Lek.

Maciej Majos verifiedCreated with Sketch.

Neurolog, Fizjoterapeuta, Lekarz w trakcie specjalizacji

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T
  Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

  Serdecznie polecam. Bardzo dobry lekarz z fachowym podejściem, terapia niezwykle skuteczna bez żadnych leków.
  Warunkiem skuteczności terapii jest przestrzeganie zaleceń dr Majosa.

 • Szukasz neurologa? Pacjenci polecają:

  Anna Brzozowska-Jaśkiewicz
  Anna Brzozowska-Jaśkiewicz
  Neurolog
  Mickiewicza 3-5, Lubartów
  Pani doktor bardzo miła i pełna wiedzy odpowiada na pytania wyczerpująco dziękuję i polecam którzy jeszcze się… więcej

  Jan Bembenek
  Jan Bembenek
  Neurolog, Diagnostyk
  Kościuszki 15, Węgrów
  Sympatyczny lekarz,wszystko wyjaśnia,rozmawia z pacjentem.Analizuje objawy pacjenta by pomóc .Zleca dodatkowe badania… więcej

  Iwona Kowal
  Iwona Kowal
  Neurolog
  Stanisława Węglarza 16, Lublin
  Bardzo pozytywnie. Pani doktor nie dziala wg schematu tu boli to dac ten lek. Naprawde poczulem ze ktos chce pomoc… więcej

  Ewa Dworzańska
  Ewa Dworzańska
  Neurolog dziecięcy, Neurolog
  Stanisława Węglarza 16, Lublin
  Wspaniała Pani Doktor, cierpliwa, kompetentna. W wielka uwaga wysłuchała historii choroby, udzieliła porady i pomogła… więcej

  Katarzyna Dziubińska-Sławek
  Katarzyna Dziubińska-Sławek
  Neurolog
  Ul. Koncertowa 4D, Lublin
  Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i cierpliwa. Od A do Z wytłumaczyła temat choroby . Badanie bardzo dokładne… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • W praktyce wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie pracy od 2003 r. na Oddziale Neurologii
   z pododdziałami Udarowym i Rehabilitacji Neurologicznej bialskiego szpitala
   - jestem w trakcie specjalizacji (po 5 roku), a także od 2002r. sprawdzoną i skuteczną w leczeniu schorzeń kręgosłupa metodę dr Palucha.

   "Przeciętny nauczyciel opowiada
   Dobry nauczyciel wyjaśnia
   Lepszy nauczyciel pokazuje
   Wybitny nauczyciel inspiruje" ...

   Zapraszam do gabinetu - wyjaśnię dlaczego to istotne, pokażę w jaki sposób postępować, być może zainspiruję Państwa do higienicznego postępowania. Cel jest jeden ... ma mniej boleć by w pełni cieszyć się życiem bez leków przeciwbólowych.

  Specjalizacje

  • Neurologia

  Usługi

  Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

  Warszawska 32, 21-500 Biała Podlaska, lubelskie

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Maciej Majos
  Maciej Majos
  Neurolog, Fizjoterapeuta, Lekarz w trakcie specjalizacji
  Biała Podlaska
  Jedna choroba nie wyklucza drugiej. Szczególnie jeśli chodzi o ludzi starszych. Trudno cokolwiek wyrokować nie mogąc zbadać i samemu orzec przyczyny tego stanu. Dla lekarza neurologa nie powinno… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  83 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

   Serdecznie polecam. Bardzo dobry lekarz z fachowym podejściem, terapia niezwykle skuteczna bez żadnych leków.
   Warunkiem skuteczności terapii jest przestrzeganie zaleceń dr Majosa.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii ManualnejUsługa: ból kregoslupa

   Serdecznie polecam. Lekarz o wysokich kompetencjach, doskonale zna się na tym,co robi. Krótka terapia, bez żadnych lekarstw. Dr Majos bardzo mi pomógł. Szczerze polecam,specjalista na wysokim poziomie.Opinie świadczą o profesjonaliźmie.
   Mariusz z Płocka

  • D
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

   Serdecznie polecam. Terapia ogromnie pomogła mi i mojej mamie.:) Mialam to szczęście trafić do Pana Doktora bardzo wcześnie, gdy z zewnątrz moim problemem była tylko zła postawa. Natomiast u mamy był to już ból, który nie pozwalal się przekrecic na drugi bok na łóżku i po tym bólu nie ma śladu. Od znajomych, którzy takze są pacjentami lub w innych gabinetach korzystają z metody dr Palucha także słyszę same pozytywne opinie, a nawet porównania do cudów :)) . Pan Doktor jest cierpliwy i profesjonalny, na pierwszej wizycie dokładnie wszystko wyjaśnił, a i później bez problemu odpowiadał na pojawiajace się pytania. Krótki czas zabiegu nie umniejsza świetnych efektów, dla mnie jest to bardziej plus. Skuteczne i fachowe leczenie, polecam!

  • A

   Po odbyciu wielu zabiegów rehabilitacyjnych (w gabinetach prywatnych i szpitalnych), akupunkturach i wielu innych- ból nie ustępował, co uniemożliwiało mi pracę i codzienne życie. Dopiero po wizytach i doktora Majosa ból ustąpił i mogłem do codziennych obowiązków. Pan Maciej do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dokładnie studiuje wyniki badań przed rozpoczęciem leczenia. Po jego zabiegach ból ustąpił, zacząłem normalnie spać i funkcjonować. Wystarczy stosować się do zaleceń pana doktora. Z czystym sumieniem polecam wizyty. Andrzej G.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii Manualnej

   Serdecznie polecam. Lekarz o wysokich kompetencjach, doskonale zna się na tym,co robi.Pierwszego dnia weszłam do gabinetu z pomocą męża i dwóch kul.Po trzech dniach terapii gabinet opuściłam samodzielnie .Jestem po drugim turnusie,na trzecim napewno się pojawię. Dr Majos bardzo mi pomógł,a co najważniejsze bez zatruwania organizmu lekami.Szczerze polecam,specjalista na wysokim poziomie.Powyższe pozytywne opinie są w pełni zasłużone.
   pozdrawiam
   Agata S.

  • Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii ManualnejUsługa: terapia przeciwbólowa

   Dr Maciej Majos to bardzo doświadczony i dobry lekarz, super fachowiec i specjalista od chorób kręgosłupa. Lekarz z prawdziwego zdarzenia, wspaniały jako lekarz i jako człowiek. Bardzo solidnie i skutecznie zajął się moim problemem. Jestem doktorowi bardzo wdzięczna i zadowolona z przebiegu terapii. Mocno polecam go innym pacjentom.
   Bogusława Piżewska

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Leczenia Chorób Kręgosłupa i Terapii ManualnejUsługa: bole kregoslupa

   Bardzo cenie pomoc Doktora Majosa Trafilam do niego poprzez moja znajoma ktora rowniez korzysta z zabiegow doktora. Leczenie rozpoczelam rok temu z silnym bolem kregoslupa w odcinku ledzwiowym, dodotakowo z problemem poruszania sie. Na poczatku kuracji podchodzilam do tego sceptycznie, ale po zaledwie 4 wizytach bol ustapil i aktualnie nie wymagam operacji. Podstawa kuracji jest stosowanie zalecen Dr. Majosa. Jeszcze raz dziekuje za pomoc!!!!!!!!
   Maria.
   Znajoma ktora polecila mi pana Dr. rowniez jest wdzieczna i dziekuje za mozliwosc powrotu do normalnego funkcjonowania. Ta metoda jest naprawde skuteczna!!!!!!

  • A

   Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc, jakiej mi udziela. Po czwartym pobycie na kuracji czuję dużą poprawę. Oprócz fachowości cenię sobie życzliwe i pełne zainteresowania podejście do chorego.Dziękuję bardzo. Anastazja Augustyniak

  • P

   Dotychczasowa pomoc dr. Majosa, zwłaszcza przekazanie stosownej wiedzy na indywidualnym wykładzie poprzedzającym zabiegi, pozwala mi, przy karnym przestrzeganiu podanych przez dr. Majosa zasad, pracować i prowadzić życie rodzinne bez bólu uzasadniającego przyjmowanie środków przeciwbólowych. Brak cierpliwości w kwestiach zdrowia i wymagania pełnej sprawności w życiu zawodowym i rodzinnym skłoniły mnie jednak do zabiegu chirurgicznego dlatego nie dokończyłem zabiegów. Wiem jednak, że to nie koniec moich problemów z kręgosłupem i dlatego w perspektywie będę korzystał z pomocy doktora.
   Wyrobiłem 100% normy zadanej przez doktora jako praca domowa. Rezultaty zachwycające.
   Jako dygresję podam, że stojąc i spacerując pod gabinetem neurochirurga w oczekiwaniu na konsultację neurochirurgiczną z ponad trzydziestoma innymi pacjentami z całej Polski, chorymi w wielu przypadkach znaczne bardziej ode mnie, zwróciłem uwagę, że ludzie ci kłócili się o miejsca siedzące, zaś siedząc, często niedbale, potrafili w tej pozycji trwać godzinami aż do wywołania. To wskazuje, że wielu chorych na dyskopatię dalej nie rozumie co im dolega, bo niewykluczone nikt im nie wyjaśnił. Mi doktor wyjaśnił ... dosadnie.

  • 17.11.2016 r.
   Jestem pacjentem od 02.2016 r. Kręgosłup dokucza mi już od blisko 10 lat, głównie w odcinku L-S i było ze mną już naprawdę bardzo źle (nie mogłem przejść nawet kilkuset kroków do sklepu, a przyniesienie zakupów do domu było czasami wręcz niemożliwe). Chodzenie wiązało się z bólem, siedzenie też, leżenie skutkowało ustawaniem bólu na chwilę, mogłem funkcjonować jedynie przy pomocy leków NPLZ. Katorga, czasami myślałem że zwariuję. Wieloletnie wysiłki związane z tzw. higieną kręgosłupa i systematycznie wykonywane ćwiczenia gimnastyczne pod okiem wykwalifikowanych fizjoterapeutów nie przynosiły oczekiwanego rezultatu – bóle powracały, a stan mojego kręgosłupa niestety nieubłaganie się pogarszał, uniemożliwiając mi w końcu pracę zawodową. Po wykonanym rezonansie lekarze jedyny ratunek dla mnie widzieli już tylko w operacji.
   Na szczęście trafił się wśród moich znajomych ktoś kto od lat leczy swój kręgosłup metodą doktora Palucha i ten rodzaj terapii mi polecił. To był strzał w dziesiątkę.
   Już na pierwszej wizycie bardzo dobry kontakt z Panem Doktorem, wyjaśnienia przekazał mi w sposób jasny, zrozumiały, a otrzymane porady i zalecenia wlały we mnie nadzieję na lepsze życie. Pan Doktor M. Majos przede wszystkim pomaga, a że jest skuteczny w tym co robi, to odczułem na własnej skórze. Już po pierwszej serii zabiegów było zdecydowanie lepiej, a teraz po trzech seriach mogę w miarę normalnie funkcjonować i to bez bólu. Żadnych leków przeciwbólowych. Oczywiście trzeba uważać, stosować się do zaleceń i jest skuteczność w leczeniu. Mam nadzieję, że trafiłem w końcu pod dobrą opiekę i do właściwego lekarza. Nie wyobrażam sobie, że mógłbym nie kontynuować kuracji.
   Ogromne podziękowania dla Pana Doktora M. Majosa.
   M. Olszyna

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG