lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

440 opinii +dodaj

Umów wizytę 3308 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
440 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Macieja. Rzetelny, konkretny, wszystko dokładnie powie, sugeruję się pacjentką i robi wszystko by spełnić jej oczekiwania co do badania. Pan Orzechowski jest miłym i uśmiechniętym doktorem u którego każda z Pań poczuje się komfortowo. Bardzo polecam z czystym sumieniem.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kompleksowa ( badanie ginekologiczne)

  Wybierając się do lekarza ginekologa należy "nastawić się duchowo". Tym razem też tak było. A tu miła niespodzianka. Pan doktor ujął mnie swoim profesjonalizmem, pogodnym nastawieniem do pacjentki.
  Wnikliwy wywiad, dokładne badania sprawiają, że jest to specjalista godny polecenia.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: Usg drugi semestr

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor spokojnie i bardzo dokladnie tłumaczył przebieg badania, wszystko dokladnie omawial, wyjaśnił każdy szczegół i co istotne czas nie miał tutaj żadnego znaczenia. Poswieca pacjentce tyle ile potrzebuje by fachowo przeprowadzić badanie. Jak najbardziej polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: usunięcie nadżerki

  Świetne podejście i fachowa informacja. Pełen profesjonalizm. Zero bólu i dyskomfortu. Polecam wszystkim Paniom

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Witam.
  Po wizycie u Pana doktora muszę stwierdzić że jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo miły ,kompetentny , kulturalny a do tego posiada w gabinecie bardzo nowoczesny sprzęt . Z czystym sumieniem polecam i na pewno jeszcze tam wrócę.
  Pozdrawiam

 • M
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz w okolicy. W gabinecie u Pana doktora znajduje się sprzęt z najwyższej półki. Wizyta przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Brak kolejek. Podczas wizyty pacjent otrzymuje jednorazową sukienkę wraz z jednorazowymi klapkami. Doktor Orzechowski prowadził moją ciąże od pierwszych tygodni, wiedziałam, że jestem w najlepszych rekach. Każdemu polecam. Pozdrawiam serdecznie :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kontrolna oraz wybor odpowiedniego leczenia

  Wizyta przebiegla spokojnie , punktualnie. Pan doktor bardzo mily, odpowiada na wszystkie pytania bardzo doklanie i wyczpujaco. Polecam goraco.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: prowadzenie ciąży

  Pełen profesjonalizm i kultura, bardzo miła atmosfera, mało jest tak dokładnych lekarzy, którzy zrobią zawsze wszystkie badania...i tak dbają o pacjentki.. bardzo dobrze wyposażony gabinet, bardzo dobry sprzęt.. polecam serdecznie. :)

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Serdecznie polecam! Konkretne i fachowe podejście do pacjenta, profesjonalny sprzęt, miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i szczerze mogę wszystkim polecić Pana Doktora Orzechowskiego.

 • P
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Szczeze polecam wizyty u dr. Orzechowskiego !!! Bardzo Sympatyczny i kompetentny Lekarz. Cierpliwie i szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Wizyty w mojej praktyce umawiane są na czas 30 minut, ale każdej pacjentce poświęcam tyle czasu ile potrzebuje, pamiętając o pozostałych pacjentach oczekujących na umówione przez siebie wizyty. W przypadku opóźnień w godzinach wizyt proszę o wyrozumiałość, aby każde badanie było przeprowadzone z najlepszą starannością oraz możliwą w danym czasie dokładnością. Zapraszam :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię, w tym najwyższej klasy, kliniczny aparat ultrasonograficzny firmy GE Voluson E10. Pozwala on na niespotykaną dotąd dokładność i rzetelność w diagnostyce pacjentów. Obecnie jest to jeden z zaledwie kilku tej klasy aparatów dostępnych w Polsce. Zgodnie z misją firmy Profemi Ginekologia & Estetyka, nasi pacjenci są diagnozowani i leczeni najnowocześniejszym sprzętem dostępnym obecnie na rynku. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl