Lek. wet.

Maciej Koliński

Weterynarz

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M

  Jestem dlugoletnia klientka Dr Kolinskiego. Jest to najlepsza klinika w Zielonej Gorze i nie tylko. Obecnie przywoze mojego psa ze Szczecina, zeby mogl byc, pod opieka tak wspanialych specjalistow. Ostatnio wykonany zabieg skrocenia podniebienie miekkiego i korekta skrzydelek nosa zostal przeprowadzony wybitnie. W Klinice Doktora Kolinskiego znajdziemy nie tylko wspanialych specjalistow ale rowniez zyczliwych, kochajacych zwierzeta ludzi. Serdecznie dziekuje i polecam.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Jestem dlugoletnia klientka Dr Kolinskiego. Jest to najlepsza klinika w Zielonej Gorze i nie tylko. Obecnie przywoze mojego psa ze Szczecina, zeby mogl byc, pod opieka tak wspanialych specjalistow. Ostatnio wykonany zabieg skrocenia podniebienie miekkiego i korekta skrzydelek nosa zostal przeprowadzony wybitnie. W Klinice Doktora Kolinskiego znajdziemy nie tylko wspanialych specjalistow ale rowniez zyczliwych, kochajacych zwierzeta ludzi. Serdecznie dziekuje i polecam.

  • J

   Trudna sytuacja materialna zmusiła mnie do podjęcia pracy za granicą. Szukałem więc domu dla mojego psa. Wysiłki w tym kierunku okazały się bezskuteczne : "bo pies jest już za stary", "bo jest za duży", "bo nie mam warunków" słyszałem takie odpowiedzi. Zwróciłem się o pomoc do lek.wet. Pana Macieja Kolińskiego z Lecznicy Dla Zwierząt HELP w Zielonej Górze. Dr. Koliński po wysłuchaniu mojej historii bez wahania zorganizował pomoc dla mojego czworonoga. Pies został zbadany i b e z p ł a t n i e poddany zabiegowi kastracji w lecznicy dr. Kolińskiego, a następnie przekazany do ośrodka adopcyjnego,gdzie oczekuje na nowy dom.
   Bardzo dziękuję dr. Kolińskiemu i personelowi lecznicy HELP za zaangażowanie i ocalenie psiaka przed grożącą mu w najgorszym wypadku eutanazją.
   DOKTORZE JESTEM PANU BARDZO WDZIĘCZNY. DZIĘKUJĘ!
   Józek Ż.

  • M

   Klinika Help, jest najlepszą kliniką weterynaryjną w województwie lubuskim. Mój pies złamał łapę w Niemczech, lekarz u którego byliśmy stwierdził, że konieczna jest operacja, a nie podejmował się operacji na małych zwierzętach. Dzwoniłam do wszystkich klinik w województwie lubuskim poszukując lekarza, który mógłby operować w sobotę. Niestety nie było to możliwe, ale tylko w klinice Help, pan doktor Marek Paluch zainteresował się stanem psa, pan doktor Koliński pomimo tego, iż był na wyjeździe, prosił o przesłanie zdjęć rentgenowskich. Była to jedyna klinika, która zaproponowała nam przyjazd w sobotę w celu przeprowadzenia badań przed ewentualną operacją, podania środków przeciwbólowych itd. Ostatecznie operacja nie była konieczna, pies wrócił do pełni zdrowia.Wizyty w klinice również wspominam bardzo dobrze, cały zespół ma wspaniałe podejście do zwierząt ( i właścicieli :)) , ceny są moim zdaniem bardzo przystępne.

  • M

   Bardzo dobry personel, oddany Swojej pracy. Wspaniałe podejście do zwierząt i ich opiekunów. Dziękuję Panu Kolińskiemu za uratowanie mojej suczki . Szczerze Polecam Wszystkim tę klinikę.

  • K

   Mój pies miał operację kolana już po raz drugi. Za pierwszym razem długo chodziłam do innej lecznicy gdzie nie potrafiono postawić prawidłowej diagnozy. Pies dostał leki przeciw bólowe i cierpiał. Dopiero dr Koliński postawił diagnozę i operował zerwane wiązadło krzyżowe kolana. Po trzech miesiącach zerwał wiązadło w drugim kolanie i znów operacja. Za każdym razem po operacji dr Koliński osobiście zmieniał opatrunki i bardzo troskliwie opiekował się moim psem. Jestem mu bardzo wdzięczna za tak cudownie przeprowadzone operacje bo dzięki niemu dziś mój pies wspaniale biega i jest znów radosny. To wspaniały lekarz i z dużą troską i zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Bardzo go polecam.

  • H

   Od ponad 18 lat leczę swoje zwierzaki u Dr Kolińskiego. Pomijam fakt, że oddany jest swoim pacjentom całkowicie, bo taki powinien byc każdy lekarz:) Najważniejsze jednak jest to, że każde stworzenie- małe czy duże-wie doskonale, że tam znajdzie pomoc. Nie powie- ale w oczach widać ulgę:) Moja pierwsza sunia była uratowana z ropomacicza, zapalenia uszu i mnóstwa innych chorób, które rozpoznane były od razu i bezbłednie. Druga sunia, u której inny lekarz ZAMIAST ROPOMACICZA rozpoznał CIECZKĘ!!!!, została zoperowana w ostatniej chwili przez Dr Kolińskiego! Uratował jej życie. Gdyby nie natychmiastowa reakcja- naszej suni nie byłoby juz z nami. Koty kastrowane szybciutko i bez komplikacji.
   Wszystkich tych, którzy twierdzą, że jest drogo czy, że diagnoza jest nie taka- zapraszam do lekarzy "ludzkich". Nie skomentuję, bo gdyby każdy podchodził do człowieka tak jak Dr Koliński do zwierząt- długo i pięknie byśmy żyli:)

  • M

   Nie można powiedzieć, że liczy się tylko kasa dla tej placówki, ale cena nie jest adekwatna do wizyty, tylko za obejrzenie psiaka bez żadnego zastrzyku, zabiegu i czegokolwiek zapłaciłam 30 zł !!!! Skoro się przychodzi tylko po poradę, to chyba nie powinien obowiązywać taki cennik. Dla mnie to naciąganie. Na pewno nie skorzystam już z usług tej przychodni.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • K

   Leczyłam moją sunię w klinice ponad dwa i pół roku.Została wyciągnięta ze stanu beznadziejnego.Żyła i to w całkiem niezłej kondycji.Nikt z personelu nie sugerował mi uśpienia tylko pomoc.Opinie o wyciąganiu kasy....no cóż.Nikt z nas nie pracuje w firmach za darmo.To ode mnie zależało czy decyduję się na podjęcie ryzyka leczenia i płacenia za to.
   Wcześniej bywałam u innych wet.,ale po pierwszej wizycie w HELP-ie zawsze(w razie potrzeby) będę tutaj wracała!!!
   Panie Macieju i Zespole tak trzymać ;)

  • I

   Pan Koliński to świetny lekarz. Widać, że oprócz tego że uwielbia zwierzęta, ich leczenie jest jego pasją. Nie zgadzam się z tym, że poświęca mało czasu pacjentom. Cenię w nim właśnie m. in. to, że nawet widząc tłum na korytarzu potrafi się skupić na tym, kto jest w gabinecie i poświęcić tyle czasu, ile ten potrzebuje. Bardzo skuteczny i zaangażowany.

  • G

   Przesympatyczny człowiek, moim zdaniem świetny fachowiec, zawsze poświęca zwierzęciu i właścicielowi tyle czasu ile potrzebują. Właśnie operuje mojego psa, a ja mocno trzyma kciuki. Weterynarze w innych lecznicach nie chcieli ze mną rozmawiać na temat moich podejrzeń, a On wszystkiego wysłuchał i wypytał o szczegóły. Pozdrawiam Pana Macieja wraz z załogą i gorąco polecam ich lecznicę :))