Poproś o kalendarz wizyt

www.majos.com.pl W praktyce wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie pracy od 2003 r. na Oddziale Neurologii z pododdziałami Udarowym i Rehabilitacji Neurologicznej bialskiego s... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • www.majos.com.pl

  W praktyce wykorzystuję wiedzę zdobytą w trakcie pracy od 2003 r. na Oddziale Neurologii
  z pododdziałami Udarowym i Rehabilitacji Neurologicznej bialskiego szpitala
  - jestem w trakcie specjalizacji (po 5 roku), a także od 2002r. sprawdzoną i skuteczną w leczeniu schorzeń kręgosłupa metodę dr Palucha.

  "Przeciętny nauczyciel opowiada
  Dobry nauczyciel wyjaśnia
  Lepszy nauczyciel pokazuje
  Wybitny nauczyciel inspiruje" ...

  Zapraszam do gabinetu - wyjaśnię dlaczego to istotne, pokażę w jaki sposób postępować, być może zainspiruję Państwa do higienicznego postępowania. Cel jest jeden ... ma mniej boleć by w pełni cieszyć się życiem bez leków przeciwbólowych.

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Przez dwa tygodnie przebywałam w szpitalu pod OPIEKĄ M.Majosa,ja jak i moja rodzina jesteśmy pod dużym wrażeniem.w mojej ocenie jest lekarzem który bardzo angażuje się opiekę nad pacjentem,rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków .Po raz pierwszy spotkałam się z sytuacją że lek.prowadzący sam nawiązuje kontakt z rodziną aby wyjaśnić w jakim jestem stanie.To że lekarz wykorzystuje całą swoja wiedzę aby leczyć uważam za naturalne,ale to jak zachowuje się M.Majos świadczy o czymś więcej on daje poczucie że ty jako pacjent jesteś dla niego bardzo ważny, a nie oszukujmy się każdy z nas chce mieć takie poczucie.Panie Macieju jeszcze raz dziękuję za opiekę.

 • bardzo słaby

  150 zl wzial nagadal sie o moim kregoslupie tak, ze z placzem wyszlam z gabinetu. Powiedzial, ze neurochirug widzialby juz dwie operacje, pani jeszcze nie rodziła po ciązy bedzie tragedia. Ale... on to moze naprawic, zaplace iles tam i bede chodzic do niego na masaze, mozemy zaczac od przyszlego tyg bo ma wolny termin. Mowie omowie z mezem finanse, bo nie wiem czy mnie stac, a on to pani dzwoni ale zdrowie najwazniejsze. Moja rodzina przerażona, brat jak uslyszal co sie dzieje zalatwil mi w Warszawie wizyte u neurochirurga prof. dr hab. n. med. nie moge tu napisac nazwiska, zeby faktycznie sprawdzic. A prof do mnie jaka operacja tu nic nie ma operacyjnego jakieś małe zwężenie ,a jak cos jest to napewno nie do operacji, kto pani takich bzdur naopowiadał. Powiedzial jak cwiczyc i tyle. Od tamtej pory minely dwa lata. Ćwicze robie to co prof. kazał, urodzilam dziecko i nic się nie dzieje. Proszę konsultować swoje schorzenia.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Maciej Majos ( 20 lipca 2016)

  Na podstawie tej opinii mam wrażenie, że nie do końca Pacjentka zrozumiała moje słowa. Szkoda, że nie dopytała, gdyż wierzę, że udałoby mi się wszystko wyjaśnić i dopowiedzieć. Oczywiście, nikt tu nie jest winny, bo różni są ludzie, ich reakcje i osobowości. Jeden będzie drążył i wielokrotnie upewniał się, czy wszystko rozumie, a inny pójdzie cichutko do domu w poczuciu krzywdy i tam będzie płakał i wyżalał się rodzinie, a w końcu da upust swoim emocjom w anonimowym hejcie na forum. Ja oczywiście zachęcam swoich obecnych i przyszłych pacjentów do dialogu. Jest to pierwszy krok do aktywnego i partnerskiego udziału w terapii. Nie jest w dobrym tonie kiedy lekarz (nawet z licznymi tytułami przed nazwiskiem) krytykuje innych lekarzy - nie znając ich metodyki leczenia. Najczęściej ma to na celu podbudowanie swojej wartości w oczach pacjenta, kosztem innego lekarza, czyli w bardzo nieelegancki sposób. Tym bardziej, że ostatecznie propozycje nasze były zbliżone: leczenie zachowawcze (ruchem). W pierwszym odruchu po przeczytaniu tej opinii ponownie anonimowej, miałem wcale nie reagować ponieważ nieomalże wszystkie w niej zawarte zarzuty mają odparcie we wcześniejszych imiennych opiniach moich Chorych. Doczytawszy do końca opinię jednak uśmiech pojawił mi się w duchu i na twarzy ... bo konkluzja jest niespodziewanie ale bardzo mądra: "konsultujcie swoje schorzenia" w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie poddawajcie się leczeniu, które Wam Pacjentom nie odpowiada, macie obawy - bądź z powodów finansowych jest poza zasięgiem. Wybierajcie to co wg Was będzie najskuteczniejsze. - b.trafione!

 • bardzo dobry

  Jestem po zabiegach wykonanych przez Pana doktora Majosa. Czuję się świetnie. Terapia manualna przeprowadzona przez profesjonalistę, jakim jest niewątpliwie lekarz Majos, pozwala mi na normalne życie, a nawet ponadstandardowe. W niedzielę - 12.06.2016 startowałam w zawodach Nordic Walking na 5 km i zajęłam całkiem niezłe miejsce. Mogę "chodzić z kijkami" bo nie bili ie kręgosłup! Dlaczego - bo korzystam regularnie z zabiegów gabinetu lekarza Majosa, a jeszcze kilka lat wcześniej miałam problem z chodzeniem z powodu promieniującego bólu lewej kończyny dolnej. Wniosek - masz problem z kręgosłupem - skorzystaj z terapii manualnej!

 • dobry

  Dr Maciej Majos to lekarz: + zainteresowany pacjentem + trafnie stawiający diagnozę + słuchający pacjenta Między innymi dzięki jego fachowej wiedzy i doświadczeniu osoba z kręgu mojej rodziny dotknięta "zawałem mózgu" szybko wraca do zdrowia.

 • bardzo dobry

  Serdeczne podziękowania dla dr Majosa za to ze postawil mnie na nogi i dzięki Niemu uniknęłam operacji. Polecam doktora wszystkim chorym na kręgosłup jest najlepszy. Mariola J.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką Pana doktora i po drugiej sesji leczenia kręgosłupa za pomocą terapii manualnej. Miałam problemy z kręgosłupem, bóle w odcinku szyjnym , drętwiały mi palce u rąk. Podczas pierwszej wizyty otrzymałam dużo informacji na temat mojego schorzenia, oraz porady jak postępować w przypadku bólu . Wszystkie informacje, porady i wskazówki zostały przekazane w sposób kulturalny i profesjonalny . Polecam bardzo dobry specjalista. Dziękuję Ewa J.

 • bardzo dobry

  Informacje zdobyte w gabinecie dr Majosa i zabiegi wykonane przez niego przyniosły mi ulgę. Rwa barkowa lewostronna ustąpiła. Dzięki tym masażom czuję się dobrze i mogę pracować. Stanisław Salamon.

 • bardzo dobry

  Mogę normalnie funkcjonować!!! Po dwóch kuracjach mogę aktywnie spędzać czas, a jeszcze niedawno przejście 100 m wiązało się z ogromnym bólem. No i zero środków przeciwbólowych. Gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  Korzystam z usług doktora Majosa już trzy lata i widzę wyraźny postęp w leczeniu. Dzięki kuracji nie muszę na razie iść na operację, na którą kierował mnie znany profesor. Czasami jeszcze występują bóle, ale głównie wtedy, gdy nie stosuję się do zaleceń. Jest to trudne, ponieważ pracuję przy komputerze w pozycji siedzącej. Nie jest istotne czy zabieg trwa pół minuty, czy dwie godziny. Ważne jest czy leczenie jest skuteczne. Dzięki panu Majosowi mój kręgosłup ma się dużo lepeij niż przedtem. Janusz S.

 • bardzo dobry

  Jestem pacjentką dr. Majosa od 2012r. Trafiłam do tego lekarza chodząc już o kulach, gdyż ból promieniujący do nogi od kręgosłupa nie pozwalał mi na normalne poruszanie się. Po konsultacji z p. Doktorem, po zaleconych badaniach diagnostycznych zostałam poddana terapii. I dzięki niej CHODZĘ i co najważniejsze nie boli mnie.Jestem bardzo wdzięczna i wszystkim mającym problemy związane z kręgosłupem polecam tego lekarza. Dziękuję i do zobaczenia na kolejnej wizycie Joanna Wieliczko