lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

Umów wizytę 3542 odwiedziny w ciągu 30 dni

REJESTRACJA .5.0.0.1.6.0.8.1.6.czynna - poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefoni... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • REJESTRACJA .5.0.0.1.6.0.8.1.6.czynna - poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o zarejestrowanie się na 60 minutowe badanie. Zapraszamy :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Dr Maciej Orzechowski lekarz z powołania ,bardzo miłe podejście do pacjentki. Polecam w 100 % . ????

 • bardzo dobry

  Świetny specjalista, pełen profesjonalizm, bardzo doby kontakt lekarza z pacjentką, nowocześnie wyposażony gabinet. Polecam!

 • bardzo dobry

  To moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Kompetentny, miły i delikatny. Wizyta przebiegła sprawnie i bez stresu.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo konkretny, a zarazem empatyczny, posiada dużą wiedzę ze swojej specjalizacji. Lekarz godny polecenia!

 • bardzo dobry

  Bardzo miła,sympatyczna atmosfera. Badanie przeprowadzone z oddaniem. Lekarz spokojny i cierpliwy. Polecam.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny a zarazem precyzyjny lekarz. Dodatkowym bardzo dużym plusem jest poczucie humoru pana doktora :)

 • bardzo dobry

  Pan Doktor to niezwykle przyjazny, pełen szacunku do pacjentki profesjonalista. Na wizytę nie trzeba czekać, umówionym jest się na konkretną porę. Zapewniona jest wszelka intymność, pan Doktor tłumaczy wszystkie procedury. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Wizyta u p. Orzechowskiego przebiegała bardzo merytorycznie w miłej atmosferze. Na każde nasze pytanie odpowiadał jasno i starał się zrozumiale tłumaczyć zawikłaną terminologię medyczną. My byliśmy na badaniu anatomii płodu ze szczegółową oceną budowy serca dziecka i naszym zdaniem było warto gdyż na tym etapie (18-22 tc)można przebadać poszczególne narządy: mózg, nerki, serce etc. i ewentualnie wychwycić nieprawidłowości.

 • bardzo dobry

  Dr Orzechowski to profesjonalista, posiada ogromną wiedzę, jest uprzejmym, pełnym empatii lekarzem. Jego wysoka kultura osobista sprawia, że atmosfera w gabinecie jest przyjemna, dlatego z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Podejście lekarza poprostu rewelacja , nie bagatelizuje problemu jeśli potrzeba poświęca tyle czasu i wymaga dany problem .Opanowany bardzo konkretny lekarz .Polecam

Najbliższe terminy:

kolejne dni