Dr n. med.

Maciej Piotrowski

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Lokalizacja: Puckie Centrum MedyczneUsługa: złamanie śródręcza

  Najlepszy na świecie ❤️Dzięki Dr Piotrowskiemu mogę grać na fortepianie tak jak grałam przed poważnym złamaniem iv kości srodrecza ! Przesympatyczny ludzki i baaardzo dobry !
  Polecam z całego serca ❗️

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Kierownik Pododdziału Chirurgii Ręki Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu GUMed, Szpital Copernicus w Gdańsku

   Zakres działalności:
   Chirurgia urazowa narządu ruchu
   Chirurgia Ręki w tym: zabiegi rekonstrukcyjne w zakresie kończyny górnej, protezoplastyka barku, łokcia i małych stawów ręki, artroskopia nadgarstka i łokcia
   Ortopedia dziecięca

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  7 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Lokalizacja: Puckie Centrum MedyczneUsługa: złamanie śródręcza

   Najlepszy na świecie ❤️Dzięki Dr Piotrowskiemu mogę grać na fortepianie tak jak grałam przed poważnym złamaniem iv kości srodrecza ! Przesympatyczny ludzki i baaardzo dobry !
   Polecam z całego serca ❗️

  • A

   Pełen profesjonalizm i wspaniały człowiek. Dziękuję Panie Doktorze! Polecam wszystkim potrzebującym fachowej pomocy.

  • M

   Długo szukałem dobrego specjalisty od ręki, Pan Maciek okazał się najlepszy w swoim fachu. Miałem uszkodzony nerw promieniowy oraz zerwane więzadło pierścieniowe lewej ręki, dzięki diagnozie doktora zdecydowałem się na rekonstrukcję. Dziś mija 7 tydzień od operacji, ręka jest w świetnej formie, nerw wrócił do pełnej sprawności, więzadło jest nowe i ręka się dobrze goi, zgodnie z planem za miesiąc będę w stanie zrobić wszystko przed złamaniem ręki. Bardzo polecam Pana Macieja, ciepła i miła osoba, człowiek z powołaniem!

  • G

   Przemiły Pan Doktor , wizyta przebiega bez pośpiechu, dokładny,tak mnie bolała ręka że nie mogłam nic robić, chciałam jak najszybciej operację żeby Pan Doktor ją naprawił a Doktor wykonał blokadę ,rtg nadgarstka i polecił zabiegi w rehabilitacji 10 dni,żeby wykluczyć w razie czego nie potrzebną za szybką operację właśnie minęły 2 miesiące a ręka jak nowa, nic jej nie dolega, bardzo dziękuję Panie Doktorze !!!

  • G

   Zajebisty jako człowiek i jako specjalista, człowiek z powołaniem. Polecam bardzo dobry lekarz

   Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  • M

   Świetny specjalista miałem ciężkie złamanie palca 4 ręki lewej, zrost w nieprawidłowym ustawieniu , Doktor poprawił wcześniejsze błędy lekarzy jestem mu za to naprawdę wdzięczny :) dzięki niemu mam zdrowego palca :) Dziękuje Doktorze i polecam wszystkim tego wspaniałego specjalistę

  • B

   Bardzo dobry specjalista od Chirurgi Ręki. Po konsultacji u Pana Macieja, który zastosował prawidłowe leczenie, a zarazem poprawił błędy wcześniejszych ortopedów rozpoczęłam rehabilitację w której sa widoczne efekty. Mam uraz prawej ręki po złamaniu kości ramiennej, mam porażony nerw promieniowy. Będę kontynuować leczenie u Pana doktora.