Umów wizytę 298 odwiedzin w ciągu 30 dni

ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-mackiewicz.pl Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w oparciu o metodę psychoterapii skoncentrowanej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Pan Maciej ma niesamowite podejście do terapii jak i samego klienta. Od początku nastawiony jest na rzeczową analizę problemu i jego rozwiązanie, a jest przy tym szczery i uczciwy - nie obiecuje złotych gór, od razu zaznacza, że terapia jest procesem. To znakomity słuchacz, który potrafi znaleźć zalety i szanse na rozwój w nawet, wydawałoby się, beznadziejnych sytuacjach.
  Duża wrażliwość na emocje klienta, a także jego problemy znacząco przyczynia się do szybkiego nawiązywania dobrego kontaktu z terapeutą i buduje poczucie zaufania.
  Co jednak dla mnie najważniejsze, Pan Maciej zadaje bardzo trafne pytania i ma niesamowicie celne uwagi, które potrafią czasem wywrócić myślenie człowieka do góry nogami i sprowadzić go na właściwe tory.
  Szczerze i mocno polecam tego specjalistę.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"Usługa: psychoterapia indywidualna

  Nie korzystałem wcześniej z usług psychoterapeuty więc nie mam porównania, ale podobało mi się. Po kilkunastu wizytach na przestrzeni pół roku osiągnąłem swój cel. Maciej zwracał uwagę na dobre strony wielu rzeczy i uczył samemu dochodzić do rozwiązań problemów. Jest elastyczny, miły, empatyczny. Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Chciałbym serdecznie polecić tego lekarza szczególnie za jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Każda wizyta jest budująca i zawsze daje poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Pan Maciej jest bardzo ciepły, zaangażowany i inteligentny. Daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Podczas terapii czułam się słuchana, rozumiana i ważna, to było dla mnie bardzo wspierające i budujące doświadczenie. Bardzo cenię w Panu Macieju umiejętność odkrywania tego, co w drugim człowieku dobre i wartościowe. Oby jak najwięcej takich specjalistów, zaangażowanych, skupionych, empatycznych z szeroką wiedzą i wrażliwością :) Polecam gorąco.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj byłem na pierwszej wizycie u pana Macieja i jestem bardzo zadowolony z jej przebiegu. Bardzo szybko przeszliśmy do konkretów. Dodatkowo pan Maciej słucha z ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu łatwo jest podzielić się z nim swoimi problemami. Na koniec wizyty pan Maciej przedstawił swoje wskazówki co do rozwiązania problemu, z zaznaczeniem, że są to tylko wskazówki a nie twarde wytyczne. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam wszystkim pana Macieja.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Maciej to wysokiej klasy specjalista.Potrafi słuchac, ale przede wszystkim pomaga odnaleźć właściwy kierunek do optymalnych rozwiązań. Kiedy człowiek nie widzi możliwości wyjścia nawet z najtrudniejszych sytuacji, naprowadza na właściwe rozwiązania, wspiera i nie zostawia pacjenta samego sobie.

  Uważny, analityczny i bardzo empatyczny terapeuta. Pomaga znaleść wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji.Bardzo emp

 • S
  Lokalizacja: Dzierżoniowskie Centrum MedyczneUsługa: psychoterapia

  Pan Maciej jest bardzo dobry w tym co robi. Potrafi słuchać,rozmawiać,sprawić,że od razu czuję się lepiej. Od pierwszego spotkania biło od Niego ciepło i chęć pomocy w problemach z którymi się zmagam. Na każdej wizycie Pan Maciej skupia się na pozytywnych zasobach których nie dostrzegam i doradza jak je dostrzegać w życiu codziennym przez samego siebie. Cieszę się,że trafiłem na tak fajnego, miłego i empatycznego psychologa jakim jest Pan Maciej. Polecam wszystkim osobą którzy szukają dobrego specjalisty,który będzie potrafił wysłuchać,zrozumieć i pomóc.

 • Pan Maciej jest bardzo cieplym, serdecznym czlowiekiem. Angazuje sie w rozmowe, naprwoadza mysli w dobrym kierdunku, podbudowuje i wspiera, jest wyjatkowym terapeuta. W Dzierżoniowie brakuje takich specjalistow jak Pan.

 • K

  Bardzo dobry specjalista.Już po pierwszej wizycie poczułam się lepiej.z każdym kolejnym spotkaniem uczę się czegoś nowego o sobie i o życiu.Pan Maciej jest świetnym słuchaczem, można rozmawiać z nim ja ze starym znajomym i powierzyć mu wszystkie dręczące sprawy.Po każdym spotkaniu z nim wychodzę z gabinetu jak nowo narodzona i pozytywnie nastawiona.Aż chce się żyć.

 • M

  Pan Maciej jest wyjątkowym człowiekiem,potrafi słuchać,bije od niego pozytywne ciepło. Po dwóch wizytach u niego czuję, że żyję. Chcę mi się rano wstać i działać, dostrzegam na nowo piękno świata. Był czas, że po śmierci syna, życie straciło sens, często płakałam, nie radziłam sobie z emocjami. Pan Maciej odpowiednim podejściem i przede wszystkim rozmową, sprawił, że zrozumiałam pewne sprawy i zaczęłam inaczej patrzeć na świat. Zawdzięczam to Panu Maciejowi. Jest bardzo dobrym lekarzem. Pozdrawiam go i życzę wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-mackiewicz.pl
  Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w oparciu o metodę psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (BSFT, SFBT). Jest to podejście zachęcające do poszukiwania rozwiązań, powracania do sił, a także odzyskiwania wiary w siebie i swoje możliwości. Rozwiązanie nie musi wiązać się z Państwa cierpieniem, w moim przekonaniu terapia nie musi też być trudna i długa, a przez to droga. Pracuję tak, by spotkanie z psychologiem stało się początkiem samodzielnego radzenia sobie. Nie jestem zwolennikiem uzależniania od terapeuty/ pomocy psychologicznej. Wspólnie z Państwa udziałem ustalimy, jaka ilość spotkań i jaki czas terapii jest dla Was wystarczający, by funkcjonować lepiej. Dbam o to, by szanować Państwa sposób widzenia świata, a nade wszystko pracować w sposób prosty i jawny wobec zgłaszających się do mnie pacjentów. Oferuję profesjonalizm i zrozumienie.
  Rozwiązania istnieją.

  MOJE KWALIFIKACJE:
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Zdobywałem wiedzę i doświadczenie zawodowe m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, ośrodku leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice", ukończyłem Program Pomocy Psychologicznej w krakowskim IIPG, a od 2012 r. szkoliłem się w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi (ukończyłem całościowy 4-letni kurs zgodny z wymogami przygotowywanej przez Ministerstwo Zdrowia ustawy o zawodzie psychoterapeuty). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  www.psycholog-mackiewicz.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia