lek.

Maciej Orzechowski

Ginekolog

REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • REJESTRACJA TELEFONICZNA .5.0.0.1.6.0.8.1.6. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 17.00 do 20.00 lub całodobowo przez portal znanylekarz.pl Krótkie wizyty np. recepta, po telefonicznym poinformowaniu - UWAGA ! W przypadku braku dogodnego terminu proszę dzwonić do rejestracji, jak tylko zwolni się termin - oddzwonimy. Uprzejmie prosimy o SMS-owe potwierdzenie wizyty w dniu ją poprzedzającym. W przypadku ciąży bliźniaczej prosimy o rejestrację wizyty na 60 minut. Zapraszamy :-)

  Od ponad 10 lat jestem lekarzem, specjalistą położnikiem - ginekologiem i jest to moją życiową pasją. Jestem przekonany, że robię w życiu to, co kocham. Chociaż medycyna pochłania znaczną część mojego czasu, daje mi olbrzymią satysfakcję zawodową.

  Troszcząc się o zdrowie moich Pacjentek wyposażyłem gabinet w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający dokładną i szybką diagnostykę oraz terapię. W celu zapewnienia najwyższych standardów terapii regularnie odbywam szkolenia potwierdzone certyfikatami polskich i zagranicznych towarzystw medycznych.

  Posiadam międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ryzyka genetycznego w 11-13 tygodniu ciąży przyznane i audytowane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie ( Fetal Medicine Foundation ) - jedyną instytucję, której licencja pozwala na szacowanie takiego ryzyka.

  Zdałem egzamin i uzyskałem międzynarodowe uprawnienia do ultrasonograficznej oceny ciąży w II trymestrze (The 20-22 weeks scan), przyznawane przez brytyjską Fundację Medycyny Płodowej w Londynie (Fetal Medicine Foundation). Certyfikat ten posiada obecnie 32 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Dbając o najwyższe standardy badań ultrasonograficznych u pacjentek w ciąży, zdałem egzamin i uzyskałem następujące certyfikaty:

  Specjalistyczny Certyfikat Badań Prenatalnych,
  Specjalistyczny Certyfikat Oceny Serca Płodu,
  Specjalistyczny Certyfikat Badań Doplerowskich ( przepływów naczyniowych u płodu i pacjentki w ciąży ),

  przyznane przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Certyfikaty te posiada obecnie odpowiednio 92, 74 i 62 z ponad 7600 ginekologów praktykujących w Polsce.

  Czasami sam bywam pacjentem, dlatego staram się przyjmować Pacjentki w taki sposób, w jaki ja również chciałbym być leczony.

  Serdecznie zapraszam i gwarantuję, że wizyta u mnie może być pozytywnym przeżyciem.
  Pozdrawiam Maciej Orzechowski

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny - Wrocław

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
386 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: wizyta kompleksowa ( badanie ginekologiczne

  Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. Nie czuje się tego skrępowania. Polecam Pana doktora.

 • K

  Wspaniały lekarz z powołania posiadający bogate doświadczenie i ogromna wiedzę. Rzeczowy, konkretny i bardzo sympatyczny. Bardzo kontaktowy ze zdrowym podejściem do drugiego człowieka. Na pewno tam wrócę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u Doktora, ale na pewno wrócę. Lekarz był bardzo delikatny podczas badania, o wszystkim cierpliwie opowiadał i chętnie odpowiadał na moje pytania. Ponadto bardzo doceniam wiedzę, szczegółowość oraz spokój Doktora. Polecam!

 • Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 11-13 tyg. ciąży (tc) Ocena ryzyka genetycznego

  Polecam wizytę u Pana Macieja.
  Bardzo miły i cierpliwy człowiek ????
  Badanie wykonane bardzo profesjonalnie .

 • E
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: USG 18-22 tydzień USG 3D

  Jestem zachwycona z wizyty u Pana Doktora. Odbyło się bez zbędnych pytań, gdyż wszystko zostało bardzo dokładnie omówione przez Pana Macieja. Widać jego pełne zaangażowanie oraz to, że lubi oglądać dzieciaczki na USG. Podsumowując zostałam w pełni uspokojona, doktor to przemiły facet, żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: cykliczna wizyta kontrolna

  To doświadczony lekarz z pasją. Polecam serdecznie. Korzystamy z tej usługi "rodzinnie". Kuzynka przyjedża tu z zagranicy.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKA

  Byłam u doktora na badaniach prenatalnych. Przemiły, wszystko sprawdził, wytłumaczył na spokojnie bez pośpiechu odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam w 100%.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Profemi Ginekologia & ESTETYKAUsługa: badanie usg w 13 tyg ciąży

  Wszystko na najwyższym poziomie , badanie szczegółowe i dokładne , polecam wszystkim przyszłym mamuśka ☺️

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKA

  Pan doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, a w gabinecie panuje miła atmosfera. Polecam

 • P
  Lokalizacja: PROFEMI GINEKOLOGIA & ESTETYKAUsługa: potwierdzenie ciąży

  Świetny specjalista, godny swojego fachu :-)
  Przyjemna i miła atmosfera w trakcie całego badania. Zdecydowanie polecam. :-)