Maciej Wiza

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Ż
  Lokalizacja: Gaja-Poradnie LekarskieUsługa: ciąża

  Genialny lekarz miły z humorem a co najważniejsze konkretny i profesjonalny w tym co robi... Dostosowuje się do potrzeb pacjentki i słucha tego co ona mówi... Mogę polecić z czystym sumieniem.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  72 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Ż
   Lokalizacja: Gaja-Poradnie LekarskieUsługa: ciąża

   Genialny lekarz miły z humorem a co najważniejsze konkretny i profesjonalny w tym co robi... Dostosowuje się do potrzeb pacjentki i słucha tego co ona mówi... Mogę polecić z czystym sumieniem.

  • O
   Lokalizacja: Gaja poradnie lekarskie

   Jestem pacjentką doktora Wizy od kilku lat i zawsze bardzo ceniłam sobie jego profesjonalne podejście, takt oraz dobrze wyposażony gabinet. Muszę jednak powiedzieć, że będąc w pierwszej ciąży nie czułam się bezpiecznie pod opieką Pana Doktora. Tym co mnie przede wszystkim martwiło był fakt, że nie zlecał mi wszystkich badań wymienionych w standardach opieki okołoporodowej. Intuicja podpowiedziała mi skontaktowanie się z innym lekarzem pod koniec ciąży, który złapał się za głowę, kiedy zobaczył braki w dokumentacji medycznej (np. brak badania grupy krwi w 8 miesiącu...). Tak samo z USG - niby ok, ale Pan Doktor wcale ze mną nie omówił wyników, dostałam tylko małą karteczkę z kilkoma podstawowymi parametrami płodu. Myślałam, że tak powinno być, ale przekonałam się, że to nie jest takie normalne, kiedy poszłam do innego lekarza, który na koniec wizyty wręczył mi kilkustronicowy raport z badania.... Bardzo lubię Pana Doktora, jest przemiłym człowiekiem, ale niestety jestem zawiedziona tym, jak została poprowadzona moja ciąża.... Nie wątpię, że rozmawiałby ze mną więcej, gdyby coś było z dzieckiem nie tak, ale mimo wszystko uważam, że powinien trochę bardziej troszczyć się o komunikację z pacjentką, zwłaszcza w pierwszej ciąży.

  • I
   Lokalizacja: Gaja-Poradnie Lekarskie

   Bardzo dobry ginekolog. Przeprowadza dokładne badanie. Dzięki temu wykrył u mnie guza, którego moja poprzednia pani lekarz nie widziała wcale. Polecam go!

  • A
   Lokalizacja: Gaja-Poradnie LekarskieUsługa: konsultacje ginekologiczne

   Jestem pacjentka doktora od 2013 roku, moim zdaniem lekarzem jest bardzo dobrym, ciążę również prowadził bardzo dobrze, zero zastrzeżeń, poleciłam Doktora koleżance,którą jest także zadowolona.

  • J
   Lokalizacja: Gaja poradnie lekarskieUsługa: Inny

   Dobry lekarz zauważyłby podczas badania, że dziecko jest za małe.
   Dobry lekarz sprawdziłby przepływy pępowiny.
   Dobry lekarz nie wysłałby ciężarnej ze stanem przedrzucawkowym (wysokie ciśnienie, białko w moczu i obrzęki) na kolejne badania i wizyta za tydzień.
   Niestety na wizytę nie zdążyłam dotrzeć, poślizgnęłam się i upadłam, kontrolnie pojechałam na lutycką sprawdzić, czy z dzieckiem wszystko ok. Mały był w porządku, gorzej ze mną. Na usg dowiedziałam się, że dziecko jest hipotrofikiem - za małe jak na ten tydzień ciąży (35tydzien-niecałe 2kg). Na pytanie doktora miesiąc wcześniej czy dziecko nie jest zbyt małe usłyszałam, że niektóre dzieci rodzą się mniejsze. W szpitalu zdiagnozowali mi stan przedrzucawkowy zagrażający życiu zarówno moim, jak i malucha, i troszkę się zdziwili że Pan tak słabo zareagował na taką ilość białka w moczu i podwyższone ciśnienie.
   Tego samego dnia wieczorem miałam cesarke, lekarz nie chciał czekać nawet do rana, bo cyt. "lepiej mieć żywego wcześniaka niż obudzić się z ręką w nocniku". Syn urodził się 17.01.17r z waga 1980 gram, zdrowy, aktualnie ma 2400 i pięknie przybiera na wadze. Spędził na neonatologii 15 dni.

   Panie Doktorze, chodziłam do Pana z polecenia dwóch osób z rodziny którym też Pan prowadził ciąże, nie wyobrażam sobie polecić Pana komukolwiek. nigdy też do Pana nie wrócę, a za każdym razem kiedy ktoś zapyta o moje doświadczenie z najgorszym lekarzem - będzie Pan nr 1. Jestem pewna, że gdybym się nie poslizgnęła tego dnia, Pan na wizycie wysłałby mnie na kolejne badania, być może nie miałabym teraz synka na rękach. Wierzę, że ktoś na górze podłożył mi nogę po to, żeby wszystko się dobrze skończyło.

  • Najlepszy ginekolog na jakiego kiedykolwiek trafilam, wszystko wyjasnia dokladnie - nie zbywa jak wiekszosc lekarzy, odpowiada na kazde pytanie. Bardzo mily i kompetentny - polecam!

  • I

   Jestem pacjentką dr Wizy od kilkunastu lat.To co nim cenię, to jasne wyjasnienie wszelkich wątpliwości, niejasności w sposób zrozumiały, bez nadęcia. Nie mam oporów, aby pytać o najbanalniejsze sprawy.No i ma poczucie humoru,co powoduje rozładowanie atmosfery.Poza tym cały sprzęt ma w gabinecie i nie trzeba umawiać się osobno,czy przechodzić do innego miejsca. Polecam.

  • S

   Nie wiem, jak było kiedyś, bo pacjentką Dr. Wizy jestem od 2 miesięcy. Przyszłam na pierwszą wizytę, aby potwierdzić ciążę i została potwierdzona! :) Lekarz bardzo miły, z poczuciem humoru. Potraktował mnie profesjonalnie, a wizyty nie trwają 5 minut. Druga wizyta również była świetna. Lekarz odpowiadał kompetentnie i szczegółowo na moje pytania, odnośnie ciąży. Długo wykonywał USG, widząc mój zachwyt nad maleństwem! Gabinet bardzo ładny, sprzęt naprawdę profesjonalny, USG w 4D.

   Polecam Pana Dr. Wizę :-)

  • K

   Pan doktor Wiza najlepszy ginekolog u jakiego byłam.Miły ,uśmiechnięty i co ważne kompetentny.Jestem i zostanę stałą pacjentką :)

  • K

   Wszystko ładnie i pięknie do momentu kiedy przychodzi dać L4 w ciąży. Pan Doktor odmówił mi gdyż stwierdził,że ciąża to nie choroba. Z tym się zgodzę ale nie wolno kobiecie w ciąży pracować na produkcji gdzie są maszyny w ruchu, hałas, zmiany nocne, wysoka temperatura, całą zmianę na nogach i do tego noszenie kartonów 5-16 kg. Oprócz tego było plamienie 5-8 tydzień i też to zlekceważył. Zmieniałam lekarza i bez problemu dostałam zwolnienie a dodatkowo musiałam leżeć aby ustąpiło plamienie bo mogło cz się skończyć źle. Dodatkowo doszło fatalne samopoczucie więc nie widzę siebie w pracy fizycznej w ciąży. Gdyby moja praca miała inny charakter nawet bym nie prosiła o zwolnienie. Nie mniej pan Doktor bardzo miły, przyjemna atmosfera na wizytach ( wspomniana wcześniej muzyczka) bardzo dobry sprzęt, delikatne badania i dobry fachowiec.