksualnej, zaburzenia preferencji i tożsamości seksualnej, dojrzewania psychoseksualnego. Pracuję z parami po stracie dziecka oraz tymi które przez dłuższy czas czekają na swoje potomstwo.
  Brałam udział w intensywnym szkoleniu NEST (The New Experience for Surviovors of Trauma) w udzielaniu pomocy terapeutycznej dla osób doświadczających zaniedbania (emocjonalnego, psychicznego,fizycznego), przemocy (słownej, seksualnej,fizycznej) oraz strat prokreacyjnych (poronienie,aborcja, śmierć okołoporodowa). Szkolenie oprócz częsci teoretycznej posiadało charakter intensywnej pracy własnej. W 2017 roku brałam udział w warsztatach z Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Simontonowskiej organizwowanej przez Simontonowski Instytut Zdrowia oraz Stowarzyszenie UNICORN. W czasie szkolenia uzyskałam narzędzia do pracy z pacjentem onkologicznym.
  Ukończyłam Studium Podyplomowe "Pomoc Psychologiczna w Dziedzinie Seksuologii" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Uczestniczę w Akredytowanym Kursie Psychoterapii Wrocławskiego Instytutu Psychoterapii.
  W mojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychoteraputy, pracuję pod stałą Superwizją. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towrzystwa Psychiatrycznego.
  Dbam o najwyższą jakość świadczonej przeze mnie pomocy, dlatego stale doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach i studiach podyplomowych.
  Zapewniam fachową pomoc i dyskrecję.

  Jako terapeuta- edukator seksualny nie zajmuję się przepisywaniem leków, zajmuje się tym lekarz seksuolog, albo lekarz rodzinny.

  Więcej informacji o mnie znajdziecie Państwo na stronie:
  www.wcentrum.com.pl

  Wizyty są odpłatne.

Specjalizacje

 • Seksuologia
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Wrocławski
 • Dolnośląska Szkoła Wyższa
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
 • Wrocławski Instytut Psychoterapii WIP
 • NEST (The New Experience for Surviovors of Trauma)
 • Terapii Simontonowskiej ( Simontonowski Instytut Zdrowia oraz Stowarzyszenie UNICORN)
więcej

Publikacje

 • Rozwój seksualny dzieci i młodzieży. Program Dziecko. Czas z dzieckiem. Mam dziecko.
 • konferencje: Swiadoma mama , Poprzez praktykę do profesjonalizmu DSW
 • Współpraca Uniwersytet Dzieci - wykłądy i warsztaty dla rodziców
 • Seksualność kobiet w ciąży . Publikacja zbiorowa Świadoma Mama
więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego

Staże

 • Poradnia Rodzinna Antoni we Wrocławiu
 • Fundacja Miejsce Kobiet- wolontariat
 • Fundacja Mam Dziecko- wolontariat
 • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jelczu Laskowicach
 • Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy we Wrocławiu
 • Oddział Dzienny Leczenia Nerwic Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
więcej

Certyfikaty

 • Magdalena Adamus, seksuolog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Magdalena Adamus, seksuolog - Certyfikaty
 • Magdalena Adamus, Wrocław - Certyfikaty
 • Magdalena Adamus, seksuolog w mieście Wrocław - Kwalifikacje zawodowe
 • Magdalena Adamus, seksuolog - Kwalifikacje zawodowe

Choroby

więcej

Zdjęcia