lek.

Maciej Orzechowski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

451 opinii +dodaj

Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji tel. .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
451 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Przemiły człowiek, kompetentny,dbający o dobre samopoczucie pacjentki. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze.Pan doktor wszystko mi wytłumaczył,badanie zupełnie bezbolesne.Bardzo dobrze wyposażony gabinet.Gorąco polecam tego lekarza.

 • H
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Spodobało mi się szczególnie to, że doktor podczas badania o wszystkim mi opowiadał, co robi, co widac na ekranie. No i wnętrze gabinetu na wysokim poziomie :)

 • A
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKA

  Byłam u Pana Doktora na badaniach prenatalnych w I trymestrze ciąży. Jestem bardzo zadowolona badanie poszło sprawnie i bezboleśnie . Polecam wszystkim panią nie ma się czego bać . ????

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Doktor miły ,skupiony na pacjentce.Delikatnie przeprowadzone badanie.Takiego gabinetu (wizualnie i co do sprzętu)może pozazdrościć każdy ginekolog z Ostrowa Wlkp. Niestety w swoim mieście nie spotkałam sie wcześniej z jednorazowymi spódniczkami i paputkami - także duzy plus dla Dr Orzechowskiego. Dla nas kobiet takie szczegóły mają ogromne znaczenie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  To była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Udałam się do Pana Macieja, wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan Maciej jest kompetentny i rzetelny.Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo dobry lekarz .Wizyta przebiega w bardzo milej i spokojnej atmosferze .Gabinet rowniez ładny i dobrze wyposażony. Pacjentka uzyskuje szczegółowe informację na temat swojego stanu zdrowia.Polecam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kontrolna

  Bardzo dobry lekarz, świetny człowiek. Ma genialne podejście do pacjentek, a przy tym potrafi sprawić, że wizyta mija nie wiadomo właściwie kiedy.
  Serdecznie polecam, zwłaszcza tym dziewczynom, które szukają dobrego lekarza na pierwszy kontakt z ginekologiem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: badania genetyczne

  Bardzo pogodny, uśmiechnięty i kompetentny lekarz. Dodatkowo cierpliwy, wszystko wyjaśni, konsekwentny a badania przeprowadza na 100% +. Serdecznie polecam każdej kobiecie :-)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Gorąco polecam wizyty u Pana doktora ,badanie wykonane bez pośpiechu, wszystko wytłumaczone szczegółowo, sprzęt najwyższej jakości.

 • N
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: badanie w 22 tyg ciazy

  Bardzo dokladny i kompetentny lekarz. Bardzo mila atmosfera. Odpowiada na wszystkie zadane pytania i opowiada wszystko o dziecku. Przy nastepnej ciazy rowniez do niego sie udam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Brak wolnych terminów w kalendarzu - proszę dzwonić do rejestracji tel. .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00. Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. Brak potwierdzonego SMS-a oznacza anulowanie wizyty. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Wizyty w mojej praktyce umawiane są na czas 30 minut, ale każdej pacjentce poświęcam tyle czasu ile potrzebuje, pamiętając o pozostałych pacjentach oczekujących na umówione przez siebie wizyty. W przypadku opóźnień w godzinach wizyt proszę o wyrozumiałość, aby każde badanie było przeprowadzone z najlepszą starannością oraz możliwą w danym czasie dokładnością. Zapraszam :-)

  Od ponad 15 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym najwyższej klasy, kliniczny aparat ultrasonograficzny firmy GE Voluson E10. Pozwala on na niespotykaną dotąd dokładność i rzetelność w diagnostyce pacjentów. Obecnie jest to jeden z zaledwie kilku tej klasy aparatów dostępnych w Polsce. Zgodnie z misją firmy Profemi Ginekologia & Estetyka, nasi pacjenci są diagnozowani i leczeni najnowocześniejszym sprzętem dostępnym obecnie na rynku. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  W trosce o bardziej precyzyjną diagnostyką u pacjentek, zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny zmian w jajnikach, przyznawane przez Komitet Sterujący Międzynarodowej Grupy Analizy Guzów Jajnika IOTA 2018

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl