Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Edwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów
Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Konsultacja psychologiczna • od 150 zł

Badania inteligencji • od 250 zł

Diagnostyka neuropsychologiczna • od 200 zł +2 więcej

Psychoterapia indywidualna • od 150 zł

Psychoterapia partnerska • od 200 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, WYCHODZĄC KU POTRZEBOM PACJENTÓW (OGROMNYM WZROSTEM ZABURZEŃ O CHARAKTERZE DEPRESYJNYM ORAZ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Edwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów

od 150 zł

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

Pozostałe usługi


Edwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów

od 250 zł

Gabinet Psychologiczno-PsychoterapeutycznyEdwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów

od 200 zł

Gabinet Psychologiczno-PsychoterapeutycznyEdwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów

od 150 zł

Gabinet Psychologiczno-PsychoterapeutycznyEdwardów 2A, Prywatne Gabinety Lekarskie, Bełchatów

od 200 zł

Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny psychoterapia indywidualna

Przede wszystkim dostrzegł we mnie człowieka. Pomógł mi odkryć moje zasoby. Polecam każdemu. Pozdro.


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny konsultacja psychologiczna

Witam
Trafiłem do Pana Macieja w bardzo trudnym okresie w moim życiu. Nie byłem w stanie zasypiać bez strasznego poczucia lęku, strachu, uczucia bezradności i bezsilności. Każdy nowy dzień był dla mnie walka o przetrwanie. Nie umiałem sobie z tym poradzić i nie widziałem żadnych szans na poprawę. Na wizytę u Pana Maciej umówiła mnie żona, która już nie mogła patrzeć na to jak się męczę i w jakim jestem stanie. Trochę niechętnie, ale wiedziałem że sam sobie z sobą nie radzę poszedłem. Już po pierwszej wizytę Pan Maciej poprawnie zdiagnozował problem, który był wynikiem długotrwałego stresu w pracy. Pokazał światełko w tunelu i odpowiednio pokierował, co robić żeby się pomału tego wyzbywać. Jak reagować na stres i ten stres rozładowywać. po prostu pomógł pookładać pewne rzeczy w głowie, których się samemu nie dostrzegało. Pierwszą wizytę przepłakałem, na drugiej byłem już w stanie się uśmiechać. Wiem, że to dopiero początek drogi, ale naprawdę warto iść porozmawiać. Polecam z całego serca, Wizyta u psychologa to żaden wstyd, czasami to konieczność, która pozwoli nam na nowo normalnie normalnie funkcjonować.


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu poradnictwo psychologiczne

Bardzo profesjonalny i kompetentny
specjalista. Konkretny i wiarygodny.
Polecam dorosłym i dzieciom.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny niska samoocena

Bardzo polecam psychoterapię u Pana Maćka. Ciężko opisać w paru słowach jak wiele mi dała półroczna terapia i jak bardzo zmieniła moje życie. Zmieniła moje podejście do samej siebie, dialog wewnętrzny (z negatywnego, przesiąkniętego krytycyzmem, do neutralnego, obiektywnego i pełnego zrozumienia dla samej siebie), umożliwiła zaakceptowanie samej siebie taką jaka jestem, odnalezienie swojej tożsamości i poczucia unikalności, podniosła pewność siebie (co było głównym tematem z którym zgłosiłam się do Pana Maćka), ułatwiła realizację swoich własnych celów (łatwiej się realizować w życiu, gdy nie trzeba się każdego dnia przedzierać przez poligon sprzecznych myśli i emocji). Od czasu zakończenia psychoterapii minęło już prawie pół roku, a ja wciąż czasem się dziwię, jak duża i trwała zmiana zaszła w moim sposobie myślenia i jakości życia.


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczno-Psychoterapeutyczny

Z całą pewnością polecam Pana Macieja. Rewelacyjny człowiek. Mega pozytywny i z dużą wiedzą. Po 2 wizytach duży postęp w Naszym związku a jego słowa pozostają z tyłu głowy i pomagają Nam poprawić jakość Naszych relacji. Po wizycie u Pana Macieja jesteśmy naładowani pozytywną energią i mamy jeszcze większą ochotę na szczere rozmowy a co najważniejsze dzięki terapii uczymy się jak nie popełniać błędów. Gorąco polecam :)E
Użytkownik zweryfikowany

I ja dołożę swoją cegiełkę... Otóż do Pana Maćka trafiłam w bardzo trudnym okresie mojego życia. Mój poukładany świat, za sprawą bolesnych doświadczeń i zdarzeń legł w gruzach. Dzień rozpoczynałam i kończyłam płaczem. Smutek, spirala czarnych myśli, złość, strach i milion innych negatywnych emocji, których nijak nie potrafiłam ogarnąć ani zrozumieć - to była moja ówczesna codzienność. Tak było... na szczęście rozpoczęłam terapię, którą kontynuuję do dziś.

Otwartość, bezpośredniość, wiedza, umiejętność uważnego słuchania, wyczucie, subtelne wskazówki czynią z Pana Maćka kompetentnego i godnego zaufania specjalistę. Prowadzone sesje terapeutyczne przynoszą bardzo wymierne korzyści. Wielki plus za komfort "nie bycia ocenianym".

Dziękuję za każdą minutę terapii, za każdą wylaną łzę, każdą radość, każdą przeżytą emocję i rozwój. Za czas, który jest tylko mój i dla mnie... No i te priorytety...

Panie Maćku - po roku terapeutycznych spotkań, z pełną odpowiedzialnością i świadomością podtrzymuję stwierdzenie, które wypowiedziałam przy pierwszej rozmowie... po prostu: spadł mi Pan z nieba ;)


J
Użytkownik zweryfikowany

Na terapię trafiłam w bardzo trudnym momencie życia. Z Panem Maćkiem pracuję od 11 miesięcy i w tym czasie dowiedziałam się o sobie wiele, ale przede wszystkim nauczyłam się jak radzić sobie z problemem który wydawał się beznadziejny. Dzięki terapii udało mi się zrozumieć siebie i problem. Odzyskałam spokój i czuję się szczęśliwsza. Nauczyłam się być bardziej asertywna oraz rozpoznawać emocje które mi towarzyszą. Spotkania pozwalają mi spojrzeć na wszystko z innej strony i dają siłę której mi brakuje. Mój problem nie zniknął, ale ja mam do niego inne podejście co ułatwia mi funkcjonowanie.
Pan Maciej na spotkaniach słucha bardzo uważnie, daje wskazówki, ale nigdy nie narzuca swoich opinii.
Dziękuję i polecam serdecznie.


L
Użytkownik zweryfikowany

Postanowiłam poszukać profesjonalnej pomocy wtedy, kiedy depresja uniemożliwiła mi normalne funkcjonowanie. Nie mogłam spać, bałam się sama zostać w domu czy samodzielnie wyjść. Bałam się również kontaktów z innymi ludźmi. Czułam duszności, byłam bliska utraty przytomności. Bardzo cierpiałam, lekarze okazywali się bezradni mówili, że wyniki mam przecież w porządku lub przepisywali kolejne tabletki, a to nie rozwiązywało problemu. Nie wiem dlaczego żaden z nich nie zasugerował wizyty u psychoterapeuty. Po wielu miesiącach męki sama wpadłam na ten pomysł. Znalazłam pana Maćka. Najlepszą oceną jego fachowości, umiejętności i profesjonalizmu jest to, że dziś żyję normalnie. Gdyby mi ktoś w czasie mojej choroby powiedział, że to będzie możliwe nie uwierzyłabym. Udało się jednak! Jestem samodzielna, pracuję z ludźmi, nauczyłam się panować nad swoimi lękami. Cieszę się życiem, rodziną. Żałuję teraz, że tak późno zdecydowałam się na psychoterapię. Prawdziwy specjalista, może naprawdę pomóc.


D
Użytkownik zweryfikowany

Zdecydowanie polecam Pana Maćka osobom, które poszukują realnej pomocy w swoich problemach. Pan Maciek dysponuje solidnym warsztatem psychologicznym, który wykorzystuje na spotkaniach z pacjentem. Jednocześnie 'każdy przypadek' traktuje osobno i dobiera odpowiednie strategie w zależności od potrzeb danej osoby. Nasza współpraca bardzo pomogła mi poczuć się silniejszym człowiekiem, lepiej radzącym sobie z codziennymi wyzwaniami. Słowem (a może paroma): profesjonalizm, życzliwość, konkretne rezultaty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Otrzymałam fachowa pomoc w chwili gdy jej potrzebowałam. Gorąco polecam Pana Maćka jako psychoterapeutę ze względu na otwartość i bezpośredniość w rozmowie, wyrozumiałość oraz adekwatną reakcję do sytuacji w jakiej się znalazłam. Naturalność, chęć niesienia pomocy i o dziwo korzystanie z intuicji sprawiają, że "zaufanie" to pierwsze wrażenie jakie wyniosłam ze spotkania. Terapeuta naprawdę godny polecenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

UWAGA!!! W ZWIĄZKU Z ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĄ EPIDEMIOLOGICZNĄ, WYCHODZĄC KU POTRZEBOM PACJENTÓW (OGROMNYM WZROSTEM ZABURZEŃ O CHARAKTERZE DEPRESYJNYM ORAZ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia lękowe
  • Depresja
  • Uzależnienia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania