lek.

Maciej Kamiński

Ortopeda

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo ... więcej

 • Dzień dobry, w sobotę miałem ciężki wypadek nie z mojej winy. W szpitalu zrobili mi prześwietlenie płuc i kręgosłupa, i podobno nic nie wyszło poważnego. Założony mam kołnierz usztywniający. Jednak następnego dnia zaczął mnie boleć bark i nadgarstek w lewej ręce. Barkiem nie mogę zbytnio ruszać, jak… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Maciej Kamiński

  Uraz barku i nadgarstka wymaga diagnostyki radiologicznej oraz oceny lekarskiej. Mało prawdopodobne aby doszło do zwichnięcia - przy świeżych zwichnieciach bóle są na tyle duże ze pacjent nie jest w stanie… Więcej

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Specjalistą w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas staży m.in na Oddziale Urazowo Ortopedycznym NZOZ w Puszczykowie pod kierownictwem prof. Tadeusza Trzaski, doskonalenie umiejętności praktyczne na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu w Śremie oraz w SP ZOZ Szpital w Kościanie.
  W swojej praktyce zawodowej w leczeniu operacyjnym preferuję wykorzystanie technik małoinwazyjnych oraz endoskopowych, co pozwala na zdecydowane skrócenie okresu rekonwalescencji pacjenta.
  Członek Polskiego Towarzystawa Ortopedycznego oraz ESSKA ( Europejskie Towarzystwo Traumatologi Sportowej, Chirurgi Kolana i Artroskopi )

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • K
  Lokalizacja: Centrum MedyczneUsługa: Inny

  Jestem po artroskopii biodra bylem operowany w Puszczykowie przez doktora Kaminskiego. Juz powoli wracam do pelni zdrowia. Wedlug mnie wspanialy specjalista jak i czlowiek. Polecam !

 • Dr.z prawdziwego powołania,konkretny,dający prawidłowa diagnozę, przy tym informując chorego dokładnie co mu dolega i jaki będzie przebieg leczenia.Z ufnością poddam się operacji wymiany stawów kolanowych.
  Tylko dlaczego z bólem taki odległy termin to jedyny minus.

 • K

  Bardzo kompetentny i fachowy. Nie naciągający na dodatkowe "niezbędne" badania lub konsultacje. Szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Po pierwsze Pan Doktor był bardzo uprzejmy, co jest niezwykle ważne dla pacjenta, po drugie bardzo rzeczowy- powiedział mi jak mam postępować, aby dojść do sprawności fizycznej po rekonstrukcji ACL, po trzecie odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i pytania, bardzo jasno wytłumaczył zagrożenia jakie istnieją podczas powrotu do zdrowia i kiedy mam się ich spodziewać . Dowiedziałam się, co dzieje się ze zrekonstruowanym więzadłem w czasie od 6-10 tygodnia po operacji, w związku z tym dlaczego muszę ćwiczyć bardzo intensywnie teraz ( otrzymałam na maila zestaw ćwiczeń). Oczywiście Pan Doktor obejrzał kolano, wykonał konieczne czynności, uprzedzając mnie za każdym razem co będzie robił i dlaczego.
  Tak wyobrażam sobie standardową ( po prostu dobrą) wizytę u lekarza, życząc sobie i innym tylko takich.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Umie słuchać. Potrafi zrozumiałym dla pacjenta językiem omówić i uzasadnić swoją diagnozę i dalsze postępowanie(w moim przypadku uraz barku).
  Po wizycie na e-maila dostałem zestaw ćwiczeń z opisem do rehabilitacji.
  Poza tym sympatyczny z fajnym poczuciem humoru.
  Polecam ja jestem zadowolony.

 • Bardzo dobry lekarz,rok temu mialam robioną artroskopie kolana i mimo stwierdzenia ,że nie jest dobrze i skończy się
  na pewno endoproteza ja czuję się b. dobrze. Teraz miałam poprawiany halux / po innym ortopedzie/ nie każdy lekarz
  podjął by się takiego zabiegu. Już teraz stopa wyglada lepiej ,niż za pierwszym zabiegiem,jestem pewna ,ze bedzie
  super bo to wspaniały lekarz ,pełen empatii. Fantastyczny kontakt sms lub mailem, zawsze jest odpowiedz.Polecam :)
  Bardzo ,bardzo dziękuję ,życzę samych sukcesów w pracy pacjentka Halina Wojciechowska.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niestety Pan doktor bardzo nieprofesjonalnie mnie przyjął. chciał naciągnąć mnie na ładnych parę wizyt mimo, że jak sam stwierdził i tak czeka mnie operacja. Poza tym miałam swoje świeże zdjęcia kolana, natomiast i tak naciągnął mnie na swoje USG które trwało 10sekund i nawet nie otrzymałam wydruku. na pewno nie skorzystam już więcej z tego lekarza jak i go nie polecę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo konkretny lekarz i na temat. Liczę na to, że zaproponowane ćwiczenia pomogą. Polecam tego lekarza ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor bardzo uprzejmy. Cierpliwie i dokładnie badania a potem omawia i tłumaczy wyniki. Godny polecenia!

 • L

  Profesjonalny i rzeczowy lekarz. Szybko i sprawnie postawiona diagnoza mimo iz uraz był 2.5 roku przed wizytą. Doskonale wykonana operacja i dokładny instruktaż rehabilitacyjny ! POLECAM GORĄCO! Łukasz