Maciej Sokoła

Laryngolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przerośnięte migdałki (gardłowy i podniebienne)

  Pan Doktor Maciej Sokoła jest wspaniałym lekarzem, bardzo dobrym i kompetentnym. Wykonał u synka zabieg usunięcia trzeciego migdałka i przycięcia bocznych migdałków. Zabieg wykonany wzorowo, bez powikłań. Pan Doktor wszystko zawsze bardzo dokładnie tłumaczy, robi wszystkie potrzebne badania. Jest bardzo miły i kulturalny. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam Pana Doktora!

 • Szukasz laryngologa? Pacjenci polecają:

  Agnieszka Ryncarz-Łucka
  Agnieszka Ryncarz-Łucka
  Laryngolog
  Ujastek 3, Kraków
  Pani Doktor wprost wymarzna do dzieci, empatyczna, uśmiechnięta, bardzo profesjonalna. Polecam kazdemu rodzicowi… więcej

  Rafał Nieckarz
  Rafał Nieckarz
  Laryngolog
  Ujastek 3, Kraków
  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze.Doktor wszystko dokładnie wytłumaczył i wdrożył leczenie.Polecam serdecznie. więcej

  Agnieszka Remjasz
  Agnieszka Remjasz
  Laryngolog
  os. Na Skarpie 66, Kraków
  Pani doktor cierpliwie, bez pośpiechu i dokładnie zbadała i rozwiała wszelkie wątpliwości zdrowotne. Polecam! więcej

  Piotr Łach
  Piotr Łach
  Laryngolog
  os. Złota Jesień, Kraków
  Rzetelny, konkretny i kompetentny, a przy tym bardzo miły :) Polecam każdemu, kto szuka prawdziwego fachowca. więcej

  Anna Margol
  Anna Margol
  Laryngolog
  Os. Złotej Jesieni 1, Kraków
  Bardzo dobre podejście do mojego problemy.Pani doktor miła i uprzejma ,zrobiła tez dodatkowe badanie aby mie pewnoś… więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  19 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przerośnięte migdałki (gardłowy i podniebienne)

   Pan Doktor Maciej Sokoła jest wspaniałym lekarzem, bardzo dobrym i kompetentnym. Wykonał u synka zabieg usunięcia trzeciego migdałka i przycięcia bocznych migdałków. Zabieg wykonany wzorowo, bez powikłań. Pan Doktor wszystko zawsze bardzo dokładnie tłumaczy, robi wszystkie potrzebne badania. Jest bardzo miły i kulturalny. Swoją pracę wykonuje z dużym zaangażowaniem. Szczerze polecam Pana Doktora!

  • K
   Lokalizacja: Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"Usługa: operacja zatok

   Świetny specjalista, wykonywał mi zabieg FESS z pozytywnym skutkiem. W leczeniu przewlekłego zapalenia zatok zawsze miałam dobrze dobrane leki.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne UJASTEKUsługa: operacja przegrody nosowej

   Bardzo dobry specjalista!
   Profesionalny, dokładny, rzeczowy i miły.
   Wykonywał u mnie dwa zabiegi. Zabiegi wykonane wzorowo!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Doktor Maciej Sokoła to naprawdę godny polecenia specjalista. Uprzejmy i konkretny.
   Zabieg torbieli w zatoce klinowej przeprowadzony bez żadnych problemów a dzień później byłam już w domu. Jeszcze raz dziękuje serdecznie.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor to świetny specjalista, który wykonywał u mnie zabieg Fess zatok w znieczuleniu miejscowym. Podczas zabiegu była luźna i sympatyczna atmosfera( zero stresu) .Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Doktora, jest fachowcem zawsze życzliwym dla pacjenta. Pan Doktor jest miły, kulturalny oraz delikatny.Ze spokojem odpowiada na pytania pacjenta. Bardzo miło wspominam zabieg oraz pobyt w szpitalu.
   Pozdrawiam i dziękuję Panu Ania Jajeśnica

  • M

   Dr Maciej Sokoła to bardzo dobry lekarz. Na początku październiku b.r. wykonał mi zabieg FESS (usuwanie dużej torbieli w zatoce szczękowej) wraz z prostowaniem przegrody nosowej. Najpierw zostałam dokładnie poinformowana, co i w jaki sposób będzie robione (dwukrotne wspólne obejrzenie tomografii z objaśnieniami). Sama operacja przebiegła bardzo sprawnie, wszystko w przyjaznej atmosferze. Po zabiegu miałam zapewnioną opiekę lekarską w postaci kilku wizyt kontrolnych, oczyszczanie nosa przebiegało bezboleśnie. Poza tym, dr Sokoła zawsze odbiera telefony, jest empatyczny, ma bardzo przyjazne podejście do pacjentów i wszystko wyjaśnia z uśmiechem na twarzy. A przede wszystkim, bardzo dobrze operuje, ma pewne i wprawne ręce, jest delikatny i dba o komfort pacjenta. Szczerze polecam! Magda

  • D

   Doktor Maciej Sokoła, otolaryngolog, to lekarz z krwi i kości! Wybitny specjalista, wrażliwy człowiek i opiekuńczy lekarz, który nie traktuje pacjenta jak „worka kartofli” czy „kolejnego przypadku”, ale jak niepowtarzalną osobę, którą należy zająć się w sposób indywidualny. Zawdzięczam doktorowi Sokole skuteczne wyleczenie przewlekłego zapalenia zatok dzięki zabiegowi FESS, który przeprowadził w lipcu 2015 w Krakowie.

   Mam 30 lat, mieszkam w Krakowie. Przez ponad 10 lat skarżyłem się na przewlekłe, ciągle powracające i właściwie nieustępliwe zapalenie zatok. Moje dolegliwości polegały na uczuciu permanentnie zatkanego nosa, rozpierającego od wewnątrz bólu w okolicy policzków i czoła, a także kłopotach z mówieniem z powodu ciągle zapchanego ropną wydzieliną gardła i – oczywiście – nieustannym bólu samego gardła, chrypie i chrząkaniu. Życie z takimi dolegliwościami, szczególnie wieczorem i rano, gdy wydzielina w zatokach się kumulowała, było bardzo dojmujące: ciągłe bóle głowy, senność, niechęć do życia towarzyskiego.

   Z takimi dolegliwościami trafiłem do dra Sokoła trafiłem w maju 2015 roku, po – niestety – nieudanym, a raczej: nieskutecznym, zabiegu tzw. „balonikowania zatok” przeprowadzonego w Warszawie. Dałem się skusić na nowoczesny, szybki i bezbolesny (jak to lekarz wyjaśniał) zabieg, który słono mnie kosztował (ok. 8000 pln), a efekt przyniósł taki, że tylko stan moich zatok pogorszył: niedrożne ujścia, podrażnione błony śluzowe zatok, zaostrzone stany zapalne. W takim stanie, po nieudanym zabiegu, trafiłem w Krakowie do dra Sokoła, który, po pierwsze, starannie i spokojnie obejrzał ze mną tomografię i wyjaśnił funkcje zatok; po drugie, postawił wstępną diagnozę dotyczącą zbyt wąskich ujść zatok i zbyt gęsto zabudowanego tkankami sitowia; po trzecie, doraźnie oczyścił ssakiem nos i przepisał leki przeciwzapalne; po czwarte, zaprosił na kolejną wizytę, podczas której omówiliśmy możliwość przeprowadzenia zabiegu FESS (lub: „FEOZ”, czyli „funkcjonalna endoskopowa operacja zatok”).

   Moje zatoki musiały trochę „odpocząć”, więc w dopiero w lipcu 2015 roku, jako że było to w moim przypadku najlepsze możliwe wyjście, zostałem poddany zabiegowi FESS, który przeprowadził dr Maciej Sokoła. Zabieg jak to zabieg. Byłem pod narkozą, więc nic nie pamiętam, obudziłem się z opatrunkami, oklejonym nosem i na drugi dzień, po nocy spędzonej w pod obserwacją, wróciłem do domu. Zabieg został przeprowadzony w klinice AKMED w Krakowie. Przez tydzień byłem nie do życia, otępiały przez antybiotyk, ale też nie skarżyłem się na bardzo dotkliwe bóle. W międzyczasie zostałem objęty naprawdę nadzwyczaj sumienną opieką: zawsze mogłem liczyć na konsultację telefoniczną, co najmniej raz w tygodniu (przez okres ponad 2 miesięcy od zabiegu) byłem przyjmowany na wizytach kontrolnych i badaniach endoskopowych, a nade wszystko zawsze otrzymywałem jasne opisy, co się dzieje, jak goją się zatoki, co należy stosować.

   Po trzech miesiącach od zabiegu, gdy zatoki wróciły do właściwej sobie kondycji, poczułem naprawdę wielką ulgę. Poranne gardło, zawsze zapchane ropną wydzieliną z zatok – zniknęło. Codzienne bóle głowy w okolicy policzków i czoła – zniknęły. Wieczorne uczucie zmęczenia i senności – zniknęło. W tym momencie, po pięciu miesiącach od zabiegu, uważam, że poddanie się zabiegowi FESS było najlepszą decyzją minionego roku. Na bóle skarżyłem się od lat, a teraz odzyskałem siły i dobre samopoczucie; pracuję efektywniej i prowadzę bardziej aktywny styl życia. Siły wróciły! Doktora Macieja Sokołę polecam nade wszystko! Szczególnie tym, którzy – podobnie jak ja – skarżą się na zatkany nos, zapalenia zatok i ciągłe bóle głowy. Doktor Sokoła to wrażliwy człowiek i profesjonalny lekarz – otolaryngolog. Jak mówi dobrze znane przysłowie: „człowiek – do rany przyłóż”.

   Dominik, 30 lat, Kraków

  • Dr Sokoła to godny polecenia specjalista. Wykonywał naszej córce zabieg wycięcia trzeciego migdałka. Zabieg wykonany wzorowo, bez powikłań. Podziwiam zaangażowanie i świetne podejście do dzieci. To rzeczowy i bardzo kompetentny lekarz. Szczerze polecam! Iwona

  • D

   Naprawdę godny polecenia specjalista. Zabieg wykonany perfekcyjnie bez powikłań z którego jestem zadowolony, a co najważniejsze czuję się lepiej. Podejście do pacjenta i opieka jak i poświęcony czas 6+

  • Bardzo dobry specjalista. Wszystko zostało załatwione szybko i profesjonalnie. Zabieg przebiegł bez najmniejszych przeszkód. Pan Sokoła jest wyjątkowo sympatyczny i kontaktowy.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG