lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po te... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Zapraszamy :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
372 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Szczerze polecam wszystkim paniom :) . Wizyta na najwyższym poziomie - Pan Dr miły , profesjonalny i z dużym doświadczeniem. Wizyta na daną godzine i bez pośpiechu. Sprzet nowoczesny a fotel kosmiczny ;). Długo trzymałam sie jednej Pani ginekolog pomimo , że nie byłam zadowolona z wizyt u niej. Zdecydowałam sie na zmiane i jedyne czego żałuje to tego że tak późno :).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam u Pana doktora na USG pierwszego trymestru w drugiej ciąży. Trafilam do gabinetu z polecenia mojej poprzedniej Pani doktor, do ktorej mialam teraz po prostu za daleko. Mam porównanie z kilkoma lekarzami i moge smialo polecic Pana doktora za wiedze, dokladnosc, profesjonalizm i kulture osobista. Wizyta trwala niemal godzine by Pan doktor mogl dokladnie pomierzyc i obejrzec malucha oraz zinterpretowac badania biochemiczne. Swietny sprzet, gabinet na wysokim poziomie. Wszystko oceniam bardzo wysoko, dziekuje przejmie za wizyte i przepiekne zdjecie malucha.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: Pierwsze badanie USG - 3D

  Lekarz z powołania! Spokojny, opanowany a zarazem dokładny i rzetelny. Każdy lekarz powinien taki być. Jestem bardzo zadowolona. Moje dziecko było odwrócone co uniemożliwiło dokładne zbadanie, wtedy sprawdziło również cierpliwość Pana Orzechowskiego. Oczywiście wszystko przebiegło profesjonalnie, Polecam każdemu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalnie, rzetelnie i sympatycznie, jak zawsze, jeden z niewielu lekarzy którzy słuchają

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szczerze polecam Pana Macieja, lekarz z powołania, wizyta bez stresu, kompleksowe badania i na najlepszym sprzęcie. Odpowie na wszystkie pytania.

 • D
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Bardzo kulturalny,życzliwy traktuje swoje pacjentki z wielkim szacunkiem (inni lekarze powinni brać z doktora przyklad)do tego Pan Doktor jest bardzo profesjonalny w tym co robi .Punktualnosc oraz kontak smsowy z pacjentka przed wizyta również na duży plus.Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony dodatkowym plusem jest łazienka która pozwala pacjentce przygotować się do badania .Byla to moja pierwsza wizyta u Dr. Orzechowskiego ale na pewno nie ostatnia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Lekarza polecam, pomimo iż była to moja pierwsza wizyta. Celem była konsultacja ginekologiczna, po której stwierdzam profesjonalizm i odpowiednie podejście do pacjentki i jej problemu. Udzielił wyczerpujących informacji i dokładnie wytłumaczył wszystkie możliwe opcje za i przeciw. Jestem zadowolona za czas i uwagę poświęconą na wizycie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 18-22tc ( ocena markerów genetycznych i anatomii płodu wg wytycznych ISUOG oraz USG PTG ) Certyfikat Badań 18-22 tc The Fetal Medicine Foundation (FMF), Certyfikat Specjalistyczny Oceny Serca Płodu PTG USG

  Polecam doktora Macieja, bardzo profesjonalna wizyta , wszystkie informacje podane w sposób zrozumiały co najważniejsze bardzo dokładne badanie moja córeczka miała obejrzana każda cześć ciała po pytaniu doktora czy mamy z chłopakiem jakieś pytania spojrzeliśmy się na siebie i uśmiechnęliśmy bo chyba nie było rzeczy której doktor by nie powiedział .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest bardzo sympatyczny i uśmiechnięty. Szczegółowo odpowiada na zadane pytania. Wizyta przebiegła bardzo pozytywnie bez czekania w kolejce, a samo badanie bardzo delikatne. Na początku Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad, następnie mierzy ciśnienie i przystępuje do badania. Wszystko możemy oglądać na dużym telewizorze, który jest przed nami. Pan doktor bada również piersi. Nowoczesny gabinet oraz sprzęt. Każda pacjentka dostaje jednorazowe klapeczki i spódniczkę. Była to pierwsza moja wizyta u Pana doktora ale na pewno nie ostatnia. Gorąco polecam!

 • J
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) Ocena ryzyka genetycznego LICENCJA FMF ID 124202 ( Certyfikat Badań Prenatalnych USG - The Fetal Medicine Foundation (FMF) , Certyfikat Specjalistyczny Badań Prenatalnych PTG USG

  - Bardzo prosty zapis na wizytę.
  - Przyjęcie o czasie.
  - Szczegółowy wywiad z pacjentką.
  - Profesjonalne przygotowanie do badania. (jednorazowe papcie oraz spódniczka)
  - Szczegółowe badanie oraz omówienie.
  - Sympatyczna osoba.
  Czego chcieć więcej? Idealna osoba na odpowiednim stanowisku.
  Planuję wrócić na kolejne badanie za 10 tygodni.
  Polecam.