lek.

Maciej Orzechowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

451 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 886 odwiedzin w ciągu 30 dni

Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
451 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Opinia z dnia 29.11.2017 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: badania okresowe

  Badanie przebiegało w przyjaznej atmosferze. Lekarz rzeczowy i fachowy. Gabitnet wyposazony na wysokim poziomie. Polecam!

 • A
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Pełen profesjonalizm, gabinet bardzo ładny, sprzęt nowoczesny, lekarz bardzo kulturalny, wykazujący się wiedzą i odpowiednim podejściem do pacjenta.

 • B
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo Gorąco Polecam Perfekcyjne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Gabinet na wysokim poziomie.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: badanie prenatalne 3D

  Bardzo miła obsługa doktora Orzechowskiego, pełen profesjonalizm, widać że doktor posiada ogromną wiedzę i zdolności. Super podejście do pacjenta. Polecam:)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadżerka

  Witam byla to moja pierwsza wizyta u pana orzechowskiego.Jestem bardzo zadowolona z wizyty lekarz bardzo mily ,uprzejmy .Polecam go jako ginekologa

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, cierpliwość i dokładne tłumaczenie diagnozy oraz problemów z jakimi się przyszło.W 100% polecam p.Macieja.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem pacjentką Pana doktora od kilku lat i bardzo polecam go wszystkim. Wyczerpująco odpowie na każde pytanie, wizyty zawsze przebiegają w miłej atmosferze.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) ocena ryzyka genetycznego

  Świetny specjalista z ogromną wiedzą i bardzo dobrej jakości USG. Przy tym bardzo sympatyczny i delikatny.

 • D

  Perfekcyjne podejście do pacjenta, ogromna wiedza. Lekarz bardzo miły i sympatyczny. Gabinet na wysokim poziomie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. Brak potwierdzonego SMS-a oznacza anulowanie wizyty. Cena badań prenatalnych w ciąży ( z wyjątkiem ciąży bliźniaczej ) w zależności od warunków i czasu badania wynosi od 250 do 350 zł. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Wizyty w mojej praktyce umawiane są na czas 30 minut, ale każdej pacjentce poświęcam tyle czasu ile potrzebuje, pamiętając o pozostałych pacjentach oczekujących na umówione przez siebie wizyty. W przypadku opóźnień w godzinach wizyt proszę o wyrozumiałość, aby każde badanie było przeprowadzone z najlepszą starannością oraz możliwą w danym czasie dokładnością. Zapraszam :-)

  Od ponad 15 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym najwyższej klasy, kliniczny aparat ultrasonograficzny firmy GE Voluson E10. Pozwala on na niespotykaną dotąd dokładność i rzetelność w diagnostyce pacjentów. Obecnie jest to jeden z zaledwie kilku tej klasy aparatów dostępnych w Polsce. Zgodnie z misją firmy Profemi Ginekologia & Estetyka, nasi pacjenci są diagnozowani i leczeni najnowocześniejszym sprzętem dostępnym obecnie na rynku. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  W trosce o bardziej precyzyjną diagnostyką u pacjentek, zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach, przyznawane przez Komitet Sterujący Międzynarodowej Grupy Analizy Guzów Jajnika IOTA 2018

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl