lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po te... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Zapraszamy :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • M
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) Ocena ryzyka genetycznego LICENCJA FMF ID 124202 ( Certyfikat Badań Prenatalnych USG - The Fetal Medicine Foundation (FMF) , Certyfikat Specjalistyczny Badań Prenatalnych PTG USG

  Ogólnie Pan doktor bardzo miły uprzejmy pomierzył dzidziusia wyjaśnił dużo cala wizyta 30 min Ale wyszłam nie do końca zadowolona.Myslalam ze dostanę zdjęcia usg a tu tylko opis usg.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Bardzo dobry Lekarz. Badania przeprowadzane są w bardzo przyjaznych warunkach dla pacjentki. Pelna informacja jakie czynnosci wykonuje lejarz i wszystko mozna oglądać na monitorze. Polecam wszystkim

 • P
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Kompetentny, miły, uprzejmy, rzeczowy - tego lekarza opisać można tylko w superlatywach. Z czystym sumieniem polecam.

 • M
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 3D/4D w najnowszej technice HD LiVE DOPŁATA DO BADANIA USG

  Lekarz z powołania i da się to odczuć, miły, profesjonalny i dokładny a to bardzo ważna cecha nawet gdy robi się kolejka za drzwiami nie przyspiesza i nie robi badań na odczepnego zawsze stara się być szczegółowy podczas badania nawet jak dziecko się schowa to cierpliwe czeka aż dziecko wszystko pokaże dokładnie. Atmosfera w gabinecie niesamowita bez stresowa. Polecam z czystym sercem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) Ocena ryzyka genetycznego LICENCJA FMF ID 124202 ( Certyfikat Badań Prenatalnych USG - The Fetal Medicine Foundation (FMF) , Certyfikat Specjalistyczny Badań Prenatalnych PTG USG

  Najlepszy lekarz jaki moze znalezc sie na kuli ziemskiej :)))
  Odpowiada na wszystkie pytania.Dokladnie opowiada o badaniach,czynnosciach wykonywanych w danym momencie.Bardzo mily,kulturalny i ciagle usmiechniety.Polecam z calego serca.

 • 9

  Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą, miłym, o wysokiej kulturze osobistej. Badania przeprowadza szczegółowo, delikatnie. Wizyta odbywa się bezstresowo i w miłej atmosferze. Wszystkim paniom szczerze polecam Pana Orzechowskiego.

 • M
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 18-22tc ( ocena markerów genetycznych i anatomii płodu wg wytycznych ISUOG oraz USG PTG ) Certyfikat Badań 18-22 tc The Fetal Medicine Foundation (FMF), Certyfikat Specjalistyczny Oceny Serca Płodu PTG USG

  Wizyta u Pana doktora przebiegła w bardzo miłych wręcz można powiedzieć luksusowych warunkach. Pan doktor pracuje na najwyższej jakości sprzęcie i z bardzo dużą dokładnością badał nasze dzieciątko. Nasz maluszek nie był skory do współpracy i podobało nam się bardzo,że Pan doktor nie zakończył badania na tym co maluszek chciał pokazać tylko zrobił nam przerwę po której udało się zbadać wszystko to czego dziecko nie chciało pokazać wcześniej. Dodatkowym atutem Pana doktora jest bardzo wysoka kultura osobista i duże poczucie humoru ,które rozładowało stres związany z badaniem. Widać ,że praca którą Pan doktor wykonuje płynie z powołania. Można by tu było długo pisać bo naprawdę wraz z mężem byliśmy zachwyceni z wizyty i każdemu szczerze polecamy wizyty u Pana doktora, sami na pewno wrócimy w 30tc.

 • 9
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 28-32tc ( ocena dobrostanu płodu, przepływy naczyniowe ) Certyfikat Specjalistyczny Badań Dopplerowskich PTG USG

  Do Pana doktora trafiłam z polecenia, powodem wizyty było głównie zobaczenie maluszka w 3D, ale Pan Orzechowski sprawił, że kolejną ciążę z pewnością będę prowadzić właśnie u Niego :) żałuję, że tak późno trafiłam do doktora. Wszystko pięknie wytłumaczone, całe pół godziny trwało usg, a nie jak to bywa 10 minut i po wszystkim bez konkretnych informacji. Pan doktor jest też przede wszystkim bardzo miłym człowiekiem, porozmawialiśmy, pośmialiśmy się, da się wyczuć, że to co robi płynie z powołania :) to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam :)
  Polecam w 100 % !
  Pozdrawiamy Pana Macieja :)

 • M
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 3D/4D w najnowszej technice HD LiVE DOPŁATA DO BADANIA USG

  Jesteśmy razem z mężem bardzo zadowoleni z wizyty, pomimo tego iż nie udało się zrobić ujęć 3D naszemu maluszkowi, nasze oczekiwania i tak zostały zaspokojone w 100% :) Wszystko pokazane, opisane każdy szczegół, pełen profesjonalizm i luksus jeśli można to tak nazwać :)
  Z całego serca polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) Ocena ryzyka genetycznego LICENCJA FMF ID 124202 ( Certyfikat Badań Prenatalnych USG - The Fetal Medicine Foundation (FMF) , Certyfikat Specjalistyczny Badań Prenatalnych PTG USG

  Szczerze powiedziawszy w życiu nie czułam się tak komfortowo podczas badań ginekologicznych. Dziękuję za tą wizytę i na prawdę szczerze polecam Pana Doktora Orzechowskiego. Dowiedziałam się wszystkiego o dziecku i widziałam każdy szczegół na ekranie. Jestem bardzo zadowolona.