Maciej Mackiewicz

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

17 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
322 odwiedziny w ciągu 30 dni

ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-mackiewicz.pl Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w oparciu o metodę psychoterapii skoncentrowanej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"Usługa: psychoterapia indywidualna

  Do Pana Macieja zgłosiłam się w listopadzie ubiegłego roku. Wcześniej byłam przez 5 miesięcy w ośrodku leczenia uzależnień i chciałam dalej kontynuować psychoterapię. Już na pierwszym spotkaniu ważne stało się dla mnie to, że Pan Maciej postawił przede mną "zadanie" określenia celu swojej terapii. Wcześniej przeważnie skupiałam się na swojej przeszłości, która mnie ukształtowała. Przez 8 miesięcy na naszych spotkaniach odnajdywałam w sobie pokłady pozytywnych cech, na które oczywiście naprowadzał mnie Pan Maciej. Dzięki tym spotkaniom spojrzałam na swoje życie, jako na wartość samą w sobie. Nie chcę już osiągnąć stanu permanentnego szczęścia, teraz po prostu chcę żyć. A Pan Maciej i terapia w jego gabinecie już na zawsze pozostanie jednym z filarów mojego trzeźwego życia.

 • P

  Bardzo polecam Pana Macieja jako specjalistę bardzo wysokiej klasy! Już pierwsze spotkanie wzbudziło we mnie optymizm i nadzieję w skuteczność terapii. Kolejne wizyty były tego potwierdzeniem. Rozmowy zawsze odbywają się w atmosferze szacunku, zrozumienia i szczerości. Polecam Pana Macieja nie tylko ze względu na jego profesjonalizm, ale również ze względu na pozytywną energię która emanuje, ogromne zaangażowanie w pomoc i wspaniałą kulturę osobistą.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Pan Maciej ma niesamowite podejście do terapii jak i samego klienta. Od początku nastawiony jest na rzeczową analizę problemu i jego rozwiązanie, a jest przy tym szczery i uczciwy - nie obiecuje złotych gór, od razu zaznacza, że terapia jest procesem. To znakomity słuchacz, który potrafi znaleźć zalety i szanse na rozwój w nawet, wydawałoby się, beznadziejnych sytuacjach.
  Duża wrażliwość na emocje klienta, a także jego problemy znacząco przyczynia się do szybkiego nawiązywania dobrego kontaktu z terapeutą i buduje poczucie zaufania.
  Co jednak dla mnie najważniejsze, Pan Maciej zadaje bardzo trafne pytania i ma niesamowicie celne uwagi, które potrafią czasem wywrócić myślenie człowieka do góry nogami i sprowadzić go na właściwe tory.
  Szczerze i mocno polecam tego specjalistę.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"Usługa: psychoterapia indywidualna

  Nie korzystałem wcześniej z usług psychoterapeuty więc nie mam porównania, ale podobało mi się. Po kilkunastu wizytach na przestrzeni pół roku osiągnąłem swój cel. Maciej zwracał uwagę na dobre strony wielu rzeczy i uczył samemu dochodzić do rozwiązań problemów. Jest elastyczny, miły, empatyczny. Polecam.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Chciałbym serdecznie polecić tego lekarza szczególnie za jego profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Każda wizyta jest budująca i zawsze daje poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Pan Maciej jest bardzo ciepły, zaangażowany i inteligentny. Daje poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Podczas terapii czułam się słuchana, rozumiana i ważna, to było dla mnie bardzo wspierające i budujące doświadczenie. Bardzo cenię w Panu Macieju umiejętność odkrywania tego, co w drugim człowieku dobre i wartościowe. Oby jak najwięcej takich specjalistów, zaangażowanych, skupionych, empatycznych z szeroką wiedzą i wrażliwością :) Polecam gorąco.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wczoraj byłem na pierwszej wizycie u pana Macieja i jestem bardzo zadowolony z jej przebiegu. Bardzo szybko przeszliśmy do konkretów. Dodatkowo pan Maciej słucha z ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu łatwo jest podzielić się z nim swoimi problemami. Na koniec wizyty pan Maciej przedstawił swoje wskazówki co do rozwiązania problemu, z zaznaczeniem, że są to tylko wskazówki a nie twarde wytyczne. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam wszystkim pana Macieja.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet psychoterapii "Góry Możliwości"

  Maciej to wysokiej klasy specjalista.Potrafi słuchac, ale przede wszystkim pomaga odnaleźć właściwy kierunek do optymalnych rozwiązań. Kiedy człowiek nie widzi możliwości wyjścia nawet z najtrudniejszych sytuacji, naprowadza na właściwe rozwiązania, wspiera i nie zostawia pacjenta samego sobie.

  Uważny, analityczny i bardzo empatyczny terapeuta. Pomaga znaleść wyjście nawet z najtrudniejszych sytuacji.Bardzo emp

 • S
  Lokalizacja: Dzierżoniowskie Centrum MedyczneUsługa: psychoterapia

  Pan Maciej jest bardzo dobry w tym co robi. Potrafi słuchać,rozmawiać,sprawić,że od razu czuję się lepiej. Od pierwszego spotkania biło od Niego ciepło i chęć pomocy w problemach z którymi się zmagam. Na każdej wizycie Pan Maciej skupia się na pozytywnych zasobach których nie dostrzegam i doradza jak je dostrzegać w życiu codziennym przez samego siebie. Cieszę się,że trafiłem na tak fajnego, miłego i empatycznego psychologa jakim jest Pan Maciej. Polecam wszystkim osobą którzy szukają dobrego specjalisty,który będzie potrafił wysłuchać,zrozumieć i pomóc.

 • Pan Maciej jest bardzo cieplym, serdecznym czlowiekiem. Angazuje sie w rozmowe, naprwoadza mysli w dobrym kierdunku, podbudowuje i wspiera, jest wyjatkowym terapeuta. W Dzierżoniowie brakuje takich specjalistow jak Pan.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • ZAPRASZAM TAKŻE DO KONTAKTU POD NUMEREM PODANYM NA STRONIE: psycholog-mackiewicz.pl
  Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w oparciu o metodę psychoterapii skoncentrowanej na rozwiązaniu (BSFT, SFBT). Jest to podejście zachęcające do poszukiwania rozwiązań, powracania do sił, a także odzyskiwania wiary w siebie i swoje możliwości. Rozwiązanie nie musi wiązać się z Państwa cierpieniem, w moim przekonaniu terapia nie musi też być trudna i długa, a przez to droga. Pracuję tak, by spotkanie z psychologiem stało się początkiem samodzielnego radzenia sobie. Nie jestem zwolennikiem uzależniania od terapeuty/ pomocy psychologicznej. Wspólnie z Państwa udziałem ustalimy, jaka ilość spotkań i jaki czas terapii jest dla Was wystarczający, by funkcjonować lepiej. Dbam o to, by szanować Państwa sposób widzenia świata, a nade wszystko pracować w sposób prosty i jawny wobec zgłaszających się do mnie pacjentów. Oferuję profesjonalizm i zrozumienie.
  Rozwiązania istnieją.

  MOJE KWALIFIKACJE:
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Zdobywałem wiedzę i doświadczenie zawodowe m.in. w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego, ośrodku leczenia Uzależnienia i Współuzależnienia "Radzimowice", ukończyłem Program Pomocy Psychologicznej w krakowskim IIPG, a od 2012 r. szkoliłem się w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi (ukończyłem całościowy 4-letni kurs zgodny z wymogami przygotowywanej przez Ministerstwo Zdrowia ustawy o zawodzie psychoterapeuty). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

  www.psycholog-mackiewicz.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia