lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

REJESTRACJA TELEFONICZNA poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinform... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • REJESTRACJA TELEFONICZNA poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o zarejestrowanie się na 60 minutowe badanie. Zapraszamy :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów:

345 opinii

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalny i konkretny lekarz. Byłam już na dwóch wizytach, zawsze w 100% usatysfakcjonowana. Polecam z czystym sumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz.Konkretny,rzetelny a do tego bardzo miły.Plusem jest także bardzo dobrze wyposażony gabinet.Pan doktor jest uśmiechnięty i wesoły także nie ma mowy o żadnym stresie podczas wizyty.Polecam

 • MS

  Kompetentny i miły. Dysponuje świetnym sprzętem. Dba o komfort pacjentki podczas badania. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. gabinet czysty estetyczny wyposażony w nowoczesny sprzęt. Lekarz udzielił wszystkich wyczerpujących odpowiedzi. Informował o wszystkim co będzie robił. Jestem bardzo zadowolona z wizyty na pewno odwiedzę lekarza w przyszłości. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz z powołaniem, wizyty to czysta przyjemność. Wiem że zawsze mogę zadac pytanie na które dostane wyczerpującą odpowiedź. Cieszę się że trafiłam w tak dobre ręce. Gorąco polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz godny polecenia.
  Kazda osobe traktuje indiwidualnie i poswiece jej tyle czasu ile jest potrzebne.

 • Bardzo wyrozumiały, miły, świetne podejście do pacjenta. Widać że chce szczerze pomóc i rozwiązać problem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły i życzliwy.Doradzi , odpowie na wszystkie pytania . Będę napewno wracać.Polecam każdemu.

 • MP

  Pan Doktor swoim fachowym okiem bardzo dokładnie prześledził całe dzieciątko. Akurat był problem, bo Mała nie chciała się pokazać i trudno było poobserwować czy wszystko jest w porządku, ale pan doktor wykazał się dużą cierpliwością, starał się przebadać wszystko, żeby niczego nie pominąć. Nawet prosił przyjechać na dokończenie USG, żeby mógł z większą dociekliwością zobaczyć serduszko. Poza tym pan doktor bardzo kulturalny, tłumaczył co widzi na ekranie w sposób zrozumiały, gości w nim poczucie humoru i dużo empatia dla pacjentów. Dodatkowo gabinet jest na wysokim poziomie. POLECAM!!

 • ZK

  Super podejście i rzetelność. Miła atmosfera. Uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, a moje wątpliwości zostały rozwiane.